Opinie o Posnet Polska S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Posnet Polska S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Posnet Polska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Posnet Polska S.A. w Warszawa

Zaciekawiła mnie wzmianka o zmianach na dziale testów. Sam też zastanawiam się jakie mogą wychodzić różnice w zarobkach pomiędzy juniorem a midem jeśli chodzi o pracę jako tester automatyzujący. Jaka to rozbieżność widełek?

VVoytek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Podobno w dziale testów nastąpiły zmiany kadrowe - chodza słuchy o pożegnaniu kierownika i zastępczyni. Czy warto tam teraz pracować?

Na montera ktoś tu aplikował może? dawno nie było cos opinii ostatnie na rozmowie się skończyły jakby nie patrzeć a mnie natomiast pokazała się oferta pracy. czyli bez stresu można śmiało przyjść? a jakie są szanse ze się człowiek dostanie? jeśli się nie przypodobam to otrzymam negatywny feedback? Po jakim czasie?

Rozmowa rekrutacyjna odbyła się w dość miłej atmosferze. Zostały przedstawione wszystkie aspekty pracy, jak i kwestie finansowe. Niestety po rozmowie nie otrzymałem informacji zwrotnej mimo zapewnienia o otrzymaniu jej.

Yello
@Kandydat

Na jakie stanowisko startowałeś?

Karol Nowy wpis
@Kandydat

Ja też byłem na rozmowie rekrutacyjnej, była miła i konkretna, a co dla mnie ważne bezstresowa. Co prawda nie zaproponowano mi zatrudnienia, ale był kontakt zgodnie z deklaracją, Może w przyszłości będę miał więcej szczęścia, będę próbował bo podoba mi się ta firma.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Posnet Polska S.A. na stanowisko Backend Developer? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Jack Daniel's

Czy można pracować w Posnet online ? Ewentualnie hybrydowo ? Stanowisko tester oprogramowania

@Jack Daniel's

Też chciałbym wiedzieć, ale z tego co przeczytałem w komentarzach to gównie pracuje się w open space i pracownicy są monitorowani. Jakbyś miał jakieś info to daj znać.

Greg
@Jack Daniel's

Nie ma opcji pracy hybrydowej. Za to jest opcja zabierania 1/3 wypłaty (ktora jest premią uznanową) pod byle pretekstem. No i są owocowe wtorki - kierownik co wtorek ocenia owoce pracy działu. Olej ten kierunek :-)

@Greg

czyli jedna trzecia to max i więcej nie biorą? a powód jaki bo chyba przeoczyłam coś? za co mogą zabrać?

Czego_nie_kumasz
@Elżbieta

1:3 pensji to premia uznaniowa - skoro uznaniowa to dają jak uznają za stosowne. Jak zarabiasz 6 tysi a 2 tysie z tego to premia to na umowie masz wpisane 4.000 i tego zabrać ci nie mogą. Czego nie kumasz?

Tysiącmen
@Czego_nie_kumasz

Naprawdę można tam tyle zarobić?

L.O.L.
@Tysiącmen

Tak, a nawet więcej - 50 tysięcy to normalna pensja. Jest jeden problem niestety podane kwoty są w rupiach indyjskich :-D

Edward
@Czego_nie_kumasz

Kierownik informuje z jakich to względów nie przyznał premii? Wskazuje co jest do poprawy, by za miesiąc premia jednak była?

@Edward

Teoretycznie tak, ale premia jest uznaniowa. Wystarczy, że ma gorszy poranek z zastępczynią i uzna że na nią nie zasługujesz. Zawsze się znajdzie kij na (usunięte przez administratora). Do tego lubi straszyć, (usunięte przez administratora) jest najlepszym motywatorem do pracy. To jego słowa przy pracownikach

@Marcin

Tylko czy wobec tego co piszesz nie liczy się przypadkiem ten jeden jedyny dzień decyzyjny? Chyba, że z każdego dnia biorą jakiś opis i podsumowują to wszystko? Przytaczasz groszy poranek... Ale to jakoś trzeba jeszcze w nim uczestniczyć? Zazwyczaj w jakie interakcje się z nimi wchodzi podczas standardowych dni pracy?

@Elżbieta

Ty nie musisz uczestniczyć, wystarczy że kierownik z zastępcą przenoszą kłutnie z domu do pracy. Zawsze wciąga wszystkich rozmową, gada głupoty póki nie przyznasz racji, zawsze wie najlepiej nawet jak nie wie.

