Opinie o Hilti Poland w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hilti Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hilti Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hilti Poland w Warszawa

Kiedy mogę zaaplikować o prace jako terytorialny przedstawiciel jeżeli prace mogę zacząć od 1 września żeby płynnie przeszedł okres rekrutacji i ile mniej więcej on trwa?

@Zainteresowany

W takim wypadku prosimy o przesłanie aplikacji poprzez poniższy link: https://recruitingapp-2845.umantis.com/Vacancies/5889/Application/CheckLogin/30?lang=pol Prosimy w komentarzu zaznaczyć preferowany termin i miejsce rozpoczęcia pracy. Proces rekrutacji najczęściej trwa od 2 do 4 tygodni, w zależności od lokalizacji. Jeśli rekrutacja dotyczy lokalizacji, w której aktualnie nie mamy otwartego wakatu, Pana aplikacja (oczywiście za Pana zgodą) zostanie zamieszczona w naszej bazie kandydatów i wrócimy do Pana aplikacji gdy tylko taki proces się rozpocznie.

Były uff

Pracodawca skupiony przede wszystkim na maksymalnym wykorzystaniu pracownika. Jednak twierdzą, że jest to wykorzystanie potencjału... Jak tylko zauważą, że świeci ci się rezerwa natychmiast out. Klasyczna korpo.

@Były uff

Dziękujemy, że poruszyłeś tę kwestię, dla każdego z użytkowników jest to z pewnością bardzo ważne. W każdej organizacji zdarzają się sytuacje kiedy Pracodawca rozstaje się z Pracownikiem. Najczęściej przyczyną tego jest niewywiązywanie się z codziennych zadań, jakie Pracodawca stawia przed Pracownikiem. Nie jest to domena wyłącznie dużych korporacji, ale każdej mniejszej czy większej firmy. W Hilti dokładamy wszelkich starań, aby pracownicy wiedzieli, czego dokładnie oczekuje się od nich na danym stanowisku pracy. W ramach procesu oceny pracowniczej, każdemu z nas cyklicznie wyznaczane są konkretne cele biznesowe i rozwojowe oraz ustalane są konkretne kryteria rozliczania z realizacji tych zdań. W sytuacji gdy pracownik nie realizuje ustalonych zadań na zgodnym z oczekiwaniami poziomie, przede wszystkim szukamy najpierw przyczyn takiego stanu rzeczy i udzielamy odpowiedniego wsparcia, mającego na celu podniesienie efektów pracy. Decyzja o rozstaniu z Pracownikiem jest zawsze bardzo trudna dla każdej ze stron, nigdy nie jest podejmowana pochopnie, a jej konsekwencje ponosi nie tylko pracownik, ale także przełożony, jego zespół i cała firma. Jeśli w Twoim odczuciu zachowanie Twojego przełożonego było nieprofesjonalne, napisz do nas o tym pod adres kariera.pl@hilti.com, abyśmy mogli wyjaśnić zaistniałą sytuację. Z góry bardzo Ci dziękujemy.

@Były uff

Tak jak pisze " były" korpo na maksa niczym się nie różni od zamordystycznej spożywki do zwolnienia lub degradacji nie potrzeba powodu wystarczy pretekst a realizowanie zadań sprzedażowych wcale nie gwarantuje bezpoeczeństwa od kilku lat widać metodyczną eksterminację pracowników z największym stażem ,a w bdury o programach naprawczych wcale nie wierz np.ostatnio odbyła sie akcja uszyta na miarę kiedy to wybrana grupa starych pracowników otrzymała wypowiedzenie warunków pracy i płacy (oczywiście na minus) dodam iż wszyscy otrzymali identyczny dokument z identycznym powodem czy pretekstem rodzi się pytanie jak to możliwe że wszyscu buli słabi dokładnie w tym samym aspekcie pracy.

