Opinie o GZT Telkom- Telmor w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy GZT Telkom- Telmor. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GZT Telkom- Telmor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GZT Telkom- Telmor w Gdańsk

Azik

Cichy, a Ty jesteś z tego świata? Czy zejdziesz z Niebios nas nauczać?

Azik

Moze jakby na Lipach nie chodzili tak często za kontener lub częściej zakąszali to nie byłoby takich strat w kasie. Wydaję mi się, że Mickiewicza cały czas robi na tych leni

cichy

łatwo jest zniszczyć , trudniej odbudować .Dzisiaj ze stabilnej firmy zostały tylko wspomnienia oraz opowiadania ludzi, którzy kiedyś pracowali z pasją i miłością, dla których ta firma była sensem ich życia , ziemskiej egzystencji , którzy zostawali dłużej w pracy bo chcieli, czuli taką potrzebe i to wszystko za darmo bez dodatkowej zapłaty, ale zostali psychicznie zgnojeni i sami odeszli. Firma bardzo szybko pozbyła się wieloletnich pracowników(specjalistów przez duże S).A dzisiaj dyrekcja firmy zastanawia się dlaczego ich zakład traci obroty .Otóż najlepszą reklamą każdej firmy to są zadowoleni pracownicy a tu już takich nie ma, mimo ze rok temu jeszcze było ich bardzo duzo

@cichy

Dobrze napisane Cichy. Na szczęście są specjalistami tak jak napisałeś i wszyscy już mają dobrą pracę lub niedługo znajdą. Teraz jest rynek pracownika. Antenty Telmor to tesz super produkt , tylko głupi ich nie kupi. Nie wiem czemu nie ida jak świeże bułeczki

miras

To, że nie studiowałem i znam sie tylko na antenach nie znaczy , ze można mną pomiatać. Nie karzdy miał czas na studia. Ja musiałem od razu po zawodóce isc do roboty

@miras

Miras, to skąd masz kasę na kompa i kto za Ciebie pisze na klawie. Może poszedł byś jednak do szkoły.

miras

wywaliłbym też tych pijaków i pijaczki z produkcji, ale gdzie one znajdą pracę. Pójdą pewnie po 500+. Ja przynajmniej mogę wrócić do Biedronki

perelka366@wp.pl

tak jest Titanik tonie a orkiestra gra prezes RB oddał firmę w dobrej jeszcze kondycji a niestety ten po kursach nic nie umie szkolenia w zakresie prowadzenia firmy to nie na tym poziomie tak samo jak p JB mało wiedzy o logistyce prawie zero firma pada ale za ziemie wzieli 24 banki 4 podatek jakieś zadłuzenia a gdzie jest 15 baniek w małej spółce czy na pr kontach

Ambroży

Być może za szybko wyciągnąłem wnioski, może to Prezes wszystko robi??

LOL

Ta firma idzie na dno .Znowu wystawili na sprzedaż działkę na Mickiewicza pod pretekstem że pieniądze będą na rozwój.Skończyły się pieniążki za tereny sprzedane Carrefourowi a też miały być na rozwój a zasiliły kieszenie udziałowców .Nowy prezesina nie daje rady bo jest zapatrzony i wsłuchany w to co mu pan HR powie. Pozwalniali starych oddanych przez lata tej firmie pracowników.Prezesino ogarnij się i poddaj się do dymisji bo nie ogarniasz tematu .Stary prezes nie wiedział chyba co robi oddając firmę w jego łapy.

były

ciach - dobrze się zastanów czy ładować się w takie (usunięte przez administratora) Wprawdzie już tam nie pracuję, ale to co mówią pracownicy to aż włos się na głowie jeży. Moja rozmowa wyglądała tak, że grubas od HR pytał mnie czym się interesuję - należy to rozwinąć w paru zdaniach bo Ci nie wierzy że masz takie hobby - następnie pyta po kolei co robiłeś w poprzednich pracach, za co byłeś odpowiedzialny i dlaczego się zwolniłeś. Potem pytania z obszaru stanowiska na jaki cię przyjmują zadaje twój przyszły przełożony. Na sam koniec pytają ile chciałbyś zarabiać i jaka jest twoja minimalna stawka za jaka możesz podjąć pracę. Tak było ze mną. Oczywiście przygotuj sobie kilka pytań do nich. Kiedyś za starej kadry pracowało się tam przyjemnie, ale teraz to naprawdę dno. Od kiedy pozbyli się kierowników na mechanicznym, elektronicznym, w zaopatrzeniu i kilku innych to już nie jest to. To byli prawdziwi pasjonaci a teraz zatrudniają tylko dorobkiewiczów. Jeżeli zależy ci na przetrwaniu to możesz tam iść ale jak chcesz się związać na dłużej to musisz się liczyć z tym że za parę miesięcy i tak cię zgnoją jak wielu.