Ile jest zmian w Posnet Polska S.A.?

Od początku powstania firmy była olbrzymia liczba zmian.

Zuzanna
@Marcin

Heh to chyba nie o takie zmiany chodziło. No ale skoro już mówisz o zmianach w firmie to jakie to były zmiany? W ostatnich czasach też się coś pozmieniało z punktu widzenia pracownika?

Odpowiedź

Idiotyczne pytanie generowane przez automat, żeby wyglądało, że "ktoś" się ta firmą interesuje..

@Odpowiedź

A nie interesują się nią? Ciekawa jestem co się stało, że masz takie zdanie wyrobione o nich... Napiszesz?

Odpowiedź
@Elżbieta

Ależ interesują, jak widać ;) W szczególności testerzy oprogramowania. Osobiście nie mam zdania o firmie. Oceniłem idiotyczne pytanie, a że jest głupie i nieprzydatne świadczą odpowiedzi. W tym Twoja ale ty pewnie tam pracujesz i masz takie zadanie

Jak się pracuje z ludźmi z Posnet Polska S.A.?

Łukasz

To zależy, są ludzie normalni i tacy od których lepiej trzymać się z daleka...

Ilona
@Łukasz

Dlaczego od niektórych lepiej się trzymać z daleka? Co tam konkretnie robią? Donoszą, plotkują czy o co chodzi?

Kamil

Najważniejsze aby nie trafić do działu testów. Kierownictwo -(usunięte przez administratora)- nie ogarnia tematu. Wiedza z lat 90, ale najmądrzejsi, oni wszystko wytłumaczą, choć w rzeczywistości nie mają o tym pojęcia. Generalnie nic tylko się od nich uczyć... Jakim człowiekiem nie być.

@Ilona

Od jakich? Polecam popytać o dział testów. Jest tam taki jeden osobnik. Wszystko wie najlepiej, Ty się nie znasz, a że jest wyżej w hierarchii, to zdarza się że obraża innych. Na szczęście ja już od niego uciekłem

Patrycja
@Kamil

Dzięki za tę opinię - widziałam, że już jest zmieniona, a nie zdążyłam odpisać wcześniej - Miałam aplikować, ale jeżeli awanse są uzależnione od romansów, to zdecydowanie podziękuję. ciche przyzwolenie na takie akcje źle świadczy o firmie… szkoda ofertę widziałam i poważnie rozważałam :/

@Patrycja

No jak się panu kiero robi dobrze po godzinach, to awans jest murowany, wprawdzie stanowisko obsadzone, ale jak jesteś młoda, jędrna i umiesz 'to i owo' to szansa rośnie logarytmiczne. Do działu testów najgorszemu wrogowi nie życzę. Niczego się nie nauczysz poza klikaniem w kasy, za marną kasę. Jedyny plus - wpiszesz sobie w CV piękne stanowisko testera.

@Patrycja

Zapomnij dziewczyno o tej pracy - i tak nie miałabyś szansy. Kiedyś przy rekrutacji padło, że więcej nie chce kobiet w dziale. Zachodzą w ciążę i nie ma pracownika. Dla niego byłabyś kłopotem

@Marcin

No co ty? Przecież to dyskryminacja ze względu na płeć. Facetów cały czas przyjmują? Czy też szef ma jakieś zastrzeżenia?

Krzysiek
@Łukasz

Ale ci normalni wytrzymają rok, może kilka lat i odchodzą. A na pewno ci pracownicy którzy coś potrafią i chcą się rozwijać.

Jaka atmosfera jest między działami w Posnet Polska S.A.?

Bardzo dobra, nie ma rywalizacji i konfliktów, dominuje współpraca i chęć pomocy. Tak wynika z mojego doświadczenia.

Magdalena
@Piotr

A jak długo pracujesz w Posnecie i na jakim stanowisku? Jak wyglądały Twoje początki zatrudnienia w firmie? Jak szybko się wdrożyłeś w obowiązki i jak zostałeś przyjęty przez zespół na samym początku? Czy mogłeś liczyć na wsparcie ze strony współpracowników? :)

@Magdalena

Wdrożenie jest krótkie - zrób tak aby było dobrze. W dziale testów musisz się znać na testowaniu, programowaniu, administracji sieci w zamian dostaniesz marną pensję. Do tego kierownik ma chyba kompleks rozmiarów. Wszystko wie, wszystko zrobi najlepiej i to jeszcze w 5 minut. Najgorsze jest jego (usunięte przez administratora) głupie odzywki, jednak jest nie do ruszenia bo jest lizusem.

