Willems GmbH

Opinie o Willems GmbH

Gregory M.

Polecam, firma od samego poczatku dobrze sie ze mna komunikuje, pieniadze zawsze sie zgadzaja i mam fajne zlecenie, czego chciec wiecej? Wynagrodzenie tez fajne, nie mozna narzekac .

Łucja
@Grzegorz M.

A tam wpadka od razu, nikt pewnie nie zauważył nawet. ;) Opinia po tylu latach wciąż niezmienna?

Marek J.

Pracuje w firmie i jest wszystko dobrze jak najbardziej. Jeżeli zależy ci na długoterminowej pracy w jednym miejscu to możesz z nimi podpisać umowę i napewno nie pożałujesz. Wypłaty jak do tej pory zawsze na czas, zaliczki co tydzień punktualnie na koncie. Bardzo dobra obsługa przez telefon i internet. Załatwiaja wszystkie formalności z krankenkasą, finanzamtem, sami wyslali dokumenty w sprawie kindergeldu. To mi się spodobało.

Wiesław

Pracowałem u nich na zbiornikach za Bonn. Wypłata na czas zgodnie z umową, mieszkania bardzo w porządku. Pan Piotr zawsze pomocny w razie potrzeby. Polecam.

YYYYY Nowy wpis

Powiem wam, że wpadła mi w ręce oferta dla spawacza i jestem w pozytywnym szoku. To prawda co piszą o diecie, że pracownik dostaje miesięcznie ok. 600 € netto. Trochę już wyjazdów za granicę za mną, i nigdy nikt nie zapewniał wyżywienia. Podpowiedzcie mi ile w miesiącu godzin wychodzi, czytam że nadgodziny wchodza w grę, sobota też może być pracująca? Wychodze z założenia, że jak już jadę do obcego kraju pracować, to trzeba to wykorzystać:)

jojo Nowy wpis

Pracowałem dla tej Firmy miesiąc. Zdecydowanie NIE polecam. Obiecywali 2500 euro miesięcznie po 3 tygodniach otrzymałem 1200 z czego koszty przejazdu za granicę bez zwrotu. Koszty paliwa do pracy mieli zwracać, po czym okazało się po 3 tygodniach , że zwracają ale powyżej 30km. Czyli dziennie 60 km robiłem za darmo. Pokoje wynajmowane jak najtańsze, nie zwracają uwagi na to u kogo wynajmują. W ciągu miesiąca spałem w 4 hotelach z czego raz u Rumunów brudasów. Masakra.

Jan Nowy wpis
@jojo

Czemu aż taka różnica w wypłacie którą ci obiecali? Dostałeś niższą stawkę na godzinę czy po prostu miałeś mniej dni pracy? Bo przecież można to było wyjaśnić. W ogóle próbowałeś?

były Nowy wpis
@Jan

Pewnie mniej pracował i tyle.

Pieknie gadają obiecują a i tak robią ludzi w balona. Jak chcesz tam pracować wszystko co mówią musi być na papierze jeżeli nie odpuść

@123

Konkurencja próbuje podkopać naszą opinię? Nie uda się, u nas jest wszystko "na papierze", a większość pracowników przychodzi z polecenia. Także taka antyreklama nie zadziała.

Ewelina
@123

A z czym robią ludzi w balona? Możesz konkretniej napisać?

Gregory M.

Grzegorz M.
@Gregory M.

Trochę wpadka! Miało być Grzegorz a wyszło Gregory... Klawiatury komputerów nimieckich są w systemie qwertz a polskich/angielskich qwerty. Największa różnica to zamiana literek z i y miejscami.....

Łucja
@Grzegorz M.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Willems GmbH? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Willems Gmbh?

janusz

Z tego co wiem od mojego kordynatora to panuje tam mobinng i nie miła atmosfera której nie odczujesz na początku

piaskun

z nimi wszystko tylko na piśmie wtedy dotrzymają warunków jeżeli umawiasz się z nimi na jakieś pieniądze lepiej policz dokładnie ja nie policzyłem uważam że to standardowa operacja w ogłoszeniu jest 550 e za 40 godzin tygodniowo ale z umowy wynika mniej więc zmienia się osoba która się z tobą kontaktowała i firma udaje że nic nie wie i przecież podpisałeś umowę

Jeremi

Z pewnością aktualna sytuacja wstrzyma możliwości pracy w firmie, szkoda.

Witam, Jezeli ktos pisze klamstwa to nie dziwie sie, ze nie moze podpisac sie Imieniem i Nazwiskiem oraz podac do siebie telefonu. Ewentualnie ktos z innej firmy pisze glupoty. Polska rzeczywistosc Zaden komentarz jest nieprawdziwy! Jezeli sie wpisujesz prosze podac daty od kiedy u nas pracowales:) Piotr Les rekruter Willems/Teamso GmbH

Sławek
@Pracodawca

Czy filia znajdujáca sie na Berlin Pankow należy do Was? Czy macie prace w Berlinie? Konieczne zjazdy do Polski co weekend.

