Sky-Mar Marek Zaworski

Opinie o Sky-Mar Marek Zaworski

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8,00 - 16,00

(w przypadku pilnych spraw prosimy o kontakt na waw@skymar.com.pl)

Obecnie wznowiliśmy nabór na stanowiska:
- przedstawiciel handlowy
- spedytor morski
- asystent spedytora
Praca w Sky-mar

Witam. W mojej opinii polecam firmę przyszłym pracownikom, zarówno tym którzy zaczynają przygodę z branżą spedycyjną, jak i tym szukającym stałego zatrudnienia. W przypadku nowych osób w spedycji doświadczenie zdobyte tutaj jest niewspółmierne w przypadku innych firm na starcie, jak ktoś chcę się nauczyć fachu i skrupulatnie pochodzi do tematu to jak najbardziej zdobędzie tutaj wymagane umiejętności. Można się wiele nauczyć i poznać ciekawe osoby, wszyscy służą pomocą, zarówno szefostwo - wieloletnim doświadczeniem, jak i pracownicy w przypadku ewentualnych pytań. Na starcie ważne jest żeby nie ograniczać się do jednego obszaru jak ma to miejsce w firmach z dużym kapitałem. Tutaj możemy poznać proces spedycyjny od początku do końca, zarówno od kontaktu z klientem, realizacji całego łańcucha spedycyjnego, kończąc na procesie fakturowania, co jest ważne żeby poznać tą branżę w całości, mieć pogląd na całkowity zakres organizacji transportu, a nie ograniczać się ślepo do jednej czynności. Osoba zaczynająca prace nauczy się podstaw i dostanie kredyt zaufania, a to jak to wykorzysta to już kwestia indywidualna, własnego podejścia. W przypadku osób pracujących w branży można podnieść swoje kwalifikacje i znaleźć stabilne miejsce pracy. Osoby o większych aspiracjach chcące stworzyć swój projekt/dział to odrębny temat - sądzę, że to kwestia dogadania aby zachować współmierne korzyści. Co do podejścia w pracy, firma i pracownicy są w porządku - służą pomocą jak najbardziej. Zdarza się że szefostwo jest bardziej wymagające, ale dla tych co nic nie robią. Płatności i premie zgodnie z ustaleniami. Wynagrodzenie w terminie, w przypadku dni wolnych od pracy na koniec miesiąca otrzymywane wcześniej. Z mojego punktu widzenia polecam.

@Praca w Sky-mar

Portal ma na celu przedstawienie realnej sytuacji panującej w zakładach pracy tak aby ludzie wiedzieli na co mogą liczyć. Jaki sens ma pisanie takich opinii przez samych pracodawców ? Każdy z odrobiną inteligencji ( jak widać zabrakło jej autorowi wpisu) wie że taka opinia to bajka. Przedstawienie SKY-MAR jako krainy mlekiem i miodem płynącej jest mocno naciągane. Może zamiast pisać brednie w internecie i jakieś niczym nie poparte opinie czas przejrzeć na oczy i zastanowić się w jakim kierunku zmierzacie. Nie widziałem tutaj ani jednej pozytywnej opinii oprócz tych napisanych przez samych głównych zainteresowanych dotkniętych kilkoma słowami prawdy od byłych pracowników. Może czas się skupić na tym aby poprawić coś. Pzdr

Jakub

Odbyłem praktyki w firmie Sky-mar i muszę przyznać że na początku nie czułem się pewnie ,ale wraz z upływem czasu poczułem się pewnie.Pracownicy w firmie są bardzo mili i chętni są przekazać swoją wiedzę.Zawsze kiedy miałem trudności pracownicy bez namysłu mi pomagali.W firmie panuje świetna atmosfera do pracy.Polecam serdecznie ten zakład pracy.

Bartosz

Byłem na praktykach w firmie Sky-mar i muszę powiedzieć że początkowo nie byłem pewien czy w ogóle chce pójść w tym kierunku jednak okazało się że firma okazała się strzałem w dziesiątkę. Szefostwo jak i każdy pracownik są zawsze chętni do pomocy co wprowadza miłą atmosferę przez co aż miło się pracuje i uczy wszystkich zagadnień. Z twojej strony oczekuje się jedynie zaangażowania oraz chęci do nauki które prędzej czy później zaprocentuje wiedzą i zostanie dostrzeżone. Więc jeśli chcesz się sprawdzić w spedycji albo jeśli już pracowałeś w tym kierunku to serdecznie polecam tą firmę

gregor10

Pracowałem w firmie skymar przez rok dwa lata temu. Zostałem przyjęty pomimo, że pracowałem wcześniej fizycznie na magazynie . Po roku doświadczenie w firmie dostałem prace jakos spedytor krajowy, dzięki wiedzy jaka zdobylem w firmie skymar! Szefostwo wymagające ale rzetelny pracownik zawsze ma z górki! Zarobki na normalnym poziomie a najwazniejsze ze zawsze na czas ! Nie moge powiedzieć zlego slowa temat Skymar'u!