@Marcin

Ta marna pensja, o której wspominasz to ile? Bo dla ciebie może niewiele, a dla innego dużo, więc dobrze by było jakbyś podał liczby.

nick
@Robert

Najniższa krajowa to dla ciebie dużo?

Czy w Posnet Polska S.A. pracuje się na open space?

Łukasz

Zależy gdzie. Są działy gdzie tak, są działy, że siedzisz jak w klasie, bo trzeba kontrolować pracownika. Sprawdzanie monitorów jest na porządku dziennym.

Kamila
@Łukasz

No to powiedz gdzie mam wysłać cv żeby pracować na open space? Bo bardzo lubie takie warunki pracy :)

@Łukasz

Do monitoringu można się przyzwyczaić. W końcu jest teraz prawie wszędzie. W jakich działach tam sprawdzają ludzi? Tylko osoby, które dopiero zaczęły pracę, czy wszystkich?

@Robert

Najlepiej chyba marketing i handlowy Ale to nie monitoring programowy, są działy gdzie wystarczy się ruszyć/poprawić na fotelu i już żuraw patrzy co robisz. Bo przecież siedzisz jak w klasie i masz się nie ruszać i pracować.

@Łukasz

To faktycznie dziwne. Też bym się stresował jak kamera reagowałaby na każdy mój ruch. Przecież nawet podrapać się wtedy głupio. Ktoś rozmawiał z kierownictwem, że takie śledzenie pracowników jest niekomfortowe i przeszkadza w pracy zamiast pomagać?

@Robert

Tą kamerą jest kierownik, z kim tu pogadać?

@Robert

Kierownik się cieszy że pracownicy są monitorowani.

Magdalena

Na jakie wynagrodzenie w Posnecie może liczyć administrator sieci? W ofercie pracy nie było na ten temat informacji a jestem ciekawa. Czy zarobki są stałe czy zależne od wyników pracy? Czy pracodawca zapewnia jakiś motywujący system premiowy? Jeśli tak, to jaki?

Wiktoria

Hej, czy Posnet zatrudnia pracowników bez doświadczenia i zapewnia im możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego? Jestem zainteresowana pracą dla nich, nie wiem jednak czy mam szanse? Doradzicie?

S
@Wiktoria

Oczywiście, w czasie wolnym za własne pieniądze ????

@Wiktoria

Naświetlę ci: w tej firmie nie ma i nigdy nie było zasad kadrowych. Tam dobry kandydat/ka nie ma szans, bo kadra kierownicza zwyczajnie boi się zatrudnić kogoś dobrego, żeby przypadkiem nie okazał się perspektywiczny. Rozwój zawodowy? Zapomnij. Kadra od samej góry to kwoki wysiadujące jaja od ponad 20 lat, zatrzymana w rozwoju w latach dziewięćdziesiątych i jedynie na co możesz liczyć to że będziesz odwalać za nich robotę i siedzieć cicho w kącie. Bo jak zabłyśniesz, jak cie jakimś cudem właściciel dostrzeże albo nie daj Boże ktoś pochwali, to.. cię zwolnią, żeby im przypadkiem nie zagrozić w tym wysiadywaniu jaj. A że firma robi kasy fiskalne i klientów jej podsuwa skarbówka to się jeszcze kręci, bo gdyby mieli konkurować na otwartym rynku to już kurz by opadł.

No_No_No

To , co można dobrego powiedzieć o tej firmie to to, że zapewnia stabilne zatrudnienie. Umowa o pracę i pieniądze na czas, w wielu działach nie ma potrzeby jakoś specjalnie się wykazywać. Im bardziej przeciętny jesteś, tym łatwiej będzie tam przetrwać. Dla bardziej ambitnych - brak możliwości rozwoju ścieżki kariery, rozwoju. Dosyć płaska struktura. W niektórych działach bardzo źle widziane jest wychodzenie poza schemat. Bardzo frustrujące środowisko pracy, w niektórych działach zdarza się (usunięte przez administratora). Kiepska kadra menadżerska. Poza tym słaby dojazd, szczególnie zimą. Benefity też raczej słabe.

