Adres: ul. Dambka 6, 80-298 Gdańsk

2 232 359 5 1

Opinie o GZT Telkom- Telmor

Filtruj opinie po kryteriach:

cichy

na stronie firmowej szukają magazyniera Praca 1 zmianowa w zakładzie przy ul. Schuberta 104 Magazyn Hutniczy. Wynagrodzenie miesięczne od 2 000,- brutto + nagroda uznaniowa Nagroda może być ale nie koniecznie a najniższa krajowa na 2019 rok wynosi 2250zł brutto

Pilot bombowca

Haha, prywatna opieka medyczna -takie rzeczy to zdecydowanie nie w tej firmie. Co do premii to tylko premia uznaniowa jako część wynagrodzenia, może być w każdej chwili odebrana bez podania powodu. Przy zmianie pracy duża szansa, że Ci na koniec nie wypłacą. A długo tam ludzie nie wytrzymują. Nie polecam!

EX

Jak wygląda teraz praca w Telmorze po przeprowadzce z Mickiewicza ? Słychać różne opinie, ciekawe jak się tam teraz pracuje. Czy przychodzą nowi ludzie do pracy czy tylko raczej ludzie odchodzą, a nikt się nie pojawia na ich miejsce ? Podobno w dziale zakupów znowu ktoś złożył wypowiedzenie, co tam się dzieje?

Sebastian
@EX

Interesujesz się zatrudnieniem w GZT Telkom-Telmor? Na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Aktualnie firma szuka specjalisty sprzedaży eksportowej i specjalisty do spraw zakupów. Dajcie znać czego nowo przyjęty pracownik może oczekiwać i na jaki rodzaj umowy o pracę liczyć?

Jasiek
@Sebastian

Jakie warunki na specjalistę od zakupów? Jaka kasa i czy dają premie lub prywatną opiekę zdrowotną?

Niki

I jak pierwsze wrażenia po przeprowadzce???

Tak2Nie4
Oburzony

Ja rozumiem przeprowadzka zamieszanie dużo pracy.... itd. Ale byłem dziś zmuszony skorzystać z toalety w budynku A przy szatniach o godzinie 7 rano!!! Od dziś wolę biegać do budynku D dopóki stoi nigdy więcej tam nie zejdę. Smród, podłoga czarna i się klei, umywalki zasyfione i brak mydła Natrysk /całe szczęście że nie mam potrzeby korzystać bo nawet w ubraniu tam nie chce stać. Co do samego kibelka brak papieru kał zaschniety w całej muszli.... Smród i (usunięte przez administratora) Nikt tam nie sprzątał od kilku dni. Wstyd i dla zakładu i dla tego Pana co tam ponoć sprząta niby codziennie, ale my widzimy jak on codziennie sprząta. Wstyd. Za co on pieniądze bierze.

Tak8Nie
Nikki

Płaca minimalna 2019 w Polsce. Jaka najniższa pensja od 1.01.2019 roku? Decyzja rządu 2250 złotych brutto - tyle wynosić będzie od 2019 roku płaca minimalna! We wtorek, 11 września 2018 roku rząd przegłosował tę kwotę na swoim posiedzeniu. Stawka godzinowa wzrośnie do 14,70 zł. Decyzję odnośnie wysokości pensji minimalnej premier Morawiecki ogłosił w Idzikowicach koło Łodzi. Dlaczego my mamy podwyżki od lutego a nie od stycznia???? W styczniu mamy 176h i nie dostaniemy za te godziny podwyżki tak jak się należy tylko dopiero od lutego???? Dlaczego? Jaka jest nota prawna na to??? Czy ktoś wie? Czy może lepiej zgłosić do do PIP u i oni niech wyjaśnią. Proszę o odpowiedź.

Tak10Nie

@Nikki

Może najwyższy czas zgłosić to do PIP, w ubiegłym roku zrobili dokładnie to damo. Szkoda tylko, że na zebraniach nilt z pracowników nie mówi o tym głośno.

@Wielka

O jakich zebraniach mowa...

@Nikki

Ostatnio było takie krótkie na stołówce ale żadnych konkretów, same bzdury. No i padł temat stawek ale nikt się nie odezwał.

