InServ

Opinie o InServ

Irek

Powiem tak jak masz fach w ręku i trochę w swoim życiu przepracowałeś to wiesz jak wygląda budowlanka praca łatwa nie jest ale pewna i z wypłatą na czas a oszustów w tych czasach nie brakuje

Czarny67

Ja pracowałem trochę czasu w tej firmie i zero problemów – panie z biura chętnie pomagają i wszystko da się dogadać.

Mirek

Robota jest cały czas, na stawki nie ma co narzekać ogólnie polecam.

Zenon

Moim zdaniem ciężko znaleźć pracę na lepszych warunkach niż ta firma, sam pracowałem w różnych miejscach, ale u nich wszystko było jasne a kontakt w razie czego bezproblemowy nie to co gdzie indziej

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w InServ na stanowisko Praca dla Brukarzy w Niemczech? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Antoni

Nie ma co zostawać w Polsce – firma zapewnia mieszkanie, ubezpieczenie więc jak chcesz dorobić to warto jechać

Jak dla mnie szkoda tylko że zaliczki som tylko w pierwszym miesiącu pracy ale nie można mieć wszystkiego jak to mówią. Kwatera jest ok wypłata na koncie tak jak mówili.

Zdzisław

Poleciłem do pracy kolegów i dostałem za nich po 70€. Fajnie można tym dorobić. Koledzy mają pracę na zimę ja dostałem kasę i wszyscy są zadowoleni.

Tadek J.

Powiem tyle dla mnie najważniejsze jest żeby kasa się zgadzała. Tu jak na razie mi się zgadza choć pracuję dopiero trzeci miesiąc. Na razie nie mam na co narzekać.

Zapewnili bezpłatny nocleg, zwrócili pieniądze za paliwo, zaliczki co tydzień do pierwszej wypłaty no i oczywiście wypłata na czas. Nie wiem jak można by narzekać. Ja pracuję z nimi już 4 miesiąc i nie mogę złego słowa powiedzieć. Nie jest to moja pierwsza praca w Niemczech także mam porównanie. Tutaj wszystko załatwili, o nic się nie musiałem martwić. Polecam

Praca ok płacą w terminie Papiery dziadostwo Żadnego zusu itd

Podpowiadacz

Maja ZUS ale trzeba zrobic przynajmniej miesiąc.

Zbynio

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Aneta

@Grzesiek, @Andrzejek, dziękuję Wam za opinię. Jesteście zadowoleni z pracy, a to duży plus. Pozytywne nastawienie pracownika zawsze podnosi wydajność. Wasi poprzednicy na forum też dobrze wypowiadają się o firmie. Czy prócz wynagrodzenia pracodawca proponuje premie, ekstra płatne nadgodziny, szkolenia lub pakiet socjalny? Jak wygląda sprawa umów o pracę? Czy są to zlecenia, czy umowy na czas określony? Każda informacja, którą tu dodacie będzie pomocna dla innych osób starających się o zatrudnienie.

Grzesiek

W zeszłym roku jechałem do Inserv z myślą, że jadę tylko miesiąc lub dwa żeby trochę gotówki na szybko zarobić, ale po tym czasie stwierdziłem, że nie ma sensu odchodzić skoro firma okazała się być fer. Dzięki nim wyszedłem z długów raz na zawsze. Dziękuję

Andrzejek

Praca ciężka, jak to w budowlance. Grunt, że pieniądze są na czas i nigdy nie było z nimi problemu. Kiedy miałem problem rodzinny i nie raz musiałem pilnie zjechać, Pani z biura zawsze starała się pomóc. Jak dla mnie super.

Aneta

@Paweł, Twoja opinia jest bardzo ważna, gdyby jednak była bardziej obszerna na pewno bardziej przydałaby się osobom odwiedzającym forum. Dodaj kilka szczegółów na temat zatrudnienia. Jesteś zadowolony z wynagrodzenia, a czy pracodawca oferuje też inne pozapłacowe dodatki takie jak szkolenia i pakiet socjalny? Jak oceniasz atmosferę w pracy? Jesteś z niej zadowolony? Czekam na Twoją bardziej szczegółową opinię.

Henryk

Pracuje w Inserv od lutego i jestem bardzo zadowolony. Szybki i sprawny kontakt z paniami z biura. Nie ma problemu z wypłatam, bo są zawsze na czas.

Mietek

Polecam współpracę z tą Firmą. Fajne zarobki, dużo godzin pracy. Mieszkanie dają bezpłatne.

Aneta

@Staszek, Twoja opinia jest bardzo cenna. Mógłbyś jeszcze dodać, czy poza wynagrodzeniem pracownicy mogą liczyć na premie lub pakiet socjalny? Jaki rodzaj umów proponuje pracodawca? Zlecenie, czy raczej na czas określony? Zachęcam wszystkich do dodawania opinii, tak, aby inni użytkownicy forum mogli się z nimi zapoznać.

Staszek

Wszystko jak najlepszym porządku! Nie słyszałem o przypadkach, żeby komuś nie placili(prócz tych z neta) oprócz tych którzy piją (nakładają kary) co w swoją droga prawidłowo bo nie po to jadę, żeby z pijakami siedzieć! Ja gorąco polecam, dobry kontakt, wszystko na czas, miłe panie z biura które są zawsze kiedy ich potrzeba. Super firma nastawiona na ludzi! Daje lajka

Aneta

@Maniek, piszesz o problemie z wypłaceniem wynagrodzenia za przepracowane godziny. Czy sam tego doświadczyłeś? Próbowałeś rozwiązać swój problem zgłaszając to pracodawcy i do działu finansowego? Zapraszam Cię do rozwinięcia swojej wypowiedzi!

Zostaw merytoryczną opinię o InServ - Poznań

• Jak się pracuje w InServ?

Zobacz opinie na temat firmy InServ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InServ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 56 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

InServ