Jakub
@No_No_No

W swojej wypowiedzi użyłeś słowa, które jest przestępstwem w stosunku do pracownika. Czy aby na pewno w firmie Posnet Polska występują zjawiska mobbingu? Napisałeś, że tego typu zdarzenia mają miejsce w niektórych działach. Mógłbyś podać konkretne przykłady, które potwierdzą Twój wpis na ten temat? Proszę o odpowiedź.

@No_No_No

Bardzo trafna ocena, lepiej nie mogłeś tego ująć. Gratuluję. Dodam tylko do tego stabilnego zatrudnienia że najciekawsze jest to, że właściciele "sterując" z tylnego fotela usuwają z dnia na dzień nie pasujące im osoby- szczególnie dzień/dwa po "mega imprezie integracyjnej" :)

@No_No_No

Warto pogrzebać w sieci poczytać kim są właściciele i jak się stało że Posnet dominuje na rynku w swojej branży- nie jest to dziełem przypadku. Takie cuda tylko w naszym kraju:) Poźniej jak się zatrudnisz i pojedziesz na popijawę dilerską organizowaną przez Posnet (zwaną szkoleniem/prezentacją) to zrozumiesz komu słoma z butów wystaje jak zobaczysz jak jeden z wlascicieli zajezdza swoim autem wejście do hotelu żeby każdy musiał ominąć jego gablotę.

Bolano

Berowny, ty tak serio? To o Posnet? Szczerze mówiąc, szkoda czasu odpowiadać na twój głupi wpis, ale ponieważ używasz wyjątkowo niesprawiedliwych słów, to postaram się to zrobić. Dość ściśle współpracuję z działem marketingu Posnet. Od dawna. Naprawdę nie ma tam mowy o żadnym mobbingu, żadnym. Zresztą wystarczy zapytać pracowników działu. Frustracja managerki? Wylewa się? Akurat szefowa marketingu jest do rany przyłóż. Więc wypisywanie takich głupot jest nie tylko kłamliwe, ale i bardzo krzywdzące. Proponuje człowieku weź się przebiegnij albo pomorsuj sobie. Może opuści cię frustracja i żółć i przestaniesz wypisywać kłamstwa i obrażać ludzi. Jak to było w jednym filmie: Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić twoje, Berowny postępowanie.

Urszula
@Bolano

Widzę, że nie zgadzasz się z negatywną opinią na temat firmy Posnet Polska i masz zupełnie odmienne zdanie na temat atmosfery i sposobu zarządzania, Twoim zdaniem pracownicy traktowani są dobrze. A mógłbyś powiedzieć coś na temat tego, czy są tam jakieś realne szanse na awans?

Kolana
@Bolano

Uderz w stół... Jeśli pracownik lub były pracownik dzieli się w tym miejscu swoją opinią i nie jest to dobra opinia, to jest ona o niebo bardziej wiarygodna, niż wpis pracownika, który podaje się za współpracownika, który uzurpuje sobie prawo do osądu tak indywidualnie osobistego dla każdego pracownika jak to czy odczuwa (usunięte przez administratora) który wychwala menadżerkę, jakby to robił na jej polecenie lub... sam jest tą menadżerką. Rozpaczliwa walka o poprawę wizerunku? Teraz? Pracodawca, kadra menadżerska ma niepowtarzalną szansę traktowania pracowników tak, by nawet jeśli są już byłymi pracownikami, nie mieli powodów ani potrzeby, by dzielić się negatywną opinią. Niestety w firmie Posnet zły przykład idzie z samej góry. Pracowałam w tej firmie wiele lat temu, ale kontakt z niektórymi osobami które się zwalniają lub są zwalniane niestety za każdym razem przekonuje mnie, że najlepsze co mnie spotkało to to, że mam innego prezesa niż miałam. Że nie muszę mieć kontaktu z osobami o charakterze dyrektor administracji. Szkoda, że w tej firmie równa się w dół, wartościowe osoby przychodzą i odchodzą widząc ścianę mierności, lizusostwa i niezaleczonych kompleksów..

