Opinie o Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. w Szczecin Cybernetyki 19

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. w Szczecin Cybernetyki 19

Biurowiec

Chronologicznie bardzo dużo się zmieniło. Od momentu kiedy kilka osób które wprowadzało negatywna atmosferę opuściło szeregi firmy zdecydowana poprawa. Dodatkowo zmiany w strukturze (podzielenie struktury na łańcuch dostaw i operacje) wpłynęły na poprawę komunikacji i scalenie zespołów. Kiedyś nosiłem się z zamiarem zmiany, a te przyszły same z siebie i dzięki temu mogę się rozwijać i patrzeć w przyszłość.

Maria
@Biurowiec

Czy w związku z tymi wszystkimi zmianami, które zaszły w Tyco Electronicsie, zmieniły się również jakieś warunki dla pracowników? Mam tu na myśli np. wynagrodzenie. Czy ono wzrosło? Jeśli tak, to o ile? W jaki sposób możesz się obecnie w firmie rozwijać? Co masz na myśli?

@Maria

Wynagrodzenia wzrastają co roku podczas oceny rocznej więc największy wpływ na ich wielkość mają sami pracownicy. Jeśli chodzi o rozwój to sporo osób trafiło do biur (planowanie, organizacja transportu, jakość) która zaczynała jako pracownik liniowy. Wystarczy chcieć

@Biurowiec

Wzrastają haha nie siej propagandy chłopie 100 brutto góra 150zł brutto trudno to nazwać podwyżkami

@Biurowiec

Do biur trafiają głównie (usunięte przez administratora) albo osoby po znajomości....rzekome konkursy które są organizowane w celu przyjęcia do biur to wielki pic na wodę fotomontaż

Matthew
@Biurowiec

Należy zaznaczyć że do biura trafiają choćby i fryzjerki. Wiedza i doświadczenie nie ma nic do rzeczy.

@Apacz

Żeby realnie ocenić podwyżkę podaję się ją w % a nie kwocie. Jak zarabiasz 3000 zł to w dalszym ciągu 150 zł to 5%. Jak uwazasz ze to mało to Amazon czeka tylko zrób miejsce na chipa żeby mogli trackowac Twoja wydajność.

@Biurowiec

Chłopie a na wycinku z wypłaty też masz podwyżkę w % podaną i nigdy się nie dowiesz ile realnie dostałeś tej podwyżki HAHA inteligencją to ty nie grzeszysz chłopak ale co się spodziewać po Tyco jak właśnie takich zatrudniają tam ludzi z przypadku....stanowiska inżynierskie a zatrudniają osoby które w cv inżyniera nie mają masakra...INŻYNIER BEZ WYKSZTAŁCENIA NA STANOWISKU INŻYNIERA....KABARET W styczniu podwyżki były przyznawane w kwocie więc jak nie masz pojęcia o czymś to się nie udzielaj w danym temacie. Podwyżki nie mają nic wspólnego z wydajnością a z innymi aspektami....coś powinieneś wiedzieć o tym;) Tyco już dawno cię zachipował nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę....jak ci zagrają tak tańcujesz bez zastanowienia.

Maria
@Biurowiec

A pod jakim kątem oceniani są pracownicy podczas oceny rocznej w Tyco Electronicsie? Co jest wtedy brane pod uwagę i ma największe znaczenie? I tak generalnie, to jak na taki awans, o którym wspominasz można sobie zasłużyć?

@Maria

Przede wszystkim trzeba wiedzieć z kim trzymać komu się podlizać i donosić na kolegów, koleżanki. Masz tańczyć tak jak Tyco chce bez myślenia i zastanowienia. Taka tam atmosfera i polityka. Typowo korporacyjny system. Jednostka się nie liczy. A wyniki, wydajność to już kwestia drugorzędna tak naprawdę w kwestii podwyżki rocznej.

to prawda

King Bruce lee

Praca porywnywalna do Amazona. Jesteś tylko numerem w statstykach. Twój kierownik nie jest w stanie wykonać twojej pracy lepiej co niszczy Twoja motywację do pracy. Zarobki absolutnie średnie, znalezienie lepiej płatnej pracy zajęlo mi 3 tygodnie. Pensja dał operatora wózka rzędu 3500 na rękę jest standardem nawet w najbliższych firmach. Mojemu koledze natomiast zaproponowano na wysyłce 2800. Januszex pełna gębą, omijać, omijać i jeszcze raz omijać

@King Bruce lee

Ten kolega to też operator wózka?

