Opinie o Rental Cars (Global Rent A Car) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Global Rent a Car. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Global Rent a Car o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Rent a Car w Warszawa

Przemek

Witam Czy wynajmowal ktoś z państwa Toyota yaris? Warszawa Modlin. WND 57256 Mnie naciągnąć chcą na 600zl za ryskę lewe przednie nadkole. Pozdrawiam

ROYAL NAVY

Wypożyczyłem u nich samochód w Pyrzowicach na trzy dni 10-12 luty tego roku.Zdałem czysty zatankowany samochód i pytałem sie pracownicy czy wszystko jest w porządku.Potwierdziła że wszystko jest OK. Po kilku dniach otrzymałem maila o obciążeniu sumą za brak paragonu ze stacji paliw.Pomimo zdziwienia tym faktem napisałem maila do nich i przysłano mi maila że te pieniądze zostaną mi zwrócone do siedmiu dni roboczych.Po około dwóch tygodniach czekania pienizy nie otrzymałem.Napisałem kolejnego maila ,na który mi odpisano że moja sprawa będzie rozpatrzona do 30 dni.Czekam do dzisiaj i...NIC!!!Zdecydowanie nie polecam tej czy to można nazwać FIRMY.Obsługa na tym punkcie w Pyrzowicach to porażka zwłaszcza ten pan chyba rudawy z usmiechem półgłówka.

Mirek

Tak sie zarabia na nowe samochody,dlaczego jeszcze za to sie nikt nie zabral za firme ktora notorycznie oszukuje ludzi na grube pieniadze.Jestem z wami wszystkimi oszukanymi dolacze do pozwu zbiorowego.

Alycja

Czy ktoś z Was miał wynajęte Auris we Wrocławiu? I dostał maila ze zdjeciami z zarysowaniami? Jesli tak prosze o kontakt?

Jojosco
@Alycja

Witam! Tak ja miałem wynajęte auto na lotnisku we Wrocławiu, a dokładnie Toyota Auris w kombi. Jeśli to jest to samo auto to może warto porównać protokoły zwrotu z fikcyjnymi uszkodzeniami. Proszę o kontakt

@Jojosco

Niebieskie? Kiedy miałeś wynajęte?

@Jojosco

Podaj mi swojego maila proszę

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Global Rent a Car? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Norbert

(usunięte przez administratora) i oszuści,kategorycznie odradzam!!!

raf-stat

za bilet parkingowy.obciazyli 107 zl.chcadz zwrocic auto nikt nie pofatygowal sie .a klucze dokumety i bilet kazali wrzucic do skrzynki. a fotelki dzieciece.do firmy po sasiedzku.

Tadeusz Witam wszystkich poszkodowanych mamy dokładnie ta sama sytuacje jak w poprzednich wpisach. Po trzech tygodniach zostaliśmy obciążeni rachunkiem w wysokości 905 zł między innymi za lakierowanie felgi ! Uwaga auto miała kołpaki a na jednym z nich była już przy odbiorze auta rysa... mamy z tego zdjęcia bo z ostrożności porobiliśmy zdjęcia. I z tego powodu płacimy za lakierowanie felgi ! PARANOJA !!! Trafiliśmy na bade oszustów i ostrzegam wszystkich przed firma Global Rent a Car ! Sprawa nadaje się do gazety a policha powinna już dawna sie tym zająć !

Aleksandra
@anonymous

może trzeba zgłosić to do uwaga na TVN. .może jak się to nagłośni to się coś zdziała

@Aleksandra

Ja zglosilam do Uwaga TVN, mam nadzieje, ze sie tym zajma. Pojde z tym do gazet i do prokuratury. Jesli ktos chcialby zlozyc pozew grupowy przeciwko Global Rent a Car to prosze o kontakt mkpilat@gmail.com

@Magdalen

Witam rowniez jestem zainteresowany dolaczeniem do pozwu zbiorowego przeciw tej nieuczciwej firmie . Pozdrawiam Marek

Angelika
@Marek

Witam. Czekam miesiac na ich odpowiedz. Wyslalam 18 meoili ze zdjeciem uszkodzenia i dowodem ze bylo juz w czasie wynajmy auto zadrapane nad zderzakiem. Dzwonilam do nich tez kilkanascie razy. Ciagle odsylaja mnie zeby meile wysylac. Nie mam zamiaru tak dac sie robic w konia, wlasnie patrze jak zalozyc tej wypozyczalni sprawe sadowa. To jest czysta kradziez .