Anastazia
@Kolana

(usunięte przez administratora) nie brakuje, czasem piszą na zlecenie. W 100% prawda, jak kogoś praca bolała to napisze, pamiętajmy że na 1 pozytywną opinię będzie 10 negatywnych bo to ludzka natura, ale - mimo wszystko słuchajmy negatywów. Ja zmieniłam Posnet na inną firmę, potem na kolejną i jeszcze na kolejną. O każdej z wyjątkiem Posnetu powiem coś pozytywnego, choć negatywnych spraw nie brakowało - choć główna motywacja do zmiany roboty była kasa nie otoczka. Poza Posnetem - stąd uciekałam bo było zwyczajnie ŹLE.

Wiktoria
@diablo

Proszę rozwiń temat tej imprezy integracyjnej i zwolnień jakie po niej nastąpiły, bo całość brzmi niepokojąco. Czy w Posnet jest duża rotacja pracowników?

?

@Piotr nawet te nowe osoby nie muszą się stresować że ci starsi pracownicy będą jakoś patrzeć z góry ?

Janek

@Piotr o super to rozumiem że nowy pracownik nie musi się bać tych starszych stażem?

NickKandydata

Cześć, pojawiła się oferta na stanowisko Tester Oprogramowania. Podzieli się ktoś aktualną opinią na temat pracy na tym stanowisku i rekrutacji?

@NickKandydata

Jesteś zainteresowany pracą w firmie? Mnie też ciekawi proces rekrutacji, więc jeśli będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej napisz proszę jak ona przebiegała i czy była przeprowadzana w języku angielskim. Liczę na Twoją opinię.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Posnet Polska S.A.?

VValdi

Wszystko zależy od działu, są takie że kierownictwo jest okey, są i takie że szkoda gadać. Poczytaj poprzednie wpisy ludzie pisali o dziale developmentu i testów i nie były to przychylne opinie.

Adamus

Jak się czyta wypowiedzi niektórych, to prostu krew człowieka zalewa! Diablo! No_No_No! Co wy za kocopały odstawiacie! Jakie usuwanie ludzi! Naprawdę ja pracuję w Posnecie i wiem jak tu jest. Czasami lepiej, czasami gorzej, ale zazwyczaj w porządku. Porobilibyście w jakimś korpo, to byście zobaczyli, co to jest gnojenie ludzi, zapieprz od rana do wieczora i niepewność czy nie wyrzucą z dnia na dzień. W Posnecie tego typu wredne praktyki z podręcznika współczesnych metod zarządzania zasobami ludzkimi nie mają, na szczęście, miejsca. A że tam obiad nie smakuje, czy daleko do przystanku – ludzie, litości!

@Adamus

Zdanie aktualnych pracowników jest na forum GoWork.pl cenne, bo daje możliwość podjęcia decyzji osobom, które zastanawiają się, czy starać się o pracę, w tym wypadku w Posnet Polska S.A. Proszę, podziel się z nami informacją, jak jest z wysokością zarobków, benefitami - czy jesteś z nich zadowolony?

@Adamus

życzymy pomyślności w szeregu.

potencjalny kandydat

cześć, jak się pracuje w firmie Posnet jako przedstwiciel handlowy? Szukają obecnie na Śląsk i Małopolskę. Na jakie zarobki można liczyć? Ile wizyt dziennie? Praca spoko czy raczej wyzysk za grosze całymi dniami? Rejony do ogarnięcia? Warto aplikować?

@potencjalny kandydat

To prawda - Posnet Polska poszukuje Handlowców do swojego zespołu. Już same warunki, jakie oferują, zachęcają do aplikowania, ponieważ proponują na przykład: stabilne zatrudnienie w polskiej firmie, umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet benefitów, możliwość rozwoju, pakiet szkoleń oraz przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole: https://www.posnet.com.pl/kariera Od Twojej aktywności na forum minął już ponad miesiąc. Może od tego czasu zdecydowałeś się na spróbowanie tam swoich sił?