King Bruce lee

Nie, ogrodnik.

@King Bruce lee

Skoro ogrodnik to nie dziw się że tyle mu dali skoro zerowe doświadczenie na wózku ma....hehe;)

I znowu mamy lato i znowu pieczenie pracowników żywcem. Hala nagrzana do 30 stopni i dalej zakaz otwierania ramp. W drugiej części hali Autodock wynajmuję przestrzeń. Oni tam zawsze mają wszystkie rampy otwarte i czuć jak się do nich podjeżdża kojący przewiew, ale nie w Tyco. Tu pracownik ma cierpieć. A lider mówi by pić dużo wody, oczywiście tylko tej zakładowej. Niskomineralizowanej. To prawie destylat jest. Ludzie chodzą do łazienek by się kranówy napić bo przynajmniej z mikroelementów trochę rdzy się trafi.

Andzela

Nie dajcie się skusić tym co mówią wam o zarobkach. Firma niszczy ludzi

Pracowity
@Andzela

Jest grupa społeczna którą każda praca niszczy - nazywają się potocznie "leniami" ;)

@Pracowity

A Ciebie podobnych nazywa się potocznie (usunięte przez administratora)przez duże P;)

Michael Jordan
@Pracowity

Bardzo szanuje takich ludzi jak ty którzy slinia się za pracą za najniższa krajowa, biegając z wywalonym językiem. Dzięki temu, dobre miejsca pracy są dla mnie wolne ????

Planista

Super! Mega mila atmosfera, zyczliwosc, humor. Rozmowa inna niz wszystkie dotad!

Skad sie biora tacy wyjatkowi ludzie?

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Picker

Oddadzam pracę w tyco w szczeglnosci dla kobiet. Jeden z liderow z pickingu specjalizuje się w mobbingowaniu kobiet w ciąży A. W. Zajdziesz w ciążę?Zostaniesz zwolniona bez względu na Twój starz i wydajność. Firma pozbawiona kręgosłupa moralnego. Prowadzona w większości przez męskie szowinistyczne odpady.

Picker 2
@Picker

Z tego co wiem kobiety w ciąży są chronione kodeksem pracy więc nie wiem co to za wypociny dolnych lotów. Jeśli umowa nie była przedłużona bo w trakcie 2 lat jej trwania 90% czasu to było L4 przed porodem a później macierzyński to na jakiej podstawie ktoś miał ocenić Twoja pracę i zdecydować o przedłużeniu? Proponuję popracować nad autorefleksja bo z takim roszczeniowym podejściem za długo nigdzie nie zagrzejesz miejsca...

Pracownik pickingu
@Picker

Moim zdaniem opinia bardzo nie na miejscu od osoby,która co chwilę chodziła tylko na l4 nawet przed zajściem w ciążę,bo to głowa bolała czy paluszek i tylko patrzyła ze swoim ukochanym jak to nic nie robić w pracy. Od lidera nie raz dostając szanse na poprawę a ciagle mając to głęboko w poważaniu. Poza tym jako pracownik pickingu mogę napisać,że nikt o żadnej ciąży nie wiedział więc jeśli się wiedziało o swoim stanie to powinno się poinformować lidera ????. A starz i wydajność? Nie da się go wypracować będąc na l4 więcej niż w pracy ????????

Matthew
@Pracownik pickingu

Na kittingu kobieta w ciąży przed 3 miesiącem dostała przedluzenie umowy, choć mogła zostać zwolniona. Różnica klas w zarządzaniu. Oczywiście zwolnienie odbyło się zgodnie z prawem, aczkolwiek ja nie nie ośmieliłbym się po czymś takim spojrzeć w lustro na miejscu lidera. Jeśli chodzi o zwolnienia czy wydajność, są znacznie gorsi pracownicy którym co chwilę spadają palety oraz jeżdżą pijani. Pozdrawiam

Smerfetka
@Matthew

Zależy od lidera komu umowę przedłuża. Co dział to obyczaj. Ale wydaje mi się że kitting jest najspokojniejszym działem .

