counter
1 1 10 5 1
Władek Nowy wpis

Czy tylko narzekać potraficie? Jeszcze nie zaczęta praca a już narzekanie a w sumie to dobra firma

Odpowiedz Nowy wpis
@Władek

Wstępnie radziłabym popracować nad jakością rozmów kwalifikacyjnych oraz nastawieniem do pracownika. Współczuję osobom pracującym w tej "świetnej" firmie.

Rozmowa rekrutacyjna Nowy wpis

A ja pytam dlaczego usuwane są wpisy odradzające przybycie na rozmowy rekrutacyjne? Po to jest to forum, by możnaby wyrażać swoje opinie.

Tak2Nie
EMD Nowy wpis

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Asystentki Prezesa - na początku dostałam kartkę z pytaniami w ogóle nie związanymi z pracą administracyjną, następnie była rozmowa z p. Prezesem. Niestety przy dużych wymaganiach na stanowisko firma oferuje najniższą krajową w trakcie okresu próbnego - to chyba jakaś kpina. Nie polecam.

Opinia

Witam, A jakie miała Pani/Pan doświadczenia związane z rozmowa rekrutacyjna? Być może podobne do moich.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kandydatka

Nie zgodzę się z negatywnymi opiniami. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej - Pracodawca bardzo uprzejmy i miły. Rozmowa bardzo sympatyczna! Myślę, że dla osoby, która chciałaby się uczyć i rozwijać w takiej branży - jak najbardziej ok.

Ostrzegam

Uwaga, nie polecam pracy w tej firmie.

Opinia

Nie polecam. Biuro tragiczne, wizualnie, jak również w kwestii porządku. pan prezes niekulturalny, niemiły i niedyplomatyczny. Jeżeli szukacie pracy, to starajcie się o nią w firmach, które reprezentują wyzszy poziom.

Alek

A wie ktoś czy tu się da awansować czy raczej jak już się dostanie stanowisko to się na nim zostaje?

TakNie

Czekamy cały czas na nowe sprawozdania od Was! Każda opinia się liczy! Co wiecie o pracy w firmie Via Logica Sp. z o.o. w mieście Warszawa?

Zostaw merytoryczną opinię o Via Logica Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad