Opinie o Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. w Szczecin Cybernetyki 19

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. w Szczecin Cybernetyki 19

Julia

Znalazłam w necie ofertę pracy na magazyn. Wymagają w niej uprawnień na wózki widłowe. A jeśli ktoś nie ma to jest jakaś możliwość, że firma zapewni kurs? Czy takich osób w ogóle nie biorą pod uwage nawet?

mm
@Julia

Nie biorą pod uwagę nawet , ale uwierz połowę dni spędzisz na linii produkcyjnej z Panią Bogusią która chodzi i każdego (usunięte przez administratora) do Michałka , jest garstka normalnych ludzi ale niestety to promil jedynie z całego tego (usunięte przez administratora) , wózkowych Kacper champion bardzo życiowy, widać że robił dużo czasu jako zwykły szarak , ale z drugiej strony na załadunkach chłop karierowicz , któremu sie otworzyła opcja rozwoju poprzez donoszenie na kogo popadnie a rusz jego , głupio mądrą dziewczynkę z Sap , nawet się słowem nie odezwie już , żałosna firma , niech sami sobie gniją

on
@mm

????

@Julia

Firma organizuje różne kursy.Ja miałem szczęście nie miałem uprawnień jak się przyjmowałem z czasem trafił się taki kurs więc skorzystałem.Dziś mam uprawnienia na wózki.Poza tym firma oferuje ryżne szkolenia no ale wiadomo w zależności od potrzeb

niedoszły kandydat

Witam , właśnie zobaczyłem ogłoszenie tego pracodawcy i z góry twierdzę że wałki jakie tam są robione na pracownikach to jakaś farsa bo w ogłoszeniu kwota brutto przy zatrudnieniu jest podana w widełkach od 4140 - 4370 brutto ale już w dalszej części ogłoszenia która jest poniżej wynosi ona już od 3600 - 3800 brutto , następnie godziny pracy -- na górze ogłoszenia praca jednozmianowa od 06-14 gdy poniżej jest podana jako dwuzmianowa czyli od 06-14 i od 14-22 , gość który pisał tą ofertę jest chyba niezrównoważony , no chyba że liczy na to że jak ktoś zobaczy początek ofert nie czytając jej do końca od razu tam pojedzie , czytajcie dokładnie całość tej oferty bo od razu widać że to typowa praca na produkcji za najniższe możliwe wynagrodzenie a dodając do tego miejsce w jakim znajduje się zakład to raczej nie jest zachęcające , po moim zainteresowaniu pracą w Tyco Elektronics i po przeczytaniu całości oferty odeszła mi chęć do zatrudnienia się w kolejnym jak się z góry wydaje zakładzie wykorzystującym tylko pracowników

Luzik
@niedoszły kandydat

Słowo "wałki" to bardzo delikatne określenie na to, co się w TE wyprawia. Nie jesteś potulny jak baranek, nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) przełożonym, masz swoje zdanie = masz (usunięte przez administratora) na każdym kroku.

Firma Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. dodała ofertę pracy na stanowisko brak. Warto składać swoje CV?

Jakie stanowisko?

Na jakie stanowisko dodała ofertę?

