Promedica24 Poland

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Promedica24 Poland

Anabell

Nie polecam, pracownicy firmy Promedica24 robią co chcą. Umawiasz sie na wyjazd na miesiąc a okazuje sie ze trzeba zostać półtora miesiąca. Jak pojawia się problem to nikt nie wie co robić i traci się z nimi kontakt. Moje sugestie dla Promedica24 Oddział w Zielonej Górze: Żeby zaczęli słuchać ludzi.

Grzegorz

@..., jak ocenisz pozostałe warunki pracy, które miałeś pracując za pośrednictwem firmy Promedica24 Oddział w Zielonej Górze? Była to Twoja pierwsza praca, którą wykonywałeś poza granicami kraju, czy może masz porównanie z innymi firmami za pośrednictwem, których pracowałeś w takim charakterze?

licznasiebie

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego ,że jeżdżąc do Anglii nie każdy podopieczny ma internet. W takiej sytuacji Agencja Promedica24 proponuje własny internet który kosztuje 15 funtów za 10 GB jest to jakieś dziesięć obejrzanych filmów na komputerze. Firma odciąga Ci te pieniądze z pensji. Czyli trzeba się liczyć z tym ,że przy niezbyt częstym korzystaniu z internetu który proponuje Ci Agencja Promedica24 musisz wydać 100 funtów miesięcznie.

...
@licznasiebie

Są kontrakty w Anglii gdzie rodzina z podopiecznym nie zgadzają się na zainstalowanie internetu w domu dla opiekunki bo najzwyczajniej w świecie nie chcą za to płacić. W takiej sytuacji agencja przywozi na kontrakt dla opiekunki dla zwany dongle. Jest to urządzenie do mobilnego internetu i raz na miesiąc agencja zobowiązuje się do ładowania internetu 15 GB jeżeli przekroczysz ten limit ( ja przekroczyłam limit w dwa dni) możesz wykupić 10 GB za 15 funtów ale wtedy płacisz za to ze swojej pensji. Tu jest tak ,że jak przekroczysz limit który masz do wykorzystania internet całkowicie Ci wyłącza i nie możesz z niego korzystać. W moim przypadku wygląda to tak ,że w ciągu miesiąca zużywam 100 GB więc łatwo policzyć ,że muszę wydać na nie 150 funtów. Jeżeli jesteś na kontrakcie na którym zarabiasz 1000 funtów a do tego musisz opłacić sobie internet 150 funtów. No chyba ,że nie chcesz ale wtedy nie będziesz używał internetu. To na koniec miesiąca za cztery tygodnie pracy dostaniesz 850 funtów przy dzisiejszym kursie funta 4.79 wychodzi ,że zarabiasz 4071,5

Grzegorz

@licznasiebie, masz może wiedzę na temat innych aspektów, których można doświadczyć w pracy za pośrednictwem firmy Promedica24 Oddział w Zielonej Górze? W temacie od dłuższego czasu panuje cisza, dlatego chciałbym wiedzieć, czy ktoś z Was pracuje bądź pracował w tej firmie w ostatnim czasie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami, które posiadanie na temat tej firmy.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Promedica24 Poland.
Grzegorz

@bozena, może w takim razie napisałabyś coś o pracy w Promedica24 Oddział w Zielonej Górze osobom, które nigdy nie pracowały w tej firmie i są zainteresowane zatrudnieniem? Każda Twoja prawdziwa i merytoryczna uwaga posłuży innym użytkownikom forum.

bozena

Promedica sama daje sobie opinie Wiec szkoda co kolwiek pisac kto pracowal ten wie

Joanna

Ja jestem bardzo zadowolona. Pracuję 1,5 roku i jest super. Firma dba o mnie jak jestem w Niemczech, dba w czasie podróży, pieniądze zawsze na czas, dostałam na urodziny kartkę i smsa z życzeniami . Czuję się doceniana jak nigdy przedtem. Jest to najlepsza praca w moim życiu , chociaż pracowałam na wysokich stanowiskach. Nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną ponieważ daje mi ogromną satysfakcję. Promedica pomogła wielu kobietom "wyjść z cienia" Mi także. Jestem wdzięczna za pracę, chce pracować jak najdłużej. A panie z oddziau w Zielonej Górze są super :)

zadowolona

Firma warta polecenia wypłata na czas dojazd do podopiecznych zorganizowany super. Zarobki w porządku(niech ktoś spróbuje zarobić taką kasę w Polsce).Jestem zadowolona z pracy w Promedica24

pani 50

do bani

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 Poland

• Jak się pracuje w Promedica24 Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24 Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Promedica24 Poland