radny
@Były uff

Dla wszystkich zainteresowanych pracą w Hilti. Pamietajcie rade starszego pracownika, w ubiegłych latach byłem Rzeczoznawcą Technicznym a teraz niestety ale jestem po prostu Akwizytorem Hilti.. to smutne ale prawdziwe.. wytłumacze wiec , w pracy musze naciągać klientów(chcąc sprostac planom , które i tak cieżko wyrobić) na najdroższy produkt czesto nie warty tak wysokiej ceny , wchodzę do firm , instytucji , na budowy (zaznaczam klientowi, nie partnerowi) bo to co oferuje wspaniałe Hilti to najdroższe produkty wysoko marżowe, które nie do końca sa warte tej ceny...chcecie pracować szybko w stresie i dorobić sie siwych włosów to zapraszam do Hilti, jak widac wielu przychodzi i odchodzi , .... nasz marketing próbuje sprostac odpowiedziom jak tylko może i tłumaczy te wyuczone korporacyjne regułki tuszując prawde.... ale kto ma uszy do słuchania niechaj słucha..

Arek

Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko Terytorialny Przedstawiciel Handlowy na teren Leszno i okolice, lecz z moich obserwacji wynika, iż poszukujecie przedstawiciela na ten teren już około półtora roku??!! W takiej sytuacji nasuwa się pytanie, w czym tkwi problem?? Ciężki teren, kierownik czy po prostu nie ma odpowiednich ludzi do pracy??

@Arek

Rzeczywiście w regionie województwa wielkopolskiego kilkukrotnie zamieszczaliśmy ogłoszenia rekrutacyjne. Leszno jest jednym z miast, w których regularnie szukamy pracowników, ze względu na jego centralne położenie oraz ilość tam zlokalizowanych stanowisk i obsługiwanych przez Hilti branż. Stanowiska sprzedażowe w Hilti wymagają bardzo wysokich kompetencji jak i dopasowania do zespołu. Mamy bardzo jasno i szczegółowo określony profil kandydatów i oczekiwań odnośnie wiedzy merytorycznej, doświadczeń i cech osobowości kandydatów. Niekiedy znalezienie kandydatów odpowiadających naszym oczekiwaniom zajmuje nam więcej czasu, stąd zdarzają się kilkukrotne w danym terytorium procesy rekrutacyjne. Zachęcamy do aplikowania, może to właśnie Pan dołączy do naszego zespołu? :)

brukarz

Dla wszystkich aplikujących... Zacznę od tego, że nie udało mi się pomyślnie przejść drugiego etapu rekrutacji, nad czym ubolewam ale nie zawsze każda historia kończy się happy end'em. Nie zamierzam wylewać tu wiadra pomyj na sam proces rekrutacji ani na osoby decyzyjne, z którymi spotkałem się na drugim etapie. Tak pierwszy jak i drugi etap były przeprowadzone profesjonalnie. Mimo, że drugi etap to rozkładanie na części pierwsze doświadczenia zawodowego i szereg,niekiedy, tzw trudnych pytań no i scenka sprzedażowa, w której nie mając doświadczenia można krótko mówiąc zostać rozłożonym na łopatki to i tak wyszedłem z lekkim uśmiechem na ustach. Nie chodzi tu o przekonanie, że to ja będę osobą, która zostanie wybrana do Programu Rozwojowego Hilti ale fakt, że Panowie tuż po scence podzielili się ze mną swoimi spostrzeżeniami co mogłem zrobić lepiej, a w moim odczuciu była to cenna lekcja/rada. Wszystko napisane powyżej może się wydać czytającym mało istotne ale z doświadczenia wiem, że profesjonalnie przygotowany proces rekrutacji to nie jest rzecz oczywista w wielu firmach, a na spotkaniu z managerem często można poczuć się jak twór ostatniego odcinka układu pokarmowego - z góry przepraszam za porównanie. Jedyną kwestią, która pozostawia lekki niesmak jest feedback. Sądząc po ilości notatek sporządzanych w czasie rozmowy przez Panów można by wyłuskać do informacji zwrotnej coś więcej aniżeli "Chciałabym poinformować, iż nie zdecydowaliśmy się na Pana kandydaturę w prowadzonej rekrutacji". Tak czy inaczej dziękuje za doświadczenie i pozdrawiam Panów z Gdańska, z którymi mialem przyjemność rozmawiać.