Godzilla

Pracowałem swego czasu jako operator wózka widłowego. Praca, jak na zajęcie nie wymagające prawie żadnych kwalifikacji, płatna stosunkowo dobrze, wypada lepiej niż wiele innych. Ale to tyle dobrego. Żeby tam pracować, trzeba umieć się całkowicie odciąć, przeistoczyć w maszynę. Jakiekolwiek zaangażowanie nie jest mile widziane, nikogo nic nie obchodzi, nawet adekwatne przeszkolenie pracownika i wytłumaczenie zasad organizacyjnych. Środowisko skrajnie frustrujące, nie dające nawet minimum poczucia jakiejkolwiek kontroli i własności nad wykonywaną pracą, o czym często się każdemu przypomina strasząc widmem zwolnienia. Pracownicy biurowi to typowe korpo szczurki, dla których praca jest esencją żywota, ale niestety nie idzie za tym zdrowe zaangażowanie. Brak kompetencji i kultury osobistej sprawia, że niewielu jest tam przełożonych, którzy budzą jakikolwiek szacunek. Im ktoś mniej jest kompetentny, tym większa szansa, że zostanie awansowany. Odradzam, chyba, że ktoś potrzebuje pieniędzy. Można coś tam zarobić, bo trafiają się regularnie nadgodziny, które jednak częstokroć są oferowane chyba głównie z litości, żeby dorobić do pensji w tym nieszczęsnym ekonomicznie kraju. Gdyby bowiem zmotywować pracowników np adekwatnymi podwyżkami za wyniki, nie byłyby one konieczne. Dowodem na to niech będzie fakt, że planowane było wprowadzenie zmian nocnych, celem ratowania wyników. Jako że nikomu wizja spędzania tam nocy się nie uśmiechała, ludzie po prostu zaczęli szybciej pracować, a konieczność wprowadzenia zmiany nocnej poszła w zapomnienie. Ale chyba nie tak powinno się kierować zespołem. Przepracowałem tam swoje, kosztem wiecznego psychicznego zmęczenia i odszedłem, czego zupełnie nie żałuję, gdyż pozwoliło mi to na nowo odżyć.

Justyna
@Godzilla

Cześć, chciałabym najpierw nawiązać do kwestii pieniędzy. Piszesz, że płacili dobrze, a można wiedzieć, ile to wynagrodzenie dokładnie wynosiło?

@Godzilla

Na czym polega praca w tej firmie?

Planista

Super! Mega mila atmosfera, zyczliwosc, humor. Rozmowa inna niz wszystkie dotad!

Skad sie biora tacy wyjatkowi ludzie?

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Johny bravo

Witam. Z czystym sumieniem ODRADZAM jakiekolwiek kontakty z tą firmą. Kiedyś stawka oferowana w firmie była dość dobra, dziś w innych firmach płacą lepiej. Jakość pracy pracownika i jego wydajność nie mają wpływu na podwyżki (słowa mojego przełożonego). Istotne jest tylko to żeby trzymać się z odpowiednimi ludźmi. Samodzielne myślenie i wkładanie serca w pracę są kategorycznie zakazane, nie otrzymacie z tego tytułu żadnych profitów. Myślisz o awansie? Zapomnij jeśli nie jesteś rodzina lub bliskim znajomym kogoś z kierownictwa, nikt nie będzie wykorzystywał twoich kompetencji. Masz duże doświadczenie w pracy na magazynie? Znasz sapa? To nie ma żadnego znaczenia. Firma ostatnimi czasy dokonała masowych zwolnień. Rozumiem, że 1 lub 2 pracowników może być zbędnych ale to co się wydarzyło to kompletny armagedon. Umowy nie zostały przedłużone osobom które powinny już wg prawa pracy dostać umowy na stałe. Kierownictwo to w większości osoby bez najmniejszych kompetencji, tak jak już wcześniej napisałem wystarczy znać odpowiednich ludzi. Osoby na stanowiskach kierowniczych z wykształceniem podstawowym? Bez znajomości żadnych języków obcych? Kierownik produkcji każący jechać do domu osobie z stanem przedzawałowym? Takie rzeczy tylko w tyco szczecin. Zero perspektyw na rozwój, zero możliwości awansu. Panie i panowie, w panattoni park są lepsze firmy, wiem co mówię bo w jednej z nich pracuje. Zalecam omijanie szerokim łukiem. Pozdrawiam

Gro
@Johny bravo

Johnny, masz jakieś firmy które są lepiej płatne, praca podobna? tzn wózek? Jak jest w Tyco z nadgodzinami? większym zarobkiem? Rozumiem że nie polecasz dla kandydata?

Gro
@Johny bravo

Cześć, jak jest z pieniędzmi, dajmy na to jako operator wózka widłowego i z płatnymi sobotami jak to wygląda? Czy naprawdę tak nie warto tutaj iść, praca mocno obciążająca fizycznie?

Johny
@Gro

Soboty się zdarzają ale nie doliczaj ich do swojego budżetu. Czasem zarobisz dodatkowo kilka stówek. Praca na wysyłce typowo fizyczna, pickujesz samodzielnie, musisz zejść z wózka i przerzucać paczki. Na przyejciu i pickingu jest lżej. Ogólnie praca wyczerpująca psychicznie.

Apacz
@Johny bravo

Z tym wykształceniem podstawowym kierownictwa to trochę odleciałeś;)....chyba że czegoś nie wiem heh

@Gro

Tylko nadgodziny mie zawzze w zaleznosci jaka zmiana i komu zalezy a jak sa to dla wybrancow co to jest na wozek zrobic 4700 z nadgodzinami. Mam podstwy 5300 brutyo plus praemia i nadgodziny i wyjde lepiej niz ty tam

@Apacz

Jak uwazasz place 4200 brutto dabra to jestes nieogarniety i leniwy oraz jestes napewno do 26 roku zycia wiec podatku nie placisz. Wiec bym nie dyskutowal

Prawda
@Johny bravo

Bo jest wspaniała Brawo Johny ????????????

Johny
@Apacz

Nie przesadziłem. Za mojej kadencji była liderka po podstawówce która w języku polskim nie potrafiła napisać maila bez błędów. O językach obcych nawet nie mówię że

Someone

Bo tak jest

Szczera prawda

@Gro

Szczerze nie jest ciekawie od 3900 zaczynasz z sobotami to netto jak dojdziesz 4500 bedzie dobrze poznej 4200 premia 15 procen jak noe bedziesz podskakiwal to z sobotami max 32 godzi y to okolo 4850neto przy krotkim miesiacu to tez wazne

Luzik

Który to kierownik ?

@Adam

4850 pln netto tylko z niedzielą wolną w miesiącu? te soboty u was to jak wyglądają pod względem organizacji pracy, jest luźniej niż w tyg chociaż?

@Adam

A to mało tyle na rękę? A nowy pracownik ile netto dostaje?

@Johny bravo

A w internecie wszyscy polecają tą firmę, że się rozwija itd. To w której firmie robisz, może polecisz gdzie składać podanie ????

XAZA

Super praca a na inboundzie najlepszy mefedron jaki w życiu jadłem pozdrawiam

Technical Manager

Cześć! Jeśli pracujesz lub pracowałeś w Browarze Bosman jako Mechanik, Elektryk, Energetyk, Automatyk lub masz wykształcenie techniczne to zapraszam Ciebie do naszego zespołu w CBRE GWS Sp. z o.o.. Miejsce pracy: ul. Południowa 35, 71-001 Szczecin Stanowisko: Technik obiektu/Technik FM Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na cały etat Wynagrodzenie zasadnicze: 5500,00-6500,00PLN (brutto) Czas pracy: Poniedziałek-Piątek, (07:00-15:00) Wynagrodzenie dodatkowe: 60,00-70,00PLN (netto) za roboczogodzinę Do tego wszystkiego są liczne benefity m.in. opieka medyczna w Medicover, karta Multisport, ubezpieczenia, świadczenia świąteczne i urlopowe, itp.. (usunięte przez administratora) 9

kandydat

Co się dzieje, że tak często pojawia się ogłoszenie na senior import/export specialist? czy jest aż taka duża rotacja pracowniów czy może dział jest rozbudowywany i potrzebne są dodatkowe osoby? Czy generalnie polecacie pracę na tym stanowisku?

Nowa
@kandydat

Jest rozbudowa działu, nie tylko tego więc prawie wszędzie szukaja

@Nowa

A czemu tak nagle wszystkie rozbudowują? Jakaś większa strategia będzie wdrażana?

ja...