TakNie1

Grześ
@Nikki

Telmor udaje, że płaci . Pracownicy udają , że pracują. Stan na dzień dzisiejszy: poszukują aż 14 pracowników na różne posady! Ogłoszenia na stronie są od kilku miesięcy, brak chętnych za taką kasę! Szanowny Zarządzie! Obudźcie się póki nie jest za późno!

@Grześ

Brak jakiejkolwiek motywacji, wymagania z kosmosu, narzędzia do pracy z epoki kamienia łupanego, smród, brud i zero szacunku dla pracowników. A kierownictwo udaje, że wszystko jest ok. Żenada.

Grześ
@Nikki

Zgłosić i to jak najszybciej!

@Grześ

Najlepszym rozwiązaniem jest szukanie pracy gdzie indziej. Pracując tylko podtrzymuje się przy życiu chorą firmę. Do czasu kiedy będzie komu tam pracować to nic się nie zmieni. Wiem że to trudne dla osób przyuczonych do zawodu albo dla Tych co zostało im niewiele do emerytury. Tyle że to jedyna metoda. Zwłaszcza, że jest tam parę osób co są więcej warci niż ich obecne wynagrodzenie. Warto o tym pomyśleć i policzyć. Licząc że mogę mieć więcej o przynajmniej kilkaset złotych miesięcznie, policzyć ile to daje w roku, a przez kilka lat. I to za 8 godzin, a nie za dwanaście.

W

Ważna informacja dla potencjalnych kandydatów. Jeżeli Liczycie na rozwój zawodowy i finansowy to nie jest to miejsce. Osoba która decyduje o zatrudnieniu nie jest zainteresowana dobrymi zarobkami pracowników. Jakiekolwiek działania żeby to wyglądało inaczej to ściema. Nie ma zdrowego systemu płac. Wieloletni Pracownicy nie maja od lat podwyżek, a sam Szef wprowadza niezdrowe reguły. Lekceważąc w ten sposób staż pracy i doświadczenia wieloletnich pracowników. Nowi potencjalni czarowani Pracownicy mogą liczyć na większe zarobki poprzez nadgodziny dochodząc w ten sposób do podstawy wynagrodzenia w innych Firmach o podobnym profilu. Tutaj sytuacje ratują zatrudniani Emeryci i Ci którym niewiele do emerytury zostało. Nie ma realnego planu perspektywicznego rozwoju zawodowego ani wzrostu wynagrodzeń. Warto rozważać dokładnie to co się słyszy przy rozmowie kwalifikacyjnej, a najlepiej szukać gdzie indziej.

Tak19Nie
@W

A może firma nagradza swoich pracowników w inny, czyli dodatkowy sposób? Coraz bardziej popularne staje się rozwiązanie, w którym pracodawca udziela różnego rodzaju dofinansowania do opieki medycznej, czy ubezpieczenia. Często również organizowane są wyjazdy integracyjne oraz spotkania. Jak GZT Telkom- Telmor wywiązuje się z tej kwestii?

@Hanna

Zwrócenie się w tym kierunku to próba odwrócenia uwagi od podstawowego problemu jakim jest podstawowe wynagrodzenie. Firma proponuje wynagrodzenie minimalne . Inne firmy o podobnym profilu proponują od kilkuset złotych do ponad 50 % większe wynagrodzenie od proponowanego w TELKOM-TELMOR. To aby dorównać do podstawowego wynagrodzenia w innych firmach trzeba w miesiącu przynajmniej około 100 nadgodzin zrobić. To jest chore. I tu jakiekolwiek dodatki nic dają a najlepiej o tym świadczy ile pracowników przewinęło się w kilku symbolicznych latach. Jakieś 500 było i zrezygnowało. To o czymś świadczy.

Tak9Nie
@Hanna

Firma w żaden inny sposób nie nagradza swoich pracowników. Nie ma zadnych szkoleń, pakietow medycznych itp. Żenująca "niby" premią, wyrownuje się pracownikowi najniższą krajową. Zadania są takie aby wypracowac ponad 100% normy, co często jest niemozliwe z braku dobrej organizacji pracy czy braku materiału na czas. Tu pracuja tylko ludzie, którzy mają niewiele lat do emerytury lub z orzeczona grupą.