@brukarz

Dziękujemy za podzielenie się tą informacją zwrotną. Cieszymy się, że pomimo negatywnego finalnego wyniku rozmów rekrutacyjnych, pozytywnie ocenia Pan przebieg procesu rekrutacji w Hilti. Dokładamy wszelkich starań aby tak właśnie było. Rozumiemy, iż pomimo samej informacji zwrotnej udzielonej podczas wywiadu liczy Pan na bardziej rozbudowany feedback z całości procesu. Bardzo chętnie przekażemy Panu pogłębioną informację zwrotną, wystarczy skontaktować się bezpośrednio z naszym działem rekrutacji odpowiadając na poprzednią wiadomość mailową lub napisać na adres kariera.pl@hilti.com podając swoje dane, nazwę stanowiska i lokalizację. Czekamy na kontakt i podrawiamy.

brukarz
@Hilti Poland

Z przykrością muszę przyznać, że doczekanie się takiego rozbudowanego feedbacku graniczny z cudem albo zwyczajnie 'polityka firmy' w praktyce nie oferuje takich informacji. Mój mail świeci pustką mimo wysłania maila z prośbą, tak do rekruterki jak i pod wyżej wymieniony adres, więc zaczynam dochodzić do wniosku, że @Hilti Poland robi sobie tylko dobry PR pisząc o możliwości otrzymania rozbudowanej informacji zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej,

zadowolony
@brukarz

nie masz chłopie czego żałować od kilku lat "korpo pełną gębą" a ty stał byś się cyferką w ekselu ja niedawno złożyłem wypowiedzenie jak i wielu kolegów należy się zastanowić dlaczego tylko w zeszłym roku wymieniła się połowa przedstawicieli (zdecydowana większość odeszła sama reszta zwolniona pod pretekstem a nie z powodu)

@brukarz

Bardzo przepraszamy, że musiał Pan czekać na rozbudowaną informację zwrotną. Niestety okres przed i po Świętach Wielkanocy to także czas urlopów naszych pracowników, co niekiedy może wpłynąć na długość całego procesu. Wierzymy, że feedback przekazany telefonicznie przez jedną z osób prowadzących wywiad w II etapie spełnił Pana oczekiwania i mimo negatywnego wyniku rozmów rekrutacyjnych ocenia Pan kontakt z nami pozytywnie. Pozdrawiamy.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Montaż hoteli dla owadów/ Proste prace manualne
Łubianka
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Chce u was pracować

Czy trzeba mieć doświadczenie w państwa branży żeby dostać się na przedstawiciela handlowego ? Czy bierzecie ludzi i szkolicie na swoich specjalistów? Kobiety również maja szanse ?:)

@Chce u was pracować

Nasz zespół to grono dobrze dobranych osobowości, a niektórzy z naszych najlepszych pracowników trafili do nas bez żadnego doświadczenia w branży. Dlatego nic nie szkodzi, jeśli nie masz doświadczenia w budownictwie. W Hilti każdy zawdzięcza swój sukces pracy zespołowej i uzdolnieniom, doświadczenie ma drugorzędne znaczenie. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do szkolenia nowych pracowników, dlatego niezbędną wiedzę i umiejętności możesz zdobyć uczestnicząc w licznych szkoleniach, począwszy od szkolenia wstępnego, po warsztaty sprzedażowe i produktowe. Wydaje Ci się, że to branża „męska”? Nic bardziej mylnego. Zespół Hilti w 25% stanowią kobiety, 40% osób zatrudnionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy to kobiety, a połowa naszego Zarządu jest płci żeńskiej. Czekamy na Twoją aplikację :)

