“INFRACORR Sp. Z o.o.” -

Gdańsk

Opinie o “INFRACORR Sp. Z o.o.” -

Dulcynea z Tobos

Aż się wierzyć nie chce, co o tym ich prezesie można przeczytać. Ważniejszy od Pana Boga a do tego Don Juan w amatorskim wydaniu.

bydgoszczanka

starałam sie tam o prace i dostałam propozycje nie do odrzucenia!!bardzo niewybredna - seksualną - niestety nie w moim guście ! od samego Pana Prezesa człowiekma ma mniemanie ze jest Bogiem ! ale świadczy o Firmie i o tym co ludzie tam zarabuiający na chleb muszą znosić. żenada

Wiesz kto :))))

Na temat firmy INFRACORR - złożyłam CV ale nawet nie raczyli sie odezwać.... Widocznie etyka biznesu ich nie dotyczy-przykre, ale muszę to zaakceptować. Szkoda. A Pan PREZES jest patriotą i moim ulubieńcem - kochał/kocha Sopot, Warszawę, Bydgoszcz a teraz podobno kocha Gdańsk. Wszystkie to PIĘKNE miasta - podobno :) Ciekawe czy te miasta odwzajemniały lub odwzajemniają MU tak piękne, subtelne, cudowne, nieziemskie uczucie MIŁOŚCI jakim je obdarzał i obdarza. Ach miłość to piękno, romantyzm!!

Kochanka

Co tak cicho? A prezes przecież nadal szaleje. Chyba były ciekawe te wpisy skoro admin je usunął, no, dziewczyny, odwagi może coś napiszemy więcej :) Jak to ktoś powiedział - król jest nagi. Tyle że tu nie ma króla. Pozdrowienia dla Pana Prezesa z Bydgoszczy.

Małgosia

No to otwarła się puszka pandory...Bardzo dobrze, że wreszcie prawda wyszła na jaw. (usunięte przez administratora)

Mimi

Ja też niestety znam tą firmę bardzo dobrze, aż za dobrze. Warunki awansu żadne, wynagrodzenia słabe. (usunięte przez administratora) Mam kogoś kto pracuje w tej firmie i jej/jego marzeniem jest jak najszybciej zmienić pracę. Jeśli nie masz pracy – tak, bo będziesz miał co jeść. Jeśli masz co jeść, szukaj normalnej pracy.

Zainteresowany

Też jestem zainteresowany tą firmą, o upodobaniach Prezesa to wszyscy wiedzą:::))(usunięte przez administratora)Ale mam pytanie o możliwości rozwoju osobistego w tej firmie. Produkty mają te które mnie interesują. Może ktoś coś dodać?

Nieznajoma

Kate, znam bardzo, bardzo dobrze tą firmę. Atmosfera średnia, zarobki też. Nie polecam. Prezes megaloman, apodyktyczny, podejrzliwy, obcesowy i źle traktujący innych pracowników. Zadufany w siebie arystokrata, inni to nic, powietrze. On jest bogiem, dookoła śmieci. Jeśli jesteś wysoką, szczupłą dziewczyną po 30-dziestce, to ... prezes na PEWNO się Tobą zainteresuje. Jak wieloma innymi... Spódniczki to Jego hobby. :))) Wiele się przewinęło, oj wiele :))) I nadal się podobno przewija... :))) Ale jak się wykażesz to i wtedy pensja Ci wzrośnie, no, jak będzie zadowolony... Tak jest okrutna prawda o tym zepsutym świecie..

Kate

Jakie macie opinie o firmie Infracorr? Jak wygląda sprawa finansów, atmosfera, jacy są Szefowie? Warto starać się tu o pracę? Proszę o informacje.

Zostaw opinię o “INFRACORR Sp. Z o.o.” - - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie “INFRACORR Sp. Z o.o.” -