Opinie o GZT Telkom- Telmor w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy GZT Telkom- Telmor. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GZT Telkom- Telmor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GZT Telkom- Telmor w Gdańsk

Evcia

W biurach to jest tyle pracy ze kawy nie ma nawet kiedy wypić, z ato na produkcji to maja luzik , malo co sie tam dzieje

D,iedzic
@Evcia

To raczej w biurach siedzą gadają na produkcji człowiek umocowany za najniższą krajową musi robić na tych niby umiejących myśleć a to od tego najniżej pracującego mało do enianego zależy los tego wyżej weźcie się do roboty w biurach jak wy nie wiecie co dzieje się na produkcji zapraszamy popracować to będziesz wiedzieć czy taki luz...

Alicja
@D,iedzic

@D,iedzic Możesz zatem nakreślić co należy do Twoich obowiązków na produkcji? Odpowiedzią rozjaśnisz mi spojrzenie na GZT. Dziękuję.

Witcher
@Evcia

Na produkcji taki nawał roboty, że nie ma czasu kichnąć, a o kawie nikt nawet nie pomyśli w trakcie pracy. Problemy z zaopatrzeniem i przestarzałymi urządzeniami lawinowo przyczynia się do spadku norm jakości oraz wydajności. Co robi kierownictwo? Wydaje mi się że jedyne działania to pogadanki, gadanie i rozmowy na codziennych spotkaniach oraz oczywiście zaganianie winy na podwładnych czyli szukanie Kozłów Ofiarnych wśród pracowników fizycznych. Więc z tym luzikiem to bym się nie zgodził...

DDDD

Siedziałem tam przez 3 lata. Atmosfera, która tworzyli pracownicy była niesamowita, niestety płaca była bardzo niska. Zarabiałem tam 1800-2200zł na rękę w zależności od nadgodzin. Warunki zakładu były opłakane, na prawdę dziwię się, że są tam jeszcze ludzie, którzy chcą pracować. Praca w Telmorze jest dla mnie równoznaczna z brakiem szacunku do własnego zdrowia, można przecież znaleźć lepszą płacę i warunki robiąc po tyle samo w tygodniu... Dzikusek

Witcher
@DDDD

Opinia nadal zgodna z panującymi warunkami i chętnie się pod tym podpisze. Pozdrawiam, Witcher

Niki

Na zakładzie jest kontrola PIP trzeba im pokazać nasze szatnie i stołówkę no i oczywiście nasza piękna hale gdzie siedzimy sciśnięci a co z wentylacją. Jak wygląda sprawa płac.. Itd ciekawe czym prezunio myśli im oczy

@Niki

No i po kontroli. Takie zapowiedziane kontrole? Śmieszne. Czy ktoś z PIP zapytał pracowników o warunki pracy? Że kisimy się w tym upale?

Proponuję aktualizację ogłoszeń o pracę ,powinno być tak : jeżeli chodzisz o własnych siłach to przyjdź ,damy Ci pracę nawet jak nie masz o niej pojęcia jeżeli nie chodzisz o własnych siłach to przyjedziemy po Ciebie pieniądze to nie wszystko ,głównie liczy się klimat i atmosfera preferowani pracownicy 70+ i emeryci ,renciści to dla nas bonus daj znać ,czekamy na Ciebie nasze motto : KOMPETENCJE - NASZA SILNA STRONA

cichy

na stronie firmowej szukają magazyniera Praca 1 zmianowa w zakładzie przy ul. Schuberta 104 Magazyn Hutniczy. Wynagrodzenie miesięczne od 2 000,- brutto + nagroda uznaniowa Nagroda może być ale nie koniecznie a najniższa krajowa na 2019 rok wynosi 2250zł brutto

Pilot bombowca

Haha, prywatna opieka medyczna -takie rzeczy to zdecydowanie nie w tej firmie. Co do premii to tylko premia uznaniowa jako część wynagrodzenia, może być w każdej chwili odebrana bez podania powodu. Przy zmianie pracy duża szansa, że Ci na koniec nie wypłacą. A długo tam ludzie nie wytrzymują. Nie polecam!

EX

Jak wygląda teraz praca w Telmorze po przeprowadzce z Mickiewicza ? Słychać różne opinie, ciekawe jak się tam teraz pracuje. Czy przychodzą nowi ludzie do pracy czy tylko raczej ludzie odchodzą, a nikt się nie pojawia na ich miejsce ? Podobno w dziale zakupów znowu ktoś złożył wypowiedzenie, co tam się dzieje?