Sławek
@Pracodawca

Dodam chodzi mi o prace w wentylacji ewentualnie przejściowo w sanitarce.

bala
@Pracodawca

skoro żaden komentarz jest nie prawdziwy --- to znaczy ,że wszystkie są prawdziwe.. Powinno być wszystkie komentarze są nieprawdziwe.

Maciej

Witam Pracowałem dla nich przez sześć tygodni w Holandi jako elektryk. Jeżeli chodzi o pieniądze wszystko było prawie w porządku. Mieszkanie tez, każdy miał swój pokój chociaż raz przez dwa tygodnie mieszkałem w kuchni. Od razu poprosiłem o zmianę ale ze ktoś komuś nie wysłał emaila tak zostało. Jedynym problemem były dojazdy. Firma NIE PŁACI ZA DOJAZDY. W umowie jest ze płaca powyżej 50km ale i tego nie przestrzegają. Obiecano mi ze mieszkanie będzie do max 15km a najbliższe bylo 35km i do tego co tydzień zmiana miejsca pracy po 120 - 150km. Trzeba to wziąć pod uwagę. Gdy złożyłem wymówienie obiecano mi wyrównanie czyli pokrycie różnicy w kilometrach ( 35-15) ale ze nie zmieniłem zdania nic nie pokryli. Zwyczajnie przestali odbierać telefony i odpisywać na wiadomości. Przez 6 tygodni zrobiłem ok 3000km tylko do pracy. Życzę wszystkim powodzenia

Witam, aktualne oferty pracy dopisujemy na naszej stronie. www.willemsjob.de ps. Berlin Wentylacja juz od 07.01.2018

Barbara
@Pracodawca

poprosze napisac bo na waszej stronie nie ma nr zezwolenia oraz nr certyfikacji waszej agencji

Damian K.

Pracuje aktualnie juz w Niemczech, ale chcialbym zmienic pracodawce. Nieprzyjemny klimat w pracy panuje.... po oponiach widze, ze chyba wszystko jest ok. Intersuje mnie praca jako spawacz. Czy ktos tu moze mi powiedziec jak wyglada klimat w samej pracy? No i generalnie warunki jakie sa mieszkanie itp Oferty widze, ze maja.

Marek J.

Wiesław

Maciej W.

Pracowałem w tej firmie rok temu. Zjechałem po Polski, aby swoj dom remontować. Postanowiłem wrócic, Firma Willems od ręki dała mi pracę i już za tydzien wyjeżdzam. Zarobki zadowalające, pomocni we wszystkim ludzie.

Robert Szczecin

Witam czytających! Po krotce można firmę Willems, w której pracuję określić jako uczciwą i godną polecenia. Jak pracuję w niej rok czasu. Nie zdarzyło się, aby coś było nie tak. Niemiecka umowa o pracę, wszystkie świadczenia niemieckie w tym oczywiście ubezpieczenie, Kindergeld, rentowe, itp. Firma dbająca o pracowników i bez problemu wszystko można załatwić. Firma wciąż się rozwija, nie miałem żadnych przestojów - ciągłe zatrudnienie, stabilnoś i bezpieczeństwa finansowego 100%. Ktoś mógłby powiedziec -coś za pięknie to brzmi, ale w moim przypadku tak jest. Dzięki pracy w Willemsie stanąłem na przysłowiowe nogi i jestem zadowolony że mogę tu pracować. Oczywiście na początku jak wszędzie, trzeba cierpliwie przetrwać i dostosowac sie do zachodniej mentalnosci pracy. Trzeba odczekać na swoją grupę podatkową, uzbierać tzw bank godzin i ogólnie oswoić się z nowym miejscem pracy, ludzmi, a przede wszystkim z jezykiem potocznym, tyle że to wszystko trwa 1 do 3 miesięcy, a potem tylko cieszyć się że ma się zatrudnienie w niemieckiej firmie i na koncie co miesiąc powyzej 2200 ojro przy normatywnych godzinach. Zachęcam, aby się zglosić do firmy Willems po dobrą pracę.

Nie polecam. Naciągacze (usunięte przez administratora)

Kaska i robota ok.

Czesc, pracuje z nimi juz od roku, sa male zgrzyty z mieszkaniem czasem, ale szybko wymieniaja na inne. Ja pracuje w Holandii jako hydraulik i wiem, ze w okresie letnim ciezko o fajne mieszkanie ,ale i tak jest ok. Pracy mamy caly czas, teraz nawet trzeba wczesniej sie o urlop prosic, bo biuro narzeka, ze roboty sporo. Ja sobie chwale po innych firmach ta jest ok.

Lukasz M.

160 godzin i dostalem 2130 na konto. Narazie ok

Grzesiek z Rotterdamu

Czesc, pracuje juz ponad pul roku Willemsie. Wszystko jak najbardziej ok. Teraz po pol roku dostalem 150 €podwyzszki wiec smialo mozecie sie tutaj zatrudnic. Ja nie narzekam, zadnych problemikow, Wszystkie problemy nawet w jeden dzien po polsku koles zalatwia. Narka

Zostaw merytoryczną opinię o Willems GmbH - Dormagen

• Jak się pracuje w Willems GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Willems GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Willems GmbH?

Willems GmbH