Nickii
@Smerfetka

Oj mylisz się z tym kittingiem...

Smerfetka
@Nickii

Dlaczego tak uważasz? Pracujesz na tym dziale?

@Smerfetka

Tu się zgodzę. Kitting jest zarządzany przez profesjonalistki. Bardzo mądre dziewczyny i chłopaki. Ale na jednej ze zmian pickingu, srogi gnój. Druga zmiana daje rade

Michael Jordan

O tym właśnie pisałem...

Za Lekki Paleciak

Ta firma to typowa wyciskarka do ludzi- przychodząc tu zapomnij o czymkolwiek co choćby przypomina satysfakcję z pracy; jak szybko byś nie biegał - zawsze jest za wolno, choć tak mało dzieliło Cię od premii! Premie tu są rodzajem zanęty , króliczka za którym warto gonić by nigdy go ostatecznie nie dopaść. Jesteś psiapsiółką liderki- jakoś się ustawisz - choćby na tyle by ocalić psychike- w przeciwnym razie wypicisz mózg i resztę nie zaznawszy słowa Dziękuję. Zarobki Przemysław lczę- ciężko się mówi o czymś czego prawie nie ma. Pidsumowujac- kolejny ośrodek wykorzystywania tragicznej sytuacji na rynku pracy i zaplywu taniej siły że Wschodu.

Pracownik Outbound'u

Firma była świetna gdy był to DHL i jedynie wykonywała usługi dla TYCO. W zeszłym roku firma została całkowicie przejęta. Pracowników zapewniono, że nic się nie zmieni na gorsze. Oczywiście systematycznie wprowadzano nowe porządki. Agresywne zwolnienia za błahostki, oczywiście oficjalnie przez wzgląd na "BHP". Można stracić premię za podzielenie się niechcianą uwagą. Teraz mamy falę zastępowania pracowników. Wywala się ludzi którzy dobrze pracują, ale gdzieś tam kiedyś poskarżyli się na "Lyderów", albo mieli dłużej problemy zdrowotne. Po prostu żenada. W głowie mi się nie mieści, że można w Polsce tak traktować pracowników. Zawalają już odchudzony zespół robotą której tylko przybywa i karzą za najmniejsze błędy. A do tego jakiś porąbany kult BHP. Nie wolno wnosić na halą własnego picia bo ktoś tam kiedyś był pijany w pracy. Na hali nie ma klimatyzacji i latem temperatury są bardzo wysokie. Zeszłego lata zakazano otwierać ramp by robić przewiew bo ktoś mógłby nie zauważyć i wypaść. Po prostu ręce opadają. Wywalono jedną starszą panie, która była świetnym pracownikiem tylko dlatego, że jedną nogą stanęła na palecie by sięgnąć do kartonu z towarem. To nie jest normalna firma ani ludzie. Dzień w dzień pranie mózgów podczas zebrań. "Jak zawsze zaczynamy od bezpieczeństwa". Ostatnio ktoś wychodząc po pracy z hali poślizgnął się na schodach. Teraz nam będą tygodniami o tym trąbić. Pewnie teraz będą zwalniać ludzi za ie trzymanie się poręczy. jedynym plusem jaki jest istotny są autobusy pracownicze. Ale to jest jeszcze pozostałość po DHL'u. A nie inicjatywa TYCO. Odradzam, z całego serca odradzam pracę tutaj.

Masakra
@Pracownik Outbound'u

Prawda!!!

Pracowity
@Pracownik Outbound'u

Biorąc pod uwagę datę wpisu zakładam że jesteś jedna z osób której nie została przedłużona umowa i zamiast zastanowić się czym to było spowodowane obrzucasz (usunięte przez administratora) wszystkich i wszystko dookoła... a wystarczyło sumiennie podchodzić do obowiązków i miałbyś tak jak zdecydowana większość XD

Czym zajmuje się firma i jakie oferuje zarobki

@Gość

Komponenty do części energetycznych Zarobki zależy na jakie stanowisko

jakie są widełki płacowe na poszczególnych stanowiskach (oczywiście nie licząc nadgodzin)? Łatwo jest o awans ?