Niezadowolona

NIE POLECAM FLEX Rent Sp. z o.o./Global Rent-a-Car Polska. Wypozyczlam samochod w kwietniu tego roku na lotnisku Okecie. Samochod zwrocilam bez obecnosci pracownika, jeszcze tego samego dnia emailem dostalam protokol zwrotu z zaznaczeniem samochod czysty bez uszkodzen. Jakiez bylo moje zdziwienie gdy po 2 tygodniach otrzymalam kolejnego emaila z zalaczona faktura na ponad 700 zl za zadrapania na zderzaku. Taka tez kwota obciazono moja karte kredytowa. Mieszkam za granica, brak mozliwosci bezposredniego kontaktu, rowniez telefonicznie nie da sie z Firma skontaktowac. Jedyna to droga emailowa, tu z kolei otrzymalam automatyczne potwierdzenie. Sprawa nadaje sie do Prokuratury, oszusci i zlodzieje. Jeszcze z taka zlodziejska dzialalnoscia sie nie spotkalam a od wielu lat korzystam z wypozyczalni na calym swiecie

@Niezadowolona

A jaki samochód? Może Toyota auris?

Magda
@Niezadowolona

Prosze sprobowac zglosic do banku jako fraud/oszustwo finansowe. Ja w ten sposob odzyskalam pieniadze.

Robert

Najgorsze skurczybyki I zlodzieje . Szok 1000 zloty za ich Stare Graty . Oszusci.

Er

Wypożyczyliśmy samochód - brudy i nie widać było żadnych zadrapań. Poskarżyłam się ale Zostało to zignorowane. Od razu również napisałam maila z uwagami. Oddaliśmy samochód w takim samym stanie, na lotnisku o 9 rano nie było nikogo od odebrania samochodu a po 2 tygodniach skasowali nas na 560pln za rzekome zadrapanie na feldze. Dzwoniłam i pisałam maile - bez odpowiedzi. Nigdy więcej! Nie opłaca się oszczędzać tych kilku przysłowiowych groszy.

30 dni czekam na zwrot kaucji i dalej cisza, dzwonie, pisze i bez odzewu.....

@anonymous

Witam mam ten sam problem biedaków nie stać zeby oddać pieniądze moje czekam 40 dni

marekkrol58@gmail.com

Firma do kitu, brak profesjonalizmu, w przypadku problemów nie licz na pomoc

To złodzieje!
@marekkrol58@gmail.com

Dokładnie (usunięte przez administratora)

Uwaga!! Kaucja za auto ponad miesiąc nie odblokowana! Auto wypożyczone w Gdańsku co drugi dzień dzwonie nikt nic mi nie jest w stanie nic powiedzieć tylko tyle ze zadzwonią i dadzą znać i cisza! (usunięte przez administratora) 500 złoty nie mają zeby oddać sprawa ciągnie sie od 10 kwietnia biedaki ! OSTRZEGAM PRZED TĄ PSEŁDO FIRMĄ!

Magda

(usunięte przez administratora) Auto na lotnisku we Wrocławiu wypirzyczylismy na 3dni pod koniec stycznia 2018. Auto BEZ ŻADNYCH uszkodzen oddalismy. Po czym po ponad miesiacu zabrano nam z karty £352! Kiedy sie w końcu dodzwoniłam to powiadomiono mnie że pewnie mam maila w Spamie (zaraz sprawdze) i że auto było uszkodzone. Wierutne kłamstwo!! Gdzie to można zgłosić???

Magdalen

Ja rowniez mialam 'przyjemnosc' z Global Rent a Car (kwiecie 2018, lotnisko w Gdansku). Pieniadze skradzione z mojej karty kredytowej dwa tygodnie po zwrocie auta. Zglosilam to do banku (dzial oszustw finansowych), napisalam tez z prosba o porade pod porady@dlakonsumentow.pl i ECCNET-PL@ec.europa.eu Dodatkowo napisalam w tej sprawie do Uwaga TVN (uwaga@tvn.pl), mozna tez napisac cos na FB czy Twitterze z #sprawadlauwagi bo mysle, ze tylko w ten sposob uda sie ta firme powstrzymac i odzyskac skradzione pieniadze. Jesli kazdy z poszkodowanych sprobuje te sprawe naglosnic to moze cos ruszy.