Sebastian
@EX

Interesujesz się zatrudnieniem w GZT Telkom-Telmor? Na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Aktualnie firma szuka specjalisty sprzedaży eksportowej i specjalisty do spraw zakupów. Dajcie znać czego nowo przyjęty pracownik może oczekiwać i na jaki rodzaj umowy o pracę liczyć?

Jasiek
@Sebastian

Jakie warunki na specjalistę od zakupów? Jaka kasa i czy dają premie lub prywatną opiekę zdrowotną?

Niki

I jak pierwsze wrażenia po przeprowadzce???

Oburzony

Ja rozumiem przeprowadzka zamieszanie dużo pracy.... itd. Ale byłem dziś zmuszony skorzystać z toalety w budynku A przy szatniach o godzinie 7 rano!!! Od dziś wolę biegać do budynku D dopóki stoi nigdy więcej tam nie zejdę. Smród, podłoga czarna i się klei, umywalki zasyfione i brak mydła Natrysk /całe szczęście że nie mam potrzeby korzystać bo nawet w ubraniu tam nie chce stać. Co do samego kibelka brak papieru kał zaschniety w całej muszli.... Smród i (usunięte przez administratora) Nikt tam nie sprzątał od kilku dni. Wstyd i dla zakładu i dla tego Pana co tam ponoć sprząta niby codziennie, ale my widzimy jak on codziennie sprząta. Wstyd. Za co on pieniądze bierze.

Nikki

Płaca minimalna 2019 w Polsce. Jaka najniższa pensja od 1.01.2019 roku? Decyzja rządu 2250 złotych brutto - tyle wynosić będzie od 2019 roku płaca minimalna! We wtorek, 11 września 2018 roku rząd przegłosował tę kwotę na swoim posiedzeniu. Stawka godzinowa wzrośnie do 14,70 zł. Decyzję odnośnie wysokości pensji minimalnej premier Morawiecki ogłosił w Idzikowicach koło Łodzi. Dlaczego my mamy podwyżki od lutego a nie od stycznia???? W styczniu mamy 176h i nie dostaniemy za te godziny podwyżki tak jak się należy tylko dopiero od lutego???? Dlaczego? Jaka jest nota prawna na to??? Czy ktoś wie? Czy może lepiej zgłosić do do PIP u i oni niech wyjaśnią. Proszę o odpowiedź.

@Nikki

Może najwyższy czas zgłosić to do PIP, w ubiegłym roku zrobili dokładnie to damo. Szkoda tylko, że na zebraniach nilt z pracowników nie mówi o tym głośno.

@Wielka

O jakich zebraniach mowa...

@Nikki

Ostatnio było takie krótkie na stołówce ale żadnych konkretów, same bzdury. No i padł temat stawek ale nikt się nie odezwał.

Grześ
@Nikki

Telmor udaje, że płaci . Pracownicy udają , że pracują. Stan na dzień dzisiejszy: poszukują aż 14 pracowników na różne posady! Ogłoszenia na stronie są od kilku miesięcy, brak chętnych za taką kasę! Szanowny Zarządzie! Obudźcie się póki nie jest za późno!

@Grześ

Brak jakiejkolwiek motywacji, wymagania z kosmosu, narzędzia do pracy z epoki kamienia łupanego, smród, brud i zero szacunku dla pracowników. A kierownictwo udaje, że wszystko jest ok. Żenada.

Grześ
@Nikki

Zgłosić i to jak najszybciej!

@Grześ

Najlepszym rozwiązaniem jest szukanie pracy gdzie indziej. Pracując tylko podtrzymuje się przy życiu chorą firmę. Do czasu kiedy będzie komu tam pracować to nic się nie zmieni. Wiem że to trudne dla osób przyuczonych do zawodu albo dla Tych co zostało im niewiele do emerytury. Tyle że to jedyna metoda. Zwłaszcza, że jest tam parę osób co są więcej warci niż ich obecne wynagrodzenie. Warto o tym pomyśleć i policzyć. Licząc że mogę mieć więcej o przynajmniej kilkaset złotych miesięcznie, policzyć ile to daje w roku, a przez kilka lat. I to za 8 godzin, a nie za dwanaście.

