Opinie o VP Flex Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy VP Flex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VP Flex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VP Flex Sp. z o.o. w Elbląg

motylek15

Czy jedzie ktoś do Holandii na produkcję przy pakowaniu pomidorów?

Zainteresowana

No właśnie się zastanawiam

@Zainteresowana

Też się zastanawiam, opinie mają średnie ????

Asia

My z koleżanką jedziemy mamy busa 1 marca

Zainteresowana
@Asia

Asia nie boisz się? Też miałam jechać 1 marca, ale po tym co czytam w necie boję się :/

kotekklopot
@motylek15

Ja jadę 01.03.2019r. mam nadzieję, że to nie żadna wyj*ba.

Były pracownik VOORNE

To jest teraz VP FLEX a tak naprawde to VOORNEPUTTEN nie polecam banda złodziei i oszustów wiem co mówie pracowałem unich może praca nie była zła, ale to jakie mają podejśćie do ludzi i w jaki sposób ich traktują to masakra! Ale prędzej czy póżniej i tak bedą mi musieli zapłacić zaległe pieniądze itd..itp! Tak że uważajcie na nich i najlepiej z daleka pozdro :-)

po co nick

zakwaterowanie jak w jakimś wigwamie, praca fizyczna jak to praca nic żadnych fajerwerków ale zobaczymy jak będzie dalej

Pytajnik

Można prosić o jakiegoś konkretne opinie o VP Flex? Czy są wypłacalni? Jak z zakwaterowaniem? Jak ogólne warunki

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie VP Flex Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Pawweeel

Witam wybiera sie ktos na poczatku listopada do miejscowosci Maasland przez to biuro ?;) prosze o maila na pawelf153@gmail.com

Demsey

Witam :) wyjezdza ktos na poczatku Listopada? jezeli tak prosze o kontakt na cluubowy@gmail.com :)

Wicio1995
@Demsey

Ja jadę z kobieta

Pomocna !!

Moje zdanie jest takie, owszem (usunięte przez administratora) na mieszkaniach robią ludzie ale jak przyjeżdżasz na "nowe mieszkanie" i musisz je sobie na wstępie ogarnąć to już nie halo. Nie możesz mieć własnego zdania, upominać się o swoje bo skutkuje to zwolnieniem z pracy które dodatkowo potraktowane będzie jako porzucenie pracy a porzucenie natomiast oznacza(usunięte przez administratora) Pracownicy w biurze hm tutaj najlepiej przekonasz się co oznacza "polak polakowi wilkiem" (usunięte przez administratora)pomocna dłoń kto był ten wie. Ale owszem jedź "ile ludzi tyle opinii" wszystko to prawda ale czy w życiu też opierasz się na tylko na swoich doświadczeniach czy może skoro jest tyle negatywnych opinii tak dużo kosztuje poszukać czegoś normalnego ?? Moje sugestie dla VP Flex Sp. z o.o.: Uciekajcie jak najdalej, no chyba że naprawdę chcecie !! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Złe wrażenie zatrzeć trudno, przede wszystkim mówić prawdę i obiektywnie analizować problemy. (usunięte przez administratora)

głupek
@Pomocna !!

Ta firma pracuje dla największej firmy (usunięte przez administratora) w Holandii VOORNEPUTTEN byłem widziałem byłem ja rozumiem że myślicie co on wie ja ostrzegam nie wierzyłem w komentaże to pojecie i wspomniecie moje słowa to prowadzą turcy co mają polaków za nic

Kasikk...

WITAM wszystkich. 12.10.18r wyjeżdżam do pracy przez tą agencje, ktoś też się wybiera?!. Chciałabym poznać jakieś opinie, bo większość jest mało pozytywna. Może się coś zmieniło?!. Ostatnimi czasy nie mam jakoś szczęścia do takich agencji. Mówią, jedz i zobacz, więc....

