Opinie o VP Flex Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy VP Flex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VP Flex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VP Flex Sp. z o.o. w Elbląg

Zainteresowana

Jedziemy z chłopakiem(19,27) w piątek mógłby ktoś napisać jak tam jest i jak z wyplacalnoscia?

Oktawian

Ktoś jeszcze chce zarzucić sobie pętle na szyję jadąc tam? Wróciłem po 3 tygodniach, wypłaty jak nie było tak nie ma i zamierzam oddać sprawe do sądu

Klaudiaaa26

Jest ktoś chętny na wyjazd 25 czerwca z okolic Włocławka jestem...proszę o odpowiedzi

Klaudiaaa26
@Klaudiaaa26

Sorrki 15 czerwca..

Wojtek
@Klaudiaaa26

Ja chętny

Angelika

Czy ktoś planuje wyjazd na lipiec? Chcę wyjechać na początku lipca przez tą agencje może akurat udałoby się z kimś zgrać :)

@Angelika

Do jakiej pracy planujesz wyjechać? Kontaktowałaś się już z agencją?

@Monika

Tak kontaktowałam się, przedstawili mi swoją ofertę, byłam zainteresowana logistyką albo pakowaniem

@Angelika

I co wybrałaś? Uzgadniałaś już warunki pracy, czy szukasz najpierw kogoś do wspólnego wyjazdu i potem ostateczna decyzja?

@Monika

Wiesz co bronie się na koniec czerwca, więc myślę, że ostatnie dwa tygodnie czerwca poświęcę na konkrety, w tym okresie chciałabym mieć już wybraną ofertę :)

@Angelika

Podam Ci namiar na siebie, bo ja obecnie cały czas szukam odpowiedniej oferty a szczególnie odpowiedniej agencji, więc jak będę coś ciekawego miała, bądź Ty to się wymienimy informacjami. Wyślij mi tylko maila a jak coś konkretnego będzie, to się odezwę. E-mail: monika.usa.2016@gmail.com.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie VP Flex Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Sebastian

Witam. Jakie są zarobki, bo zamierzam jechać w lipcu. :)

Jakub

@anonymous, dziękuję za takie przedstawienie faktów na temat pracy załatwianej przez VP Flex. Zastanawiam się jedynie, czy wyjeżdżając można liczyć na jakiekolwiek wsparcie ze strony polskiej agencji? Właśnie jeśli coś przytrafi nam się ze zdrowiem, itp.?

Magda

Szukam osoby do wspolnego wyjazdu ( kobietę do lat 40 ). Jest ktos chetny?

@Magda

Pani Magdo planuje jechać z dziewczyną na poczatku czerwca.

Para
@Paweł

Siemka , skąd ruszacie my z dziewczyną ( 21 19 ) planujemy 1-5 czerwca ruszać ;)

@Magda

Magda, kiedy planujesz wyjazd i do jakiej pracy?

Wściekła

Czegoś to pojąć się nie da, jedni zachwalają i robotę i noclegi niczym w pałacu, inni, nie polecam, odradzam bo to (usunięte przez administratora) kanty, brak pracy, grosze zostają w portfelu

Siema. Zadajecie milion pytań. Odpowiem na nie. Nudzi mi się, wchodzę sobie na forum poczytać co piszą o POŚREDNIKU, który skierował mnie do pracy tutaj. A więc zaczynamy: -Powyżej wymieniona firma to tylko posrednik, który załatwia Ci transport do biura na Maasland. - Firma w której pracujecie to VoornePutten( Jedna z największych agencji pracy w Holandii - To gdzie trafisz, na jakie trafisz warunki, na jaką pracę to loteria - Na początku zawsze jest praca i tylko od Ciebie zależy jak potoczą się Twoje losy, poniżej przedstawię 2 przyklady: -Nie chodzenie do pracy, częste choroby, wypadki, problemy itp. równają się z brakiem wysłania do stalego zakładu co skutkuje brakiem godzin, brakiem pieniędzy na Twoim koncie i wiadomo - Codzienne uczęszczanie do pracy zgodnie z planem równa się z otrzymaniem stałej pracy gdzie mamy stale godziny, wypłatę, wtedy już mamy fajnie. Trójka z przodu można żyć - Większość prac nie jest łatwa, szklarnie, pakownie, hale, to nie jest łatwa praca, przygotuj się na 40-55 h tygodniowo. Szczególnie w sezonie. Są normy. Trzeba je robic. Jest zapieprz, nie jedziecie tu na WAKACJE - Gdy już okaże się, że jesteś ok, nie sprawiasz problemu, chodzisz codziennie do pracy to pytasz o miejsce na hotelu jak od razu go nie dostaniesz. Uwierzcie, że serio lepiej. - Dodatek kierowca 20€ tygodniowo. Średnio ale zawsze coś. Ale zapomnieć można o wypadach prywatnych autem. - Brak jednego koordynatora tylko każdy od każdego. Od aut, mieszkań, finansów itd. -Co więcej powiedzieć. W sumie napisać. Nie jestem osobą z biura która to pisze. Jak tu przyjechałem nie pomyslalby, że coś takiego napiszę. Nie mówię że jest źle. Trochę tu siedzę. Z czasem będzie i może nawet lepiej, bo i tak dużo się zmieniło na plus. Ale akurat biura z Elbląga i Sosnowca nie mają pojęcia co się tu dzieje. To od Was zależy wybór. Cytując klasyka. ,,Nikt nie powiedział że będzie łatwo" Ja w sumie polecam jak będziecie chcieli pracować i zarabiać :) Pozdrawiam Gall Anonim