Tak12Nie

@Wielka

Chciałabym żebyś również napisała, czy w GZT Telkom- Telmor warunki zatrudnienia zmieniają się wraz ze stażem pracy? Czy firma stara się dbać o swojego długoletniego pracownika? Warto również napisać coś na ten temat na forum, aby mieć pełen wgląd na sytuacje osób zatrudnionych w GZT Telkom- Telmor.

Haha

Telmor to chyba ostatnia firma elektroniczna na Pomorzu w której płacą najniższa krajową. Nie można liczyć na awans, podwyżek nie było od stu lat. Sprzęt sprzed epoki kamienia... Ale za to dają kremy do rąk i wybrańcy mogą spać na stanowisku pracy.

Tak14Nie

Dokładnie

@Wielka

Czy oprócz stałego wynagrodzenia GZT Telkom- Telmor nagradza swoich pracowników pozapłacowymi benefitami? Popularne jest udzielanie różnych dofinansowań lub szerokiego pakietu socjalnego. Zatem porusz tę kwestię w kolejnej wypowiedzi i pomóż osobom poszukującym pracy w tej firmie.

@Hanna

Socjal ok 1000 zł za wczasy pod gruszą i jakieś 200 zł talony na święta. To wszystko

Haha

I kremy ????

@Haha

Te kremy mydła i ręcznik też ograniczył nasz kochany prezes bo trzeba cięcia robić.... Tylko nie ograniczy sobie tylko tym co najmniej zarabiają. Nie ma nawet już tych kremów ręczników i mydła dwa razy do roku. Pensja minimalna brak możliwości awansu nie ma szkoleń dla tych niżej maja tylko ci tam w budynku a i b a reszta kilof i do węgla i mord.... w kubeł albo za bramę. I tak w ten sposób wyrusza się załoga szuka lepszej pracy a prezes zakłada oddział geriatyczny bo młodsi nie chcą tu zostawać. Lipa szukajcie pracy gdzie indziej tu są ci co nadzieję stracili. A cyrki jeszcze większe będą jak przeniesiemy się na Shuberta

Tak11Nie

@Haha

Warto dodać, że firma poza oferowanym najniższym wynagrodzeniem oczekuje wydajności akordowej. O czym się na początku nie mówi. Wspomina się o premii do wynagrodzenia tyle że później jest to element nacisku na pracownika. Pracodawca powinien mieć oczywiście środki motywujące oraz dyscyplinujące tyle że powinien wiedzieć, że płacąc minimum i oczekując dużej wydajności staje się głupcem. W najbliższym czasie nie należy spodziewać się zmian co do płac. Warto szukać gdzie indziej gdzie firmy się rozwijają. Bo Ta Firma tego nie robi, oczekuje cudów. Jeżeli chodzi o rozwój zawodowy to bym raczej na to nie liczył. Dobre miejsce dla przeczekania w poszukiwaniu pracy.

Tak11Nie

@W

A najniższą krajową wyrownuje się śmieszna nagrodą ha ha. Tu jest potrzebny ktoś z PIP

Hanna

@Fifti, na forum cenne są wypowiedzi zawierające konkretne informacje dotyczące pracy w firmie. Wiele użytkowników opisuje swoje doświadczenia z nią związane, a także dzieli się cennymi wskazówkami odnośnie rekrutacji. Jeżeli pracowałeś kiedykolwiek w GZT Telkom- Telmor to napisz proszę, jakie są Twoje spostrzeżenia odnośnie tego pracodawcy?

Hanna

@--, w jakim dziale pracujesz? Czy w dalszym ciągu jesteś zatrudniony na umowe zlecenie? Czy warunki zatrudnienia w GZT Telkom- Telmor zmieniają się wraz ze stażem pracy? Zachęcam Ciebie do aktywności na forum i odpowiedzi na powyższe pytania. Pomoże to osobom zainteresowanym pracą w firmie.

@Hanna

Pracuje w dziale obsługi telefonicznej. Po roku pracy na zleceniu doczekałem się umowy o pracę.

Fifti
@--

Gratuluje sukcesu zawodowego

Hanna

GZT Telkom- Telmor prowadzi aktualnie rekrutację na kilka stanowisk. Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą w firmie, to dodaję link: https://www.telmor.pl/O-nas/Kariera Czy możecie udzielić kilku wskazówek odnośnie procesu kwalifikacyjnego? Jak on przebiega? W jakiej atmosferze jest prowadzona rozmowa o pracę?

