Elwiz Sp. z o.o.

Opinie o Elwiz Sp. z o.o.

Jak jest z pakietem medycznym w Elwiz Sp. A. Producent Okien i Drzwi PCV? Można dołączyć rodzinę?

Nawet nie płac żadnych składek, popytaj dobrze pracowników to się dowiesz ze zona jednego z pracowników miała wypadek, co się okazało, nic nie dostała bo zakład składek nie odprowadzaj, a jej mąż nie może nic z tym zrobić bo boi się o prace..

Dawny pracownik

Wywalcie tego blond podgrzybka z plastiku, to atmosfera się zmieni, dużo ludzi przez nią odeszło, a kierownik z aluminium to taka cipcia, jakich mało..

Kruszynka

A mi się super pracuje w tej firmie robie to co do mnie należy. Nie zajmuje się pierdołami jak inni. I za moją ciężką pracę dostaje (usunięte przez administratora) wynagrodzenie. Firma jak każda ma jakieś tam problemy czy kadrowe czy inne.... Jak dla mnie nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie droga wolna.

Ktoś.
@Kruszynka

Tak naprawdę w każdej firmie produkcyjnej jest (usunięte przez administratora) Chcesz mieć idealnie to załóż własną działalność. Robić swoje nie patrzeć na nikogo byle 10-tego na koncie się zgadzało.

Czy często w firmie Elwiz Sp. A. Producent Okien i Drzwi PCV zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Anżej

Nie, przeważnie na zewnątrz wszystko się odbywa :)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Elwiz Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Produkcji Stolarki Okiennej? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Rex

Mam pytanie.Czy Elwiz prowadzi rekrutację na stanowisko Technologa Stolarki Aluminium z możliwością pracy zdalnej?

@Rex

Tutaj masz link do ogłoszenia (usunięte przez administratora)

Pracował

Zamierzacie zamknąć zakład na jakis czas?

@Pracował

Myślę że z punktu biznesowego nikt w Kraju nie jest gotowy na zamknięcie zakładu, bo na ile? Gdyby o tym czy sytuację uda sie opanować decydował tydzień, dwa a nawet miesiąc myśle że władze wydałyby już odpowiednie zarządzenia. Z drugiej strony uważam że zamknięcie firmy mogłoby spowodować całkowitą upadłość biorąc pod uwagę aktualną kondycję finansową oraz zbyt na produkty.

huligan

ciekawe jest to co mówisz patrząc na to ile roboty jest obecnie :/

@huligan

Post odnosił się do sytuacji sprzed dwóch miesięcy.

Arnold
@huligan

Więcej za mniej...

Rona

Odradzam potencjalnym pracownikom przyjście do tego zakładu. Bałagan, codzienne nowe wizje, plany. Nie ma Kierownika Produkcji, UR nie istnieje, Kontrola jakości również. nie ma nawet normalnego działu kadr, gdzie moznaby bylo zapytać, dowiedziec sie istotnych rzeczy

obserwator
@Rona

Potwierdzam totalny chaos ludzie nie wiedzą co mają robić,brakuje kierownika,brakuje konkretnej osoby z jajami co ogarnęła by to wszystko.Firma z potencjałem ale niestety nie wykorzystywanym.

ELWIZ
@Rona

W ostatnich miesiącach wprowadzamy usprawnienia do produkcji, które w początkach mogą powodować niepewność wśród Pracowników. Gdy sytuacja się ustabilizuje sami Państwo zauważycie, że praca jest łatwiejsza. Za produkcje odpowiedzialny jest Prezes i oddelegowani przez niego pracownicy. Utrzymanie ruchu działa - zapewniają je mechanicy maszyn, można ich poznać po czerwonych koszulkach. Kontrola jakości to proces ciągły, za który naszym zdaniem odpowiedzialni są wszyscy pracownicy, na wszystkich etapach produkcji, dlatego w tym względzie wymagamy aktywnej postawy od każdego Pracownika - każdy dział jest odpowiedzialny za efekty swojej pracy. Dział kadr dostępny jest dla pracowników we wtorki (z wyłączeniem dwóch ostatnich pandemicznych miesięcy, gdzie Pani Kadrowa pojawiała się rzadziej), w pozostałe dni tygodnia możliwy jest kontakt mailowy i telefoniczny.

