BABORD VAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o BABORD VAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mariusz

@M. Zdrenka, jak wygląda system pracy w firmie Premium Seafood. Czy to praca zmianowa? Czy szeregowy pracownik ma wpływ na przyszły kształt grafiku? Ile wynosi przerwa w pracy? Czy wiesz coś na temat aktualnie trwających rekrutacji w firmie? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

M;)
@Mariusz

Godziny pracy są stałe. Dwie zmiany po 8 godzin. Czasami Zdarzy się że jest potrzeba dodatkowych 2 godzin czyli z 8 robi się 10 godzin pracy. O czym jesteśmy informowani zawsze kilka dni wcześniej. I każda dodatkowa godzina Jest płatna 100%. Soboty tak jak pisano Są wszystkie pracujące:/ Ale nie zawsze!!! :) Dziwie się niektórym wpisom tu. Ale nie da się każdemu dogodzić. Proponuję poszukać sobie innej pracy o podobnych wymaganiach i czynnościach w okolicy. Albo zapytać byłych pracowników z Barzowic lub Duninowa którzy u nas pracują dlaczego są przecież tak źle tu jest. Ja ostatnio rozmawiałem z obecnym pracownikiem pracującym w Barzowicach i jestem w Szoku bo tam się pracuje wszystkie 7dni tygodnia JEDNA zmiana cały dzień po 10 lub 12 godzin pracy.

Mattina
@M;)

To nie jest argument- dawać za przykład jakieś wiejskie lokalne małe firmy. Tam może i pracują po 24 h/ dobę, ale kto dałby się tak wykorzystywać? Polecam Royal Greenland, gdyby była większa grupa z Darłowa i okolic byliby nawet skłonni zorganizować dowóz. Praca 8 godzin na dwie zmiany, stołówka na miejscu ????

@M;)
@Mattina

A Royal Greenland to Espersen czy Espersen to Royal Greenland. Znam ludzi z Espersena pracujących i (większość) już nie pracujących od zwykłego pracownika po brygadzistę i wyżej. Do Espersena mam mieszane uczucia. Zastanawia mnie ciągła rotacja pracowników...?!

misia123

Niedługo to wszyscy to pierd.... I pójdą na morpol . Chociaż praca jest. Bo ludzie też mają rachunki do zapłacenia . Opłaty . I ciekawe czy zapłacą.

M;)
@misia123

Właśnie jest odwrotnie To Morpol Idzie do nas. Miłego Dnia.

Czy Premium Seafood Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Mattina

Niekoniecznie- w miarę potrzeby zmieniają i dodają nadgodziny

czy firma dysponuje benefitami dla pracowników ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BABORD VAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Qwerty

Witam.... Od jakiegoś czasu w firmie robią co tylko chcą i jak chca.... Nie ważne dla nich jest to że człowiek ma rodzinę i dzieci.. od ponad 3 MSC pracujemy po 6 dni w tygodniu na 2 zmiany.... Ludzie chcą zarobić (bo jednak płacą za sobotę 100%) ale jeśli ktoś kocha swoich bliskich to chciałby chociaż co 2 sobotę mieć wolną..i tak jest w większości kolegów i koleżanek z pracy z którymi się rozmawia.. Atmosfera jeszcze rok temu była świetna a teraz ludzie (szczególnie szefostwo) ma innych za nic.... Robimy jak roboty non stop nie ważne czy na rano z 2 zmiany trzeba przyjść czy też nie... A jeśli ktoś nie przyjdzie to jest najgorszy i później ma najgorsze zajęcia. Dochodzi do sytuacji gdzie pracownicy są nawet zwyzywany i zeszmaceni przez osoby rządzące.. Ogólnie mówiąc jeśli ktoś ma nóż na gardle i chce jakoś zarobić to ok ale jeśli ktoś chce żyć normalnie od do i do domu to radził bym omijać to miejsce szerokim łukiem.... Pozdrawiam

abc

Robią co chcą,nikt nie patrzy na ludzi,nikt nie docenia pracowników.

Helena
@abc

Możesz nieco rozbudować swój komentarz? Już od dawna nie pojawiały się tu nowe informacje. Piszesz, że pracownicy nie są doceniani, dlaczego tak uważasz? Zdradź proszę, jakie stanowisko zajmujesz. Czy zakres obowiązków jest szeroki? Co sądzisz o wysokości wynagrodzenia? Dla większości osób to najważniejszy aspekt zatrudnienia.

Znowu nie wypłacili pensji na czas.11 i cisza.

M. Zdrenka

Praca Jest I Płacą. To Że Ryby Teraz Nie Ma To Nie Znaczy Że Firma Ma Się Źle. Praca Jest Nawet Jak Niema Produktu. Można Sobie Wszystko Na Spokojnie Policzyć. Ja Uważam Że Jak Ktoś Chce Sobie Zarobić To Niech Wyjedzie Sobie Za Granice Na Sezon Np Na Szparagi Albo Niech Idzie Do MorPol-u I (usunięte przez administratora) Całymi Dniami Bez Swojego Prywatnego Życia. Firm Jest Bardzo Dobrze Rozwinięta. Osobiście Pracowałem W 3 innych Firmach Związanych Z Obróbką Ryby I Tu Jest Mi Najlepiej. "Wszędzie Jest Lepiej Tam Gdzie Nas Nie Ma." Pracując Tu Mam Czas Na Pracę I Swoje Prywatne Życie. Nie Rozumiem Co To Znaczy Nie Wypłacalna???!!! Każde Święta Bony, Urlopy Najczęściej W Lato + Dodatek Wczasowy. Ten Kto To Pisał Że Do Kitu To Pewnie Pracował Miesiąc Albo Nigdzie Poza PremiumSeaFood Nosa Nie Wychylił I Pisze Takie Bzdury Aby Się Jakoś Wyżyć. Pracuje Tu I Jest Mi Dobrze. Zapraszam Chętnych Do Pracy A Marzycieli O Kosmicznych Zarobkach I Braku Czasu Na Życie Mogę Polecić MorPol Albo Wyjazd Za Granice.

Mariusz

@Rybka Twoja opinia jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie jedno zdanie. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, dlaczego nie polecasz pracy w Premium Seafood? Czy miałaś na myśli wynagrodzenie czy może coś innego? Jak długo pracowałaś w tej firmie, może warto było poczekać z opinią?

Rybka

Nie polecam pracy w tej firmie.

Jestem rybakiem

Dno.

@Jestem rybakiem

Wyplacalni?

misia123

Porażka . Roboty nie ma. Podobno płacą bo to z ich winy A ciekawe jak jest naprawde. Ciekawe czy zaplaca

Zostaw merytoryczną opinię o BABORD VAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rusko

• Jak się pracuje w BABORD VAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BABORD VAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BABORD VAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

BABORD VAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