Martin
@Hilti Poland

Witam, dołączę się do pytania, tylko bardziej szczegółowo. Pracuję w branży bankowej od 12 lat, jako doradca klienta, oraz sprzedawca - produkty finansowe - przede wszystkikm kredyty gotówkowe oraz produkty inwestycyjne. Mam doświadczenie w pracy na słuchawce oraz bezpośredniej z klientem. Mój wiek 42 lata. Chcę się przebranżowić, ponieważ branża bankowa nie jest już rozwojowa. ten sektor się już kurczy, więc nie ma co liczyć na rozwój. Czy w moim przypadku jest szansa na zatrudnienie w Państwa branży? Pozdrawiam

@Martin

szukaj gdzie indziej bo wpadniesz z deszczu pod rynne chyba że pasuje Tobie funkconowanie w korpo i praca pod dyktando dla tabelek i statystyk.

@Martin

Dziękujemy za zainteresowanie Hilti. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Nasz zespół to grono dobrze dobranych osobowości, a niektórzy z naszych najlepszych pracowników trafili do nas bez żadnego doświadczenia w branży. Dlatego nic nie szkodzi, jeśli nie ma Pan doświadczenia w budownictwie. W Hilti każdy zawdzięcza swój sukces pracy zespołowej i uzdolnieniom, doświadczenie ma drugorzędne znaczenie. Do naszego zespołu można dołączyć na wiele sposobów, wszystko zależy od umiejętności, mocnych stron, zainteresowań i ambicji. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na stronie: https://careers.hilti.pl/pl-pl/search/jobs?f[0]=sm_field_country%3APL Znajdzie Pan tutaj szczegółowe informacje o stanowiskach i możliwościach, a także wymaganiach jakie stawiamy kandydatom.

Estetix

Do ludzi ktorzy znają temat. Powiedzcie dlaczego jest tyle ogłoszeń na cała Polskę do Hilti? Czy sa aż takie rotacje ? Moim zdaniem to niedobrze pokazuje firme . Zastanawiam się nad wysłaniem aplikacji i liczę na szczerą opinie czy warto ?

były
@Estetix

odradzam. Nie warto jeśli dbasz o siebie i rodzinę.

@Estetix

bo ludzie masowo odchodzą z tego korpo kołchozu

z doswiadczeniem

Wita, jestem po 2-gim etapie. Wie ktoś jak wygląda sprawa z zarobkami (ile na rekę i ile można premii dostać) oraz jakimi samochodami jeździ Terytorialni Przedstawiciele Sprzedaży?

odp
@z doswiadczeniem

3900 netto i brak premii na okresie próbnym, po okresie próbnym 3200 netto + premia (od zera do nieskończoności). Samochody Octavie Combi.

@odp

Ile płacą konsultantom ds technicznych? Jak z podwyżkach?

@odp

Ile srednio i realnie zarabia sie na premiach?

ulrych
@D136089

1000 netto

Tom

Premia miesięczna??

@ulrych

A ile mniej wiecej premia roczna?

ulrych
@D136089

10.000 netto

@ulrych

Ile?!

@odp

co ty chłopie bradzisz o nieskończoności

łukasz

witam czy znajmość języka angielskiego na stanowisku przedstawiciela handlowego jest konieczna? z rozumieniem angielskiego nie mam problemu gorzej w drugą stroną...

Zainteresowana

Czy przedstawiciel handlowy ma jakieś rany czasowe w których musi pracować czy bardziej wolna rękę ? Pracują w weekendy ? Czy są cały czas w terenie czy maja tez biuro?