Hanna

@--, czy aktualna umowa i warunki zatrudnienia są dla Ciebie satysfakcjonujące? Może napiszesz coś również na temat pozapłacowych benefitów? Czy są udzielane? Jeżeli tak, to w jakiej postaci? Czy są to dofinansowania na karty sportowe lub do prywatnej opieki medycznej? Proszę, rozwiń ten temat.

@Hanna

Aktualna umowa - jak najbardziej mi odpowiada. Benefitów typu dofinansowanie do kart sportowych nie ma. Można przystąpić do dodatkowego grupowego ubezpieczenia.

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje? Jakieś info o zarobkach i socjalu?

Nikt ważny
@Jasiek

Na stronie są zawsze aktualne ogłoszenia o pracę: https://www.telmor.pl/O-nas/Kariera Z socjalu wiem, że są bony na święta i pożyczki na remont mieszkania itp. A, i wczasy pod gruszą też płacą. O zarobkach to chyba tylko przy rekrutacji można się dowiedzieć.

@Nikt ważny

Zarobki na produkcji to najnizsza krajowa. Jak za komuny. Kazdemu po równo. Obibokom też.

Hanna

@Nikt ważny, czy posiadasz jakieś doświadczenia związane z pracą w GZT Telkom- Telmor? Dysponujesz dość sporą liczbą informacji na temat firmy. Jeżeli byłeś lub jesteś pracownikiem firmy, to zachęcam Ciebie do napisana jak oceniasz oferowane warunki zatrudnienia? Czy zagwarantowana jest umowa o pracę?

@Hanna

Umowa o pracę po około roku pracy na zleceniu...

Nikt ważny
@Hanna

Pewnie jestem z innego działu, bo od razu była umowa o pracę. Najpierw okres próbny, potem już normalna. O umowach zlecenia nie wiem, ale pewnie to zależy od stanowiska. Trudno mi się wypowiedzieć.

Adam Wychowaniec
@Hanna

Ja jestem byłym pracownikiem. Za moich czasów nigdy nie było zlecenia - pod tym względem Telmor ( prawo jeszcze pozwalało na umowy czasowe ) zawsze dawał umowę o pracę od pierwszego dnia. Full socjal od ubrania, ręczników, mydła, gruchy, paczek - lub kasy na święta, herbaty, pasty do rąk i nawet kremu do rąk. Rękawice, okulary ochronne, stoppery, słuchawki - zawsze w narzędziowni. I pomimo lekkiego żalu za nieprzemyślane zmiany warunków pracy, które zmusiły mnie do odejścia kochałem tą pracę ze względu na ludzi i klimat. Warunki finansowe każdy przyjmuje na własną odpowiedzialność i szczekanie na wypłaty nie ma sensu, bo każdy ma wolny wybór - a i firma potrafi docenić chęć rozwoju. Wypłaty zawsze terminowo. Reszta jak komu pasuje. Mnie nie pasowały zmiany wprowadzane przez głupio zatrudnionych ludzi, których już nie ma, więc odszedłem. Jednak kawał mojego serca zostanie tam na zawsze :)

@Nikt ważny

Ja pracuję od niecałych dwóch lat, w miarę nowym dziale. Wszyscy u nas zaczynają od zlecenia... Niestety.

prezio

W Biedronce na kasie 3000 PLN dają

to idź się zatrudnij Rafaelo

wielka
@prezio

To pracujcie w Biedronce,nie widzę problemu

djiemxkn
@prezio

Dziś pracy jest od groma. Tym, co do emerytury brakuje ledwo ciężko się dziwić, ale każdy bez wyjątku przed pięćdziesiątką powinien złożyć wypowiedzenie w trybie natychmiastowym. Aha - najpierw pół roku l4 na depresję ( lub chorobę alkoholową ). Pozdrawia były pracownik. Inna, dobra strona pracy w TT ( jakieś 6 lat ) jest taka, że tęskni się za ludźmi - nawet tymi wrednymi. Klimat na produkcji zawsze był niesamowity.