W

Ważna informacja dla potencjalnych kandydatów. Jeżeli Liczycie na rozwój zawodowy i finansowy to nie jest to miejsce. Osoba która decyduje o zatrudnieniu nie jest zainteresowana dobrymi zarobkami pracowników. Jakiekolwiek działania żeby to wyglądało inaczej to ściema. Nie ma zdrowego systemu płac. Wieloletni Pracownicy nie maja od lat podwyżek, a sam Szef wprowadza niezdrowe reguły. Lekceważąc w ten sposób staż pracy i doświadczenia wieloletnich pracowników. Nowi potencjalni czarowani Pracownicy mogą liczyć na większe zarobki poprzez nadgodziny dochodząc w ten sposób do podstawy wynagrodzenia w innych Firmach o podobnym profilu. Tutaj sytuacje ratują zatrudniani Emeryci i Ci którym niewiele do emerytury zostało. Nie ma realnego planu perspektywicznego rozwoju zawodowego ani wzrostu wynagrodzeń. Warto rozważać dokładnie to co się słyszy przy rozmowie kwalifikacyjnej, a najlepiej szukać gdzie indziej.

@W

A może firma nagradza swoich pracowników w inny, czyli dodatkowy sposób? Coraz bardziej popularne staje się rozwiązanie, w którym pracodawca udziela różnego rodzaju dofinansowania do opieki medycznej, czy ubezpieczenia. Często również organizowane są wyjazdy integracyjne oraz spotkania. Jak GZT Telkom- Telmor wywiązuje się z tej kwestii?

@Hanna

Zwrócenie się w tym kierunku to próba odwrócenia uwagi od podstawowego problemu jakim jest podstawowe wynagrodzenie. Firma proponuje wynagrodzenie minimalne . Inne firmy o podobnym profilu proponują od kilkuset złotych do ponad 50 % większe wynagrodzenie od proponowanego w TELKOM-TELMOR. To aby dorównać do podstawowego wynagrodzenia w innych firmach trzeba w miesiącu przynajmniej około 100 nadgodzin zrobić. To jest chore. I tu jakiekolwiek dodatki nic dają a najlepiej o tym świadczy ile pracowników przewinęło się w kilku symbolicznych latach. Jakieś 500 było i zrezygnowało. To o czymś świadczy.

@Hanna

Firma w żaden inny sposób nie nagradza swoich pracowników. Nie ma zadnych szkoleń, pakietow medycznych itp. Żenująca "niby" premią, wyrownuje się pracownikowi najniższą krajową. Zadania są takie aby wypracowac ponad 100% normy, co często jest niemozliwe z braku dobrej organizacji pracy czy braku materiału na czas. Tu pracuja tylko ludzie, którzy mają niewiele lat do emerytury lub z orzeczona grupą.

@Wielka

Chciałabym żebyś również napisała, czy w GZT Telkom- Telmor warunki zatrudnienia zmieniają się wraz ze stażem pracy? Czy firma stara się dbać o swojego długoletniego pracownika? Warto również napisać coś na ten temat na forum, aby mieć pełen wgląd na sytuacje osób zatrudnionych w GZT Telkom- Telmor.

Haha

Telmor to chyba ostatnia firma elektroniczna na Pomorzu w której płacą najniższa krajową. Nie można liczyć na awans, podwyżek nie było od stu lat. Sprzęt sprzed epoki kamienia... Ale za to dają kremy do rąk i wybrańcy mogą spać na stanowisku pracy.

Dokładnie

@Wielka

Czy oprócz stałego wynagrodzenia GZT Telkom- Telmor nagradza swoich pracowników pozapłacowymi benefitami? Popularne jest udzielanie różnych dofinansowań lub szerokiego pakietu socjalnego. Zatem porusz tę kwestię w kolejnej wypowiedzi i pomóż osobom poszukującym pracy w tej firmie.

@Hanna

Socjal ok 1000 zł za wczasy pod gruszą i jakieś 200 zł talony na święta. To wszystko

Haha

I kremy ????