Zły

(usunięte przez administratora)awają kary za byle co. Mieszkania brudne. Totalne rozczarowanie.

zastanawiamy się z chłopakiem czy jechać do pracy przez ta firmę,bo już nie chcemy się sparzyć co do pracy. czy mogę jakieś opinie prosić osób co pojechalo w ciągu ostatniego miesiąca?

gosiach43

Witam Właśnie dzisiaj wyrąbali nas w powietrze ! Od trzech dni wysyłałam tylko same papiery od skanów dowodów po podpisane zobowiązania i umowy .Wyjazd miał być 01.08.2018 i co ? I g...no dzisiaj zadzwoniłam aby upewnić się że e-mail doszedł ? a dowiaduję się że niestety będzie to nieaktualne bo wiek nie ten /za starzy jesteśmy/ choć w ogłoszeniu nie było "bez ograniczeń wiekowych ".Zastanawiam się teraz czy oni nie są zwyczajną grupą przestępczą ? Bo zebrali wszystkie dane osobowe od skanów dowodów osobistych po nr kont bankowych ,peseli itd... Poważnie zastanawiam się czy nie zgłosić teraz tego do prokuratury ? Bo zbyt mi tu śmierdzi przekrętem .Wcześniej wysyłałam CV więc wiek był jak byk wpisany i dopiero jak przesłałam nasze wszystkie dane to okazało się że nasz wiek jest nieodpowiedni (usunięte przez administratora) i ŁGARZE

opatsznosc boska
@gosiach43

powiem tylko: ciesz sie i dziekuj Bogu ze tak wyszlo

Przeciwnik lewej agencji VP
@gosiach43

Dokładnie tak ;) masz szczescie ze nie wyjechales z tą agencja, ja nie miałem tyle szczescia i wyjechalem na tydzien około bo nie dostałem pracy a mieszkanie tylko na chwile teraz jestem w polsce :)

wwwwm
@gosiach43

firma jest prawdziwa lecz przekrety byl program o tej firmie jak (usunięte przez administratora)polakow dzis zabieralem chlopaka z tej firmy ktory mieszkal z cpunami alkoholikami na wlasne oczy widzialem chlopak mowi mial przyjechac na kontenery a dali go na szklarnie

@gosiach43

Właśnie mam z dziewczyna ten sam problem. Wysłałam w piątek skany dowodów adres zamieszkania wszystkie ale dosłownie wszystkie dany, zastanawiałam się po co im aż tyle tego wiec zdzwonilam aby zapytać ponieważ nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim czyms w żadnej agencji. Pani stwierdziła że do kontraktu jest to potrzebne. Sprawa była zamknięta w piątek miał zadzwonić do na kordynator abyśmy mogly isc w Poniedziałek do pracy nikt się nie odezwal dzwonie od rana do Pani z biura nie wie co się dzieje kordynator twierdzi ze jakaś Pani Kasia ma się tym zająć... cały czas ktoś obiera i mówi że P. Kasia zadzwoni za pół godziny za chwile ze za 40 min i tak cały czas nie wiem co mam o tym myślę.... :-/

Jadę!

Jedzie ktoś 23 września? Ja jadę pomimo opinii jakie tu są. Bo to co powstawiane to pisali nieroby, mam parę znajomych którzy tam są już rok na pomidorach w szklarni i nie zamierzają się rozstać jak na razie z tą firmą.

milka
@Jadę!

moglibyśmy około 1-2 pazdziernik :)

@milka

Czyli tydzień po mnie :) ja już mam termin zapisany na 24.09 mam być na miejscu

Rafallllll
@Jadę!

Siemka ja bym chcial jechac pod koniec wrzesnia na co jedziesz i czy jestes z elblaga razem by bylo razniej ja chlopak 32 lata

@Rafallllll

Ja mogę jechać kontakt e-mail Marek.pielecki@199503gmail.com

@Jadę!

