Elwiz Sp. z o.o.

Opinie o Elwiz Sp. z o.o.

Człowiek Nowy wpis

Czyli jakie są zarobki teraz? z rok temu napisano, że planowane są od stycznia 2024 podwyżki powyżej minimalnej. Zastanawiam się jak w praktyce to wyszło? Do tego co się będzie działo w lipcu? I tak jest powyżej tego planowanego poziomu?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Elwiz Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Przede wszystkim proszę przyjść na rozmowę kwalifikacyjną z pozytywnym nastawieniem, osoba otwarta, zaangażowana i elokwentna w pełni zasługuje przyjęcia do zespołu. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko Monter stolarki okiennej na pozostałe stanowiska rekrutacja jest zakończona.

Mira
@Pracodawca

A na ilu pracowników macie zapotrzebowanie? Zastanawiam się czy mąż jeszcze może aplikowac. Czy kładziecie duży nacisk na doświadczenie zawodowe?

@Mira

Dzień dobry, W dalszym ciągu szukamy pracowników na stanowisko Monter stolarki okiennej. Zapraszam do złożenia CV na adres r.miller@elwiz.eu Doświadczenie mile widziane, ale najważniejsze to zaangażowanie i chęć do pracy.

@@Pracodawca

O, no to super, bo tata szuka pracy. A można wiedzieć, jaka jest pensja dla Montera stolarki? Jak ktoś ma doświadczenie w obsłudze tego typu maszyn 8 lat to jaką pensję dostanie? I Zatrudniacie osoby 45+ na takie posady??

@Pracodawca

Dzień dobry, Bardzo serdecznie zapraszam Pani tatę do kontaktu z firmą Elwiz tel. 722 370 555 . Szczegóły omówimy podczas rozmowy. Pozdrawiam

Była pracownica

Najniższa krajowa i marne szanse na podwyżkę.

Emma Nowy wpis
@Była pracownica

Piszesz to tak naprawdę jako była pracownica. Pytanie wiec z czego wynika to stwierdzenie o marnych szansach na podwyżkę? Jakie to może mieć przełożenie na bieżący okres? Jakby nie patrzeć nowy rok się zbliża stąd pytania

AbbA Nowy wpis
@Emma

Nowy rok najniższa krajowa wzrasta więc i podwyżka będzie

@Pracodawca Nowy wpis
@AbbA

Tak będą podwyżki, Firma Elwiz od stycznia 2024r. planuje podwyżki powyżej najniższej krajowej.

Miałam do tej firmy aplikować ale jak czytam te wypowiedzi, że na produkcji jakaś Pani krzyczy na pracowników, że starsi stażem pracownicy robią pod górkę nowym pracownikom, to zdecydowanie na nie. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś na mnie krzyczał w pracy, poniżał i stwarzał napiętą atmosferę. Dobra atmosfera w pracy to podstawa. Dobrze, że są takie portale jak ten.

@Karolina

Witamy. Odnosząc się do Pani komentarza - kładziemy bardzo mocny nacisk na komfort pracowników i sytuacje, o których Pani pisze są u nas historią. Staramy się wprowadzać udogodnienia dla pracowników np. Pakiet Medyczny, z którego nasi pracownicy zaczęli korzystać w poprzednim roku. Chcemy serdecznie zaprosić Panią na rozmowę kwalifikacyjną do naszej firmy, aby mogła się Pani zapoznać z atmosferą panującą w naszej firmie. Pozdrawiamy, dział HR

Genek
@Elwiz Sp. z o.o.

A kiedy i czy w ogóle są w planie jakieś podwyżki?

Marian
@Elwiz Sp. z o.o.

To co ta pani robiła, że te sytuacje są już historia bo wprowadzacie pakiet medyczny xD

@Marian

Witamy, Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Pana pytanie, ponieważ od kiedy funkcjonuje nowy dział HR, nie było takiego zdarzenia. W ciągu ostatnich 3 lat nasza firma przeszła gruntowne zmiany restrukturyzacyjne ( w tym kadrowe ) po przejęciu firmy przez nowego właściciela. Tak jak pisaliśmy w poprzednim komentarzu - aktualnie kładziemy bardzo duży nacisk na to, żeby nasi pracownicy czuli się u nas jak najlepiej. Pozdrawiamy, dział HR

@Karolina

Pracowałam tak 2 lata. Ta Pani P. to jakaś histeryczka...