NiePowiem

Stanowisko - Programista C++ Embedded . Co parę miesięcy pojawia się to stanowisko, chyba płacą za mało. . Byłem tam na rozmowie rekrutacyjnej. Firma położona na zupełnym zadupiu. Brak dojazdu komunikacją miejską. Najbliżej jest kolejka - ok. 1 kilometr, do autobusu prawie 2 km. Drogi wąski, brak pobocza i chodnika. Jak pada, to idziesz po błocie. Na terenie firmy jest duży parking, ale cały zapchany samochodami. Inaczej dojazd jest bez sensu. Niedaleko jest lotnisko Okęcie i dokładnie nad firmą samoloty podchodzą do lądowania. Na początku jest fajnie, ale potem przeszkadza. . Brak sklepów spożywczych w pobliżu. Podobno firma płaci połowę za obiady. Jedni uważają że obrzydliwe, inni że OK. . W dziale elektroniki i oprogramowania atmosfera wydaje się OK. Np. w czasie mojej rozmowy inni pracownicy prowadzili luźne rozmowy o dzieciach i puszczali głośno muzykę. Biura konstruktorów są w innym budynku niż zarząd i handel, może to i lepiej. Mają oddzielne wejście i swoją łazienkę, widać że są trochę na innych zasadach niż reszta firmy. Nie są chyba tak zestresowani jaki reszta. . Nie zaproponowano mi nigdy czegoś do picia, nawet wody. Ani w holu przy wejściu głównym, ani już w Dziale Konstrukcyjnym. W innych firmach jest to standard w czasie rozmowy. W holu głównym raczej zimne przyjęcie, totalny olew kandydata. . Rozmowa trwała kilka godzin! Najpierw rozmowa z kierownikiem działu oprogramowania. Gość trochę dziwny, ale kompetentny. Najpierw rozwiązywałem test z programowania - c, c++, konstruktory, destruktory, itp. Potem musiałem napisać jakiś krótki programik. . Potem miałem rozmowę z kierownikiem działu elektroniki! Chociaż nie chciałem być elektronikiem, tylko programistą! Kierownik elektroniki niemłody, ale rzeczowy i kompetentny. Na początek znowu test. Zostawiają cię samego, bez wody, i odpowiadasz pytania. Pytania układane chyba 20 lat temu, asembler Z80, 8051, stare układy scalone, itp. Nikt już tego dawno nie używa. Osoby poniżej 30 lat nawet nie będą wiedziały o co chodzi. . Oczywiście nie powiedzą ci ile zapłacą, ale ty najpierw musisz podać swoje oczekiwania. Tylko proszą o takie, żeby cię zadowalały i żebyś nie odszedł po paru miesiącach. "Bo przecież przez pół roku firma dokłada do pracownika". To niech dobrze płacą - wtedy pracownik nie ucieknie. . Elastyczne godziny pracy, można przyjść chyba między 7-9. Brak możliwości pracy na kontrakt (B2B), chcą żeby zamknąć swoją działalność. Tylko etat. Zarobki od 5 tys. netto w górę. Zależy, ile kto wynegocjuje. . Wyszedłem po kilku godzinach, głodny, zmęczony i wkurzony. Nikt nie uprzedził że będzie to tyle trwało. Ogólnie czuje się w firmie brak szacunku dla pracownika. W dziale konstrukcyjnym jest trochę lepiej, ale też nie mają czasu i ochoty lepiej traktować kandydatów do pracy.

Tom

Mam pytanie odnośnie pracy handlowca bo widziałem ogłoszenie. Czy jest auto służbowe i czy można korzystać do celów prywatnych? Jak to wygląda?

@Tom

Myślę, że warto wspomnieć na forum również to, na czym właściwie ta praca ma polegać oraz podzielić się z użytkownikami na forum informacją, gdzie można znaleźć tę ofertę. Tak więc do obowiązków zatrudnionej osoby należało będzie nawiązywanie kontaktów handlowych, kompleksowa obsługa, doradztwo i utrzymywanie dobrych relacji z klientami. Jeżeli ktoś jest zainteresowany zatrudnieniem w Posnet Polska, to tu znajdziecie link do rekrutacji: https://www.posnet.com.pl/kariera Podajcie trochę szczegółów z praktycznego punktu widzenia, aby pomóc koledze powyżej.

Posnet
@Tom

Handlowcy w firmie Posnet wyposażeni są w potrzebne narzędzia zgodnie z zakresem obowiązków. Pracują stacjonarnie, albo w terenie – i wtedy mają do dyspozycji samochód służbowy. Wszystko więc zależy na jakie stanowisko aplikuje kandydat. Pracownicy korzystają też z innych benefitów, które zapewnia firma. Oprócz standardowych typu prywatna opieka medyczna i innych mamy np. halę sportową dla pracowników. O pozostałe szczegóły, najlepiej zapytaj podczas rozmowy rekrutacyjnej. Życzymy powodzenia i pomyślnej rekrutacji. Posnet

Zostaw merytoryczną opinię o Posnet Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Posnet Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Posnet Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Posnet Polska S.A.