Elwiz Sp. A. Producent Okien i Drzwi PCV

Świdnica

Opinie o Elwiz Sp. A. Producent Okien i Drzwi PCV

Jaga

Nie pracuj juz w tej firmie i w sumie zal. Firma fajnie sie rozwija. Szuka nowych rozwiazan. Proponuje wiele szkolen. Panuje fajna atmosfera. POLECAM!

Klara

NIE POLECAM! Po odejściu pani Ani firma stoczyła się po równi pochyłej w dół. Jest niezbyt godny następca działa na szkodę firmy, czego "ślepy" prezes albo nie widzi, albo przykłada do tego rękę. Jest najbardziej dwulicową osobą jaką znam, jego górnolotne obietnice aż kują w uszy. Wymarzył sobie wielkie korpo a sukcesywnie pcha firmę na dno. Wilk w owczej skórze i takimi właśnie osobami się otacza, o czym świadczy wybór koordynatorki BOK-u. Oboje pretensjonalni hipokryci, co mogą potwierdzić wszystkie osoby, które w ostatnim czasie odeszły przez nią i przez niego.

PIJAK

Gratuluje zatrudnienia najlepszego specjalisty od produkcji i zarządzania w regionie - to był strzał w dziesiątkę. To tak po znajomości czy nabraliście się na ten poważny wyraz twarzy? HAHAHAHA

pipi

Chcę złożyć CV i jestem ciekawa opinii na temat tej firmy

Zostaw opinię o Elwiz Sp. A. Producent Okien i Drzwi PCV - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elwiz Sp. A. Producent Okien i Drzwi PCV