@Kandydat

Zarobki są negocjowane. Z tego co wiem najgorzej zarabiający pracownik produkcji to około 2500 zł netto a wózkowy 3200. To są kwoty z premiami

Gro
@Andrzej

Fajnie Andrzej że piszesz, czy nadgodziny są czesto? Bo nie ukrywam że przyszedłbym z chęcia np z jedną sobote w miesiącu lub dwie.

Wózkowi 3300 natomiast Ci co są dłużej mają więcej

TE jako firma w miarę ok atmosfera na działach pozostawia wiele do życzenia jest presja psychiczna liczą się tylko targety nie ważne jakim kosztem czas najwyższy aby kierownictwo zainteresowało się co się dzieje na działach jak sobie poczynają co niektóre osoby wobec współpracowników mowa o czempionce z CF Edycie G uważa się za najlepszą najmądrzejszą a tak naprawdę to totalne zero, brak kultury osobistej, to co umie naprawdę to plotkować obgadywać i docinać wszystkim, wiele dziewczyn doprowadziła do łez ,wprowadza nerwową atmosferę i chaos na dziale,a brak szacunku do ludzi to jej norma dzienna, skargi na nią zamiatane są pod dywan, aż się nie chce pracować wstyd ze taka osoba reprezentuje linkę i psuje opinie nam wszystkim -CZAS NA ZMIANY-

Kkk

Ja słyszałam od pewnej osoby ze jak ma sie na 6 trzeba byc w pracy na 4 do 14 lub od 14 do 24 kaza robic nadgodziny bo inaczej zwolnia

@Kkk

Nie jest to prawda. Nikt nikogo nie zmusza do nadgodzin, i nikt nie zwalnia za brak chęci przyjścia.

Również pracownik

Nie pracuję w szczecińskim oddziale Tyco Electronics bardzo długo, ale uważam, że minęło dość czasu, abym mogła wyrobić sobie już pewną opinię na temat zarówno firmy, jak i ludzi, a ponieważ nie zgadzam się w kilku kwestiach z pani komentarzem, wyrażę ją właśnie tutaj. Kwestia 1) TARGETY. W każdej firmie, zwłaszcza w branży produkcyjnej, od zawsze były, są i będą pewne wyniki do osiągnięcia, bez tego praca nie mogłaby być dość efektywna. Osiąganie tych wyników, inaczej targetów, powinno być dążeniem każdego pracownika z osobna - jeżeli je osiągamy, skutkuje to otrzymaniem premii. Gdyby nie było premii, cała rzesza osób byłaby oburzona i niezadowolona. Właśnie po to przychodzi się do pracy - żeby pracować, w tym wypadku także zespołowo, co ma przynieść korzyści wszystkim. Temat targetów łączy się bezpośrednio z pracą, a praca natomiast łączy się z kwestią 2), czyli wspomnianą panią Edytą G. Jak już na początku zaznaczyłam, nie pracuję tam bardzo długo, co nie zmienia faktu, że zdążyłam zauważyć, jak pracowitą i sumienną osobą jest pani Edyta. Ona jako jedna z nielicznych osób przychodzi do TE faktycznie po to, żeby pracować, a nie plotkować, co, niestety, zdaje się być priorytetem znacznej grupy pracowników. Ponadto jest ona bardzo cierpliwa w stosunku do nowych pracowników i uważam, że posiadanie takiego championa na lince nie jest wstydem, a ogromną zaletą i mobilizacją do pracy. W ten sposób właśnie przechodzimy płynnie do kwestii 3) - komentarza odnośnie wyżej wspomnianej Edyty G. Niezależnie od tego, czego by nie robiła, nazywanie jej "totalnym zerem" jest całkowicie nie na miejscu. Nie na miejscu jest także wylewanie swoich żali anonimowo w internecie, na publicznym forum, dostępnym zarówno dla pracowników, byłych pracowników, jak i kompletnie innych ludzi, zupełnie niezwiązanych z TE, które być może rozważają zatrudnienie się w tej firmie. Takie sprawy powinno załatwiać się wewnętrznie, mało tego, jestem pewna, że kierownictwo "nie zamiatało skarg na nią pod dywan". Polecam serdecznie jeszcze raz zastanowić się nad zamieszczonym tutaj komentarzem, przeanalizować go, poprawić, a nawet przeprosić panią Edytę, ponieważ obrażanie jej na pewno niczego nie załatwi. Dobrym rozwiązaniem konfliktów często bywa zwykła rozmowa. Radzę również nie zapominać, że w Internecie nikt nie pozostaje w 100% anonimowy ;) Pozdrawiam