@Haha

Te kremy mydła i ręcznik też ograniczył nasz kochany prezes bo trzeba cięcia robić.... Tylko nie ograniczy sobie tylko tym co najmniej zarabiają. Nie ma nawet już tych kremów ręczników i mydła dwa razy do roku. Pensja minimalna brak możliwości awansu nie ma szkoleń dla tych niżej maja tylko ci tam w budynku a i b a reszta kilof i do węgla i mord.... w kubeł albo za bramę. I tak w ten sposób wyrusza się załoga szuka lepszej pracy a prezes zakłada oddział geriatyczny bo młodsi nie chcą tu zostawać. Lipa szukajcie pracy gdzie indziej tu są ci co nadzieję stracili. A cyrki jeszcze większe będą jak przeniesiemy się na Shuberta

@Haha

Warto dodać, że firma poza oferowanym najniższym wynagrodzeniem oczekuje wydajności akordowej. O czym się na początku nie mówi. Wspomina się o premii do wynagrodzenia tyle że później jest to element nacisku na pracownika. Pracodawca powinien mieć oczywiście środki motywujące oraz dyscyplinujące tyle że powinien wiedzieć, że płacąc minimum i oczekując dużej wydajności staje się głupcem. W najbliższym czasie nie należy spodziewać się zmian co do płac. Warto szukać gdzie indziej gdzie firmy się rozwijają. Bo Ta Firma tego nie robi, oczekuje cudów. Jeżeli chodzi o rozwój zawodowy to bym raczej na to nie liczył. Dobre miejsce dla przeczekania w poszukiwaniu pracy.

@W

A najniższą krajową wyrownuje się śmieszna nagrodą ha ha. Tu jest potrzebny ktoś z PIP

Hanna

@Fifti, na forum cenne są wypowiedzi zawierające konkretne informacje dotyczące pracy w firmie. Wiele użytkowników opisuje swoje doświadczenia z nią związane, a także dzieli się cennymi wskazówkami odnośnie rekrutacji. Jeżeli pracowałeś kiedykolwiek w GZT Telkom- Telmor to napisz proszę, jakie są Twoje spostrzeżenia odnośnie tego pracodawcy?

Hanna

@--, w jakim dziale pracujesz? Czy w dalszym ciągu jesteś zatrudniony na umowe zlecenie? Czy warunki zatrudnienia w GZT Telkom- Telmor zmieniają się wraz ze stażem pracy? Zachęcam Ciebie do aktywności na forum i odpowiedzi na powyższe pytania. Pomoże to osobom zainteresowanym pracą w firmie.

@Hanna

Pracuje w dziale obsługi telefonicznej. Po roku pracy na zleceniu doczekałem się umowy o pracę.

Fifti
@--

Gratuluje sukcesu zawodowego

Hanna

GZT Telkom- Telmor prowadzi aktualnie rekrutację na kilka stanowisk. Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą w firmie, to dodaję link: https://www.telmor.pl/O-nas/Kariera Czy możecie udzielić kilku wskazówek odnośnie procesu kwalifikacyjnego? Jak on przebiega? W jakiej atmosferze jest prowadzona rozmowa o pracę?

Hanna

@--, czy aktualna umowa i warunki zatrudnienia są dla Ciebie satysfakcjonujące? Może napiszesz coś również na temat pozapłacowych benefitów? Czy są udzielane? Jeżeli tak, to w jakiej postaci? Czy są to dofinansowania na karty sportowe lub do prywatnej opieki medycznej? Proszę, rozwiń ten temat.

@Hanna

Aktualna umowa - jak najbardziej mi odpowiada. Benefitów typu dofinansowanie do kart sportowych nie ma. Można przystąpić do dodatkowego grupowego ubezpieczenia.

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje? Jakieś info o zarobkach i socjalu?

Nikt ważny
@Jasiek

Na stronie są zawsze aktualne ogłoszenia o pracę: https://www.telmor.pl/O-nas/Kariera Z socjalu wiem, że są bony na święta i pożyczki na remont mieszkania itp. A, i wczasy pod gruszą też płacą. O zarobkach to chyba tylko przy rekrutacji można się dowiedzieć.

@Nikt ważny

Zarobki na produkcji to najnizsza krajowa. Jak za komuny. Kazdemu po równo. Obibokom też.

Hanna

@Nikt ważny, czy posiadasz jakieś doświadczenia związane z pracą w GZT Telkom- Telmor? Dysponujesz dość sporą liczbą informacji na temat firmy. Jeżeli byłeś lub jesteś pracownikiem firmy, to zachęcam Ciebie do napisana jak oceniasz oferowane warunki zatrudnienia? Czy zagwarantowana jest umowa o pracę?

@Hanna

Umowa o pracę po około roku pracy na zleceniu...

Nikt ważny
@Hanna

Pewnie jestem z innego działu, bo od razu była umowa o pracę. Najpierw okres próbny, potem już normalna. O umowach zlecenia nie wiem, ale pewnie to zależy od stanowiska. Trudno mi się wypowiedzieć.

