MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o.
counter
2 26 149 5 1
Dość!

Firma znajduje się na równi pochyłej - duże zmniejszenie zamówień od największego dotychczasowego klienta z hetmańskiej daje mocno po finansach firmy. Nie widać perspektyw na powrót do poprzedniego poziomu zamówień - firma z hetmańskiej nie będzie już tak łatwo rozdawać roboty w przyszłości dlatego odradzam wiązanie przyszłości zawodowej z tą firmą. Jeśli chodzi o ostatnie zwolnienia to skala zwolnień i ich termin (mb jako chyba pierwsze zaczęło zwalniać) w porównaniu do zwolnień z innych firm z klastra lotniczego pokazuje jak niestabilna jest sytuacja tej firmy. Co więcej, zwolnienia przebiegały w bardzo dziwny, nieprofesjonalny sposób - wywoływanie i łapanki pracowników, zamiast zwołać wszystkich ludzi z wypowiedzeniami na jedno spotkanie i porozmawiać z nimi z szacunkiem. Wstyd dla osoby która to organizowała! Dalej, zwolniono osoby które niejednokrotnie pracowały na krytycznych dla tej firmy stanowiskach. Nikt inny nie jest w stanie przejąć teraz ich obowiązków (bez kosztownych szkoleń na które oczywiście nie ma pieniędzy) - już niedługo odbije się to czkawką. Nie zwolniono nikogo z grona zarządzających prod. ( kierown, miszcze) - conajwyzej przesunięto na inne stanowiska - także jeżeli chcesz kandydować w tej firmie na stanowiska kierownicze to tam będziesz bezpieczny. W ostatnim czasie zatrudniono natomiast osoby na stanowiskach wysokiego szczebla które nie mają pojęcia o funkcjonowaniu tego przedsiębiorstwa, nie znają specyfiki ani wymagań produkcji tego typu części. Kto prowadzi te nabory?! Możnaby pomyśleć, że skoro zwolniono tyle ludzi to każdy będzie miał mniej pracy. Ale w tej firmie działa to tak, że obowiązki osób zwolnionych zostały zepchnięte na szeregowych pracowników oczywiście bez żadnej rekompensaty. Powoduje to frustrację, morale wśród szeregowych pracowników szorują po dnie. Podsumowując, wygranym jest ten który odszedł z tej firmy z odprawą. Kto wie, czy przed końcem roku to wszystko nie klęknie.

Tak66Nie
wariat

Pracownika zwalniają jak przestępce, bez żadnego uprzedzenia. Przychodzisz do pracy jak w każdy poprzedni dzień, a za chwile podchodzi do Ciebie Starszy-Klawisz i mówi CHODŹ. I żeby się za bardzo nie plątać i nie wdawać w dyskusje z załogą dostajesz ekspresowe wskazówki co masz robić. Najpierw opróżniasz jedną szafkę pod okiem Starszego-Klawisza, jak już skończyłeś to znowu komenda CHODŹ i idziesz z Starszym-Klawiszem jak ten straceniec bez słowa (bo Ty w głowie masz pustkę myślisz o wszystkim i o niczym, rozpacz, totalne zaskoczenie sytuacją, pozostali patrzą na Ciebie jak na trędowatego. S-K oczywiście bardzo zmartwiony sytuacją, że nadal musi zostać jako filar zakładu, też bez słowa). I tak w milczeniu docierasz do Sędziego, który z wielkim spokojem i dostojnością bo oddał 10% swojej wypłaty (kpina) i w obecności Pani z HR opowiada Ci o całej sytuacji i powodach rozwiązania umowy, jak bardzo jest mu przykro rozstawać się z Tobą, że nawet nie musisz się rozliczać z zakładem, żadnej obiegówki. Po tych wszystkich kurtuazjach wręczają Ci wypowiedzenie z instrukcją (taki pakiet pseudo-przetrwania) jak szukać pracy, pomoc psychologa i HR. Z taką wyprawką wychodzisz i wpadasz na S-K i tak Ci przelatuje przez głowę taka myśl: że ten S-K to chyba mnie bardzo lubi, bo od początku ewakuacji cały czas na mnie czeka i czeka, ale to raczej nie możliwe. I tak spadając z chmur na ziemię udajesz się do drugiej szafki i pod okiem S-K opróżniasz ją, przebierasz się we własne ciuchy, bo wcześniej nikt Cię nie uprzedził, że bez sensu jest je ubierać, oddajesz klucze. Następnie idziesz z S-K do biura przepustek. Tam ostatnie uświadomienie że zostałeś właśnie bez pracy i pożegnanie z Starszym-Klawiszem, który ostatnim westchnieniem oznajmił "cześć". THE END

Tak52Nie4
anonymous

A jak jest w dziale jakości? widzę, że ostatnio szukają pracowników jednak czytając te opinie zastanawiam się czy warto. I jak to wygląda z zarobkami?