Miras

Smiac mi sie chce z tego dupka co zowie się pracownik i cichy w jednej osobie skad mam kase ukradlem ze sprzedaży ziem co Carfur przelal na konto TT najlepsi sa ci co tak bardzo wybielaja zarząd a bylo 3 gosci co sie znali na firmie dyrektor od elektroniki dyrektor o mechanicznego i nad tym wsystkim dyrektor naczelny i firma dzialala a tera od kazdej anteny i wyrobu jest dyrektor wiec jak ma to działać

Ponad rok temu tam pracowałem

teraz słyszę że coraz więcej osób z produkcji ucieka. Przypuszczam że nie znajdą elektroników za obecną stawkę, "którą proponują" - 12 zł (max :)) brutto za godzinę. Szkoda bo firma istnieje od lat 50. Jest to jedna z niewielu, która się utrzymała w Gdańsku do dzisiejszych czasów.

kabaret czy niekabaret

CO w tym zakladzie sie wyrabia specjalista od spraw niepotrzebnych chce zablysnac jak neon... i sprawdza porzadki zakladajac biale rekawiczki i sprawdza czystosc na maszynach w katach grzejnikach niczym Magda Gessler w kuchennych rewolucjach dobra beka co nie????? Linie porzadki ale co to da jesli nie ma typowego handlowca czy goscia z telefonem ktory zalatwia zlecenia z zewnatrz hehe... ludzie dalej odchodza a wola zatrudnic pijaczkow spod monopolowca bo sztuka to sztuka a skad wiesz czy on ma jakies doswiadczenie chyba w butelce...heheh Ludzi sporo pod sklepami nocnymi czekaja w kolejkach a i uprzejmie doniosa jak ktos sie obija bo umowa nowa czeka... Motto "donies mi a ja ci przedluze umowe" Porzadki to jak na dzialce grzadki wazniejsze niz praca bo czystosc sie liczy ... Biale rekawiczki to podstawowe narzedzie specjalisty do spraworganizacji produkcji... usprawniamy tak zeby bylo malo kurzu i szorujemy... Ale z antyka nie zrobimy nowej genaracji sprzetu nie dajmy sie oszalec!!!!!

morfeusz

A jakieś laski nowe są ? - ostatnio nie było ciekawych !!!

Wyszły

Ryba psuje się od głowy.Nieudolność rządzenia połączona z kolesiostwem i nieuctwem a także naprawdę marne zarobki przyniosły efekt taki że firma jedzie w dół i chyba nie ma już ratunku (czyt. nie ma co sprzedać).A szkoda jeszcze kilka lat temu firma miała potencjał.Przykre.

Odeszły

Ja też się spodziewałem czegoś więcej. Nie wyszło. Dlatego odszedłem. Przypuszczam że "Telkom" teraz cofnął się o parę lat wstecz z tymi nowymi zasadami – wówczas sami zwalniali – teraz sytuacja się zmieniła, czego nie zauważyli. Ludzie więc sami odchodzą.

dpodziewasz sie?

to spodziewaj sie dalej i zyj jak chinczyk za miske ryzu a oni to "docenia"

Oddelegowany

Ja już pracuję w innej firmie zajmującej się elektroniką. Kadrowcy z Tekom-u "zmusili" mnie do poszukiwania nowego miejsca pracy wprowadzeniem trzy miesięcznego okresu rozliczeniowego. Co do wypłaty nie mogę powiedzieć złego słowa bo przecież sam się na nią zgodziłem podpisując umowę o pracę. Życzę powodzenia pozostałym na produkcji współpracownikom. Może w końcu zauważą że coś tu nie współgra. Rynek pracy w Trójmieście dla elektroniki się w końcu troszkę ruszył, budują nowe hale, które oddane będą w przyszłym roku, dlatego ciężko będzie Telom-owi znaleźć pracowników za minimalną krajową. No ale po to tych "nowych" sześciu dyrektorów by to zmienili :)

zygmunt

To nie prawda że po 20 latach pracy zarabia się 1200zl,ja pracuję 22 lata i mam 1565zł na rękę z nagrodą (dział mechaniczy dla zainteresowanych).Goni mnie najniższa krajowa czyli niedługo będzie podwyżka ale nie od firmy tylko od państwa :)hahahahahahaha

edmund
@zygmunt

Zapomniałeś dodać że te twoje 1565 zł to razem z premią którą łaskawie od czasu do czasu dostaniesz.

T.

Pracuje ktoś tutaj jeszcze czy dalej płacą marne grosze? Nieważne czy pracujesz jeden dzień czy 20 lat i tak dostaniesz 1200 zł ;-)

tel morda

Żałosne co dzieje się teraz w tej firmie.Nie polecam pracy w tym miejscu.Nie z takim kierownictwem.Ostatnie zmiany kadrowe w połączeniu z brakiem kasy na utrzymywanie nierobów (kaska z C.H. już się skończyła a nie ma z czego zaciskać pasa) doprowadzą w krótkim czasie do katastrofy. Już i tak odeszło lub odejdzie bardzo dużo osób (ciężko wyżyć za najniższą krajową).Trzeba być bardzo zdesperowanym aby szukać pracy w tej firmie.Firma prawdopodobnie niebawem upadnie. Wielka szkoda. Kiedyś to była duża firma z dużymi ambicjami a dzisiaj dziadownia.

Zostaw merytoryczną opinię o GZT Telkom- Telmor - Gdańsk

• Jak się pracuje w GZT Telkom- Telmor?

Zobacz opinie na temat firmy GZT Telkom- Telmor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GZT Telkom- Telmor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GZT Telkom- Telmor?

Kandydaci do pracy w GZT Telkom- Telmor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GZT Telkom- Telmor
1.8/5 Na podstawie 241 ocen.
  • ul. Dambka 6
    80-298 Gdańsk