Opinie o Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. w Szczecin Cybernetyki 19

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. w Szczecin Cybernetyki 19

Nikt

Czy ktoś może się wypowiedzieć czy warto aplikować do działu logistyki? Jaka atmosfera w zespole. Zarobki? Jest wdrożony SAP? W jakim stopniu wykorzystuje się j.angielski a może nie jest codziennie potrzebny.

Cygan

O tak

Fabio

Może słyszał ktoś o pracy w firmie? Nic nie można znaleźć.

Nikt
@Fabio

Firma duża i szybko się rozwijająca. Ciągle rekrutuja nowe osoby i zwiększają zatrudnienie. Jak jesteś ambitny i chcesz pracować to możesz liczyć na docenienie., choć tak jak wszędzie jest trzeba pracować. W tej chwili przejmują wszystkich pracowników pod swoje skrzydła - od DHL. Nawet jeśli zaczynasz jako operator czy wózkowy możesz awansować wyżej lub nawet przejść do biura. Generalnie polecam, ludzie przyjaźni choć oczywiście nie wszyscy się lubią. Jak tylko wymienia "pana szyneczke" na produkcji to na pewno będzie o wiele lepiej. Choć słyszałem że właśnie nagane na piśmie zgarnął więc może to już niedługo potrwa. Gościu jest totalnym imbecylem z mózgiem wielkości jak ma mrówka.

Elżbieta
@Nikt

Pamiętaj, aby nie obrażać innych osób na łamach forum.Fajnie, że dobrze dogadujecie się między sobą. Czy możesz powiedzieć nam coś o kwestiach finansowych? Chodzi mi np o premie albo benefity które firma oferuje swoim pracownikom.

Szczecinianin

Jak tam Król Julian? Radzi sobie ?

Wiki
@Szczecinianin

Kto to król Julian??? Bo chyba zgubiłam watek

Planista

Super! Mega mila atmosfera, zyczliwosc, humor. Rozmowa inna niz wszystkie dotad!

Skad sie biora tacy wyjatkowi ludzie?

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Jaro

Fajna firma stawiające na rozwój . Jak dotąd najlepsza w której bylem

byla

Psychomonia rozbestwiła się na dobre po odejściu Króla Juliana. Wymusiła na odchodzącym awans managerski i teraz maltretuje wszystkich, a przede wszystkim swój dział. Donosi na wszystkich oprócz 3 osób, bo w końcu musi komuś donosić. (usunięte przez administratora)po całej linii. Nikomu oprócz nich nie mówi nawet cześć na przywitanie lub pożegnanie. Oczywiście wpierdziela się i opieprza wszystkie działy. A jak są zarządzający lub wspomagający z zagranicy to zawsze ich obskakuje i nawija watę na uszy jaka to ona cudowna i że bez niej wszystko by się rozpieprzyło. To w końcu ona zbudowała tę firmę. Sprzedaje również perfidnie cudze pomysły jako swoje. Wszyscy mają jej dosyć tylko nikt nie odważy się tego otwarcie powiedzieć bo owinęła sobie nowego szefa wokół palca. Ale to musi kiedyś eksplodować. Na szczęści już mnie tam nie ma :-)

Dariusz

@uk Czy możesz w takim wypadku powiedzieć coś więcej na temat całej rozmowy kwalifikacyjnej? Jak wyglądał jej przebieg? No i czy finalnie zostałeś zatrudniony? @. Co w Twojej opinii było nieprofesjonalnego podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jeśli możesz to poproszę o konkrety. @Urażony Czy w takim razie udałeś się na rozmowę kwalifikacyjną do firmy Tyco Electronics? Jak ona się zakończyła?

Żenada. Pani Office Manager of Trade Office jest tak nieprofesjonalna, że aż wstyd, robi firmie straszną opinię. Jest nieprzyjemna, opryskliwa, już po samej rozmowie telefonicznej odechciewa się rozmowy rekrutacyjnej.

Urażony
@.

Miałem takie same odczucia po rozmowie. Pretensje i żal że złożyłem CV, chyba zzadzwoniła żeby powiedzieć ze sie nie nadaje. Ale po co? Kompleksy?

uk
@Urażony

Byłem nie dawno na rozmowie. Pani Office Manager bardzo miła i kompetentna. Konkretna babka (a konkretów od niektórych rekruterów brakuje) Bardzo miło przebiegła rozmowa o pracę. W żadnym wypadku nie odczułem tego co piszecie wyżej.

New

Nowy zakład

Szczecinianin
@New

I Julian działa

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 7 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 54 ocen.

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.