@Zainteresowana

Darzymy naszych pracowników zaufaniem i jednocześnie przekazujemy im odpowiedzialność i dużą swobodę w realizacji swoich celów biznesowych. Nasi przedstawiciele samodzielnie zarządzają swoim terytorium, bazą klientów a także czasem pracy. Działamy w oparciu o model sprzedaży bezpośredniej, co oznacza że rola przedstawiciela polega na rozwijaniu relacji z aktualnymi klientami oraz nawiązywaniu nowych kontaktów. Ramy czasowe w jakich pracujemy są zależne głownie od godzin pracy naszych klientów. Praca jest w 100% w terenie, natomiast wszystkie niezbędne aktywności np. planowanie wizyt czy raportowanie można wykonać korzystając z aplikacji w smartfonie. Pracujemy wyłacznie od poniedziałku do piątku. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt kariera.pl@hilti.com

Zaintersowany

#RKS a jak mogę zapytać jakie warunki zatrudnienia daje firma dla osób na Twoim stanowisku tj. jakie auto jaki socjal jaka podstawa?

@Zaintersowany

Podstawy dla RKS są między 6500 a 8000 brutto, z naciskiem na dolne widełki, bo firma się aktualnie zwija. Samochód VW Passat. Socjal jak u wszystkich.

Handlowiec@Hilti
@RKS

Ty no proszę cię - pokaż mi w Hilti VW Passata :-) hahahahah Masz info chyba z 5 lat wstecz - jak nie wiesz to się nie wypowiadaj - wszyscy RKS jeźdzą Superbami Twoje stawki też to jakaś historia - hahahah, tyle to ma ogarnięty handlowiec (nie mógę że na starcie, żeby było jasne).

@Handlowiec@Hilti

Nie żadne 5 lat, bo jeszcze w 2014-2015 miałem Passata B7 jako RKS i takie były stawki. Patrząc po kondycji, pozycji firmy na rynku i rozmowach z byłymi współpracownikami wątpię, żeby je podniesiono od tamtego czasu. A co do ogarniętych handlowców - zgadza się, zarabiają podobnie lub więcej niż niektórzy RKS. Od 2 lat jestem dyrektorem handlowym u konkurencji i cały czas przecieram oczy ze zdumienia jak mało Hilti płaci w stosunku do tego co się zarabia dla firmy. Przy takich obrotach jakie robią w normalnej firmie mogliby zarabiać bez problemu 2x więcej.

valv
@Handlowiec@Hilti

dobrze powiedzial, takie sa widelki podstawy dla rks, a passaty byly tuz przed obecnymi superbami

DRS
@RKS

Mam zatem pytanie. Jestem w trakcie rekrutacji do firmy z pozytywną oceną po 1'Szym etapie. Jestem regionalnym od 10lat w branży budowlanej. Piszesz, że pracujesz u konkurencji, a Hilti powinno płacić sporo więcej na stanowisku RKS. Reasumując, może więc warto aplikować do Twojej firmy? Jestem ze Śląska.

@DRS

U nas nie ma RKSów, ale potrzebuję Key Account Managera na Śląsk. Zarobki w okolicach 100-150k brutto rocznie w zależności od wyników. Papierologia ograniczona do minimum, duża swoboda działania i Mondeo bez GPS :) Podaj maila, z chęcią przedstawię Tobie szczegóły.

tez krs
@RKS

masz nieaktualne dane, ja jako rks mam ponad 9k brutto podstawy i jezdze czarnym superbem, a nie paskiem, a przy dobrych wynikach regionu da sie wynegocjowac ponad 10k.

@tez krs

To musisz być ze starego rozdania, bo teraz byś tyle nie wyhaczył. Ciesz się, póki masz, bo przy najbliższym dołku tacy jak Ty z odstającymi pensjami są pierwsi do odstrzału. No chyba że Twój region kręci równie odstającą cyfrę, to może się uchowasz ;)

kandydat
@Zaintersowany

Podbijam pytanie tylko interesuje mnie również jak wyglądają możliwości premiowe i jak ta premia jest liczona?

Chris
@RKS

Witam, jestem z podlasia. W branży technicznej od 17 lat. Również zastanawiam się nad Hilti. Może firma w której pracujesz będzie równie interesująca. Szukacie kogoś w tym rejonie?

