Opinie o MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. w Rzeszów

:-)

W MB dobrze nas operatorów na drugiej zmianie chcą sprawdzać straszyć bo godzin brakuje hahaha na trzeciej mistrzunia żadnego nie ma i jest ok a jak będzie to będzie spał jak Suseł razem z nami hahaha. A jeśli godziny nie spadają to trudno jest to oznaką że wszystkich w biurach trzeba wymienić a przynajmniej większość i tych nierobów z niby pracy zdalnej ściągnąć do firmy a może i zwolnić nie wspomnę o tych stanowiskach fikcyjnych w biurach niby od wszystkiego a od niczego . Ja jako operator tu nie zabawię długo to nie Auschwitz biura biorą pieniądze nie wiadomo za co udają że rządzą jakoś im to nie wychodzi hehehe. Życzę powodzenia. Bawimy się dalej,:-)

Starywyjadaczmiodu
@:-)

Co Ty wiesz o spaniu na 3 zmianach... Za młody jesteś. Bardzo dobry kierunek obrała kadra zarządzająca, jedyny słuszny . Kadra rządzi, kadra radzi ,kadra nigdy nas nie zdradzi.

Stażysta z PWRz
@Starywyjadaczmiodu

Bo spać to trzeba umić.

Antoni
@Stażysta z PWRz

No nie mów ze śpisz na trzeciej zmianie. Pewnie jest monitoring nawet jak nie ma szefa i takich sytuacji raczej się nie ukryje. A tak na poważnie to za prace w nocy masz jakieś dodatki do wypłaty? Opłaca się brać nocki?

beer
@Antoni

Płacą niewiele więcej.

Aleksander
@beer

Niewiele więcej, czyli??? Poda ktoś ile konkretnie?

obserwator
@Aleksander

caly h. wiecej wychodzi moze z kilkadziesiat zl zatydzien nocek ale to standard w tej dolinie niewolniczej

Co słychać u Wujka Majeranka ,Majerza?? Głupiej ???

Widzę że bardzo tęsknisz za kolegami z pracy skoro już tu nie pracujesz, ale dalej wypisujesz na forum :D Czemu odszedłeś?

Krzysiu

Tęsknie kure za tym, że nic nie robiłem w tej super firmie. Teraz też nic nie robie ale mi też nic nie płacą. Wróciłbym do MB ale byście mnie śmiechem kure zabili. Gupi byłem i gupi jestem, że odszedłem z tej firmy. Kure co ja zrobiłem

New Aero

Witam. Jak wyglada sytuacja w tej firmie dla nowych pracowników, czy jeżeli chodzi o stanowisko obróbka/operator CNC jest ok? Wypowie się ktoś kto na podobnym stanowisku pracuje?

Obserwator
@New Aero

To zależy czego szukasz, jakie jest Twoje doświadczenie i czego chcesz się spodziewać. Firma jak wiele innych w regionie, czyli nie zarobisz i się nie orobisz. Wprowadzają 4 brygadowki. Jednym to pasuje innym nie. Ogolnie firma całkiem przyjemna w porównaniu do prywaciarzy i ich kołchozów pracy. Dużo tu ludzi wylewa swój jad bo wiecznie oczekują ze im się coś należy i firma musi i powinna im to zapewnić. Sami są na tyle ułomni że nie potrafią zmienic firmy. Reasumując Firma dla początkującyh, jak najbardziej Dla tych którzy chcą doczekać emerytury jak najbardziej Dla chcących czegoś więcej odradzam

New Aero
@Obserwator

A jakieś lojalki się podpisuje, jest jakaś odpowiedzialność za wykonanie czegoś źle? Premie, dodatki itp ?

Areo

Zainteresowała mnie oferta technolog produkcji, jednak widzę że pojawia się ona cyklicznie co 3 miesiące. Zastanawiam się czy warto aplikować.

@Areo

Nie warto

do HR
@Areo

Kasiu, no co ty xD

Helena
@RSR

no dobra, a coś wiecej napiszesz?