Tak29Nie
kandydat
Kandydat

Wg mnie firma jest OK, otrzymałem mailem informację o wyniku rekrutacji.

TakNie16
Przemek
Kandydat

Cześć powie mi ktoś jaki jest system pracy w tej firmie? Mówię o operatorach maszynach

pewny Nowy wpis
@Przemek

zależy.. pracują na dwie lub trzy zmiany, w zależności jaka maszyna i ile roboty znajduję się na danym stanowisku.

Tak1Nie
Przemek Nowy wpis
@pewny

Rozumiem że nie ma 4 brygadowki ? Powiedz mi może się orientujesz jakie zarobki firma oferuje na start dla operatora z doświadczeniem ? Kandyduje na stanowisko czytam te opinie ale wiadomo jak jest w mojej obecbej firmie opinie były podobne a okazało się że pomimo że pracuje tu koło 200osob atmosfera jest iście domowa . Praca idealna i naprawdę fajna . Zmieniam bo się przeprowadzam i poszukuje zetelnych informacji o tej firmie. Niestety nie mam nikogo znajomego żeby się dowiedzieć co i jak .

pewny Nowy wpis
@Przemek

Na ten czas nie ma systemu czterobrygadowego z racji na kryzys, ale myślę że jak się to wszystko ustabilizuje i będzie więcej pracy to do tego wrócą. Co do zarobków nie odpowiem Ci na pytanie bo nie wiem, ciężko mi powiedzieć bo nie pracuję na produkcji, myslę ze jak będziesz miał rozmowę to będziesz mógł coś negocjować. A co do atmosfery, dużo ludzi mi żal do zarządzających tą firmą i da się to wyczuć, ale atmosfera między ludźmi panująca na hali jest dobra.

Przemek Nowy wpis
Kandydat

Jaki system zmianowy jest w firmie pytam o produkcję na maszynach CNC

Armagedon

Królowa Kadrowa ARA odchodzi! Płakać czy bić brawo? Inżynier (SKY) ewakuował się jako pierwszy. Finansowy (APT) podążył za nim. Operacyjnego (BJA) i kaliskiego GM (TKR) niby wywalili (do końca nie wiadomo - może też się ewakuowali? A może jedno i drugie jakoś razem połączone - tutaj ciężko o prawdę), Planista (TMA) - ewakuacja! A teraz ktoś kto ma dbać o załogę tego okrętu się ewakuuje. Czy ktoś dostrzega w tym wszystkim jakąś prawidłowość? Tylko anal nadal trwa. No ale cóż innego miałby zrobić - kapitan idzie na (usunięte przez administratora) z okrętem.

Tak36Nie2
Pokładowy
@Armagedon

Okręt niby długo już tonie, a wbrew tym co trzymają za to kciuki, dalej płynie...nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...także wszystkie dłonie na pokład! Kto nie wiosłuje ten wysiada, bo balast zbędny jest...

Tak4Nie19
Tymczasowy mechanik okrętowy
@Pokładowy

Pan Paweł! Wszyscy się zmieniają tylko Pan Paweł trwa. Prezesi się wymieniają a Pan Paweł nadal trwa. Może to już najwyższa pora oficjalnie przejąć stery tej łajby Panie Pawle?

Tak19Nie
@Pokładowy

Nikt nie mówi, że tonie. Pewnie nie zatonie. Problem w tym, że dryfuje bezwładnie. Załoga ciągle się zmienia, nie widać długofalowego planu jaki kurs obrać, wszystko wygląda na tymczasowe.