@prezio

Powodzenia tam nie ma zarzytów i problemów. Praca normalnie super....... kto was tu trzyma. Nie podoba się złóż wypowiedzenie i do widzenia. Ja nie narzekam jeżeli już to mogę mieć pretensje tylko do siebie. Pracuje tu 5 lat pensja zawsze na czas na koncie gruszka zawsze na koncie i to wcele nie mała można jak jakiś kryzys starać się o zapomogę można dostać pożyczkę bez procentową zawsze na święta parę groszy wpadnie. Jesteś chory to ci zapłacą za zwolnienie a roznie to bywa w zakładach. Więc mogę mieć tylko do siebie pretensje że pracy nie zmieniam a nie wciąż narzekać na pracodawcę Dajcie już spokój bo na wymioty zbiera jak się wciąż czyta te wpisy. Każdy może podnieść swoje kwalifikacje i każdy może zmienić pracę powodzenia

Tak7Nie

Nahorsky
@Nikki

Pracowałem 6 lat. Dopóki stary B. był i Lechu to była dobra praca. Później młody wziął debila Kapicę i się zaczęło. A pijaki to byli fachowcy którzy pracowali tam za grosze. Zakładów pasowało bo taki nigdy nie pójdzie po podwyżkę, nie powie , że nie zrobi... Szkoda że Ci na górze głupsi od tych na dole, dlatego nie było i nie będzie dobrze

Hanna

@Wielka, jestem moderatorem forum Gowork.pl. Jednym z moich zadań jest aktywne uczestnictwo na wątku i zachęcenie osób zatrudnionych w GZT Telkom- Telmor do wypowiedzi. Stąd też wynikają moje pytania, a odpowiedzi na nie, mogą pomóc osobom zainteresowanym pracą w firmie.

Hanna

@Nikki, czy jesteś pracownikiem GZT Telkom- Telmor? Może posiadasz informacje odnośnie nowych ofert pracy w firmie? Na jakie stanowiska poszukiwane są osoby do pracy? Gdzie można zgłosić swoją aplikację i jakie są oczekiwania wobec przyszłego kandydata?

@Hanna

Jakieś za przeproszeniem dziwne stawiasz pytania. Wszystko znajdziesz w necie, po co pytać o tak oczywiste rzeczy?

Hanna

Możecie rozwinąć kwestie zwolnień, o których wspominacie w ostatnich komentarzach? Co dokładniej dzieje się aktualnie w GZT Telkom- Telmor? Dla osób niezwiązanych z firmą - wygląda to niepokojąco, jednak nie jest do końca zrozumiałe. Czy są to zwolnienia generowane przez pracodawcę, czy też wola pracowników? Czym są spowodowane?

@Hanna

Z tego co wiem to tylko pracownicy co są już na emeryturze zakład się przenosi na shuberta cały

Toska

Póki co zwalniają ludzi cichaczem. Możliwe że Mickiewicza sprzedane.

@Toska

Cicho siedzą, żeby nie siać paniki, ale i tak jest sporo takich co du.ami trzęsie bi nic więcej nie potrafią robić.

Anita

Konkurencja tak rozpisała się na forum?

Stary pracownik
@Anita

Jak się nie umie zarządzać pracownikami i sprzedać co jest na magazynach, to zwalnia się pracowników, szkoda tylko że Księciunio i jego wierny Toudi tego nie widzą i dalej pogrążają ten zakład.

Hanna

@Nikki, dziękuję za odpowiedź, na pewno jest to dobre podsumowanie osób, które nie doceniają pracy w GZT Telkom- Telmor ani w żadnym innym miejscu. Dacie znać dlaczego nastał dla firmy taki okres i czy są szansę na jakąś poprawę?

Kuba

Konkurencja bardzo inspiruje do pisania??

makrela

Na Mickiewicza wiercą właśnie jakąś dziurę na środku placu, może ropy szukają?:) chyba temat przeprowadzki posuwa się do przodu...

@makrela

Szejkowie szukają ropy hahaha

@makrela

Cóż co byśmy nie spekuliwali to i tak wcześniej czy później zakład sprzedadzą. W końcu się znajdzie ktoś chętny a my na to wpływu i tak nie mamy . Bardziej interesuje nas czy przeniosą wszystkich pracowników czy pozwalniają ludzi????