Mietek
@ELWIZ

Przez ostatnie 2 miesiące kadrowej nie było w ogóle.A rozmowa telefoniczna z Panią graniczyła z cudem.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Elwiz Sp. A. Producent Okien i Drzwi PCV?

grażyna

Jest spoko :D

Do pracy przychodzi się pracować a nie w Internecie grzebać.

Mariusz

Widzę że jesteś pracownikiem firmy, co możesz powiedzieć mi na temat atmosfery panującej w Elwiz? Czy pracownicy dobrze dogadują się między sobą i nie ma zgrzytów? Liczę na Twoją odpowiedź!

@Mariusz

Firma jak firma w każdej znajdą się jakieś żmije ogólnie jak chcesz pracować to z każdym idzie się dogadać. Firma od ponad roku ma nowego właściciela bywało raz lepiej raz gorzej wg.mnie wszystko idzie w dobrą stronę.Niestety na forum wypowiada się dużo osób negatywnie ja pracując parę lat złego zdania o firmie powiedzieć nie mogę.

Ciekawski

Ta firma jest śmieszna w ostatnim miesiącu bodajże nikt nie dostał premii bo mało było zrobione,a dlatego, że nie było materiału, pojawił się jako nowy żeby nie mówić (Rumun) obcokrajowiec i nagle ludzi ubywa w firmie

@Ciekawski

W tym miesiącu było jeszcze mniej zrobione i premia była?

Tygrys

Dzień dobry, praca nie jest ciężka, płaca również sprawiedliwa 3500 brutto na okresie próbny plus do 10% premii, dodatkowe przerwy, firma jest niszczona od środka przez pracowników z dłuższym stażem którzy uważają się za „ wszystkowiedzacych” brakuje wsparcia dla swiezaka, nie ma tutaj dobrej woli dla stworzenia fajnego miejsca pracy, dlaczego?

Gosc
@Tygrys

Tez tak uważam . Ludzie niszczą firmę starzy. Maja swoje chore nawyki, a jak zmienic się chce na lepiej to złe się to odbiera

Barbara
@Gosc

To zatem szkoda, że - według Was - w Elwiz są niechętni wszelkim zmianom. Mnie jednak nadal interesują tamtejsze warunki zatrudnienia. Wiem już coś na temat zarobków, a jak to jest z pakietem socjalnym? Oferują jakiś?

@Barbara

Pakiet socjalny niby jest o ile szefowie mają chęć go zapewnić, prostym przykładem są karpiowe z roku 2019, w którym to część ludzi dostała karpiowe a część niestety nie bo prezes sobie wybierał. Pragnę podkreślić że owe karpiowe miało byc z funduszu socjalnego.

@Joker

A wniosek wypełniłeś?

Joker

A jakbym nie wypełnił to bym pisał że nie dostałem? Same kadrowe mówiły mi z 5 razy zanim dano mi zwolnienie że mi się należy.

Joker

Zwolnili? HAha dobre, umowa mi się kończyła z końcem roku, należało mi się.

Zwolnienie z obowiązków

A dziwisz się? Wyobraź sobie pracuje człowiek ponad 10 lat potrafi wszystko od wycinania po szklenie i ma raptem ok.300 zł na rękę więcej od nowego pracownika. Nie jest to oczywiście wina nowych pracowników i pastwienie się nad nimi jest totalnym dnem.Szkoda,że rządzący nie doceniają ludzi z długim stażem bo są też tacy pracownicy którzy naprawdę robią dobrą robotę.

Krasnal

A to 300 więcej na rękę to jest aż tak mało? Dostawaliście podwyżki wszyscy, tylko dalej była zmowa starych na nowych i klops wyszedł wielki, teraz się bawcie w swoim smietniku

@Krasnal

300 zł po 10 latach sam sobie odpowiedz na to pytanie.

Prymus

Ludzie rece opadaja co wy piszecie nie chcecie to nie pracujcie w tej firmie jest wiele innych ale co do jednej kwestii zgodze sie z niektorymi odnosnie Pani I o krotkich blad wlosach jest faktycznie wyniosla arogancka po hali chodzi dumna jak paw wszystko robi najlepiej jest nie zawodna dziwi mnie ze jeszcze nie awansowala na prezesowa Ps.myslalem ze juz takie jadowate zmije wyginely ale jednak nie pozdrawiam

Ciekawa

Ogólnie szukam lepiej płatnej chciałabym spróbować w tej firmie ale szczerze to się zaczynam bać po tym co tu niektórzy piszą. Może jest tu jakiś uczciwy pracownik który by przybliżył jak wygląda atmosfera w pracy bo wiadomo wszędzie trzeba pracować ale jeśli ludzie są wredni to nawet nie mam ochoty przyjść tam na próbę.