Adam Wychowaniec
@Hanna

Ja jestem byłym pracownikiem. Za moich czasów nigdy nie było zlecenia - pod tym względem Telmor ( prawo jeszcze pozwalało na umowy czasowe ) zawsze dawał umowę o pracę od pierwszego dnia. Full socjal od ubrania, ręczników, mydła, gruchy, paczek - lub kasy na święta, herbaty, pasty do rąk i nawet kremu do rąk. Rękawice, okulary ochronne, stoppery, słuchawki - zawsze w narzędziowni. I pomimo lekkiego żalu za nieprzemyślane zmiany warunków pracy, które zmusiły mnie do odejścia kochałem tą pracę ze względu na ludzi i klimat. Warunki finansowe każdy przyjmuje na własną odpowiedzialność i szczekanie na wypłaty nie ma sensu, bo każdy ma wolny wybór - a i firma potrafi docenić chęć rozwoju. Wypłaty zawsze terminowo. Reszta jak komu pasuje. Mnie nie pasowały zmiany wprowadzane przez głupio zatrudnionych ludzi, których już nie ma, więc odszedłem. Jednak kawał mojego serca zostanie tam na zawsze :)

@Nikt ważny

Ja pracuję od niecałych dwóch lat, w miarę nowym dziale. Wszyscy u nas zaczynają od zlecenia... Niestety.

prezio

W Biedronce na kasie 3000 PLN dają

to idź się zatrudnij Rafaelo

wielka
@prezio

To pracujcie w Biedronce,nie widzę problemu

djiemxkn
@prezio

Dziś pracy jest od groma. Tym, co do emerytury brakuje ledwo ciężko się dziwić, ale każdy bez wyjątku przed pięćdziesiątką powinien złożyć wypowiedzenie w trybie natychmiastowym. Aha - najpierw pół roku l4 na depresję ( lub chorobę alkoholową ). Pozdrawia były pracownik. Inna, dobra strona pracy w TT ( jakieś 6 lat ) jest taka, że tęskni się za ludźmi - nawet tymi wrednymi. Klimat na produkcji zawsze był niesamowity.

@prezio

Powodzenia tam nie ma zarzytów i problemów. Praca normalnie super....... kto was tu trzyma. Nie podoba się złóż wypowiedzenie i do widzenia. Ja nie narzekam jeżeli już to mogę mieć pretensje tylko do siebie. Pracuje tu 5 lat pensja zawsze na czas na koncie gruszka zawsze na koncie i to wcele nie mała można jak jakiś kryzys starać się o zapomogę można dostać pożyczkę bez procentową zawsze na święta parę groszy wpadnie. Jesteś chory to ci zapłacą za zwolnienie a roznie to bywa w zakładach. Więc mogę mieć tylko do siebie pretensje że pracy nie zmieniam a nie wciąż narzekać na pracodawcę Dajcie już spokój bo na wymioty zbiera jak się wciąż czyta te wpisy. Każdy może podnieść swoje kwalifikacje i każdy może zmienić pracę powodzenia

Nahorsky
@Nikki

Pracowałem 6 lat. Dopóki stary B. był i Lechu to była dobra praca. Później młody wziął debila Kapicę i się zaczęło. A pijaki to byli fachowcy którzy pracowali tam za grosze. Zakładów pasowało bo taki nigdy nie pójdzie po podwyżkę, nie powie , że nie zrobi... Szkoda że Ci na górze głupsi od tych na dole, dlatego nie było i nie będzie dobrze

Hanna

@Nikki, czy jesteś pracownikiem GZT Telkom- Telmor? Może posiadasz informacje odnośnie nowych ofert pracy w firmie? Na jakie stanowiska poszukiwane są osoby do pracy? Gdzie można zgłosić swoją aplikację i jakie są oczekiwania wobec przyszłego kandydata?

@Hanna

Jakieś za przeproszeniem dziwne stawiasz pytania. Wszystko znajdziesz w necie, po co pytać o tak oczywiste rzeczy?

Zostaw merytoryczną opinię o GZT Telkom- Telmor - Gdańsk

• Jak się pracuje w GZT Telkom- Telmor?

Zobacz opinie na temat firmy GZT Telkom- Telmor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GZT Telkom- Telmor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GZT Telkom- Telmor?

Kandydaci do pracy w GZT Telkom- Telmor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GZT Telkom- Telmor
1.8/5 Na podstawie 241 ocen.
  • ul. Dambka 6
    80-298 Gdańsk