Patrz Trojmiasto.pl
@Nikki

A przypadkiem nie jest już sprzedany :)

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Zainteresowany

pracowników nie, ale niewolników z miłą chęciom przyjmują.

święty

Wiadomo w końcu coś co ze sprzedażą działki na ul. Mickiewicza i z przeprowadzką na Schuberta? Marzec minął i nie ma żadnych informacji, czyżby nie udało się dogadać i nie będzie sprzedaży?

@święty

Bo jaśnie państwo Bie...skie milionów chcą się dorobić na tej ruinie i zamknąć zakład. Dlatego tak długo.

Tak7Nie

Hanna

@Nikki widzę, że jesteś zadowolony. Lubisz swoją pracę w firmie GZT Telkom- Telmor? Z tego co przeczytałam firma oferuje sporo benefitów swoim pracownikom. Czemu zatem pojawiają się niezadowolone komentarze? Co może być tego powodem?

@Hanna

Bo my z natury jesteśmy narodem wiecznie niezadowolonym wiecznie narzekamy i zazdrościmy innym. Nie jest tu idealnie bo nigdzie nie jest ale skoro siedzą i pracują to chyba nie jest tak najgorzej????? Wszyscy piszą jak tu jest okropnie ale zostają. Ja też wciąż pracuje to do kogo mogę mieć pretensje? Jak już to do siebie. Przecież można szukać pracę gdzie indziej albo podnieść kwalifikacje samemu. Pewnie że mogłoby być lepiej na zakładzie ale wszyscy wiedzą że jak finanse całego zakładu by się poprawiły to na pewno i nam szarczkom też się poprawią warunki finansowe i bytowe. Jest jak jest ale co da to ciągłe wylewanie brudów.Miejmy nadzieję że jeszcze nastaną dobre czasy dla zakładu. Jak nie to i tak trzeba będzie szukać innej pracy.Im lepiej będzie stał zakład tym mniej będzie się czepiał prezes o drobiazgi i nie będzie tylu cięć finansowych.

Wielka

Powiem tak. Nikt nikogo tu nie trzyma na siłę więc jeśli ktoś ma na oku lepszą pracę to niech ją zmienia i nie marudzi. A pijaków nikt tu trzymał nie będzie. Wszystko w temacie :)

@Wielka

A świstak zawija w sreberka hahaha

wielka

Żal ci?

@wielka

tego głąba skon drze znowu HaHaHa

cichy

jednego mniej to zostało już tylko dwóch pijaków. A na Adama doniósł ponoć buzka

@cichy

Ta prawda czekam kiedy księciunio wywali toudiego to zostanie już tylko jeden pijak ale jego się nie da wywalić bo ponoć jego firma.

Pracownik 007

Drogi Panie SZEFIE PRODUKCJI dlaczego stosuje Pan wybiórczą odpowiedzialność? Zwalniany jest za alkohol pracownik pras a co z mistrzem z którym pił? Czyżby byli równi i równiejsi? Dziwny jest ten zakład, który pozwala na picie, złodziejstwo itp. ale tylko dla kadry.......

@Pracownik 007

Bo szybko uciekał

Tak1Nie

Pani Mario, dziękujemy pani za bycie przewodniczącą związków zakładowych SOLIDARNOŚĆ, w zakładzie Telkom-Telmor. Pani oddanie i zaangażowanie w zakładzie niezostanie zapomniane. Pani dobroć i oddanie dla pracowników i walka o nich będzie pamiętana. Mamy nadzieje że pani następczyni sprosta pani oddaniu i zaangażowaniu jakie pani reprezentowała swoją osobą .Bardzo pani pracownicy firmy i związkowcy dziękują.

słup
@Pracownik

A wiadomo już kto będzie szefem Związku?

Pozi
@Pracownik

Przecież to wariatka była

mądra osoba
@Pozi

Coś takiego mógł napisać tylko wariat a przecież tacy tylko tam pracują

@mądra osoba

Więc ty też zaliczasz się do nich

xxx
@Nikki

Nie dość że pijacy i nieroby to jeszcze się okazuje że wariaci u nas pracują.

Zostaw opinię o GZT Telkom- Telmor - Gdańsk

Chcę opublikować: