zapłać mój ZUS Nowy wpis

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego (art. 218 ust. 1a), pracodawca, który złośliwie lub uporczywie narusza prawa podwładnych wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat. Sprawę niepłacenia składek przez pracodawcę można również zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy. PIP może wówczas wysłać kontrolę do zakładu, w wyniku której inspektor wyda decyzję, zastosuje wystąpienie, skieruje powództwo lub nałoży grzywnę.

Pytanie Nowy wpis

Jakie narzędzia pracy zapewnia Akato Bis Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracownica Nowy wpis

Sama widziałam jak tu niektórzy pracowali, uszyli po 5 sztuk przez cały dzień, a chcieli dostać tyle co my. no sory, musi być sprawiedliwie, a nie, ze my zarabiamy na swoją dniówkę, a inni nie Dziwię się, że właściciele wcześniej nie zrobili z tym porządku, tylko dopiero teraz i nareszcie jest ok

byłam tam Nowy wpis
@Pracownica

nie wiem co właścicielka wytłumaczyła do was, ale w całkiem zawsze ona mówiła z miłymi słowami. Ale sciema . uszylismy po 5 sztuk przez cały dzien ? nawet uszylismy prawie 160 szt. do projektów pokrowców tapicerskich przez cały dzien. ty nawet wgl nie wiedziałaś co i jak Katarzyna Sugier oszukiwała ludzi w tamtym roku. Może tez jestes Katarzyna Sugier. bo pisałes brzmi tak jak ona mówi na żywo :D. Prośba o mowienia prawidlowo a nie oszukiwania ludzi aby dołączyli do AKATO lub AKATO BIS i pracowali za darmo.

byla pracownica

(usunięte przez administratora) zobaczcie sobie w tej stronie, ta firma ma duzo dlug od innych firm tez. wiec nie ma przyslosci tam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

pracownica

A ja tu pracuje i dostaje całą kasę, zdarza sie, ze z opoxnieniem, ale wtedy szefostwo wypłaca z odsetkami i dodatkowo wypłaca rekompensaty.

Byłam tam
@pracownica

Zobaczysz sam. Chyba Katarzyna dostała jakoś wypożyczone pieniędzy ale niedługo nie dostaniesz w terminie nawet nic nie dostaniesz. :)

@pracownica

@pracownica : co ty gadasz ? Słuchajcie , potwierdzam ze Akato i Akato BIS z właścicielką tą starą babką (Katarzyna Sugier) nie zapłacili nas za 2 miesięcy roboty (od grudnia do stycznia 2021r) to co pracownica pisała jest kłamie . Czytaj sobie poprzednie opinii tutaj. Oni juz kłamali duzo osób. Nie polecam tam pracować .

Ex pracownica
@pracownica

Jakoś do dziś nie dostałam pieniędzy a co dopiero odsetek... Proszę nie kłamać i nie bronić firmy która wykorzystuje ludzi.

Byla

Ha ha ha Ale sciema że płacą.

Karol

To prawda ze za opoznienia w wypłacie są odsetki?

byłam tam
@Karol

kiedys tak, ale ostatnie (ponad 3 miesiący nie zapłacili oraz nic nie dostalismy zadnych pieniądze), lepiej szukaj inną firmę ktorą płacą zawsze w terminie. tam nie ma przysłosci, oni szczegóły ta stara babcia (Katarzyna Sugier) jest kłamstwo

Była pracownica 2
@Karol

Nic mi o tym nie wiadomo. Ja do dziś nie dostałam pieniędzy za grudzień oraz styczeń. Sytuacja jest absurdalna. Współpraca z ta firmą jest nie poważna. Dosłownie praca za darmo. Odsetki? Można pomarzyć o dostanie wypłaty a co dopiero o odsetkach. Niestety będę musiała całą sprawę zgłosić ale nie tylko ja. Możliwy jest pozew zbiorowy. Pracy w tej firmie nie polecam.