Witam. Dzisiaj rozmawiałam z agencją vp flex w sprawie wyjazdu do pracy, ale 30 września. Proszę o kilka uwag, jeśli ktoś ma. Bo z opinii to agencja do niczego

@anonymous

Każda agencja ma złe opinie i to co usłyszysz od agencji też może się sprawdzić lub nie. Wszystko zależy od tego gdzie trafisz i czy będziesz chciała tam robić. Często ludzie nie trafiają tam gdzie chccieli, pokazują że nie chcą tam pracować a z przeniesienia na razie nici bo nie ma miejsca, to agencja takich się pozbywa. I stąd właśnie takie opnie się tworzą. Jakie uwagi? Weź wszystkie osobiste rzeczy i jedź z pozytywnym nastawieniem bez względu na to gdzie trafisz :)

@Rafallllll

Jadę 23 z koleżanką, która się jednak zdecydowała z Lublina.

@jadę!

Bardzo dziękuję za odpowiedz. Masz rację- pozytywne nastawienie i tylko to się liczy

@jadę!

Ja zdecydowałam się jechać 30 września , ale bardzo możliwe , że pojadę tam z wami. Proszę o kontakt: oliwiabis@gmail.com lub tel 796644083 Monika

Nika123
@Jadę!

Jest duże prawdopodobieństwo, że Ja też pojadę 23 września. Aczkolwiek nie jestem pewna w 100% , ponieważ jechalabym sama i nikogo tam nie znam :/

@Nika123

Ja tez wtedy mam jechac

@AAA

jesteś na miejscu?

Stepollo xd

Cześć wraz kolega też zdecydowaliśmy się na wyjazd wyjeżdżamy 23 września z Krakowa. Jeśli ktoś jedzie dajcie znać kolega 23 lata ja 22

Stepollo xd
@Stepollo xd

Nr 690650520

@Stepollo xd

Ja z koleżanką również na ten termin :)

Kaśka

Planuje wyjazd w połowie września. Wybiera się ktoś w podobnym terminie?

milka

1-2 pazdziernik byłoby ok

DamianJBL
@Kaśka

siemanko, ja bym jechał a nawet i wcześniej może być ten weekend

Ja planuję wybrać się w terminie 30 wrzesień

Lukasartur
@Kaśka

Ja myślę jechać 16go jest wykazdr, ślad jesteś? Zostaw whats app to pogadamy.

Dorota1234

Hej, Ja jadę 16 września

@Dorota1234

Możesz dać znać jak tam Twoje pierwsze dni będą wyglądały :)

Angelika
@Kaśka

Ja bym też pojechała. Ale najlepiej we dwie zawsze raźniej.

@Angelika

Jadę z koleżanką, dała się namówić :)

@Kaśka

Hej my wyjeżdżamy z chłopakiem teraz w czwartek ktoś mi powie czy firma iflex jest wypłacalna i czy nie sa kłamczucha mi

21 lub 28 jest wykaz jakie masz plany

@Radii

my będziemy na 24.09 na miejscu :)

krzysztof

jade 09.09 na fejsie krzysztof pilp

@krzysztof

Jestes już na miejscu może coś napiszesz

Kto jedzie 21 lub 28 wrzesien

DamianJBL

Jedzie ktoś 9.09?

grr

i tak sie znajdzie zawsze jakiś głupi co pojedzie, naiwny co myśli że zarobi nie wiadomo ile a prawda taka że agencja żeruje tylko na takich naiwnych. którzy tak jak ja pojechali z myślą o dorobieniu a wrócili z niczym!!! i jeszcze na minusie a nerwów z szarganych nikt mi nie zwróci

Czy kogoś agencja straszył adwokatem ???

ciekawyy
@anonymous

a dla czego straszy cię adwokatem?

Anula

Kto jedzie 3 sierpnia?

Weronika
@Anula

No właśnie ja z chłopakiem się zastanawiamy nad pojechaniem 3 sierpnia

WLK
@Anula

Nie jedzcie przez tą agencje... zaufajcie :) przeszedłem przez dosłownie piekło

ciekawyy
@WLK

Opowesz coś więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o VP Flex Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w VP Flex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VP Flex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VP Flex Sp. z o.o.?

VP Flex Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Henryka Nitschmanna 30-32
    82-300 Elbląg