Auto-Komis Konrad Kuliś

Opinie o Auto-Komis Konrad Kuliś

RAMBO

Witam polecam ten komis mili właściciele fachowa obsługa ,właśnie kupiłem auto jestem bardzo zadowolony..Polecam.

krzysiu@@@

SUPER SPRZEDAWCA I PIĘKNE AUTA

Postronny
@Oglądajacy

Ja mam kolejne auto z tego Auto Komisu i jestem bardzo zadowolony.Samochod w bardzo dobrym stanie.Poprzednim autem jeździłem 5 lat bez problemów.Wymienialem tylko części eksploatacyjne .Polecam Auto Komis Konrad Kulis

Krzysiek
@XYZ

Polecam ja kupiłem w tym komisie 3 auta i jestem zadowolony jak będę zmieniał to też u tego pana polecam

Mówicie ze obsługa na wysokim poziomie a ja właśnie szukam dla syna praktyk (technik mechanik) i myślałam nad takim miejscem bo chyba się dużo nauczy samego zadbania o samochody? Wg szkoły auto komis może także być na praktyki ale nie wiem czy firma bierze pod uwagę naukę takich osób co dopiero raczkują w temacie ?

Lukas Nowy wpis

W 100 % polecam ten komis. Zakupione auto w pełni zgodne z opisem, bdb utrzymane i zadbane. Obsługa w pełni profesjonalna bdb podejście do klienta przez szefa komisu. Możliwość sprawdzenia samochodu i wykonania własnych oględzin.

Mali Nowy wpis

Zastanawiam się , czy w tej firmie można przyjąć się na praktyki ? Będę potrzebować takiego miejsca od września . Jeśli tak , to w jakich godzinach trzeba być dyspozycyjnym ? Czy po ich zrealizowaniu można liczyć na dalszą współpracę ? Dajcie znać .

Antoni Nowy wpis

Zastanawiam się czy jak kogoś przyjmują do pracy to dają tylko zlecenie czy można dostać uop? Praca po 8 godzin codziennie czy współpraca dorywczna jak jest więcej klientów w komisie i potrzeba dodatkowej pomocy?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Auto-Komis Konrad Kuliś? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Czy firma Auto-Komis Konrad Kuliś udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Zygfryd

Ja niestety kupiłem od tego pana samochod i okazało się że silnik był byle jak poskładany i musiałem go wymienić

Łatwo znaleźć ofertę o sprzedaż u nich, gorzej z pracą. Mnie ta właśnie interesuje. Wiadomo coś, czy nie szukają teraz pracowników? Nie wiem czy tam trzeba jechać osobiście zapytać czy jak? Chyba że przez urząd dla bezrobotnych biorą też? Bardzo proszę o informację.

Staszek

Witam, szukam srebrnej Audi A4B8 w manuału, kombi z hakiem, mój budżet to 50tys.+-.rok 2013-2015, pozdrawiam

Stefek

Ktoś wie ile osób pracuje w tym komisie? Prócz właściciela pomaga mu rodzina czy są zatrudniani pracownicy którzy zajmują się sprzedażą i jazdą próbną z klientami? Jest w ogóle szansa tu na prace bo nie wiem czy uderzyć z CV.

Omnnnz

Kupiłem tam auto w 2019 . Po 3 latach wymieniłem tylko wahacze z przodu. Auto bez zarzutu.

Roman

Oglądał ktoś ostatnio tutaj auta? Warto jechać, oglądać i kupić? Czy nie zawracać sobie głowy, bo wtopi się pieniądze? Ktoś wie dlaczego komis został przeniesiony ze Zbojnej?

Joanna
@Roman

A jakieś konkretne auto Cię interesuje?

@Joanna

Konkretnie to nie. Ale z marek to Opel, Volvo bądź Toyota. I jestem ciekaw czy auta dobre czy odpicowane "szroty"

Roman

Nie polecam zakupów u tego Pana. Piszę opinie po 2 miejscach od zakupu. Przed zakupem silnik był bardzo czysty. Pod czas próbnej jazdy było jakieś szarpnięcie samochodu, sprzedający mówił, że nic nie ma, wszystko ok.... Za trzy dni wymiana termostatu, pęknięty, leciał płyn. Dalej wymiana pokrywy zaworów, olej leciał. Zaczęło się większe szarpnięcie, okazalo się, że skrzynia biegów do regeneracji oraz dwumas do wymiany. Do tego wszystkiego silnik pobiera olej, 1 litr na 2000 km. Już nie liczę drobiazgi... Chociaż Pan mówił, że wszystko jest ok. Samochód peugeot 508