Tak11Nie
Nadal mam nadzieję
@Armagedon

Brawo!!! Wspaniała wiadomość dla Nas, dla MB Aerospace Rzeszów:) Tragiczna dla nowego pracodawcy - ale to jego wtopa, jego problem. My świętujemy :)

Taka prawda

Nie ma co poważna firma, najpierw zwalniają ludzi jak popadnie bez jakiegokolwiek szacunku a teraz dzwonią do nich bo nie ma kto robić.... Naprawdę? Po cyrku który urządziliście podczas zwolnień myślicie że ktoś kto ma trochę rozumu wróci?? Aktualnie operatorzy są przerzucani z maszyny na maszynę, niektórzy co dzień inne stanowisko. Mają robić za trzech a stawki nadal śmieszne. Wymuszanie urlopów i zastraszanie pracowników pomału staje się normą. Stabilne zatrudnienie? Zapomnij. Możliwość rozwoju? Bez pleców to możesz pomarzyć. Powinni dopisać że jeśli lubisz jak prawa pracownika są łamane to zapraszamy. Jeśli kręcą Cię takie rzeczy to firma dla Ciebie.

Tak27Nie3
Powazna firma
@Taka prawda

Oczywiscie ze bardzo powazna firma. To wszystko bylo doglebnie przemyslane i bardzo dobrze zaplanowane. Ludzie zarzadzajacy ta firma swietnie sie spisali i chociaz takie zwykle szaraki jak my tego nie pojmujemy, to na pewno to wszystko zostało dobrze zaplanowane i stoii za tym logika (gleboko ukryta, bardzo gleboko). Gratuluję strategicznego myslenia i dobrego planowania!

Tak17Nie2
Anglik
@Powazna firma

Brytyjski humor :) Spodoba się Alanowi!

Tak6Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dość!

Tak66Nie
@Dość!

Lepiej tego się ująć nie dało. Brawo!

Tak13Nie
Mieczysław
Klient

Zapomniałeś dodać na końcu swojej inteligentnej opinii "kure" he he.

Tak9Nie
Gips
@Dość!

Widzę, że mu się w d. u. p. i. e poprzewracało! Co jeszcze byś chciał Krzysiu? Może obiadziki bezglutenowe, owoce, lodziki i kawę ze Starbucks'a, telefon za darmo, dentysta za darmo, opieka medyczna za darmo, samochód służbowy za darmo, darmowy komputer co rok??? Może jeszcze wynagrodzenie chciałbyś dostać? Takiego wała

Tak16Nie
@Gips

Krzysiu też ślepy tira zaliczył na rowerze nie ma chłop szczęścia spadochron z WSK ciekawe czy spinacze zapina na spodnie na rowerze haha i w tej koszuli komunistycznej cały czas tempa strzała i tyle .Wstyd !!!

Tak14Nie
JOrguś
 Rekomendacja
@Dość!

Nie wiem jak sobie wyobrażasz spotkanie wszystkich pracowników zwalnianych w jednej chwili i miejscu. W obecnej "dobie pandemii" omija się takich spotkań "grupowych" więc indywidualne informowanie o zwolnieniach jakiś sens miało.

TakNie3
Cnc
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Tyle ludzi zwolnili.. Tyle dobrych operatorów zostało zwolnionych z tej pier.. firmy a teraz szukają operatora?... (usunięte przez administratora) Dopóki spadkobiercy z wsk rządzą tym zakładem dopóki nikt się nie przeciwstawi temu chałatajstwu to nigdy nie będzie dobrze... Ciekawe na jaka maszynę szukają operatora i czy zadzwonili do Jakiegokolwiek z tych zwolnionych żeby tam przyszedł..

Tak17Nie
kandydat
Kandydat

Wg mnie firma jest OK, otrzymałem mailem informację o wyniku rekrutacji.

TakNie16
CON
@kandydat

jeśli jest to dla Ciebie miarodajna ocen firmy to OK

Tak13Nie
Cnc
@kandydat

Zostałeś przyjęty w październiku do tej firmy?

TakNie2
CNC

Ciekawe kiedy byłych kierowników zwolnią Krzysztofa.Majerza (wujek) tylu dobrych pracowników zwolnił a obecnych gnębi z urlopami problem robi a sam na L4 cały czas chodzi powinni go już dawno zwolnić!!!!! Gość się nie nadaje do niczego totalne (usunięte przez administratora) a ma się za nie wiadomo kogo olać go i zwolnic go powinni już dawno w pierwszej kolejności.

Tak26Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.
 Problem

Jak tam obecną sytuacja w MB panuje czy w październiku trwają nadal zwolnienia

Tak7Nie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o.?

Pisior
@Pytanie

Wynagrodzenie w MB Aerospace? Zapomnij! Zastanów się czy chcesz pracować w tej "firmie" bo to może być najgorsza decyzja w twoim życiu!

Tak10Nie1
madzia

@Kasia to pewnie skoro osoba nadzorująca zespół jest jaka mówisz, to atmosfera nie za przyjemna?