@Helena

Nie warto, nie warto. Mam nadzieję, że pomogłem.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kontroler Jakości NDT MPI?
Pracownik CNC

Dajcie Spokój ta firma to (usunięte przez administratora) podwyżki marne ustalili Jeszcze jakieś selekcję pracowników odnośnie podwyżek WSTYD I CHANBA.Cala kadra biurowa do wymiany się nadaje.

Segregator i sekator
@Pracownik CNC

A co, każdemu mieli dać po 5% ? Tym co robią i tym co lerzą pod maszyną też ?

Pracownik CNC
@Segregator i sekator

Wszyscy powinni dostać Minimum po 7% podwyżki !!! Trudno Będziemy Spać przy Maszynach na Nocach i Nadgodzinach.Albo Zero Nadgodzin przychodzenia za kogoś żeby zmianę obstawić i wówczas ich nauczy.

Nocny jaszczomb

Wszyscy powinni 7%, prezes też I biura też

@Segregator i sekator

Oni wcale nie leżą tylko leżą, Aktywne lub nieaktywne lata w szkole tez powinni brać pod uwagę przy podwyżkach ;)

xyz
@Segregator i sekator

tym co leżą pod maszyną to się bardziej należy, bo przynajmniej braków nie robią xD

BTMW
@xyz

Czy się stoi czy się leży 500+ sie należy

Maria
@Pracownik CNC

A marne czyli jakie konkretnie ogólnie?

Dzik z Matysówki

Drodzy przyjaciele, ktoś wyjaśni bo nie do końca wiem o co chodzi... Wieść niesie że są problemy po 14 z ciśnieniem tylko nie wiem czy atmosferycznym, tętniczym czy w oponach rowerowych czy jakim...

Złotówkowicz
@Dzik z Matysówki

Nie po 14 tylko po 6 bo zaczynają dorzynać kredyciarzy!!!! Hahaha haha

Potwór z Krainy Trzech Spawów
@Dzik z Matysówki

?? O co chodzi?? Czyżby jakieś nieporozumienia na wysokich szczeblach władzy?

Dzik z Matysówki
@Potwór z Krainy Trzech Spawów

Nie kolego. Chodzi o przebiegłość i (usunięte przez administratora) pewnego pseudo fachowca .

Mickey
@Potwór z Krainy Trzech Spawów

To nie z “wsokich szczebli”, raczej z tych “najniższych lotów”! Choć tytuły stanowisk moga zwieść ;)

Ruchawica

W tej firmie pracownicy produkcyjni są ruchani od tyłu

Rękawica
@Ruchawica

A biurowi od przodu

V-ty
@Rękawica

Wygląda na to, że w tej firmie ruchani są wszyscy pracownicy. W zależności od tego kto jak lubi być ruchany od tyłu lub od przodu to albo idzie na produkcję albo do biura.

Grażyna
@V-ty

a co to dokładnie znaczy tłumacząc na bardziej kulturalny język? sugerujecie że pracownicy są wykorzystywani? jeśli tak to w jaki sposób? konkrety proszę.

Duch MB

W końcu dobra wiadomość podwyżka z wyrównaniem od 01.04.2021 brawo dla zarządu za odwagę i słuszną decyzję. Ja zostaję....????????????????????

Xxx
@Duch MB

Która firma potrafi wypłacić wyrównanie rok wstecz ? Tylko MB, brawo.

@Xxx

Zostaliście (usunięte przez administratora) w doope bez mydła!!!! Rzucili wam ochłapy i te resztki, które były przez rok przetrzymywane na kontach bankowych. Obecnie inflacja dużo wyższa niż rok temu, dzięki czemu zostaliście (usunięte przez administratora)z pieniędzy ale głuuupi pracownik MB i tak się będzie cieszył i po doopie zarząd całował, że łaskawie rzucił ochłapy w postaci "podwyżki z wyrównaniem". Żal mi was. Teraz wyszło jaki poziom głupoty panuje w tej firemce.