Tak,chronologicznie,powiadasz....Pracownicy z doświadczeniem zostali pozbawieni pracy bez żadnego uprzedzenia o tym fakcie w tej samej godzinie,tak jak stali musieli opuścić zakład,bo byli niewygodni dla polityki liderów.Dodatkowo,presja i ukryty (usunięte przez administratora) na porządku dziennym,można stracic premię lub dostać notatkę za byle co.Masz inne zdanie na jakikolwiek temat?,nie wypowiadaj się ,bo odczujesz po pensji jako -5% tylko,że pod inną nazwą.Codzienne hasła o stosowanie się do bhp! i tysiące zasad co do pracy.Szkoda tylko ,że pracownice pojedynczo podnoszą paczki do 30kg.i nic z tym bhp nadal nie zrobiono.Jeżeli chciałbyś awansować..?,zapomnij,no chyba ,że masz znajomości "u góry",albo plecy u lidera.Chcesz wziąść dzień urlopu?,musisz się nachodzić z prośbą i dodatkowo wyjaśnić na jaki cel go bierzesz,a przecież to nasz wypracowany czas,który się normalnie należy i żenada się z tego tłumaczyć!.Zakaz wnoszenia własnego picia i jedzenia,ale nie dla menagerów i liderów!. Nadgodziny zdarzają się oczywiście,tylko firma nie przejmuje się jak bez autobusu wrócisz do domu o 24.00 godzinie. Ogólnie praca w stresie i wiecznej kontroli,by nie zrobić coś nie tak,bo kara będzie dotkliwa w formie notatki lub ubycia premii. Ostatecznie nie polecam ,wręcz zniechęcam, by podejmować się tej pracy.Myślę,że jest sporo innych jeszcze interesujących ofert.

@ja...

Czy TE Szczecin zapewnia bezpieczne warunki pracy?

Cała prawda!

Prawda w 100% !

StaryWyga
@Kandydat

No pewnie! Zawsze po każdym wypadku wprowadzają zmiany i rozsądne rozwiązania by drugi raz do nieszczęścia nie doszło! Jako pracownik zgłaszasz TL że coś jest nie tak i... czekasz aż dojdzie do nieszczęścia chociaż by takiego jak ostatni. A pani BHPowiec twierdzi że było OK.

Kewin
@StaryWyga

A co takiego się stało? Zastanawiam sie nad złożeniem tam papierów. Czy to bezpeiczna praca?

@Kewin

Operatorka wózka widłowego miała wypadek w czasie pracy bardzo poważny... A na jakie stanowisko chcesz składać jeśli na wózek to jak widać na przykładzie koleżanki że groźne wypadki się zdarzają ale nie straszmy że codziennie....raz na ruski rok tak to bym ujął

Gal anonim
@DJ

Jak się patrzy w telefon a nie przed siebie to tak jest.

J&J
@Gal anonim

Strzał w 10 .taka prawda .nie pisz,gdy pracujesz na produkcji i nie możesz sobie na to pozwolić.

Gbur
@Gal anonim

Jakies dowody na to ze patrzała w telefon, ze sie tak wypowiadasz?

Sławek

Czy ktoś może mi pomóc? Dostałem skierowanie myślałem że czegoś się dowiem. Gdziekolwiek spojrzę na ogłoszenia to one się różnią. Dział pakowanie jakie tam są stawki i czy autobus z goleniowa i do goleniowa jeździ, oraz czy to są dwie czy trzy zmiany. Nigdzie żadnego numeru nie ma a skierowanie odebrane w portierni. Dzięki za pomoc

@Sławek

O jakim skierowaniu mówisz że dostałeś bo teraz to ja Cię nie rozumiem;) Skierowanie na badania? Tak autobusy pracownicze jeżdżą z Goleniowa jak i ze Szczecina Generalnie 2 zmiany ale zdarzają się nadgodziny albo 3 zmiana na poszczególnych działach

Sławek

Tak na badania

@Sławek

Z automatu dostałeś skierowanie bez żadnej rozmowy o wynagrodzeniu warunkach pracy itp.??? Na jakie stanowisko składałeś papiery? Jakie stanowisko jest wpisane na skierowaniu?