Tak5Nie
anonymous

Tak29Nie
fiufiu

Dużo ludzi w jakości? jak współpraca z innymi działami itp? ile tam w końcu pracuje ludzi i czy firma nosi znamiono stabilnej? czy oddział w tajęcinie jest tą samą społką i czy współpracują ze sobą bezpośrednio?

Alicja
@fiufiu

Masz sporo pytań, jeśli chodzi o pracodawcę, jakim jest MB Aerospace. W ostatnim czasie wątek nieco się "ożywił", więc jestem niemal przekonana, że ktoś będzie znał na nie odpowiedzi i zechce Nam dokładnie opisać te kwestie. A Twoja ciekawość wynika z tego, iż rozważasz aplikowanie do tego przedsiębiorstwa, czy masz jakiś inny, równie ważny, powód?

Tak1Nie2
fiufiu
@Alicja

Tak ostatnio aplikowałam do tej firmy.

Alicja
@fiufiu

W takim razie, to naprawdę świetnie! Może zdradzisz Nam przy okazji, na jakie stanowisko konkretnie aplikowałeś do firmy MB Aerospace? Nie zapomnij poinformować Nas później o wynikach rekrutacji. A może wiesz jeszcze, czy w dalszym ciągu prowadzą tam rekrutację? Na pewno znajdzie się kilka osób, których interesuje ta kwestia, a więc proszę Cię o rzetelną odpowiedź.

Arystokratex
@Alicja

Alicja pracuje w HR firmy MB hehehe

sfcds

te wasze komentarze to tylko przeszkadzają, bo pod każdym postem znajdują się ciagle te same zadawane przez was pytania zrobiło się tylko nieczytelnie

Kasia
@anonymous

Działem jakości kieruje niezbyt znająca się na rzeczy osoba. Nie akceptuje sprzeciwu i nie słucha uwag.

Tak3Nie1

Zwolnienia są i będą nadal ale sposób w jaki zwalniają to całkowita porażka firmy jakby nie mogli zrobić oficjalnego spotkania powiedzieć jaka sytuacja wręczyć zwolnienia tylko takie łapanki na każdej zmianie nawet na nocy jak trzeba był przychodzić czy w soboty lub zostawać dłużej to potrafili przedzwonić uprzedzić a tutaj tak łapią cię z Nienacka i poszedł won za bramę ***** taką firme

Tak15Nie
wariat

Tak52Nie4
@wariat

Całkowita prawda a zwolnienia trwają nadal zostaną sami kierownicy i mistrzowie i będą żądzić ale kim!!!!!

Tak15Nie
Porażka...

Nie dosyć, że sytuacja w firmie jest zła to jeszcze ludzie zatrudniani na wysokie stanowiska nie znają się na swojej robocie i przyczyniają się do upadku tej firmy. Na stanowiskach dyrektorskich zdarzały się już nie jeden raz duże pomyłki ale tym razem jeśli chodzi o dyrektora działu technologicznego to jakiś szok, jak można na takie stanowisko przyjąć osobę, która nie ma żadnego pojęcia o tym co robi. Chyba jedyną zaletą było to, że przyszedł do MB z MTU bo ta firma to mimo wszystko wyznacznik jakiegoś poziomu lecz na tym plusy się kończą. A wspomniany "dyrektor".. zero decyzyjnosci, brak współpracy z pozostałymi działami w firmie. Pisząc do niego maila o wsparcie czy pomoc, na odpowiedz trzeba czekać w nieskończoność a jak ona przyjdzie to i tak z niej nic nie wynika, czy tak powinno wyglądać stanowisko osoby decyzynej? Czy jeśli przychodzi na spotkania i zabiera głos to osoby z innych działów, przewracając oczami myślą "znowu". Dyrektor to osoba, która swoimi strategicznymi decyzjami pomaga firmie na pokonywanie kolejnych kroków w osiągnięciu sukcesu i podejmuje decyzje, czasem trudne i obarczone ryzykiem ale jest na takim stanowisku, że musi to robić a nie ucieka od tego przyjmując taktykę "przedawnienia tematu" lub licząc na to, że jakoś samo się to rozwiąże. Też niezbyt ładnym zachowaniem jest wtyładowywanie niepowodzeń na innych osobach w firmie i pamiętajmy, że takie zachowanie jest karalne... :-) podsumowując jeśli ta firma ma jeszcze liczyć się na rynku to na takich stanowiskach muszą być zatrudnione osoby odpowiedzialne i kompetentne a nie takie jak w powyższym opisie....