Xxx
@ARA

Widać człowieku że nie jesteś w temacie, jak byś zrozumiał wcześniejszy tekst to byś głupot nie powielał. Brawo dla inteligentnego doradcy.

@Xxx

Szkoda z tobą dyskutować na ten temat bo widze, że nie masz w ogóle pojęcia o finansach i ekonomii. Dziecko z przedszkola ma większą wiedzę od ciebie.

Ex
@Duch MB

A ile % tej podwyżki ??? Chciałbym wiedzieć czy żałować że odszedłem czy też dobrze zrobiłem.

XXX
@ARA

Ktoś tu nieźle bredzi. Czy tu było słowo o finansach lub ekonomi. Jak nie rozumiesz tekstu miedzy wierszami to milcz. Stara zasada mówi jak coś nie kumasz to nie komentuj.

Ex
@Ex

Nikt sie nie odwazy podac % podwyzki??? Co za firma. Chyba ze 25% dali ze taka tajemnica. A moze w kazdym dziale inny % ??? ;)

Smoleń
@Ex

A dla kogo ten wywiad? Bez kozery powiem 500 %

Kill Bill

Jak robaczki? Słyszałem że u Was dalej negocjują Niby o podwyżki ale chyba żeby nie dać lub dać (usunięte przez administratora) Bo u nas już w tamtym roku każdy wiedział ile konkretnie dostanie Więc Zapraszam do dobrej firmy w której pracuję. Bo w Mb będą negocjować żeby nie dać lub dać same grosiki.

Obserwator

Sławek to Ty?? Z Hetmańskiej nadajesz??

Kyc
@Obserwator

Został ktoś jeszcze w dziale LT? Czy już się wszyscy zwolnili?

maszynista operator

My pracownicy fizyczni operatorzy i nie tylko jesteśmy zmęczeni ciężko pracujemy na 4 brygadach po nocach żeby zarobić i żeby biuro miało wypłatę za nic nie robienie a na produkcji Noce , Nadgodziny żeby zarobić wy śpicie a produkcja Nocami zmęczona i tymi Nadgodzinami.A Wypłaty marne w porównaniu do innych firm a Podwyżki to Śmiech jakie firma daje przy dzisiejszych wydatkach i cenach.Za Dużo Was tam w biurach jest.Dawniej tylu biurowych nie było i dawali radę.Pasowalo by przesiać biura.

Kill Bill

Tragedia firma będą Wam ściemniać że w trakcie rozwoju realizacji sprzedaży że nie mają z czego żeby Wam podwyżeki dać a Wy to lykniecie dadzą Wam 3 %, może jak się pomyla to co im zostanie jak podzielą w biurach (banda nierobów)między sobą i Będziecie dalej zadowoleni i to Bardzo.Nadgodziny podobno zakazują w całej firmie a inni i tak przychodzą (jednak są wyjątki) pospać hehehe i Firemka płaci płaci Słuchy chodzą że NIEKTÓRZY PRZEŁOŻENI znikoma cześć nie radzą sobie że udają że się znają ale im to nie wychodzi.Zmieniajcie puki czas i inne firmy przyjmują.Ja zmieniłem i jestem bardzo zadowolony wręcz zachwycony.Bez ludzi z produkcji którzy wykonują detale góra się za bardzo nie utrzyma.Juz dawno powinni te fikcyjne stanowiska w biurach zlikwidować dać pieniądze ludziom z produkcji.Pozdrawiam Zapraszam do obecnej w której pracuję.

Wiosna idzie
@Kill Bill

Przestańcie już z tą niechęcią do pracowników biurowych, zrobiło się to nudne. Każdy pracuje i daje z siebie 100% aby było dobrze. Prawda jest taka że funkcjonujemy w symbiozie, bez produkcji nie byłoby pracowników biurowych i odwrotnie.