@Elwiz Sp. z o.o.

Ciekawą historią, skoro historia powtarza się co dwa lata, ja odszedłem z powodu stałego nacisku innej kadry kierowniczej, i obrzucania mnie odpowiedzialnością za wady na produkcji mimo że odpowiadałem za wydawanie materiału na produkcję. A po dwóch latach zrobiliście to samo mojej żonie. (usunięte przez administratora)

Michu
@Elwiz Sp. z o.o.

Super firma! Kadra na produkcji zrotowała raz, a w biurach już ze 3 razy. Zostało paru niedobitków, ale oni nie mają gdzie pójść. Smutne to jest miejsce.

@Michu

Dzień dobry Panie Michu, Zgadzam się z Panem, co do stwierdzenia, że jest to Super Firma, a dalsza część wypowiedzi jest dla nas krzywdząca i niesprawiedliwa, a na dodatek obraża Pracowników, którzy uczciwie i z zaangażowaniem pracują dla siebie i dla firmy. Serdecznie Pana pozdrawiam i życzę miłego i uśmiechniętego dnia.

@Michu

Z jakiego powodu jest ta rotacja? Chodzi mi o prace na produkcji. Czemu tyle ludzi się pozwalniało? Chodzi o kasę czy coś jeszcze?

Była pracownica

O kasę raz bo za te pieniądze lepiej do marketu pójść pracować beż stresu o kierownika.dwa ponieważ nie szanuje ludzi

Z tego co widzę, wszystkie stanowiska zostały obsadzone i na ten moment szukają montera. Mnie by jednak interesowała praca jako kierowca, jak często firma szuka takich pracowników? Bo jestem w trakcie zmiany pracy, obowiązuje mnie okres wypowiedzenia, ale moze za 3 miesiące znowu coś wpadnie? :) Czy zespół kierowców raczej stały jest? Dajcie znac jakie tu są stawki, czy płacą konkurencyjnie? Jak to jest z wyjazdami, zjazdami? Jakieś dodatkowe świadczenia są dla pracownika? Kontakt z przełożonymi jak, można się dogadać?

@Pracodawca

Dzień dobry, Zespół kierowców jest stały i w najbliższym czasie nie będzie naboru na stanowisko pracy kierowca.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Elwiz Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Produkcji Stolarki Okiennej? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Elwiz Sp. z o.o. rekrutacji na stanowisko Księgowa? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Dzień dobry, Ze smutkiem musimy poinformować, że rekrutacja na to stanowisko została już zakończona. Pozdrawiamy, Zespół HR

Witam serdecznie W nawiązaniu do Waszej oferty pracy jako kierowca kat.C+E rozumiem iż od poniedziałku do piątku w trasie a weekendy w domu ? Proszę o idp . Pozdrawiam

@Adam

Dzień dobry Panie Adamie, Weekendy nie zawsze są w domu. W zależności od wymagań klientów trasy czasami zaczynają się w poniedziałki a czasami w inne dni tygodnia, trwają około tygodnia po czym pauza jest w domu. Pozdrawiamy, Zespół HR

Maria

Znalazłam ogłoszenie na kierowcę c+e. Czy ktoś mi może powiedzieć ile czasu mniej więcej trwa jeden wyjazd i jak często są jakieś dni wolne? I czy kobiety na tym stanowisku też są mile widziane?

@Maria

Dzień dobry Pani Mario, Wyjazdy zazwyczaj trwają około tygodnia, po czym kierowcy spędzają pauzę na miejscu. W zależności jakie są wymagania naszych klientów pauza czasem przypada na weekend a czasami w pozostałe dni. Kobiety są jak najbardziej mile widziane. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej rekrutacji. Zespół HR

Firma transpoarotwa

A ja jestem usługodawcą tej firmy i niestety niczego pozytywnego noe mogę napisać. Notoryczne opóźnienia w płatnościach za wykonane usługi 5-7 miesiecy to standard!!! Do Dziekan zreszta nie uregulowane! Prezes ucieka przed wierzycielami, nawet w oczy nie potrafi spojrzeć. Nie jestem jedyny.

@Firma transpoarotwa

I co jeździsz tak 5-do 7 miesięcy za friko?

Dani
@Firma transpoarotwa

co z dlugami u dostawcow? Cos sie zmienilo?