@Chris

Zachęcamy do przesłania CV. Szukamy przedstawicieli Sprzedaży w całej Polsce. Link do oferty pracy: https://careers.hilti.pl/pl-pl/jobs/terytorialny-przedstawiciel-sprzedazy-3

Krk

HR może przez tel ok ale na kolejnym etapie rekrutacji to spotykasz się z ludźmi którym nie chce się robić i idą przesluchiwac kandydatów. A nie mają o tym zielonego pojęcia. Nie polecam bo na rozmowie nic się od nich nie dowiesz a potem wpadasz w tarapaty zatrudniając się. Odpowiedzi bardzo okrezne itd.. nie polecam

@Krk

Dziękujemy za informację zwrotną i przepraszamy, jeśli poczuł(a) się Pan(i) nieprofesjonalnie potraktowany(a). Będziemy wdzięczni za przesłanie bardziej szczegółowych informacji dotyczących procesu rekrutacji na adres kariera.pl@hilti.com. Pozwoli nam to wyjaśnić okoliczności, przekazać informację zwrotną odpowiednim osobom i zapobiec takim sytuacjom w przyszłości. Dziękujemy.

Przedstawiciel

Witam serdecznie nie dawno aplikowałem na stanowisko przedstawiciela, po przejściu wszystkich etapów rekrutacji, począwszy od rozmowy telefonicznej, skończywszy na rozmowie z kierownikiem regionu, niestety nie udało mi się dostać. W rozmowie z kierownikiem padło stwierdzenie, że był po prostu ktoś lepszy i jeżeli będą potrzebować przedstawiciela na ten region to będą dzwonić. Moje pytanie brzmi czy ktoś miał podobnie i miał zaproszenie na ponowną rozmowę rekrutacyjną? Czy ponowne aplikowanie ma sens i czy wtedy będę przechodzi na nowo wszystkie etapy? Pozdrawiam

jony
@Przedstawiciel

Ja miałem podobnie we wrześniu. Tylko z taką różnicą ze jeździłem 200km na te spotkania. Później nawet nie dostałem żadnej odpowiedzi więc uważam że to trochę niepoważne ze strony Hilti.

@jony

Przede wszystkim bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i dziękujemy za informację. Staramy się udzielać informacji zwrotnej każdemu kandydatowi, który został włączony w proces rekrutacji w Hilti. Takie sygnały są dla nas niezwykle cenne, dlatego też chcielibyśmy dowiedzieć się więcej. Czy moglibyśmy prosić o przesłanie więcej informacji na adres kariera.pl@hilti.com (miasto i stanowisko o jakie Pan się ubiegał, nazwiska osób biorących udział w procesie rekrutacji)? Pozwoli nam to wyjaśnić sytuację i z pewnością pomoże nam to zapobiec takim przypadkom w przyszłości.

@Przedstawiciel

Najczęściej w takim wypadku proces rekrutacji jest zdecydowanie krótszy, ale do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Prosimy o bezpośredni kontakt i przesłanie informacji o rekrutacji, w której Pan uczestniczył na adres kariera.pl@hilti.com - to pozwoli na ustalenie dalszych etapów. Pozdrawiamy.

niedoszły HILTI'owiec

Widzę, że RKS'a szukają. Ktoś napisze o szczegółach (ale nie tak, jak nabazgrano w oficjalnej ofercie)? Jakiś czas temu odrzuciłem ich ofertę pracy i trafiłem... jak kulą w płot. I teraz muszę z tego jakoś wybrnąć. ;) Warto spróbować znowu?