Obserwatorka
@Również pracownik

Widziałam Pania Edytę w akcji, kulturą osobistą nie grzeszy, zwłaszcza w stosunku do pracowników z Ukrainy. Fakt Pani Edyta jest mega pracowitą osobą co nie oznacza, że może obrażać innych. Ludzie pod wpływem stanowiska bardzo się zmieniają. Nie mówię o tym że musiala stać się wymagajaca ale o szacunku do innych.

batman2020

Prawda

Mietek
@Kkk

Tak, nadgodziny są wymuszane. Transport do domu jest twoim problemem

Mietek
@Również pracownik

Tutaj pani wzięła mocno do serca porady johnego ????

Ktośktosiowaty

Ogólnie praca sama w sobie nie jest zła ale podejście nie których osób wola o moste do nieba... Prsca na kittingu jest spoko póki nie pojawiła się na „chwile „ liderka z innego działu która zaczęła wprowadzać chora atmosferę. Nie potrafi podejść do pracownika i na spokojnie wytłumaczyć tylko się drze na pół hali ,ściąga osoby z niektórych „funkcjI”bo ktoś np.byl 2 dni na L4 i to już jej się nie podoba a niestety człowiek jest tylko człowiekiem i ma prawo zachorować. Potrafi z championkami obgadywać innych pracowników co nie powinno mieć miejsca !! Nie potrafi dogadać się nawet z liderami z owego działu co prowadzi do konfliktów nawet między nimi a ludzie to wszystko widza WSTYD !!! Jest bardzo wulgarna i arogancka i widzi tylko siebie . Ludzie oficjalnie boja się powiedzieć cokolwiek ponieważ doprowadzi do tego ze taka osoba szybko zobaczy „bilet lotniczy „ za bramę . Panie kierowniku może wreszcie pora zobaczyć to wszystko z innej strony a nie wierzyć jednej osobie na ślepo !!!

@Ktośktosiowaty

Dobrze opisane mowa tu o liderce co przeszła z CV. Czy kierownictwo dalej nic nie widzi?

Kierownictwo nie widzi i najlepsza liderkę wysłali na inny dział i teraz oni mają super ekipę a nam zostawiło ta która miala być na chwilę. Oddajcie nam liderkę!

Jakie wartości są cenione w Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.?

Mała

Żadne, dle tej firmy liczą się tylko wyniki i kasa dla nich, tu to jesteś zwykły robol którego poniewierają. Odradzam z czystym sumieniem

PlanistaZaDyche

Nadgodziny ;)

Johny

Brak honoru, donoszenie na kolegów i znajomości

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.?

To zależy na jakie stanowisko się ubiegasz. Jeśli chodzi no pracownika magazynu, to właściwie wystarczy chęć do pracy.

Na stanowiska wykonawcze, jak kolega napisał wyżej, zwykła chęć do pracy wystarczy. Dla menagerow niższego, średniego, wyższego szczebla i pracowników biurowych niezbędne są znajomości

Czy firma Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Lkk

Jak kiedyś tam pracowałem nie finansowala firma szkolenia dla pracowników np kolega jak bylo sie w nim parze on uczyl wszytkiego jak sie pakuje itp

Jeśli chodzi o szkolenia pracowników najniższego stopnia, to niestety nie ma dodatkowych, zewnętrznych szkoleń. Na tym szczeblu do pracy wdraża inny, równoległy pracownik. Szkolenia są przeprowadzane na wyższych stanowiskach, i raczej są rzadkością.