Biurowy kapuśniak
@Wiosna idzie

A to od zawsze tak, hrabiowie z produkcji uważają, że w biurach się nic nie robi, a jak można się z hali wyrwać do biura to chętnych nie ma.

@Biurowy kapuśniak

W biurze to tylko jutub, fejsbuk, kawka za kawką, lanie doopy, podrywanie dziewczynek z innych działów i tyle robicie. A na produkcji maszyna, maszyna i jeszcze raz maszyna i zarabianie na tych nierobów z biur.

maszynista z Przemyśla
@RSR

Maszyna - fejsbuczek, maszyna - komóreczka w kiblu, maszyna - spanko na nocce, maszyna - przerwa na awarie .. każdy ma swój sposób na nic nierobienie .

Kill Bill

Co słychać nowego w MB ? Dalej będą podwyżki groszowe u Was jak wogole będą i czarowanie że nie mogą więcej dać bo nie ma z czego ?Nie wierzcie w takie bajki. Staży tam już będą koczować ale młodzi co mają jaja będą szukać zapraszam na Hetmańska.

@Kill Bill

Dokładnie w tym super MB podwyżki groszowe i nikt nie będzie nikogo zatrzymywał!! Jak ktoś chce się zwolnić to go się nie proboje zatrzymać tylko jest podejście, że nikt nie jest niezastąpiony i przyjdą kolejne osoby na jej miejsce. A w tym choooojowym Pracie podwyżki 7,5% od 1 kwietnia.

@RSR

Już od marca 2022 roku pracownicy Lidla będą zarabiać od 3750 do 4600 zł brutto na początku zatrudnienia. Po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost wynagrodzenia do 3850-4800 zł brutto. Pracownik z dwuletnim stażem dostanie natomiast od 4100 zł brutto do 5050 zł brutto. Gdzie jest MB z zarobkami pracowników?? Chyba gdzieś między Bieronką ,a Lidlem... smutny to obraz.

Pomiędzy??? Może dla TL, bo reszta to poniżej Dino. Czy zarząd naprawdę nie korzysta z analiz finansowych, ile kosztuje zatrudnienie i wyszkolenie nowego pracownika? "Nikt nikogo nie będzie zatrzymywał" - odpowiadają "tęgogłowi" (czytaj inaczej)... Jasne, że nie, przyjdą inni i co? Ile to będzie kosztować? Czas szkoleń, czas na naukę, straty za usterki detali, zmniejszona produkcja, a wiec zysk utracony itp, itd. No cóż, czas nadal weryfikuje. Myślę, że na hetmańskiej o tym wiedzą.

księgowy technik i łącznik
@Kill Bill

3 2 1 start ! Technologie ruszają po nową prace ... są chętni przygarnąć biedote... co powiedzą właściciele na wyspach ??????????????????????

Potwór z Krainy Trzech Spawów

Hetmańska ,nie dziękuję.

Stary Beton

A co książkę piszesz ??

@Potwór z Krainy Trzech Spawów

Widzę, że jestem tutaj persona non grata bo mój wcześniejszy wpis "Przemysłowa, żal" został usunięty.

@ARA

Pewnie zleciał bo podałeś jakieś wrażliwe dane lub był mocno agresywny. Co tam pisałeś?

@Andrzej

Andrzejku skończyłeś podstawówkę za pół świni i jaja? Polecam czytać ze zrozumieniem to nie będziesz w przyszłości zadawał (usunięte przez administratora) pytań.

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Administrator Systemów w firmie MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Steve Jobs

Nie wiem czego oczekuja i kogo szukaja, ale mnie na rozmowe nadal nie zaprosili

Elon Musk

Nie wiem co jest grane, ale ja też składałem papiery i cisza do tej pory! Niepoważna firma moim zdaniem.

Ryszard Branson

Mnie też nie zaprosili. Nie zadzwonili. Mają lepszych.

Nikoś Skotarczak
@Ryszard Branson

Byłem rozmawiać ale nie chcieli

@Nikoś Skotarczak

Czemu cię nie chcieli? Dostałeś odpowiedź?