@Sławek

Jest autobus Goleniów zalom i powrot stawki na pakowanie odradzam. Liderzy na zmianie przecietni na jednej. Ksa kiepska

Sa na outbandzie 2 zmiany pkcing 2

@Adam

Dostał skierowanie a nic nie wie? Nie kumam czeski film

To
@DJ

I do końca nic nie skumasz

@To

Rozumiem że Ty kumasz;) Najwyraźniej firma ma dziwne standardy przyjęć nowych pracowników jeśli potem oni nie wiedzą co jak i gdzie i za ile ale to świadczy tylko źle o firmie. Każdy kto w niej pracuje bądź pracował powinien wiedzieć jakimi standardami kieruje się firma TYCO....

Gabriela
@Roberto

A te nadgodziny o których piszesz sa płatne jakos ekstra? Czy po normalnej stawce godzinowej?

@Gabriela

100% za soboty w sumie i 50% w tygodniu ale musisz się dowiedzieć na poszczególnych działach bo na moim nie robi się ekstra godzin;)

@Roberto

Nie robi? A na jakim dziale jesteś? ;)

@Zuzanna

Kolega pewnie jakieś biurowe można się domyśleć przecież

@DJ

A bo myślałam, że tu same kobiety w biurze siedzą. ;p A na innych działach jak z proporcjami kobiet do mężczyzn?

@Zuzanna

Mówiąc "biura" miałem na myśli inżynierów od jakości, planistów, trafik, zakupowców, bhp, nie tylko administracje, HR i dyrektórów;) Na produkcji zdecydowanie więcej pań ale tak ogólnie w firmie dużo pracuje kobiet.

@DJ

No to super. ;) A tak jeszcze tylko na oko to ile mniej więcej tych wszystkich osób w biurach jest?

@Zuzanna

Wpadnij do biur to się sama zorientujesz tak na "oko";)

Paulina

a Ty nie możesz napisać?

@Paulina

nie prowadzę takich "statystyk" koleżanko i nie zastanawiałem się nad tym ale jak tak bardzo chcesz to mogę Ci odpowiedzieć.....tak na "OKO" trochę ich tam jest w tych biurach:)

@DJ

Co Ci się w tym oku nie podoba, że teraz tak to podkreślasz?

Co to znaczy "teraz" ??? Dziwne pytania zadajesz oto cały powód

@Sławek

Gdzie robiłeś badania wstepne, tzn. u jakiego lekarza (np. Medicover lub inne)...

@Sławek

Nie polecem max bruttto z sobatami jak wyciagniesz

@Adam

w sensie, że ile bo kwotę przegapiłam chyba?

nicki

Jedynym plusem tej pracy są zarobki i opieka medyczna, ale to nie jest warte utraty zdrowia psychicznego. Ukryty mobbing przez szefostwo, brak docenienia pracowników, naciskanie na pracowników, brak elastycznych godzin pracy, wymuszanie pracowania po za godzinami pracy bo w ciagu 8 h nie ma szans zeby wyrobic sie z zadaniami a jak sie nie wyrobisz to pewna pan i pani ktora mysli ze jest kims a brak jej kultury objedzie ciebie jak psa. Szefostwo aspoleczne majace za brak kultury. Najdluzszy staz pracownika w dziale to 9 miesiecy co samo mowi za siebie, pracownicy po kilku miesiacach daja sobie spokoj bo zarobki nie sa tego warte.

@nicki

Są pracownicy którzy pracują tam od samego początku, czyli od czasu DHL, od czasu szkoleń w Czechach. Rotacja w takich zakładach jest naturalna i dzieje się tak w każdej tak dużej firmie. Oczywiście nie zawsze jest ok, a zachowanie niektórych przełożonych wskazuje na duże braki w kulturze i szkoleniach oraz braku podstawowej wiedzy w zarządzaniu. Z tym, że to też się dzieje w każdej dużej firmie. Człowiek jest tylko człowiekiem, choć nie jest to żadne wytłumaczenie. Jednak dla tych co chcą i są na tyle uparci by dążyć do celu dostępna jest możliwość awansu. Wiem to z własnego doświadczenia. Jak każdy odbiera pracę zależy od jego oczekiwań, umiejętności realnej oceny sytuacji i podstawowej wiedzy o prawie pracy, oraz od osobistego wkładu.