Renata

Widzę tutaj ogłoszenie o pracę dla kierowców C+E i mąż jest zainteresowany. Co prawda stawka jest podana i to jest super że takie informacje są od razu ale niestety nie ma informacji w jakim systemie czasowym się pracuje. To codzienne wyjazdy po Polsce czy raczej długie trasy?

@Renata

Dzień dobry, Mamy zazwyczaj tygodniowe trasy do Niemiec i Francji po czym kierowca wraca na bazę po kolejny ładunek. Pozdrawiamy, Zespół HR

Ewelina
@Elwiz Sp. z o.o.

Po ile godzin się jeździ? I to do domu kiedy się zjeżdża? I na ile?

Kasztanka

Dzień dobry, nie polecam, codziennie zmiany planów na produkcji. Brudno, nie ma pomysłu na proces produkcji, walka o dostęp do narzędzi. Zwalniają z dnia na dzień jak im się plany zmienią. Najchętniej zatrudniają Ukraińców, którzy pracują po 14 h. Pracownicy biurowi odeszli w 90%, kiepska atmosfera i płaca. uciekajcie jak najdalej

@Kasztanka

Szanowna Kasztanko! Codziennie chcemy być lepsi niż dzień wcześniej, dlatego zmieniamy swoje plany i mamy nowe pomysły. Czasami rzeczywistość weryfikuje nasze plany i musimy je poprawiać. Prawdą jest, że część naszego zespołu realizuje się już zawodowo poza naszą firmą. Zauważ proszę, że nie możemy powstrzymać nikogo przed podejmowaniem własnych decyzji życiowych, także o tym jak chce reprezentować samego siebie swoją pracą. Serdecznie zapraszamy i doceniamy wszystkich, którzy chcą uczciwie pracować - tak zarówno Polaków, jak i obywateli Ukrainy.

Zdzichu
@Elwiz Sp. z o.o.

ELWIZ jaka jest u was płaca minimalna? Jakieś dodatki,sociale?

@Zdzichu

Na start dostajesz sporo, ale i oczekiwania są tez duże, dodatki są na magazynie na regale z tego co widziałem kręcąc się po hali, kryjąc się przed kierownikiem.

@Kasztanka

Co tez pani opowiada kasa akurat jest na plus

Zdzichu
@Ignacy

Sporo znaczy ile?

@Zdzichu

koło trójki na start + możliwość nadgodzin ;)

@Elwiz Sp. z o.o.

Codziennie Wam to nie wychodzi. Dwie zmiany wprowadzaliście już tyle razy że nie sposób tego liczyć i za każdym razem nic to nie dawało. (usunięte przez administratora) walka o narzędzia. Brak kadr na miejscu tak by można było pójść w ciagu tygodnia. Kadrowy jest jeden dzień i można się bujać

@Joker

Informowaliśmy wszystkich Państwa, że drugą zmianę wprowadziliśmy ze względów sanitarnych, aby zminimalizować ryzyko transmisji koronawirusa. Liczymy, że stosując się do zaleceń służb sanitarnych obronimy produkcję przed zamknięciem. Kadry przyjmują petentów raz w tygodniu - we wtorki, ponadto kontakt możliwy jest poprzez email i telefonicznie.

Mietek
@Elwiz Sp. z o.o.

Ciekawe tylko dlaczego kierownik siedzi od 6 do 22:30 i ma kontakt zarówno ze wszystkimi z pierwszej jak i drugiej zmiany a ponoć po to te zmiany żeby kontaktów nie było?

@Ignacy

Nie kłam, bo na start jest 3500 brutto i wielkie obiecanki z podwyżkami..

Pracownica
@Elwiz Sp. z o.o.

Jak ktoś chce uczciwe pracować i liczy przy tym na premię, to na pewno nie w tej firmie. Pracodawca ustala pewne normy, które trzeba spełnić żeby premię uzyskać, jednak gdy przychodzi do wypłaty to premii nie ma i norm też już nie. Pracodawca nie docenia pracowników.

@Pracownica

Doceniamy wszystkich naszych pracowników. Normy ustaliliśmy po to właśnie, aby wynagrodzić tych z Państwa, którzy pracują uczciwie i osiągają założone wyniki. Jeśli zdarzyło się, że mimo spełnienia normy, ustalone wcześniej warunki nie zostały wypełnione, proszę o kontakt z działem kadr lub jednym z kierowników.

Franiu
@Elwiz Sp. z o.o.

