InServ

Opinie o InServ

Maniek

Najwieksi zlodzieje jacy moga tylko byc poznanskie pyry. Uwazajcie ludzie bo firma nie wyplacalna i non stop wiele innych problemow.

Aneta

Witam, poszukuje informacji na temat firmy Inserv. Możecie coś więcej powiedzieć na temat pracy w tej firmie, jakie cele stawia sobie firma? Jaki stosunek mają do nowo-przyjętych pracowników? @Pinto, są jakieś problemy z płatnością wynagrodzenia? Możesz coś o tym napisać? Pozdrawiam.

Władysław

Póki co najuczciwsza firma z jaką pracowałem bo wiadomo jak to z wyjazdami

Żona
@Władysław

A dla mnie kolejni złodzieje...na razie tydzień spóźnienia z wypłatą...tłumaczenie ,że oni też pieniędzy nie dostali...a z kim podpisana była umowa???? Z Inserv więc czekam jeszcze tydzień a potem do prawnika...nie dam się po raz kolejny oszukać.

Władysław
@Żona

Spokojnie, tez miałem taka sytuacje, ze spóźnili się 4 dni bo im (jak twierdzą) nie zapłacili ale koniec końców dostałem na konto wszystko co do grosza. Nie ma co panikować. Wszędzie są jakies podkniecia ale ważny jest efekt końcowy. Pozdrawiam

Mariusz:)

Ja z nimi zakończyłem w bardzo dobrych relacjach. Ze wszystkim się pieknie dogadałem, na czas w przyjaznych relacjach. Nawet poleciłem im 2 znajomych to prowizje dostałem przy wypłacie wiec spoko, nie ma rzucania słów na wiatr. Pozdrawiam Panie z Poznania;)

Ryszard

Pracowałem z nimi ponad półtora roku ale praca się skończyła więc miałem przestój na 2 miesiące i znów zaczęliśmy współpracować. Nigdy nie było problemów ani z pieniędzmi ani z pomocą z ich strony. Wcześniej sam prowadziłem działalność to raz mnie niemiec oszukał, raz firma z polski i w końcu musiałem zamknąć tą działalność. Dzięki InServ wyszedłem na prostą bo kasa zawsze się zgadzała i nie wymyślali. Nawet ja Niemcy doszukiwali się błędów i kazali poprawki robić to firma wypłacała pieniądze w całości. Jak się jest Fair wobec nich to oni są fair wobec pracownika. Panie z biura bardzo miłe (choć była tam jedna która działała na nerwy ale ją wyrzucili) i bardzo pomocne. Ja polecam w 100 % i oby więcej takich firm ja ta!

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w InServ na stanowisko Praca dla Brukarzy w Niemczech? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Wodzuuu4

Witam .Mam zamiar podjąć pracę w tej firmie i chciałbym wiedzieć ile można wyciągnąć na czysto ? I czy działalność ubezpieczenie działa w Polsce czy tylko w Niemczech?

@Wodzuuu4

lepiej szukaj innej firmy ta firma to (usunięte przez administratora) którzy okradają z wypłaty

Waldi
@Wodzuuu4

Jak pijesz to za nie pojscie do pracy daja kary pieniezne i od razu wyrzucaja wiec pijaczkom nie polecam ale jeżeli jedziesz zarobic to wszystko ok. Ile to zalezy jaka masz stawke ale ja srednio robie 190/200h Ubezpieczenie fakt trzeba dzwonic na infolinie PZU ale wszystko załatwione bezgotówkowo i od reki - przynajmniej wszystko można załatwić po polsku ale czy w Polsce dziala to nie wiem. Ja z nimi dzialam od listopada i nie mam zadnych problemow ale bylo paru co lubilo dac w palnik to byli dla nich bezwzgledni.

Tomek90

Polecam! Wszystko na czas i według ustaleń! Współpraca odbywa się w przyjaznej atmosferze i na najwyższym poziomie. Nic nie było przekolorowane i idzie sie z wszystkim dogadać.

Luki

Mozna z nimi pracowac wszystko wg ustalen chociasz kwatera mogla byc lepsza pieniadze bez poslizgu i tyle ile powinno byc. Jeden pil to go wywalili i urwali mu z wyplaty ale nie wiem ile. Ja jestem zadowolony

zadowolony

Godni zaufania, terminowi, nie rzucaja slow na wiatr. Pracuje z nimi 2 lata i zawsze mam załatwione co potrzebuje. Ubezpieczenie działa, jak potrzebuje zaswiadczenie to mam, jak mam problem to zawsze do dogadania są. Bardzo dobra współpraca - miałem nawet lepsza oferte ostatnio ale wole nie ryzykować jak jak z nimi mam wszystko co potrzebuje

arek35

Spoko firma, nie mam z nimi żadnych problemów. Zawsze w kontakcie i są pomocni.

Robert

Pracowalem u nich rok temu, wszystko bylo ok. Uczciwa kasa za ucziwa prace, moge polecic

Paolo

Zaczolem z nimi od 3 tyg współprace i jest wszystko jak ustaliliśmy. Dali większa zaliczkę przed świetami choc wcześniej tego nie ustalaliśmy to i tak dali. Zobaczymy jak z wypłata ale jak narazie wszystko ok

Leon

Pracuje już jakis czas i w koncu trafiłem na porzadna firmę która placi i da się z wszystkim dogadac! Bardzo polecaM!

maaaras

zaczalem prace w połowie stycznia i jest dobrze. Zaliczki byly ale dopiero po tygodniu pracy a nie jak pani w biurze mowila, ze jak pojade ale mniejsza z tym bo po tygodniu dostalem. Wyplaty troche pozno bo 15 ale na czas. Warunki takie jak obiecywali. Podsumowujac jest zgodnie z obietnicami i na czas.

Gawaaa

Bardzo dobra firma! Miałem ostatnio problem z urzędem skarbowym w czasie gdy byłem za granica i wszystkim się zajęli. Dzięki nim zaoszczędziłem 1500 Eur bo bez ich interwencji by mi urząd zabrał pieniądze. Pozdrawiam Panie z biura i polecam!!!

tom84

Skonczyłem wspoprace z tą firma w bardzo miły i przyjazny sposob. Wszystko rozliczone, bez robienia sobie pod gorke. Spokojnie polecam

Boguch

Jestem w 100% zadowolony. Robilem w wielu firmach i zawsze cos sie nie zgadzalo z kasa a w inserv wszystko ok! Przedewszystkim na czas i bez brakow.

Saddam

Witam poszukuje opini o tej firmie

Waldek
@Saddam

Pracuje w tej firme 7 miesięcy i wszystko w porzadku. Pieniadze na czas, panie z biura mile, jest ok. Z zaliczkami tylko miałem problem bo w pierwszym miesiacu jak pracowalem to dali z 2 dniowym poslizgiem a potem już nie chcieli dawać bo powiedzieli ze zaliczki tylko w pierwszym miesiacu. Tak to nie mam co zlego powiedziec

Zostaw merytoryczną opinię o InServ - Poznań

• Jak się pracuje w InServ?

Zobacz opinie na temat firmy InServ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InServ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 56 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

InServ