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Sky-Mar Marek Zaworski?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Sky-Mar Marek Zaworski?

SKY-MAR Nowy wpis

dzień dobry wszystko odbywa się zgodnie z ustaleniami podczas szczegóły i warunki są dokładnie omówione podczas przyjęcia do pracy SKY-MAR

Karol

Moim zdaniem praca jak najbardziej w porządku, można się rozwijać, zawsze ciekawe - nowe case no i tu jest prawdziwa spedycja (import oraz export)

@Karol

Świeżo po studiach też biorą czy jednak jakieś doświadczenie trzeba mieć?

SKY-MAR Nowy wpis
@Jakub

dzień dobry oczywiście, każdy jest mile widziany w zespole ! proszę o przesłanie CV na adres rekrutacje@skymar.com.pl

RafałT

Polecam firmę SKY-MAR ! Niestety z powodów osobistych musiałem zmienić plany zawodowe ale ponad 1,5 roczna przygoda w SM była tego warta. Firmę oceniam od 1-5 na mocne 4. Zawsze wynagrodzenie na czas, premia (chodź mogła by być wyższa) zgodnie z ustaleniami z szefostwem, atmosfera ok.

Marzena
@RafałT

o, fajna przydatna opinia! możesz jeszcze napisać jak wyglądał proces rekrutacji? i jak długo trwał?

@Marzena

Zapraszamy do przesłania swojego CV na adres: rekrutacje@skymar.com.pl Proces rekrutacji trwa bardzo szybko :) pozdrawiamy Zespół SKY-MAR

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sky-Mar Marek Zaworski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Firma jest podobno dobrym miejscem by pracę w spedycji poznać w całości? Mam nadzieję że jest jakiś wolny wakat lub niedługo będzie.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8,00 - 16,00

(w przypadku pilnych spraw prosimy o kontakt na waw@skymar.com.pl)

Obecnie wznowiliśmy nabór na stanowiska:
- przedstawiciel handlowy
- spedytor morski
- asystent spedytora

Jak długo czekaliście na odzew z Sky-Mar Marek Zaworski? Oddzwaniają zawsze?

SKY-MAR

Dziękuję za zainteresowanie naszą firmą. Zapraszam do kontaktu w godzinach pracy 8,00 - 16,00 Zespół SKY-MAR

Schudrich

Pracowałem w firmie Sky-Mar przez rok.(usunięte przez administratora) Atmosferę mieliśmy mimo to bardzo fajną, gdyż za moich czasów firmę tworzyło pięcioro fajnych i zgranych ludzi. Niemniej jeśli chodzi o samo szefostwo to częste niesprawiedliwe traktowanie(usunięte przez administratora)Ogólnie w skali 1-10 takie 3/4, bo zawsze mogłoby być gorzej.(usunięte przez administratora)

Aktualność
Dziękujemy naszym klientom i kontrahentom za wsparcie i współpracę w tym ciężkim dla wszystkich okresie.
Działamy zdalnie i zapraszamy do dalszej współpracy !!

Drodzy Użytkownicy!

Bardzo dziękujemy za wszystkie pozostawione komentarze. Staramy się pozostawać z Państwem w stałym kontakcie i odpowiadać na pytanie zadawane na forum. Prosimy jednak pamiętać, że nie o wszystkim możemy mówić publicznie. W takich sytuacjach zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem e-mail: waw@skymar.com.pl.

Chcemy również zaznaczyć, że na forum mogą pojawiać się jedynie wpisy zgodne z prawem polskim i regulaminem serwisu. W innym przypadku będą one usuwane przez administratora serwisu. Z regulaminem można zapoznać się na stronie GoWork.pl

Pozdrawiamy,

Zespół Sky-Mar

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Sky-Mar Marek Zaworski?

Co możecie napisać o możliwościach rozwoju zawodowego w tej firmie? Chcę ustalić, czy organizowane są np. wewnętrzne kursy dla pracowników tej firmy bądź szkolenia, które miałyby zwiększać kompetencje zatrudnionych osób. Pracodawca ten stosuje takie zasady?

@Piotr

Dzień dobry, dziękuję za zainteresowanie naszą firmą. Nie prowadzimy wew kursów. W zależności od zajmowanego stanowiska pracownicy są delegowani na certyfikowane kusy specjalistyczne. pozdrawiamy SKY-MAR

Dziękujemy za przesłane pytanie. Niestety nie możemy poruszać takich kwestii publicznie. Dlatego zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, również anonimowo, pod adresem e-mail: waw@skymar.com.pl. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Zespół Sky-Mar

Dzień dobry, to zależy od zajmowanego stanowiska i wykonywanej pracy. Proszę o sprecyzowanie swojego zapytania najlepiej na maila waw@skymar.com.pl Pozdrawiamy, Zespół Sky-Mar

Praca w Sky-mar

@Praca w Sky-mar

Dzień dobry, A na jakim stanowisku w firmie skymar pracujesz bądź pracowałeś? Z jakiego stanowiska praca wygląda tak jak ja opisałeś? Czy obecnie potrzebne są nowe osoby oraz do jakiegoś działu?

