ProMedia Sp. z o.o. Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne

Opinie o ProMedia Sp. z o.o. Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne

Dziennikarz

Szefostwo wie doskonale, że w obecnej sytuacji każdy jest szczęśliwy, że w ogóle ma pracę, więc wykorzystują to jak tylko się da. Zdolni aktorzy. Przed pracownikami odstawiają dramatyczne scenki jak to wydawnictwu ciężko, a sami rozbijają się luksusowymi wozami i wymieniają co miesiąc swoje elektroniczne zabawki na nowsze modele.

zawiedziona graficzka

To i ja dorzucę swoje trzy grosze. Ta firma to Koszmar. Pracowałam już w wielu wydawnictwach, tam stwierdzono że jestem beznadziejna i na niczym się nie znam, zgnojono mnie psychicznie. Cały czas coś nie tak. Redaktor zaakceptował mój projekt graficzny bez zastrzeżeń ale zaraz pojawiał się ww. pan i pani prezes i rozwalali mi gazetę bez końca. Tak kilka razy, bez końca poprawki i wieczna pretensja. Kiedy wydawało się, że wszystko jest już tak jak sobie życzą szczęśliwie zamknęliśmy numer po czym w NIEDZIELE podczas obiadu otrzymałam telefon od sławetnego pana (usunięte przez administratora) że w poniedziałek nie mam po co się już pojawiać! To są chorzy ludzie którzy zachowują się jakby wciąż byli właścicielami Twojego Stylu i usiłują trzymać tamte standardy, tylko ani pieniadze tamte ani prestiż, bo wydają tytuły niszowe.

biorytmix

nie wiem skąd ty się chłopie urwałeś. (usunięte przez administratora), ludzie którzy powinni dawac przykład doprowadzają ludzi do skraju wyczerpania nerwowego. Kto pracował pod niejakim (usunięte przez administratora) wie o czym mówię. Terror psychiczny na co dzień zapewniony.Jeden pozytyw to pensje na czas i bez ściemy.

Zostaw opinię o ProMedia Sp. z o.o. Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ProMedia Sp. z o.o. Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne