Amconex Sp. z o.o.

Opinie o Amconex Sp. z o.o.

Marta
użytkownik zarejestrowany

@er szkolenia, jakie są oferowane w Amconex Sp. z o.o. są to jedynie szkolenia wdrożeniowe na konkretne stanowisko, czy też firma organizuje szkolenia zewnętrzne, za których odbycie można uzyskać certyfikat? To ważne dla wszystkich, którzy chcą się ciągle rozwijać.

er
użytkownik zarejestrowany

@C dobrze ze sa szkolenia bo to istiotne na poczatek jest

dertawer

co za głupty ktoś z amconexu wypisuje

toffi

zaaplikuj, nie sprzedaż nic przez 3 miesiące i cie wyrzucą, zorientuj się najpierw jakie gazety mają nakłady i się zastanów czy potencjalnym firmom będzie się opłacać płacić za reklamę

pracus

nowy Prokurent! :)

fla

chyba nie długo, bo już jest nowe ogłoszenie ....

qwerty

ciekawe jak długo popracuje nowy handlowiec? :D

ooooooo

uważaj na dwie redaktorki, jedna osoba już straciła parcę

L.O.L

Barok. Sorka ale nie kumam co masz na myśli. Te teksty tłumaczysz przez elektronicznego tłumacza?

opo

Nauczcie się poprawnie składać zdania w tym amconexie!

L.O.L

dobri profesionalna firma? Na czym lecisz? Na gazie?

j. o.

Amconex je dobri profesionalna firma.

tato

Współpracownicy nie są lepsi. Jaki szef tacy ludzie

kron

Morela mi tez byloby trudno w to uwierzyc, ale ta firma jest z tego znana. To nie sa wypadki przy pracy, jesli kiedys spotkasz osobiscie kogos kto tu pracowal to gwarantuje ci ze bedzie mial negatywna opinie.

kron

Jesli chcecie pracowac ciagle w niepewnosci ze pracodawca was oszuka przy odrobinie nieuwagi to zapraszamy

Żyła

jw. Opak to kapo na opak, czyli pewnie szef :) Wszyscy mają nadzieję, że już siedzisz.

Żyła

A ciekawe że będą kolejne :-)

bohun

A ciekawe jak tam sprawy sądowe Dyrektora, co ???

były pracownik

firma jedna wielka pomyłka!!! jak chcecie później walczyć o swoje pieniądze i się szarpać to jest idealne miejsce...

sloiczka

Ale ja nie pochodze z warszawy i dlatego nie wiem czy tam stosuja patriotyzm

sloiczka

Jestem słoiczką. Czy ta firma jest przyjazdna dla słoiczek? Nie chciałabym być prześladowana ze względu na miejsce pochodzenia.

onaa

Witam, chciałabym spróbować szczęścia w tej firmie. Wiadomo coś aktualnego? Zależy mi zwłaszcza na odpowiednim wynagrodzeniu, dobrej atmosferze w pracy oraz na szkoleniach w celu podniesienia moich umiejętności.

Nickee

A mnie się najlepiej pracowało w tej firmie z Kaśką (usunięte przez administratora). I z tego powodu wspominam miło Amconex:P.

Romciaaa

Ktoś coś wie o tej firmie nowego? Zwłaszcza coś o warunkach zatrudnienia. Tak źle jak było czyli najniższa krajowa?

alka

Tak. Są przyjęcia. Od stycznia pełna wymiana personelu.

słoik

Słyszałem ostatnio informację które krążą po rynku, że osoba odpowiedzialna za całe podwórko o nawie Amconex jest tak kompetentną osobą, że w sieciach dystrybucji boki zrywają :)miałem iść tam kiedyś pracować ale, że konkurencja lepsza to zrezygnowałem, to tak informacyjnie co na rynku się słyszy.

jarząbek

Ala, wiecej wazeliny sie nie da. Daj spokoj bo sie porzygam.

mama189

Bardzo dobra firma, złośliwe komentarze tych którym nie udało się ślizgać na nic nierobieniu.

pedro

a ty co? czeski szpicel? idź i przekonaj się

bielinka

możliwość awansu? szkolenia? żartujesz? masz dużą możliwość przeżycia przygody i zdobycia cennnych doświadczeń o czechach. Wychodząc z pracy, sprawdzaj, czy nic ci nie zginęło.

ciekawy

Mam pytanie: czy tak kwaśno jest we wszystkich redakcjach, które działają pod skrzydłami Amconexu?