Tak42Nie2
Realista
@Porażka...

Kolego a czego oczekiwałeś? Firma ma 'rating' "śmieciowy" na rynku pracy więc zatrudnia 'kogo się da złowić". MB nie ma możliwości wybrać "najlepszego" na dane stanowisko bo wszyscy w regionie wiedzą co to za pracodawca i omijają szerokim łukiem. Taka sytuacja najbardziej wpływa własnie na stanowiska kierownicze / zarządcze - stanowiska te trzeba obsadzić więc trafiają tam 'najlepsi z najgorszych' :) Albo Ci. którym gdzie indziej "nie idzie" albo "młode hałaśliwe kundelki" - napisałbym "młode wilki", ale jakoś to do nich nie pasuje ;) Jakby nie było - mając reputację rynsztokową trzeba sobie radzić mając kadrę kierowniczą ze swojego poziomu. Dyrektorów zatrudnia się takich, których nikt inny nie chce, albo takich którzy w innej firmie nie mieliby jeszcze szansy na dyrektora. więc albo przychodzą totalne porażki (tak merytorycznie jak i w kwestiach zarządzania ludźmi) albo tacy, którzy dopiero pretendują do takiej pozycji (nawet gdy mają talent i predyspozycje to w tej firmie nie rozkwitną). Niestety nie jest to tylko problem fabryki w Rzeszowie. W całej grupie problem jest taki sam - firma jest tak kiepsko zarządzana, że Ci co mogą uciekają - NEGATYWNA SELEKCJA trwa i będzie trwała dalej. Chciałbym życzyć powodzenia, ale brzmiałoby to strasznie szyderczo. Życzę więc szybkiego znalezienia lepszego pracodawcy!!! EWAKUACJA toi jedyna sensowna strategia w tym wypadku.

Tak31Nie2
Gruby
Klient
@Realista

Pięknie kolega to ujął. Przychodzi taki chłoPina na stanowIsko kierownicze/dyreKtorskie z doświadczeniem kUpionym na oLx za kanke mleka i chce zawojować świat... A wychodzi z tego kaszana i jeszcze większy zamęt w firmie która zmierza w jednym kierunku ;(

Tak20Nie
CNC ????
Użytkownicy czekają na odpowiedź 95 dni.

Ciekawe czy będą zwalniać jeszcze ludzi czy tylko straszą?? Ludzie się już przestali bać czy zostaną zwolnieni czy nie. Pracy nie ma ludzie się nudzą na zmianach. Mają zabrać dodatki i jubileusze śmiech na sali. Dlaczego z biura ludzi nie zwolnią tej hołoty tam tyle że cięcia by się przydały kasa była by dla ludzi z produkcji. Śmieszni Kierownicy się ukryli pod nazwą "Liderzy". bali się o to co narobili ?? Że nie umia zarządzać firmą i pracownikami?? kasę powini im obciąć do stanowiska lidera a mają pewnie kierowniczą stawkę a niektórych zwolnic. Musi się ktoś tym zainteresować!! Trzeba pewne informacje przekazać w odpowiednie miejsce.Ta firma to totalne (usunięte przez administratora)

Tak37Nie
Nick
Użytkownicy czekają na odpowiedź 95 dni.

Ludzie sami uciekają z tej firmy. Ktokolwiek może znaleźć inną pracę odchodzi. Produkcyjni, specjaliści i kierownictwo - uciekają wszyscy. Gdy uciekają najlepiej poinformowani (kierownictwo i zarząd) to naprawdę musi być źle. Dyrektorów finansowych, którzy się tu przewinęli przez ostatnie lata to aż ciężko zliczyć i wszyscy szybko uciekli, ciekawe przed czym uciekali. Jak tak niestabilne kierownictwo ma przeprowadzić firmę przez obecny ciężki okres? Przychodzą, zarabiają krocie i uciekają. Konsekwencje ponosi produkcja i szeregowi pracownicy.

Tak27Nie
Marzyciel

Dyrektora Produkcji dopiero co zwolnili mówiąc, że likwidują stanowisko bo tak bardzo firma się skurczyła, że nie ma miejsca ani pieniędzy na takie stanowisko. Dziś pojawia się ogłoszenie (na linkedin), że szukają Dyrektora Produkcji. Każdemu do własnych przemyśleń zostawiam. Każdy sam ocenić musi czy warto dołączyć do takiej firmy, czy zaufać pięknym obietnicom z ogłoszenia, czy warto pracować dla niej gdy trafiają się inne oferty. Etyka, szczerość, szacunek dla ludzi, wiarygodność - ABSTRAKCJA

Tak44Nie1
Wielkopolanin
@Marzyciel

W Kaliszu to samo. Niedawno wywalili General Managera za słabe wyniki (chociaż były najlepsze od kilku lat i nawet dobre premie za nie wypłacili) a teraz już szukają nowego. Wiadomo wszystko zgodnie z prawem. Tylko co z reputacją firmy? Jaki wartościowy pracownik zechce tu pracować?

