Opinie o Union Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Union Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Union Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Union Sp. z o.o. w Gdańsk

Czy Union Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Wujek Nowy wpis

Najpierw to niech zorganizuje wypłacenie pieniędzy pracownikom bo z tym to mają problem od 6 miesięcy :)

Najbardziej rzeczowa rozmowa na jakiej byłam. Bez (usunięte przez administratora) pytań typu o cechy i jak zrobić samolot z konserwy. Zarząd bardzo miły a biuro ładne.

Janek Nowy wpis
@Kandydat

Czy aby na pewno to był zarząd..? Pytania rzeczowe to fakt, ale zarząd chamski, na zasadzie ,, niech wszyscy zobaczą kto tu rzadzi".

Mariusz Nowy wpis
@Kandydat

Byliśmy chyba na rozmowie rekrutacyjnej w dwóch różnych firmach.. Rozmowa rzeczowa, to prawda, ale za to zarząd chamski i głupiomądry.

Ciekawy

Jak atmosfera w firmie ? System zarządzania ? Dużo osób zatrudniają ? Warto wysyłać cv ?

Dejfi
@Ciekawy

Atmosfera dobra, fajne osoby tam pracują. Socjal bardzo dobry. Polecam

Emil

@Kandydat czyli same konkrety, a jak z podaniem wyniku rozmowy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Union Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Pawel

Czy firma jest już długo na rynku?

Krzysztof

Witam, prowadzę windykację wobec tej firmy, zainteresowanych zapraszam pod numer 506734471.

Grzesiek

Tak spokojnie zrobiło się na tym forum, czy to znaczy, że dobrze się pracuje?

Wiktor

Firma z dość długim stażem działania w branży. Stabilna i dobry pracodawca, polecam.

Jak długo czekaliście na odzew z Union Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe? Oddzwaniają zawsze?

Mowiono, ze kontaktuja sie tylko z wybranymi osobami

Workflow

Jeśli szukasz pracy jako spawacz zgłoś się do BASE GROUP

Xxx

Fatygowanie kogoś kilkaset kilometrów na rozmowę kwalifikacyjną i nieudzielenie jakiejkolwiek informacji zwrotnej o wyniku rekrutacji każe mi sądzić, że mam do czynienia z firmą niepoważną. Nie polecam.

adam nieznany

malo placa monter 18 spawacz21 obiecuja potem podwyzki ale nie daja robota na redgeny wielkie wymagania

Byłem na rozmowie o pracy na stanowisko Technologa. Pierwsza rozmowa trwała 18 min, pytania typu: 3 zalety, 2 wady, jakie ma Pan cechy charakteru, które nas przekonają, żeby Pana zatrudnić. 0 konkretów, myślałem, że tutaj trzeba się wykazać wiedzą techniczną a nie zaletami czy wadami własnej osoby -.- rekrutujący wykazali się brakiem zainteresowania osobą. Myślałem, że czasy na pytania: gdzie się Pan widzi za 5 lat, już minęły, ale niestety w tej firmie panuje nadal PRL :)

Monter

Firma nie godna polecenia prezesi obiecują złote góry a jak przychodzi przestój to zwalniają ludzi

admin

Czy firma Union Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe organizuje podróże służbowe? Wiesz coś nowego na temat firmy? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Union Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Union Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Union Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Union Sp. z o.o.
  • Równa 19/21