Auto-Komis Konrad Kuliś

Opinie o Auto-Komis Konrad Kuliś

RAMBO

Witam polecam ten komis mili właściciele fachowa obsługa ,właśnie kupiłem auto jestem bardzo zadowolony..Polecam.

MAREK543

Rewelacja

Prawie klient

Mieliśmy umówiony zakup samochodu który przez ten komis sprzedawany jest na otomoto. Sprzedawca Michael tel komisu. Sprawa umówiona auto zaklepaliśmy. Miało mieć usunięty defekt u mechanika, facet mówi o swojej słowności uczciwości po czym okazuje się że sprzedaje to auto komuś innemu. Nie polecam współpracy.

szaman
@Prawie klient

TRZEBA BYŁO ZALICZKĘ ZOSTAWIĆ

Oglądajacy

Właściciele kultury uczyli się na Sri Lance,takiego (usunięte przez administratora) że strony sprzedających nie spotkałem jak żyję,wstyd.

Postronny
@Oglądajacy

Ja mam kolejne auto z tego Auto Komisu i jestem bardzo zadowolony.Samochod w bardzo dobrym stanie.Poprzednim autem jeździłem 5 lat bez problemów.Wymienialem tylko części eksploatacyjne .Polecam Auto Komis Konrad Kulis

zdzi*****sław
@Oglądajacy

Komis na 5 +

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Auto-Komis Konrad Kuliś? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
krzysiu@@@

SUPER SPRZEDAWCA I PIĘKNE AUTA

Klient

Kultura Pana właściciela to (usunięte przez administratora) którego nie jestem w stanie opisać. Grubiaństwo, nie polecam wizyty. Jazda próbna oczywiście po zadeklarowaniu kupna auta - nie mylić z chęcią kupna auta, już u tego Pana konkretnego egzemplarza. Auto pięknie wysprzątane silnik wymyty - jak najbardziej na tak. Natomiast nie uzyskasz od właściciela informacji o czym klowiek związanym z samochodem który oglądasz. A 28tys. Zł to nie pieniądz dla tego Pana.

XYZ

powiem wam że od jakiegoś czasu rozglądam się za autem i odwiedziłem dziś kilkanaście komisów i w tym komisie naprawdę jest na czym oko zawiesić jak się zdecyduję tam na zakup napiszę wam

Przemysław
@XYZ

Super, że oferta komisu Cię zainteresowała i uważasz, że jest duży wybór. Ponieważ jest to forum pracownicze, to może osoby zatrudnione w firmie przybliżą jak wygląda tam praca i czy jesteście zadowoleni z warunków zatrudnienia. Czekam na Wasze opinie.

Krzysiek
@XYZ

Polecam ja kupiłem w tym komisie 3 auta i jestem zadowolony jak będę zmieniał to też u tego pana polecam

Ewelina
@Krzysiek

Dziękuję za wpis, opinia stałego klienta firmy jest zawsze bardzo cenna. Napisałeś, że już trzy razy kupowałeś samochód w Auto-Komis i zawsze jesteś zadowolony. A czy posiadają duży wybór aut? Jak to wygląda?

Damian

Jak wygląda system prowozjowy od sprzedaży aut?

Mag

Forum Pracownicze

MELISSA

do Gustawa jak miałeś zamaskowane te odpryski na szybie daj przepis bo mi policja po tygodniu takiej jazdy dowód ZABRAŁA

bożena

LUDZIE TO JEST FORUM PRACOWNICZE!!!!!!

Stanisław

po poł roku odpryski na szybie @@@@@ pracowałem kiedyś przy wymianie szyb i sorry ale odprysków na szybie nie da się zamaskować jak dbasz tak masz JA KUPIŁEM AUTO U TEGO PANA 1 rok temu i polecam 100%

Gustaw

Auto jak kupiłem wygladało jak igiełka ,później około po pół roku odpryski na szybie rysy na lakierze. Od fachowca dowiedziałem się że ktoś to nieudolnie zamaskował. Nie wspomnę że wymieniłem sprzęgło, amortyzatory chłodnice.

Jarosław

polecam 100 %

Kamil

Przeczytałeś A nie widziałeś oj kwarantanna daje się we znaki

daro

Przeczytalem te opisy i ogloszenia komisu , jedno co prawdziwe to komis sie rozwija ,dla mnie jezeli w ogloszeniach wszystkie no w 90 % auto juz ponad 200 tys.km przejechane , a ceny jak tych po 100 tys.km to nie dziwne ze sie rozwija , i kilka dobrych uwag w opinia wyplakowane , umyte jak nowe dla januszy.Przykro stwierdzic , ale omijal bym z daleka takie oferty, nie mowiac o kupnie.

Zbyszek
@daro

Przeczytałeś i Po Tym stwierdziłeś Janusz te po 100 tyś ty je lepiej sprawdź .Szukałem dobre pół roku auta i widziałem te po 100 tyś to szroty .krótko mówiąc kupiłem auto u tego Pana z przebiegiem autentycznym sprawdzonym na serwisie jestem bardzo zadowolony .powodzenia

Klienci zadowoleni a jak z pracownikami?

OLO

kupiłem auto wszystko zgodne z opisem pełna dokumentacja( a nie jak w innych komisach piszą że po opłatach a na miejscu okazuję się że opłaty trzeba robić samemu )

piter

polecam w 100% jesteśmy zadowoleni

grzegorz

jestem zadowolony z zakupu polecam w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Komis Konrad Kuliś - Nowogród

• Jak się pracuje w Auto-Komis Konrad Kuliś?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Komis Konrad Kuliś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Komis Konrad Kuliś?

Auto-Komis Konrad Kuliś