Tak38Nie
Wtyczka
@Marzyciel

Bzdura. Żadne skurczenie biznesu nie było powodem zwolnienia - anal go wywalił bo BJ miał własne zdanie i nie bał się go wyrazić, a anal chce być szefem absolutnym.

Tak26Nie
Daniel

Chciałbym wszystkich przestrzec przed tą firmą - NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ TU. Stracicie czas i nerwy. Tyle ile tu się zmieniało w skali kilku lat, ile niekompetentnych osób zatrudniali i jaki nepotyzm panuje to szkoda gadać. Dla firmy liczy się TYLKO zysk i realizują to KAŻDYMI możliwymi środkami. Nic innego nie jest ważne.

Tak31Nie2
Gwidon
@Daniel

Osoby, które się tu zatrudniają mają w czterech literach tragiczną atmosferę jaka panuje w firmie. Przychodzą zarobić lepsze siano niż w poprzedniej firmie, robić płatne nadgodziny kiedy mają na to ochotę i zdobyć kolejne 1-3 lat doświadczenia żeby mieć lepszy hajs w docelowej dla siebie firmie , z którą zwiążą swoją przyszłość na bardzo dlugi czas. Rotacja w tej firmie jest duża. Zostają tylko osoby, które mają gdzieś co się dzieje w firmie i przychodzą tylko na 8 godzin do roboty. Został chyba tylko jeden dyrektor, który tam pracuje już dłuższy czas, pozostali sami się zwolnili albo zostały zrobione "porządki".

Tak12Nie1
David
@Daniel

Dla każdej firmy liczy się głównie zysk. Problem w tym, że dla tej liczy się zysk tylko ten dziś. Nawet nie patrzą na to co będzie jutro. Kto będzie tu chciał pracować, kto będzie chciał od nich kupować. Totalny brak długoterminowego myślenia.

Tak23Nie
CNC

Ja bym zwolnił cały HR wszystkie te dziewczynki łącznie z śmieszną dyrektor Joanną za niedopilnowanie swoich obowiązków że ludzie do dziś nie otrzymali świadectw pracy zwolnić było łatwo ale świadectwa pracy wypisać już ciężko. Jestem pracownikiem i do Prezesa Alana pewnie trzeba będzie się wybrać także w innych sprawach co do niego nie docierają ale dotrą dowie się jakich ma kierowników i załogę która zarządza.

Tak25Nie1
Pewny
@CNC

Przykro mi, ale Alan doskonale wie co się dzieje w firmie, wszystko wychodzi od niego. Jak już pisać do Dave'a lub do zarządu głownego bo oni na pewno nie wiedzą co dokladnie sie tu dzieje. Szkoda bo firma jaka była to była, ale o pracownika sie dbało, teraz tajemnice nikt o niczym nie wie, zero informacji od naszych rzadzacych, zwolnili 140 osob i nagle znalazl sie wakat na nowego dyrektora i do NPI znalazlo sie miejsce.

Tak11Nie
Doświadczony
@CNC

Nie macie po co iść do anala. Sprzedali wasze dane osobowe innej firmie. Jeżeli już to dostaniecie świadectwo pracy pocztą od firmy z Wrocławia.

Tak12Nie
o
@CNC

HR ma ustawowo na wysłanie papierów 7 dni, i mogą wysłać w ostatni dzień, liczy się data przybitego stempla. Ale z drugiej strony mieli na to czas, byliśmy na miesięcznym wypowiedzeniu i można było wcześniej przygotować dokumenty, nie czekać do ostatniej chwili. Wystarczyło trochę chęci i mobilizacji. Szacunek do nas mają "wielki".

o
@Pewny

Ta przydałoby się powiadomić wyższe władze, bo z tej firmy zaczyna się robić prywatny folwark. Może ktoś kto jest obyty w tej kwestii podejmie się tego tematu i powiadomi kogo trzeba.

Tak10Nie

Zostaw merytoryczną opinię o MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o.