PlanistaZaDyche
@Anonim

Skoro duża rotacja jest naturalna to jest to zjawisko nie naturalne. Pominę komentarz odnośnie podstawowej wiedzy odnośnie prawa pracy, z tymże jest to duża firma zgadzam się.

Artur
@nicki

absolutne sie zgadzam, z samego planowania odeszlo 4 osoby w lipcu w tym zwolnili managera. Miejsce tragiczne, stres ponad wszelkie normy, wypelnianie bezsensownych rapottow i powielanych KPI, brak czasu na prace operacyjna. Zamawianie bez poszanowania lead timeow sprawia, ze planisci sami kreuja swoj backlog, dostawcy traktowani sa jak smieci i oczekuje sie od nich wysylke na wczoraj. Nie polecam, chyba ze nie masz naprawde gdzie isc i co robic w zyciu.

@nicki

Czyli rozumiem są na pracownikach wymuszane nadgodziny?

Mietek
@Artur

To widzę że w biurze taka sama lipa jak na dole :)

Mietek
@nicki

Zapraszam do gk specjał. Zarobki dla sztaplarza to minimum 4k na rękę. Dajcie sobie spokój z tą Firma.

Były
@nicki

(usunięte przez administratora) jest straszny...odradzam pracę w tym zakładzie

Ziomek
@nicki

Od kiedy plusem w tej firmie są zarobki? Płacą tyle co inni, żadnej rewelacji. Zarabiasz tylko tyle żeby zjeść tania kiełbasę i mieć siłę do niewolniczej pracy kolejnego dnia.

Alfon
@nicki

Jakie zrobki 4200 plus 15 prcent premi to zarobki dobre na te czasy. Reszta prawda jest przychodza na 8 ludzie do 14 wpisuja po 8 godzin gdzie tu jest ligika szczegolnosci na nafgodziny w sobote

@Alfon

To pytanie czy stwierdzenie bo jeśli pytanie to używaj do tego potrzebnego znaku. Na jakim dziale tak robią?

@nicki

Zadne zarobki nie sa plusem. Tej pracy Na produkcji max 3200 netto Na pakowaniu tez tak na wozku okolo 4 tysi z premia a z sobotami dojdzie do 5 tys jezeli masz skonczone 26 lat

Złotaflota

Firma sobie nie zdaje sprawy z tego jakich ludzi zatrudnia na stanowiska liderów i innych. Na dziale gdzie lider powinien wysłuchać zaradzać i pomagać pracownikowi gdy ten zgłasza fakt złego traktowania oraz (usunięte przez administratora)taki lider nic nie robi w danym kierunku, ma za nic pracownika który mówi o problemach na danym dziale, zero kompetencji że strony lidera. Jeżeli nie jesteś na stanowiskach typu lider, koordynator, control kierownik zapomnij o równym traktowaniu

@Złotaflota

A ja myślę że firma doskonale zdaje sobie sprawę kogo zatrudnia na takich stanowiskach i dlaczego;) i nie ma w tym przypadku;)

plus minus
@DJ

czyli kierownictwo świadomie daję na stanowisko liderów ludzi, którzy funkcje "zachowywać się jak (usunięte przez administratora) wykonują na 100%? Są tam super wyjątki - 6 liderów i tyle na taką halę...

@plus minus

Ale po co mieliby to robić?

Jacobi

Dobra...Aplikowałem na operatora wózka widłowego....Czy mogę coś więcej sie dowiedzieć na temat tego stanowiska w Tyco.... Wiem tylko, że sa dwie zmiany... Chętnie dowiem się więcej....

Julia

Hmm a czego dokładnie nie kumasz? Opinie tutaj są jakieś dziwne czy co?