Chce kupić auto w tym komisie. Czy udało komuś się negocjować cenę i jaka to była kwota?

qwerty
@Kasia

byłem w tym komisie aby obejżec wystawionego forda, niestety ale sprzedajacy sadzi ze przyjedziesz wyłożysz 40 mtysiecy i nie bedziesz miał mozliwosci nawet na stacje kontroli pojechac bo masz kupoic tak jak stoi. Nie polecam. A poza tym ostatnio było na google tak duzo negatywnych opinii ze postanowił całkowicie je usunąć z internetu

@Kasia

100 zł na frytki z mięsem.

Renata
@qwerty

serio nie mozna skontrolowac stanu technicznego auta przed kupnem ? jak to jest tlumaczone przez sprzedajacego ?

Pietro

Nie możne sprawdzić samochodu w ASO?? To chyba żart

Zibi

Kupiłem auto w tym komisie po uprzednim sprawdzeniu w zaproponowanym przeze mnie serwisie. Przy diagnostyce pojazdu był też właściciel komisu i nie robił żadnych problemów.

dziku

ja byłem autem na serwisie tylko zapłaciłem za to jestem zadowolony to może z wami coś nie hallo

generał

Ja auto sprawdziłem jak chciałem

@Pietro

Debilu auto używane chcesz sprawdzać w ASO ? Jesteś biednym Januszem naprawdę kup sobie lepiej rower i sprzedawcy Glowy nie zawracaj

Bogdan

Polecam na 100000000 %

Honorata
@Bogdan

Polecasz jako klient czy pracownik ?

Magda

Ja nie wiem o co wam chodzi ja tam auto sprawdziłam gdzie chciałam jak chciałam i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona

xyz

nie sądzę żeby sprzedający o tym wiedział jezdziłeś tyle miesięcy i też nie wiedziałeś

zorro

co ty gościu pieprzysz jaka reikojma pomyśl tylko jak by wszyscy po dwóch latach samochody oddawali a w salonie idz to oddasz ja miałem auto z salonu to jeszcze gorsi (usunięte przez administratora) niż te komisy

Iza

Widzę, że kupowałeś samochód w Auto-Komis. A jak oceniasz obsługę klienta? Chciałabym poznać Twoją opinię na ten temat.

Boruta
@zorro

Ja ma auto z Polski 11 lat Suzuki, tylko od właściciela zależy jak to auto będzie wyglądać. Ja myślałem że moje jest brudne, bo co dwa tyg je myke odkurzam. Ale jak zacząłem oglądać auta do kupna to (usunięte przez administratora) kila o mogiła. Apelije do tych pseudo ć handlarzy nie kręćcie aut to widać gołym okiem. A wt wychodzicie na krętaczy

ATRYBUT
@Boruta

I Czego to się tyczy

bobo @ !
@Iza

Zuzanna

Z tego co mi się wydaje, to opinie z google można usunąć tylko na wniosek, jeśli ma się podejrzenie o to, że ktoś napisał je specjalnie. To jest dopiero ciekawe, nie uważacie ? :)

Brad

Polecam 100 %

Honorata
@Brad

Super, że polecasz, ale powiedz mi dlaczego? Bo ja szukam pracy :)

Przemysław

Jak się kupuje samochód to przecież trzeba go sprawdzić. A nie że ktoś z łaską pozwoli zajrzeć. Nie dostałeś żadnej gwarancji na auto chociaż na kilka miesięcy? Bo wtedy mógłbyś reklamować.

Kamyk77

Kupiłem tam auto tydzień temu. Byłem tam dwa dni z rzędu i sprzedający bez problemu udostępnił auto to testów i jazd próbnych Pożyczył nawet miernik grubości lakieru. Spokojna rozmowa bez spiny.Co do auta to jak pojeździe z pół roku czy rok będę mógł powiedzieć coś więcej ale jak na razie wszystko bez problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Komis Konrad Kuliś - Nowogród

• Jak się pracuje w Auto-Komis Konrad Kuliś?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Komis Konrad Kuliś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Komis Konrad Kuliś?

Auto-Komis Konrad Kuliś