Olga

Czy osoby przyjmujące się do pracy w Tyco Electronics Polska mogą liczyć przez dłuższy czas na wsparcie bardziej doświadczonych współpracowników? To na pewno jest bardzo ważne, szczególnie, gdy idzie się do pracy, w której nie miało się dotychczas doświadczenia.

@Olga

Co rozumiesz przez stwierdzenie dłuższy czas...tydzień, miesiąc czy pół roku? Kwestia tez na jakie stanowisko aplikujesz a jeśli nie masz doświadczenia to raczej Ci to nie pomoże w otrzymaniu pracy w Tyco.

Ali

Oczywiście, że otrzymasz wsparcie

@Olga

Oczywiście ze tak! Nigdy nie zostajesz porzucony na pastwę losu. Nie wazne na jakim dziale wylądujesz zawsze masz obok osoby które Ci pomogą. Ja pracuje tu już od 2,5 roku jestem bardzo zadowolona, firma umożliwia szkolenia i rozwój. Polecam

Johny

Sfinansowali 1 raz. Szkolenie dla operatorów wózków w momencie kiedy weszlo prawo mówiące że operator wózka widłowego musi mieć zdany egzamin udt.

Jakub

W firmie Tyco Electronics poszukiwana jest osoba na stanowisko operator linii produkcyjnej - dział galwanizerni. Czy zatrudnienie przebiega zmianowo? Jaki jest grafik pracy? Elastyczny czy godziny są ustalone odgórnie?

@Jakub

A jak jest napisane w ogłoszeniu które znalazłeś z tą ofertą ?

Jaaa

Hej a jak postrzegacie Managerów i dział HR, jest wsparcie czy rotacja?

@Jaaa

Rotacje wśród kogo...menagerów czy pracowników?

ehh

@Apacz czyli zero dodatków..?

@ehh

dodatek za championa dodatek-bon świąteczny dodatek-premia roczna według uznania lidera premia do 15% podstawy miesiecznie

Wiki

Jak aplikować się do firmy. Zna ktoś adres mailowy

@Wiki

Aplikujesz poprzez portale tam gdzie się ukazały ogłoszenia na poszczególne stanowiska

Jakie narzędzia pracy zapewnia Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Apacz

Zapewnia kartę Multisport Plus za 163zł miesięcznie z czego pracodawca dopłaca równe 0zł !!!!! Jak aplikujesz na dyrektora to pewnie firma zapewnia auto:)

Ciul

Nic nie zapewnia.

Ciul

Przepraszam, zapewnia dojaz ze Szczecina i Goleniowa

Krzysiek
@Ciul

Gdzie można znaleźć rozkład jazdy autobusu?

@Krzysiek

Rozkład jazdy jest dostępny tylko dla pracowników i jest on wywieszony wew. firmy.

Nie, firma nie zapewnia służbowego auta. Natomiast na wybranych stanowiskach dostaje się służbowego laptopa. Ot, wszystko.

on

Witam. Ma ktos jakies namiary gdzie moza aplikowac w zwiazku z otwarciem nowej hali ? kiedyś tam pracowałem za czasu DHL i bardzo sobie chwaliłem . POZDRAWIAM

Pomocna

pracuj.pl jest ogłoszenie

Mała
@on

Żadnych plusów nie ma jest o wiele gorzej niż było

Nieznajomy
@on

Z tego co wiem to to nie ma na razie rekrutacji na nowy budynek. Firma jak firma jak pracujesz i robisz swoje to jest spoko. W firmie obowiązują pewne zasady: trzeba nosić okulary buty i kamizelki. Jest na to kładziony duży nacisk jak dostaniesz się na obszar piecu to wypłata wyższa o 20 procent bo to dodatek za prace na 2 zmiany choć już od dawna pracujemy na 2. Wcześniej pracowałem w innej firmie obyło znacznie gorzej tu można nawet awansować do biura,

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 7 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 54 ocen.

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.