Jakub

@Janka, pytałem ostatnio jak ludzie oceniają firmy podległe VP Flexowi, i widzę, że Ty masz jakieś informacje. Możesz powiedzieć co się dokładnie wydarzyło i na jakiej umowie Twoja córka wyjechała za granicę?

Janka

niech do piekla pójdą ci co zaganiają tam Naszych Rodaków moja Corka jest tam i płacze. wydała oszczednosci na dojazd i nie ma teraz pracy musi wracać a za co?

KatMonic

Witam czy pracuje ktos przez ta agencje.. Mozecie napisać jak wyglada praca i zakwaterowanie w Hadze?

Roksana

Witam, wyjeżdżamy z chłopakiem 20 kwietnia 2018 jedzie ktos wtedy? Jedziemy własnym autem możemy kogoś zabrać ze sobą

Kaja283
@Roksana

Hej A skad jedziecie i do jakiej pracy?

Roksana
@Kaja283

Z Tczew koło Gdańska przez Szczecin, skad jesteś? My do szklarni

Marzenie
@Roksana

Witam. Proszę mi napisać czy agencja vpflex jest ok? Pozdrawiam Marzena

Jakub

Witam serdecznie na wątku dotyczącym agencji VP Flex. Z tego co widzę wielu z Was planuje wyjazd za granicę do firmy rekomendowanej przez VP Flex. Jak oceniacie w takim wypadku firmy jej podległe? Czy praca w miastach do jakich jedziecie pracować, oferowane przez agencję są godne polecenia i warunki jakie tam panują są właściwie przestrzegane przez pracodawców?

alik
@Jakub

Wystarczy poczytać co nieco w internecie

Natalia

Ktoś wybiera się w maju na pakowanie przez tą agencję?

Natalia17

Wybieramy sie z chlopakiem 4 maja

Natalia17

Pierwszy raz jedziemy

madziulak
@Natalia

Natalia, jedziesz sama? Kiedy?

nina

Czy was też proszono o wysłanie skanu dowodu osobistego?

@nina

Tak dostalem maila z wszystkimi informacjami

niedawno wróciłem z żoną,pracowaliśmy pół roku w szklarni i w czerwcu znowu chcemy wyjechać. ktoś planuje wyjazd w czerwcu z okolic Kielc?

Annn
@Tomek

Ja sie wybieram,ale czy warto?

@Tomek

Ja planuje w czerwcu...

VP flex sp. z o.o. biuro w Sosnowcu mam pytanie czy ktoś był z taj agecija i czy poleca

antonymous
@anonymous

my jestesmy w trakcie i nie jest tak zle kiedys bylismy z biurem co nazwa zaczyna sie na C i zdecydowanie bylo gorzej

Edyta

Ja tam na wakacje dorobic byłam. Na sadzionkach. Pokoj dobry. I kontakt z firmą tez. Ci od złych opini to robić im się nie chce. Sama na oczy widzialam.

Ogrodniczka

Jestesmy z kolezanka w pracy na szklarniach i na razie jest ok. Wiadomo ze trzeba sporo pracowac i jest ciezko i przychodzi sie zmeczonym szczegolnie jak sa nadgodziny a tu na nast. dzien znowu trzeba do pracy ale w szklarniach jest nawet przyjemnie. jest ten plus ze praca przy kwiatach jest przyjemniejsza niz praca w sklepie jak do tej pory w Polsce no i oczywiscie zarobki zupelnie inna bajka

Zostaw merytoryczną opinię o VP Flex Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w VP Flex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VP Flex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VP Flex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VP Flex Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Henryka Nitschmanna 30-32
    82-300 Elbląg