Byłam tam

Praca była by bardzo wporzadku gdyby nie to, że nie wypłacają wynagrodzenia. Jest już luty a nie zapłacili jeszcze za grudzień! Nie polecam! Ta praca to ciągle proszenie o należne pieniądze i słuchanie najgłupszych usprawiedliwień. Pani Katarzyna notorycznie próbuje brać ludzi na litość, że pandemia, że klient jeszcze nie zapłacił i tak ciągle. Dodatkowo gdy zapytałam kiedy dostanę pieniądze usłyszał pytanie czy bardzo ich potrzebuje... Tak więc polecam unikać szerokim łukiem. Jak również potwierdzam to co napisali ludzie we wcześniejszych komentarzach.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Akato Bis Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Była pracownika
@Pytanie

Nie polecam . Jeśli chcielibyście współpracować za darmo to na pewno oni będą zainteresowani.

Były
@Pytanie

Zatrudniająbardzo chętnie, wszystkich nawet nie znających się na pracy, tylko że nie wypłacają wynagrodzeń.

Anonim
Klient

Jak z wypłatami, płacą, w terminie?

Była pracownika
@Anonim

Z wypłatami na pewno nie jest w terminie. Nawet jeszcze nie zapłacili wynagrodzenia do poprzednich pracowników

Były
@Anonim

Nie płacą wcale.

Była pracownica

Jednym słowem (usunięte przez administratora) Zaczynając od wyższego wynagrodzenia w ogłoszeniach, na rozmowie - najniższa krajowa. Pani Kasia opowiada o pięknych planach firmy - zwiększaniu produkcji, choć ta informacja pojawia się w ogłoszeniach od lipca to w grudniu pracowało około 10 osób, ciągła rotacja, że względu, że ludzie odchodzą bo nie dostają wypłat. Zwlekanie z podpisywaniem umowy ale do pracy przychodz, potem udawadniaj PIP, że pracowałeś tam zanim podpisałaś umowę. Nie polecam z całego serca.

Pracownika

Jestem z Ukrainy . Na początku oni obiecywali mnie na stałą pracę. A już pracuję od grudnia ale szkoda że dopiero czytam opinię tutaj. Też oni nadal nie płacą ich pracownicy. Pracodawcy (męża i żona) nadal (usunięte przez administratora) nowe ludzi. I teraz ja pracuję tam bezpłatne prawie dwie miesięcy. Nie polecam pracować w AKATO lub AKATO BIS.

Ja

Ta firma to jakis cyrk. Pani Kasia R. dużo obiecuję i przyjmuje nowych pracowników żeby za darmo dla niej pracowali.

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) .Omijać ją wielkim łukiem ,nie dajcie się nabrać pięknym słowom P Katarzynie ta Pani tylko ładnie mówi A pensji nie płaci ????????????????

Ostrzegam przed pracą w fimie Akato i Akato BIS ponieważ pracodawca nie płacił pensji pracownikom przez 3 miesiące. Właściciele firmy (usunięte przez administratora) ludzi, nie płacąc im pensji i w między czasie zatrudniają nowych pracowników, którym też nie płacą. Właściciele firmy dużo obiecują ludziom ale niestety nie realizują tego, co obiecywali. Firma ta została już zgłoszona przez byłych pracowników do Inspekcji Pracy i wkrótce zostanie też złożony wniosek do Sądu Pracy.

Anonim

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Kłamie w każdej sprawie.

Firma Akato i Akato bis, to jedna firma prowadzona przez panią Katarzynę Sugier Rosinka. Ta pani to jedna wielka (usunięte przez administratora) Od wielu miesięcy nie wypłaca pracownikom wynagrodzeń, mimo działającej produkcji!!!!!! Ściemnia że kontrachęt nie płaci jej za faktury. (usunięte przez administratora) prowadzi nabór pracowników przez Urząd Pracy by i tam ciągnąć dotacje. Jak w ogóle ta firma może działać!!!!!!! z zarzutami w Inspekcji Pracy, z zarzutami prokuratorskimi. Nigdzie nie jest to nagłośnione a pracownicy wpadają w pułapkę tej (usunięte przez administratora)

Była pracownica

Pracodawca jest (usunięte przez administratora). Nie wypłaca wynagrodzeń. Sprawa zgłoszona do inspekcji pracy oraz do sądu pracy,a także założona sprawa cywilna w sądzie w Gdańsku.

Kandydat

Pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia zalega z wypłatami za 3 miesiące.

firma akato lub akato bis zaległe wynagrodzenia dla wszystkich pracownikow za 3 miesiące roboty

Zostaw merytoryczną opinię o Akato Bis Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Akato Bis Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jana Bażyńskiego 32 lok. 237