@niedoszły HILTI'owiec

Zachęcamy do ponownego kontaktu z naszym działem rekrutacji pod adresem kariera.pl@hilti.com. Chętnie opowiemy zarówno o szczegółach oferty, która Pana interesuje, jak i procesie ponownego włączenia w proces rekrutacji. Pozdrawiamy :)

Przedstawiciel

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie zatrudnienia na stanowisku przedstawiciela. Przeszedłem cały proces rekrutacyjny skończywszy na rozmowie z kierownikiem. Niestety był ktoś ode mnie lepszy. W rozmowie kierownik poinformował mnie o tym i powiedział, że jestem w bazie i w razie kolejnej oferty pracy będę brany pod uwagę. Moje pytanie brzmi: czy ktoś był w podobnej sytuacji i rzeczywiście dostał ponowne zaproszenie na rozmowę z kierownikiem, czy należy aplikować na nowo i przechodzić wszystkie etapy na nowo? Pozdrawiam

Emjay

A jakie szanse są na zatrudnienie po jeździe w terenie i jak wyglada ten dzień? Na co trzeba zwrócić uwagę?

Handlowiec@Hilti
@Emjay

to dzień dla kandydata - zobacz czy Ci robota pasuje, pytaj o co chcesz. Moze akuat pojeździsz ze mną :-)

Shizoko
@Handlowiec@Hilti

A koedy jest wypłata w hilti „1”-czy inny dzień miesiąca?

Ryba - PH Hilti

Co do wypowiedzi pana mówiącego o rekrutacji to coś mi się niezgadza. rekrutacja w Hilti zawsze wyglada tak, że pierwszy etap masz rozmowę przez tel. w języku angielskim, po której od razu nie zapraszają na spotkanie tylko dziękują i mówią, że w przeciągu tygodnia dadzą Ci znać czy się zakwalifikowałeś. Jeśli się bardzo spodobasz i usłyszą, że Twój angielski jest dobry to zaproszą Cię na kolejny etap już następnego dnia, a jesli nie to po ok. tygodniu czasu napiszą Ci maila, że nie przeszedłeś na kolejny etap i to raczej tego dotyczył ten mail, który otrzymałeś - poprostu miałeś słabą gadkę lub angielski. Life is brutal chłopie! Trzeba mieć czasami trochę samokrytyki.

gfdhshrthrstjs
@Ryba - PH Hilti

nieprawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

koper
@Ryba - PH Hilti

KŁAMIESZ !!! Nie informują o dalszym braku zainteresowania Twoją osobą pomimo, iż zapewniają inaczej. To jest właśnie KULTURA HILTI. Zakłamanie, obłuda, obietnice bez pokrycia i brak szacunku do człowieka. Taka właśnie jest twarz KORPO HILTI. Pozdrawiam serdecznie "fachowców" od batoników i z ...zona.

pośrodku
@koper

No nie wiem, może warto po tygodniu samemu się dowiedzieć? Często feedback od strony aplikanta jest ważny. Oczywiście to nie zmienia faktu że zawsze każdy pracodawca powinien informować o przebiegu informacji a brak takich informacji to brak jakiejkolwiek kultury.

Diego89

Panowie! Już po rozmowie na stanowisko konsultanta ds techncznych. Inzynier, 3 lata doswiadczenia w budownictwie, biegly angielski. Na jakie stawki mog liczyc? Dzieki za odpowiedz.

Tom.

Po jakim czasie jest telefon z wynikiem rekrutacji / przejściem do następnego etapu rekrutacji? Jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji?

Tym

#RKS a jak mogę zapytać jakie warunki gwarantuje firma na takim stanowisku jak Twoje tj. RKS? Chodzi mi o auto socjal zarobki?

Diego89

Czesc wszystkim Niedlugo mam rozmowe w hilti na stanowisko konsultanta ds techncznych. Inzynier, 3 lata doswiadczenia w budownictwie, biegly angielski. Na jakie stawki mog liczyc? Wiekszosc rozmowcow pracuje/pracowalo na stanowiskach handlowych. Jak sie ma syuacja w hilti na stanowiskach bardziej techncznych takich jak field engineer? Dzieki za odpowiedz.

Zostaw merytoryczną opinię o Hilti Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Hilti Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Hilti Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hilti Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hilti Poland?

Kandydaci do pracy w Hilti Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hilti Poland