Cześć...Mam pytanie... Chodzi o operatora wózka widłowego. Wysoki czy raczej niższy skład. I jakie wózki smigaja po hali. Ogólnie jaka jest polityka w stosunku do wózkowych, tj. czy tylko ściągaja i wrzucaja im rózne dziwne rzeczy, tak naprawde nie należace do ich obowiązków jako wózkowego. Dzieki za info. Pozdrawiam

nick2

Witam Firma jak firma. Ma swoje plusy i minusy. Szczerze powiem tak, że firma jest źle z organizowana pod względem magazynowania i pracy. Jak by planiści dobrze rozplanowali to praca była by lepsza i by zrobili to w 8 godzin. Ale niestety tak nie jest zawsze na koniec miesiąca jest dużo pracy i nadganiają. Moim zdaniem nie powinno tak być. I dlatego są nad godziny, twierdzę że chyba nie którym to pasuję. Ale jak się obsadza stanowiska po znajomości to jest dobrze. Czasami trzeba mieć wyobrażenie tego co się robi, a w tym wypadku chyba zarządzający nie którzy nie potrafią odpowiednio wywnioskować co jest nie tak. Nowy pracownik powinien od razu dostać loginy i wszystko co jemu jest potrzebne do pracy, a nie się czeka nawet tydzień, a zdarzyło się z tego co wiem więcej. Prowadzenie magazynu słaba 3. Jest to w ogóle porażka. Ale moje twierdzenia mogą być moim zdaniem i opinią o działaniu magazynu. Tyle mam do powiedzenia i nie polecam tej firmy. Bo mówią najpierw na rozmowie o kwocie wyżej a potem już przy podpisaniu jest inaczej. W ogłoszeniach jest tak samo. Firma się chwali że jest przyjazna dla pracownika. Nie wiem kto im to dał ale nie zgadzam się z tym. Nie są przyjaźni. Żałuję że związałem się z tą firmą. I cieszę się że odszedłem.

Pracownik Hali

Ale bzdury piszecie, chyba tylko te opinie sa od zwolnionych albo od tych co to ciagle na zwolnieniach przebywaja. Jak firma jest taka zla to ciekawe czemu tyle polecacie swoich kolegiw i kokezanki do pracy, ode mnie z dzialu ciagle ktos kogos poleca do pracy y Tyco no ciekawe czy by polecil jak by byl niezadowolony

@Pracownik Hali

Za krótko pracujesz i sam bzdury piszesz;) a to że ktoś kogoś poleca to raczej to motywacja pieniężna oraz to że w takich firmach wciąganie rodziny to nic nowego zaczynając od góry kończąc na dole.

Men

Pogadajmy tym razem o przyjemnych sprawach. Temat kieruje do pracujących panów z firmy:) Najfajniejsze "sikorki" z firmy czekam na Wasze typy panowie

Men
@Men

Co taka cisza w temacie:) Panowie....

Poszukuje obecnie pracy jako: Magazynier w mieście Bydgoszcz. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Tu Szczecin wiec nie pytaj o Bydgoszcz

@DJ

Ale to w Bydgoszczy też macie oddział czy tylko w Szczecinie działacie?

@Julia

W Bydgoszczy też jest ale w Szczecinie jest największy w Europie teraz z tego co się orientuje po "przeprowadzce" firmy z Czech i Niemiec do nas parę lat temu.

Jarek

Mam rozpocząć pracę w tej firmie na stanowisku pracownik magazynowy. Czyli - praca fizyczna w hali produkcyjnej , ręczne prace transportowe , obsługa maszyn , praca w wymuszonej pozycji. Proszę o opinie czy praca jest ciężka fizycznie i psychicznie ? Czy polecacie tą pracę ? Z góry dzięki za pomoc.

@Jarek

Czy już wiesz na jaki dział jesteś przydzielony? jako pracownik magazynowy możesz trafić na dział outboundu , inboundu, pickingu a może nawet na produkcje tj. kitting, finishing jak będzie tam większe zapotrzebowanie na pracowników a na każdym dziale specyfika pracy jest nieco inna.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 7 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 54 ocen.

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.