Masa Perszinga
@Andrzej

znam wszystkie odpowiedzi

Czy może ktoś coś więcej napisać o stanowisku pracownika administracji? Pojawiła się oferta i zastanawiam się czy wysłać. Dziękuję

@Ania

Ja moge

To napisz :)

Ziomek

Na jakie zarobki może liczyć operator cnc z rocznym doświadczeniem ? Lub ktoś wie ile na ta chwile daja na start? Dzięki :)

Były
@Ziomek

Z rocznym doświadczeniem myślę że możesz w tej firmie spokojnie liczyć na więcej niż starszy pracownik po 10 latach pracy :)

@Ziomek

Mi zaproponowali 3300 bruttoxD

Cnc
@Kandydat

To się ciesz bo ja dostałem 2800 na początku. Później 3200 a na końcu zostałem zwolniony bo " zwolnienia grupowe".

Jak to
@Były

Jak to?

Z jednej strony wszyscy narzekają ale jak jest możliwość to przychodzą do pracy i sobie chwalą jak komuś nie pasuje to niech spier... A gdzieś indziej a zobaczy ja jest (usunięte przez administratora) np. W pracie

Zwolnienia !!!!

Firma na pięć. Zwalnia się dwóch technologów, dwoch inżynierów jakości a wiem, że z tych dwóch działów jescze 4 osoby za chwilę ogłoszą odejście. Na ich miejsce nie ma nikogo bo nikt tu nie chce pracować. Gratulacje dla Pani dyrektor HR za "walkę o pracownika". Tak dalej trzymać to niedługo kto będzie chciał tu przyjść to student na staż ale tylko dlatego, że gdzie indziej już miejsca nie będzie. Kadro "zarządzająca" wielkie gratulacje za profesjonalizm haha

Nik
@Zwolnienia !!!!

Hahaha niech się zwalniają nikt ich trzymać nie będzie. Przyjdą następni. Nie ma ludzi nie zastąpionych.

Obiektywnie
@Zwolnienia !!!!

Źle na to wszystko patrzycie. MB jest regionalna kuźnia kadr - przyjmuje niedoświadczonych, ale z potencjałem, szkoli ich, pozwala sprawdzić sie w wyjatkowo wymagajacym środowisku a nastepnie wypuszcza takich lidzi na rynek. Oni wszyscy sa wspanialymi ambasadorami MB. To jest dlugotrwala strategia, nieoczywista dla tych patrzacych powierzchownie. Jeszcze kilka dekad a wszystkie firmy w regionie beda mialy u siebie wychowankow MB - wtedy MB zacznie te girmy przejmowac od srodka. Genialne prawda?

Billy The Kid

Hejka ziomale! Chciałem wam sprzedać newsa, o którym dowiedziałem się przypadkiem w piątek, po spotkaniu kadry manadżerskiej. (To pewne). Otóż dowiedziałem się , że (usunięte przez administratora)zaczyna tworzyć Volkslistę, czyli listę eksterminacyjną. O co chodzi? Otóż nasza nowa pani dyrektor HR zaczyna typować ludzi do zwolnienia na podstawie absencji chorobowych. I nie chodzi tu wcale o jakieś tam liczne kilkudniowe chrypki, O NIE !!! Na listę trafiają pracownicy, co chorowali na (usunięte przez administratora) ludzie co mają dzieci, które chorowały i trzeba było brać opiekę, ich żony, mężowie, nawet w chorobach śmiertelnych - nie ma reguły. Według (usunięte przez administratora)pracownik (czyt. (usunięte przez administratora) nie ma prawa chorować. Przyleź z covidem i zaraź cały zakład, niech połowa zdechnie ale ty nie narazisz firmy na straty!!! (usunięte przez administratora) Skąd oni ją wzięli??? Radziłbym już teraz ziomkom, którzy czasem chorowali szukać prawników i gromadzić wszelkie dowody a na wszelkie spotkania z panią dyrektor i ze swoimi przełożonymi na temat tych absencji udawać się z telefonem włączonym na tryb nagrywania. I wszelkie takie próby (usunięte przez administratora) od razu zgłaszać w odpowiednie miejsca. pozdrawiam i życzę dużo zdrówka, pamietajcie, nie chorujcie bo (usunięte przez administratora)was zwolni!!! WYPOWIEDŹCIE SIĘ CO WY NA TO.