Praca
@Zainteresowany

operacyjno-magazynowa, czyli masz stanowiska: spedytor lotniczy i drugie operacyjne na lotnisku. Ogólnie jest podział na: spedycja lotnicza, morska, drogowa, jak również Agencja Celna i usługi celne.

Adrian

Nie napisałeś na jakim poziomie jest wynagrodzenie dla pracowników. Czy można liczyć na dodatki takie jak premie za dobre wyniki w sprzedaży?

Były
@Adrian

Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to zdecydowanie można dostać lepsze warunki w tej branży. Premie....? tak, dużo się o nich słyszy i na tym się kończy. Wszystko robione tak, aby przypadkiem nie musieć wypłacić.

@Były

Myślałem, że poza pensją podstawową oferowane są również premie. Skoro wygląda, to jednak tak jak napisałeś, to chciałbym, abyś napisał jeszcze o relacjach na linii pracodawca-pracownik. Czy relacje z szefostwem firmy są poprawne?

Były
@Piotr

Do momentu, kiedy nie masz odmiennego zdania, siedzisz cicho jak mysz pod miotłą jest ok, ale pamiętaj nigdy nie wiesz kiedy "grzecznie mówiąc" reprymenda nastąpi. To jest istny kalejdoskop, jeśli lubisz adrenalinę, nowe doświadczenia serdecznie polecam. Szukanie kozłów ofiarnych wśród pracowników za błędy osób trzecich gdzie nie masz na to wpływu.

Marek Zaworski

Witam, z przyjemnością odpowiem na wyssane z palca "zarzuty" i przedstawienie nieprawdziwego światła (wg mnie, jako właściciela) - chodź łatwiej by mi było zrozumieć poniższe gdybym wiedział, komu odpisuję a nie osobie "anonimowej" Kwestia wynagrodzeń i premii - w ponad dziesięcioletniej działalności firmy NIGDY nawet o jeden dzień nie spóźniła się wypłata wynagrodzeń dla pracowników firmy. Premie - absolutnie nie zgodzę się ze stwierdzeniem "Byłego" - premia, warunki i jej wysokość jest jasno ustalona z pracownikiem - regularnie w firmie są wypłacane premie pracownikom, którzy uczciwie i wg ustalonych zasad na nie zasłużą. Bywa tak, że "naginamy" w stronę pracownika wyniki by otrzymał premię. Sprawa rozliczeń z podwykonawcami, firma działa na jasnych i klarownych zasadach ze wszystkimi podwykonawcami na całym świecie. Nasi podwykonawcy, po spełnieniu i wywiązaniu się ze zleceń ZAWSZE terminowo otrzymują swoje wynagrodzenie. jako firma o zasięgu międzynarodowym dbamy i wymagamy płatności w terminie - od tego zależy dobra kondycja finansowa nie tylko naszego przedsiębiorstwa. Osoba, która stwierdziła poniższe niestety nie ma pojęcia o prowadzonej działalności i związanych z tym kosztów uzyskania przychodu. Na rynku, w którym się poruszamy z naszą działalnością nie jest lekko i najwyższym kapitałem firmy są jej pracownicy - wykwalifikowani pracownicy. Stawiamy więc na osoby, które wiedzą po co przychodzą do pracy, którym się chce a nie muszą. W małej firmie działania lub raczej ich brak w przypadku niektórych osób są bardzo transparentne i niestety z takimi pracownikami, mimo udzielonej swobody działania w pracy i wielkiemu kredytowi zaufania zmuszeni jesteśmy pożegnać się. Niemniej jednak dziękuję za wystawiona opinię ........

Zastanawiam się dlaczego tak sporadycznie tu jesteście? jest dobrze?

mixx

Witam czy pracował ktoś na stanowisku pracownik obsługi spedycyjno - magazynowej, praca przy lotnisku i może się podzielić opinią jakie są zarobki i atmosfera w pracy. Pozdrawiam

Łukasz

Firma jak każda inna ma, Pan Marek bardzo w porządku zna się na swojej pracy ma wiedzę którą stara się przekazać. Atmosfera w firmie wśród pracowników jak najbardziej ok, jedynie żona szefa która zajmuje nie wiadomo jakie stanowisko ma problem z kulturą osobistą, krzyki i wyzwiska nie są dla niej niczym nowym. Głównie przez nią zrezygnowałem z pracy tam, duże wahania nastroju po stylu wypowiedzi widzę że większość komentarzy tutaj jest napisanych właśnie przez nią.

Wojtek

A firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jak przebiegają?

@Wojtek

Z czego co wiem firma zawsze poszukuje zdolnych ludzi do pracy. A co do rekrutacji to wszystko zależy od ciebie.

gregor10

Zostaw merytoryczną opinię o Sky-Mar Marek Zaworski - Warszawa

• Jak się pracuje w Sky-Mar Marek Zaworski?

Zobacz opinie na temat firmy Sky-Mar Marek Zaworski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sky-Mar Marek Zaworski?

Sky-Mar Marek Zaworski