Siema, właśnie mnie zaprosili na rozmowę .Idę do nich 15.11 i teraz nie wiem co robić.Opinie są straszne a Ty piszesz ,że jest zajefajnie.Napisz czy mówisz serio ,czy tam jest tak źle jak piszą inni .

mastiff

Ta firma jest po prostu zajefajna odjazdowa, świetna, partnerska, wymarzona wręcz dla kogoś kto ceni doskonały nastrój i jak tylko przyszedłem, to odrazu dostałem wszystko co chciałem, a nawet więcej bo dodatkowo przez cały czas nie usłyszałem słowa krytyki, tylko same pochwały i poważnie że jak długo żyję to takiej jazdy nie dostałem o ona o wszystkich dba i zawsze jest kawa, albo herbata, herbatniki i cukier zupełnie bez niczego i czeka wszystkich miła rozmowa, ogromne poczucie bezpieczeństwa i wspólnoty pracowników z kierownictwem, no i uroda kierowniczki która co tu kryć jest rewelacyjna pod każdym względem a ja Wiem że pisząc tą opinie szkodzę sobie, bo pewnie teraz telefon będzie non stop zajęty przez wielbicieli, ale co tam należy jej się bo jak ją widzę to odjeżdżam jak dziecko i należy jej się jak psu buda.

najgorsza firma jaką znam... (usunięte przez administratora)

montero

To jest najdziwniejsza firma w jakiej pracowałem. Normalnie super bo nic nie robiłem, tylko brałem 2500 co miesiąc i nawet nie musiałem przychodzić codziennie. Czasem jak się spóźniali z wypłatą, to udawali, że nie wiedzą, czy jestem u nich na etacie i udawali, że mnie nie znają, ale jak postraszyłem PIP to od razu zapłacili. W końcu znalazłem sobie coś innego, ale w takim cudactwie jeszcze nie byłem.

świstak

Patrząc na stopkę redakcyjną, w której non stop pojawiają się nowe osoby w dziale reklamy oraz ilość ogłoszeń rekrutacyjnych w internecie widać, że w firmie nie dzieje się dobrze! Ludzie nie chcą tam pracować, szybko uciekają z tego tzw. przedstawicielstwa czeskiej grupy medialnej! Co potwierdza tylko plotki krążące po rynku, że firma nie jest tak przyjazna jak się reklamuje w ogłoszeniach... Jakby tego było mało, to w każdym wydaniu miesięcznika publikowane są ogłoszenia rekrutacyjne na stanowisko Junior oraz Key Account Managera... Wydawnictwo tymi anonsami samo zniechęca potencjalnych chętnych do pracy! Tylko pogratulować zarządzającym kreatywności...

Omijajcie tę firmę szerokim łukiem!!!!!!!!!!!

mieć tupet

A świstak siedział i nic nie robił, a sreberka same się miały zwijać ...

Nickee

Wstępując w progi wydawnictwa Amconex usłyszycie od szefa, Czecha który jest prokurentem, jacy to Polacy są beznadziejni i lenie z którymi się ciężko współpracuje. Jak przełkniecie tę pigułkę to zacznie przetaczać przed wami wizję cudownych perspektyw pracy i jakie to możliwości stwarza pismo 21.Wiek np. przed handlowcami w biurze reklamy... Personel jest ciągle wymieniany: asystentki średnio pracują 2,5 miesiąca, (przez ostatni rok było ich podobno 11). Podczas mojej pracy w Amconex-ie były 3. Redakcja składa się z jednej redaktorki która pracuje (jeszcze) 4miesiące i korektorki, biuro reklamy nowe, najdłuej pracujacy to 3 miesiące. mowy są zawierane dwie. U(usunięte przez administratora). Jak się będziecie żegnać z Amconexem to o ostatnią pensję będziecie się wykłócać bo na spokojnie to wam nie wypłaci. Czy warto się "szarpać" przez tak krótki czas z kimś takim? Jeżeli jesteście bez kasy to się zatrudnijcie na krótko, ale w międzyczasie szukajcie normalnej pracy.

Zostaw opinię o Amconex Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amconex Sp. z o.o.