Opinie o MB Aerospace Technologies Poland Sp. z o.o. w Kalisz

counter
Joachim Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma aktualnie ma otwarte rekrutacje ? Jakieś wskazówki bardzo by się przydały.

Nick Nowy wpis
Klient
 Rekomendacja
@Joachim

W tej chwili firma chce zatrudnić operatora szlifierki oraz pieca

Pytanie Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w MB Aerospace Technologies Poland Sp. z o.o.?

Baltazar Gomp-k Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Ale jakiego awansu? Awans to coś co ma określony czas ?

Zzz

Ile wynosi wynagrodzenie na start , ile zmian jest ?

Jerzy
@Zzz

Jesteś zainteresowany praca w firmie? Nie napisałeś jakie stanowisko Cię interesuje. Aktualnie pracodawca szuka inżyniera procesu. Niestety nie znam wysokości wynagrodzenia, ale firma oferuje atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych - dodatek świąteczny, karta Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego. Daj znać jeśli będziesz aplikował.

Ja98
@Zzz

Witam, Dużo osób pracuje w firmie? Jaki jest poziom zarobków np. na stanowisku Inżynier Procesu/Produktu ?

Mirek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 348 dni.

Jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem i socjalem

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Arek

Atmosfera w firmie podupadła, az nie chce się przychodzić do pracy... w ostatnim czasie bardzo dużo osób odeszło z pracy. Ludzie uciekają do zakładów jak Pratt& whitney, hamilton, Collins.

Tak1Nie4
Edyta
@Arek

Co może być powodem takiej sytuacji?Co ewentualnie mogłoby pomóc w polepszeniu atmosfery w śród pracowników?

TakNie

Jakie narzędzia pracy zapewnia MB Aerospace Technologies Poland Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Producent silników
@Pytanie

A na jakie stanowisko szanowny Pan chce aplikować? Prezesa?

Marcin

Można liczyć na stałe zatrudnienie w tej firmie?

Manager
@Marcin

Można, wystarczy przynieść CV. Zapraszamy.

Dawid

Ktoś wie jak wygląda praca w dziale księgowości w Kaliszu, jaka atmosfera tam panuje?

Janek

Jak aktualnie wygląda rekrutacja w firmie? Szukają kogoś? Pisaliście wcześniej że raczej znajomi znajomych, warto w takim razie wysłać CV bez ogłoszenia czy raczej odpuścić temat?

TakNie

Jak wygląda oferta u nich w firmie MB Aerospace Technologies Poland Sp. z o.o. w mieście Kalisz? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

@Administrator

Obecnie nie szukają z tego co wiem. Prace dostaje się przez znajomości. Jak jest kiepsko naprawdę. Najniższe wynagrodzenie z okolicznych form

Tak1Nie
Tomasz
@Anet

Aneta, jesteś pracownikiem firmy? Czemu uważasz, że zatrudnienie jest po znajomości? Ja znalazłem kilka aktualnych ogłoszeń o pracę w firmie na stanowiska:ekspedytor, process engineer, desing engineer, asystentka zarządu, manufacturing engineer/CNC programmer w różnych lokalizacjach. Widać, że firma się rozwija i poszukuje nowych osób do pracy. Co o tym myślisz?

Tak3Nie
@Tomasz

Cześć. Zgadza się firma się rozwija ale głównie Rzeszów tajecinie. Dużo osób pozatrudniali w Kaliszu jednak ogłoszeń o pracę nie było. Koledzy kolegów. Dobrze się ustawisz masz dobre stanowisko. W innych miastach korpo jest znacznie lepiej jednak coś świadczy o sytuacji fakt odchodzenia z pracy w tej firmie ludzi z doświadczeniem do innych firm z przemysłu lotniczego.

Tak2Nie
Anet

Ogólna ocena kiepska. Coś weszła do grupy mb i się zaczęło. Wcześniej znacznie lepiej było,. Obecnie firma pływa, nikt nic nie wie. Zarobki najniższe z okolicznych firm, stabilizacja ok wynikająca z tego że ludzi nie zwalniają bo boją się że nikt nie przyjdzie. Atmosfera wśród ludzi super ludzie super. Atmosferę psują wyłącznie menadżerowie a zwłaszcza że jakości. Prezes firmy jakby go nie było, niedecyzyjny. W niczym. Się nie orientuję. Ogólnie nie polecam. Za te pieniądze nie warto się tak stresować.

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o MB Aerospace Technologies Poland Sp. z o.o. - Kalisz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.