BTK

(usunięte przez administratora) Tak, to pogłoski - od jakiegoś czasu sie już o tym mówi. Nie ważne, gdzie i kto, ważne, że coś takiego zasługuje na pogardę z każdego szczebla i chyba a nawet przede wszystkim powinno to trafić do samego Alana, dalej Andrzeja a później do naszych klientów. Nie tak się buduje zaufanie.

BTK

I jeszce jedno, Pat - tak samo jak nie udało ci się mnie odstrzelic w 1881, tak samo nie uda ci się to teraz, bo w momencie, gdy naciśniesz spust swojego colta to będzie "tfuj" "szczał" samobójczy.

@Billy The Kid

A mówiłam wam robaczki, że jeszcze będziecie za mną tęsknić :-)

Klint Istłut
@BTK

Jakże trzeba być naiwnym żeby myśleć, że A i A o tym nie wiedzą ...

Ten nowy
@BTK

Panowie cowboje, skoro to prawda to takie rzeczy powinniście poruszyć we własnym zakładzie na publicznym spotkaniu a nie urządzacie tutaj strzelaniny pod bzdurnymi pseudonimami. Skoro macie tutaj tyle odwagi to podpiszcie się swoim imieniem chociaż. A tymczasem doprowadziliście do tego, ze w jednym z zakładów już przypisuje sie te wpisy określonej osobie. "no kto to moze być?" "napewno ten nowy". A prawda z reguły wyglada tak, ze takie rzeczy wypisują ci najbardziej "zaufani", w rzeczywistości nieroby ze schowanym smartem za pazuchą. Zanim coś napiszecie przemyślcie to 10 razy. Ps. - dzięki Liu za informację.

Najnowszy
@Ten nowy

Może ze smartem na opiece lub L4. Albo w kiblu.

Ojciec moich dzieci
@Najnowszy

Czyli to prawda??? (usunięte przez administratora) chorobowy i dyskryminacja rodziców małych dzieci? (bo raczej nikt nie ma dzieci, które nigdy nie chorują). L4 i "opieka" to przestępstwo, tak? Zachorowalo moje dziecko albo zona i co?, popełniłem przestępstwo?????? Skąd ty się (usunięte przez administratora)wziąłeś??? To już naprawdę do sądu i PIPu się nadaje. Niech mnie grucha trzaśnie, "najnowszy", jeśli ty nie siedzisz na stanowisku conajmniej powyzej T.M.

Zdzichu
@Ojciec moich dzieci

Tak

Zdzichu

Tak tak

Duch Jacka G.
@Zdzichu

Zdzisek to prosty chłopak - umie tak lub tak tak. A może też tak tak tak ?

Grim Reaper
@Billy The Kid

Chorych coraz więcej. Niektórzy w kółko Ci sami. Będą żniwa. Kowboje są chorowici.

Kornik
@ARA

Bo była dyrektor HR była lepsza

Aarraa
@Kornik

W czym?

Aaa - ra ra ra
@Aarraa

Tarcie chrzanu jest obraźliwe? :) :) :)

Chrzan
@Aaa - ra ra ra

Zależy kto i jak trze :D

produkcyjne popyhadło
@Billy The Kid

pan drektor produkcji ucieka ... a łódź tonie a on ucieka ... ale jak to się stało ?

Prosiaczek
@produkcyjne popyhadło

Krzyś zabiera zabawki i już się z nami nie chce bawic?

