Opinie o VP Flex Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy VP Flex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VP Flex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VP Flex Sp. z o.o. w Elbląg

Pola

Hej, jedzie ktoś 2 marca?

Dawid

Siema wszystkim kto chce wyjechać z tej agencji jak na razie to spoko jest z mieszkaniem ja z zona na hotelu pokoje osobne można powiedzieć jak mała kawalerka jutro pierwszy dzień pracy to za jakieś trzy tygodnie podzielę się informacją jakie zarobki

Kuba
@Dawid

Witam ja z dziewczyną jade 16 czyli pary, małżeństwa mają pokoje razem ?

@Kuba

A z kąd z Polski wyjeżdżacie?

Robert

Witam jedzie ktoś 16 lutego?

Witam, tak wyjeżdżam 16 z dziewczyną

@Damian

A na co dokładnie jedziesz i z jakiego miasta?

@Robert

Jedziemy z Gliwic, prawdopodobnie na szklarnie ale w biurze powiedzieli nam że zależy gdzie nas wrzucą być może praca się będzie zmieniać :)

A byliście już tam?

Pierwszy raz jedziemy

@Robert

jedziecie z gliwic na którągranice jedziecie zgorzelec czy olszyne bo tez mam termin na16ego pozdrawiam moj nr wyzej

@Robert

skąd jedziesz bo z jeleniej góry

@lukasz

Nie mam pojęcia na która granice to zależy od przewoźnika

@Damian

mowili cos o stawce ile wychodzi za tydzien i jak tam z mieszkaniami

@lukasz

Ja jade z żagania

Łukasz

A mi powiedzieli ze moge byc w niedziele 19ego

lukasz

jatez mam termin wyjazdu na 16 tylko nie wiem jeszcze gdzie moj nr 597307349 pozdrawiam jak macie wiecej informacji na temat firmy to prosza dzwonic

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie VP Flex Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
K&Ł

Czy jedzie ktoś może 9 lutego lub moze już ktoś tam jest i podzieli sie informacjami jak to wszystko wygląda??

@K&Ł

Ja jadę ale 16

K&Ł

W sumie my chyba tez jednak 16

@K&Ł

A byliście tam już i z kim jedziesz?

młody

Witam wyjeżdżam teraz wraz z dziewczyną i chciałem się spytać was jak tam jest naprawdę ? bo z komentarzy to nie za kolorowo

Klaudia
@młody

Można prosić o jakieś informacje na temat pracy? Mamy jechać 9 lutego

Dawid

Witam wszystkich mam zamiar wyjechać z zona powiedzcie jakie warunki i jaka kasa pozdrawiam

Klaudia
@Dawid

Tez jesteśmy zainteresowani informacjami mamy jechać 9 lutego

Mariusz

Wszystko nie tak a głównie praca i (usunięte przez administratora) poznałem co przyjechali po kasę po roku czasu.i nie dostali.vp flex nie powiązany w żadnym stopniu z firmą na miejscu!!!

Mariusz

Porażka.zajechalismy i odrazu wróciliśmy! Co innego mówią w Polsce a co innego na miejscu.masakra.1200 zł w plecy za paliwo!

@Mariusz

A to czemu nie tak mieszkanie czy kasa

@Mariusz

Panie Mariuszu, proszę napisać co było nie tak, bo to ważne dla przyszłych pracowników ... Każdy ma wątpliwości co do wyjazdu za granicę, a opinie byłych pracowników są nam potrzebne :)

Martaprzemek

Witam. Wyjeżdżam 2 luty wraz z chłopakiem jedzie ktoś może z mazowieckiego.. jak wyglądają tam mieszkania?

@Martaprzemek

Ja z dziewczyną jedziemy z Ciechanowa.jedziecie ich busem?

Martaprzemek
@Tomek

Tak a wiecie o której wyjazd jedziecie pierwszy raz czy już byliscie

@Martaprzemek

Jedziemy 3 raz ale nie z tej firmy i jedziemy swoim busem.a wy?

Matraprzemek
@Tomek

Podajcie nr tel to się zdwonimy mój 608077668

Wojtek

Wszystko wporządku ;)

@Wojtek

Wojtku,my wyjezdzamy 2 lutego.powiedz jakie warunki co i jak,dzieki pozdro

Onaa

Czy ktos wyjezdza do pracy w styczniu? Jeszcze nie bylam w pracy przez biuro VP flex.

@Onaa

Ja planuje teraz 26 stycznia Z Wałcza lecz dzwonię do nich maila napisałem się zobaczy. A ty też do Deen Haag

As

Chcialbym sie dowiedziec jak wyglada kwestia kwater przez firme ? Wiadomo nie oczekuje hotelu 5* ale bylem w jednym kwaterunku z innej firmy to wolalo o pomste do nieba. Melina typowa.

Artur były pracownik

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) do tej pory (usunięte przez administratora)w de poel biuro to gorzej niż przedszkole brak mi słów posiadamy zdjęcia zakwaterowania za 117 euro żal proszę pisać (usunięte przez administratora) to pokaże wam te uczciwą firmę

VP Flex sp. z o.o.
@Artur były pracownik

Panie Arturze, zostal Pan oddelegowany przez nasze biuro do pracy w firmie Voorneputten. Gdzie Wspollokatorzy potwierdzili Pana naganne zachowanie. Nie tylko wprowadzil Pan w blad firme nie informujac nas o faktach wykluczajacych z mozliwosci podjecia zatrudnienia, ale takze Pana zachowanie na lokacji bylo wyjatkowo niestosowne w zwiazku z czym zostal Pan zwolniony z tej firmy. Chce rowniez poinformowac, ze sprawa trafi w odpowiednie miejsce. Gdyz my jako firma posredniczaca wywiazalismy sie z umowy. Zarowno Pan jak I pozostale osoby posiadaliscie prace na stalych zakladach. Dobrze wie Pan za co Pan stracil prace. Zostal Pan rowniez poinformowany o konsekwencjach umyslnego oczerniania firmy.

@VP Flex sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) dlatego się zwolnilem sam inteligeci inspekcjia pracy się wami zajmie (usunięte przez administratora)

beata

Pracowalam przez ta firme dla voorneputten, warunki byly takie jak opisano mi w biurze. W marcu planuje wyjechac ponownie.

Bartek O.

Pośrednik okej, załatwili mi spoko pracę w Holandii, dużo lepsza kasa niż w Polsce. Ogólnie wszystkie formalności załatwiane bardzo profesjonalnie. Więc ogólnie jestem zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o VP Flex Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w VP Flex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VP Flex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VP Flex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VP Flex Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Henryka Nitschmanna 30-32
    82-300 Elbląg