@Ciekawa

Na produkcji jeśli chcesz myśleć i troszkę się zaangażować - źle Ci nie będzie.. Kasa się zgadza, praca nie jest turbo trudna. Układają teraz produkcję, zaczyna działać lepiej. Warto spróbować

@Ciekawa

Jak masz pracę to się wstrzymaj z jej zmianą, zostałem zwolniony po 10 dniach pracy mimo że w Internecie było ogłoszenie o tym że potrzebują pracowników nic nie zrobiłem i bez podania przyczyny zostałem zwolniony bo takie mają prawo.

Ciekawa

Dzięki wielkie za odpowiedź myślę, że po tych opiniach wstrzymam się ze składaniem cv w tej firmie.

Ciekawa

Myślę, że z zaangażowaniem u mnie nie jest tak źle. Pracujecie na zmiany? Można przyjść na próbę ewentualnie zobaczyć jak ta praca wygląda? Dzięki za odpowiedź;)

@Ciekawa

Mozna przyjsc na próbę, nikt tutaj nie przywiąże Pani do maszyny haha :) Mamy okresy próbne

Firmia miała swój gorszy okres, duzo zmian się działo. Teraz sprawia wrażenie, jakby wszystko się jakoś w miarę układało. Płace są atrakcyjne w porównaniu do innych miejsc w zg.. tylko ten dojazd do Swidnicy.. trochę daleko z Zielonej.

Dzisiaj autobus nie przyjechał po ludzi bi nie zapłacili za transport. Staliśmy na zimnie 40 minut, jak tak można ? Jest wiele firm gdzie można pracować z godnością i przyjemnością Żegnam

A skąd masz info,że nie zapłacili? Jesteście (usunięte przez administratora) banda plotkarskiego motłochu zamiast z nudów siedzieć i siać plotki zabierzcie się za robotę.Jak się nie podoba to won nikt nikogo na siłę nie trzyma.

Akurat info mam od kierowcy, który nas dowozi

I co dzisiaj nagle zapłacili, że jaśnie pan autobusem do pracy dojechał? Może pracownicy z zg też zaczną beczeć,że firma im do samochodów paliwa nie leje i nie przyjadą do pracy?

Zazdość Cię zżera co? Bo właśnie my dojezdni pokazaliśmy jak się naprawdę pracuje ????????????a Wy będziecie w tym kołchozie do końca, biedni nieświadomi

Same kadrowe tak mówiły

Joker

Wiele osób to mówiło, kadrowe, kierowca, Pan KW. Banda motłochu weź się lecz, to co się dzieje na produkcji wobec nowych pracowników i co o nich mówicie to jest tzw. mobbing.

@Joker

Nie chodzi tutaj o nowych pracowników tylko o tych co zamiast praca się zajmować chodzą i sieją niepotrzebne plotki.

Pysia

Hola hola a czemu Nikt z was nie napisał, że za ten dzień czyli 7 co Was nie było w pracy macie zapłacone.!!!

Krasnal
@Pysia

Bo to wynika z prawa pracy

Franek

Masz nieświeże info, wywieźli w piątek. Poza tym nie jest tak źle, nam płacą terminowo.

Świeża

Bardzo ale to bardzo odradzam prace tu. Start super, kozak wprowadzenie, super ubrania, przemile kadrowe. Z przykra rzeczywistością zderzamy się wchodząc na hale. A najlepsze a osoby które pracują tu od kilku lat i potrafią najlepiej drzec mordke (pozdrawiam Panią blondynkę). Produkcja to jedno wielkie dno. Jeżeli jesteś świeży to daleko nie zajdziesz. Ale pieniądze dobre :)

Barbara
@Świeża

A wyjaśnij, dlaczego dobre wrażenie o Elwiz mija, gdy wchodzisz na halę. Jak jest z atmosferą? Chciałabym dowiedzieć się jakichś konkretów o tej pracy. Dzięki.

@Barbara

Gdy wchodzisz na halę to nikt ze starszych pracowników nie chce Cię wyszkolić bo " zarabia tyle co ja to umie tyle samo". Obie Panie na I które często podczas pracy robią sobie wypady na plac popalić lubia warknąć jak nie krzyknąć na pracownika nowszego(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Elwiz Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Elwiz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elwiz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elwiz Sp. z o.o.?

Elwiz Sp. z o.o.