Czary mary nie do wiary takie bajki to w przedszkolu można dzieciom opowiadać

...
@Elwiz Sp. z o.o.

Co kłamiesz kur.wa epidemi JesCze nie było a już 2 zmiane wprowadziliście...

tak było jak pracowałam

Jak dużo osób pracuje w Elwiz Sp. z o.o.?

Alex

Na plastikowych oknach - 10 Polaków, 30 Ukraińców.

@Alex

Witamy, W firmie Elwiz nie zwracamy uwagi na to, który pracownik gdzie się urodził lub skąd pochodzi. Doceniamy przede wszystkim chęć do pracy oraz sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków. Pozdrawiamy.

@Alex

A klienci narzekają na jakość...

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Elwiz Sp. z o.o.?

Dzień dobry, W naszej firmie umowę na czas nieokreślony dla nowych pracowników oferujemy po: - umowie na okres próbny - 3 miesiące oraz - umowie na czas określony - 1 rok. Łącznie 1 rok i 3 miesiące. Pozdrawiamy, Dział HR

Gdzie się firma znajduje bo jest adres w internecie ale w województwie lubelskim

Darek
@Paweł

W kosmosie. Ta firma to prawdziwy kosmos przyjacielu. Sami kosmici i astronauci.

@Paweł

Dzień dobry, Firma Elwiz ma siedzibę w Świdnicy koło Zielonej Góry, w województwie Lubuskim. Zapraszamy do składania CV.

Fitness

Funkcjonuje w firmie dział jakości ? Poszukuję pracy na stanowisku kontrolera jakości, mam kilka lat doświadczenia.

Marcel

Bardzo dziwne, że jest podobno tak źle a jednocześnie firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy potwierdzoną przez wiele osób!

Saszka
@Marcel

Te "osoby" tam nie pracowały Marcelku drogi :)

Łukasz
@Saszka

A ty pracujesz i możesz napisać jak jest naprawdę? Bo zależy mi na obiektywnej opinii. Chciałem wysłać CV a nie chce wpaść na pracę z kiepskimi warunkami.

@Łukasz

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zapraszamy Pana do złożenia CV i przekonaniu się osobiście, że opinia dobrego pracodawcy jest jak najbardziej słuszna.

Kabanos

Witam Nie polecam, kiepska atmosfera w biurach a Szefostwo tragedia. To tylko moja opinia. Ja nie polecam.

Ada

Czy są przyjęcia do pracy?

@Ada

Oczywiście Proszę wysłać cv na email lub przynieść osobiście do kadr (drugi budynek, 2 pietro)

Franiu
@Ania

To od kiedy w elwizie są 2 piętra?

Adamwkladamispadam
@Franiu

Od dzisiaj...

Po prostu pracujcie bo w domu macie problemy a puzniej dlaczego tak wyszło macie pracę jak nie pasuje to się zamiecie chociaż na 1 dzień z pracodastwa co by z lewusami byście zrobili trochę trzeba pomyśleć

Chętny

Jakie zarobki na produkcji i czy są przyjęcia?

@Chętny

Zarobki w miejscu. Jak dobrze pójdzie,za rok może dwa zrównamy się z najniższą krajową.

new

Byłem jeden dzień na magazynie i szczerze odradzam kto to widział żeby takie ciężkie okna nosić?

@new

Szanowny Panie, praca na magazynie, a zwłaszcza na pakowaniu faktycznie nie każdemu musi odpowiadać. Proszę jednak zauważyć, że na tym dziale mamy już wieloletnich pracowników, którzy na co dzień "dają radę" i świetnie spisują się w swoich zadaniach.

@Elwiz Sp. z o.o.

Ciekawe to w takim wypadku niech mi Pan powie jak do przepisów BHP ma się dźwiganie przez dwóch pracowników max 3 hst?

Aluplast
@Elwiz Sp. z o.o.

Kto wie co oznacza nazwa zakładu , za prawidłową odpowiedz nagroda !

Cipek
@Joker

Pan na szkoleniu BHP pokazywał na krześle haha co w sumie wygląda identycznie nawet jeśli chodzi o wagę przedmiotu XD Można tez poprosić o pomoc najlepszą pracownice w firmie panią o krótkich blond włosach.Pozdrawiam i widzimy się z tyłu za profilami na fajce :)

Zostaw merytoryczną opinię o Elwiz Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Elwiz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elwiz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elwiz Sp. z o.o.?

Elwiz Sp. z o.o.