Arra
@produkcyjne popyhadło

Na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze a u majeranka a ni tego kure nie ma

Wspomnienie.
@produkcyjne popyhadło

Billy'ego już mnie ma. polowaliście na niego wiec ukrył się na jakiś czas. A za jakiś czas wróci i znów będzie czuwał nad Krzysiami ;)

Cześć! chcę kandydować na stanowisko technologa, właściwie to już jestem po rozmowie, ale czytam wasze opinie i nie wiem jak się do nich ustosunkować. Piszecie dużo o tych L4, "opiekach" itp. Co tam sie dzieje? Mam dwójkę dzieci i ostatnio z powodów pandemii razem z żoną spędziliśmy sporo czasu na opiece. do tego doszły (usunięte przez administratora) i kwarantanna. jakoś z tego powodu nie miałem żadnych problemów w pracy. Problem tylko w tym, że mam zbyt daleko do pracy i chcę znaleźć coś bliżej, ale czytam wasze opinie i nie chcę się wpakować w jakieś (usunięte przez administratora) powiedzcie mi proszę co tam się dzieje. kto to jest ten Billy The Kid, Ara i ten Zdzisław. ktoś z kadry kierowniczej? Jak ogólnie wygląda atmosfera w zakładzie? Bo obiecywali sporo ale trochę boję się ryzykować.

Przepraszam ale zupełnie nie rozumiem... Mieszkam pod Rzeszowem dopiero od dwóch lat i nie znam nikogo, kto by u was pracował dlatego opinii szukam właśnie w internecie . Co w tym złego?

Spec z Pomysłowej
@Kandydat

Nic się nie dzieje. Jest tak jak gdzie indziej. Tylko poszła plotka że ktoś się przygląda, czemu niektórych pracowników 50% czasu nie ma w pracy.(usunięte przez administratora)

@Kandydat

(usunięte przez administratora) w tej firmie zbiera się od ładnych kilku lat i już za niedługo wybije i wtedy zaleje całą ul.Przemyslową

Była
@Kandydat

Nie polecam i nigdy bym tam nie wróciła. Marna kadra kierownicza, mikrozarządzanie na każdym kroku. Jeśli proponują niezła kasę, to może warto spróbować. Ciężko im obecnie zdobyć dobrych pracowników.

@Była

Wreszcie coś konstruktywnego i od razu widać, że od pracowników a nie od jakichś samozwańczych szeryfów z góry. Dzięki, będę miał nad czym myśleć.

@Była

Jeszcze raz dziękuję. Poszperałem głębiej, popytałem i już wiem o wiele więcej. Nie dołączę do tonącej łajby. Miło było, ale żegnam.

Gucio z tonącej łajby
@Kandydat

Czemu od razu z tonącej? Trochę przecieka, jak każda łajba. Tu się dziurę zatka, tu kogoś za burtę wyrzuci ale płynie i płynąć będzie.

Steskniony
@Gucio z tonącej łajby

Dokladnie tak. (usunięte przez administratora) oczekuja niewiadomo czego. Tylko robbic im sie nie chce!

TakTak
@Steskniony

No właśnie!!! Na ich miejsce jest masa innych stojących pod drzwiami firmy a HR nie może się odkopać ze złożonych CV. Wybór ogromny nie wiadomo kogo wybrać. Każdy chce tu pracować!!!

@TakTak

Kolejka aż pod urząd celny sięga

kandydat

aż do Kolbuszowy

Opatowianin z dziada
@kandydat

Ponoć nawet w Nisku organizujom autobusy. Jeden nawet z Opatowa. Jeden powóz z Łańcuta.

Nikt się nie będzie przejmował zwolnieniami w MB nie na tej tylko firmie Świat Stoi. Zwalniać hahaha . Pierwsze proponuję biura i tych na zdalnym. Czekamy Czekamy z niecierpliwością hehehe. A propo pani dyrektor z HR to stara kobieta już nie wie co robi w tym Wieku to już udaje że myśli hahaha.

Zostaw merytoryczną opinię o MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 10 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o.