Jerry
@Magdalen

Właśnie zrezygnowałem z rezerwacji w tej pseudo firemce. Coś mnie tknęło, bo wcześniej o nich nie słyszałem. Najpierw zacząłem czytać warunki i 1000 euro depozytu wydało mi się podejrzane. Dodatkowo opinie pomogły mi wrócić do mojego pierwotnego wyboru, droższego ale UCZCIWEGO. Ludzie walczcie z tym, nie odpuszczajcie. Trzymam kciuki.

Karol P.

Witam. W dniach 26.04.2018 - 29.04.2018 skorzystalem z uslug pseudofirmy Global Rent a Car na lotnisku w Poznaniu. Rezerwacji auta dokonalem przez aplikacje Ryanair. Zamowilem auto 5 osobowe z manualna skrzynia biegow. Po wyladowaniu w Poznaniu okazalo sie ze czeka na mnie auto 4 osobowe ze skrzynia automatyczna. Zlozylem podpis na smartphonie po czym odebralem kluczyki i zostalem poinformowany ze auto czeka na parkingu. Zadnego protokolu odebrania auta - NIC. Bylo ok. godziny 23:00. Po przejechaniu ok. 2 km jedna 'kreska' paliwa w baku zeszla, choc auto mialo byc z pelnym bakiem... Gdy po 3 dniach przyjechalem oddac auto, w biurze OCZYWISCIE nikogo nie bylo, po kilku nieudanych probach dodzwonienia sie zostawilem w skrzynce klucze wraz z dowodem rejestracyjnym (wg. Instrukcji na skrzynce). Jeszcze w ten sam dzien otrzymalem maila ze z konta zostanie pobrane 155zl za brak potwierdzenia tankowania oraz brak karty parkingowej. OK - nie doczytalem tego w umowie, a przy odbiorze auta nie zostalem o tym poinformowany. W drugim mailu byl protokol zdania auta. Na nim w podpunkcie 'uszkodzenia' nie bylo nic, ale juz na ilustracji auta na miejscu lewej tylniej felgi zaznaczony byl na czerwono punkt! Po kilku dniach zauwazylem ze z konta zeszlo mi kolejne 630zl. W SPAMIE znalazlem kolejnego maila w ktorym byl kolejny protokol zdania auta z tym samym czerwonym punktem zaznaczonym na feldze, oraz faktura na kwote 630zl za 'zarysowanie slupek LP'. Specjalista nie jestem ale slupek a felga to chyba roznica... Procz tego w mailu widniala informacja ze w zalaczniku znajduje sie paragon potwierdzajacy pobranie kwoty. W zalaczniku byly: -fotografia paragonu na kwote 12zl ze stacji benzynowej w Gdansku ???? -fotografia zupelnie innego auta ???? -2 fotografie felgi z innego auta ???? -fotografia tablicy rejestracyjnej auta ktore wypozyczylem -3mm odprysk na prawdopodobnie czarnym zderzaku(mozliwe ze z auta ktore wypozyczylem) - prakrycznie niewidoczny. Zablokowalem karte, probuje sie kontaktowac, ale oczywiscie bezskutecznie... Prosze o pomoc! Tel. +4542209422 Email. Hecy182@gmail.com

Barbara

Zostalam okradziona przez ta firme. Wypozyczylam samochod na lotnisku w Gdansku. Po oddaniu moja karta kredytowa zostal obciazona na 220 Euro. Twierdza, ze porysowalam felge. Samochod oddalam bez jakichkolwiek uszkodzen. Zlodzieje

tomtom

Wydaje mi się, ze ryanair juz z nimi nie współpracuje....

Grzegorz
@tomtom

niestety ale dalej z nimi wspolpracuje zamowilem samochod na Majowke ale chyba odwolam i zmienie rezerwacje na inna firme ktora polecicie ??

Adm
@Grzegorz

Na jakim lotnisku potrzebujesz

Aleksandra
@Grzegorz

chyba najlepiej hertz droga ale podobno solidna

@tomtom

Niestety, Ryanair nadal z nimi wspolpracuje. Jestem kolejna ofiara oszustow z Global Rent à Car na lotnisku we Wroclawiu. Identyczny schemat postepowania jak u innych. Moze porownajmy fotografie, ktore przesylaja by wyludzic kaucje.

Jojosco
@Andrzej

Jestem za aby porównać zdjęcia. Ja również wynajmowalem auto we Wrocławiu na terminalu, może było to samo auto z tymi samymi uszkodzeniami. Proszę o kontakt. Jojo.666@op.pl

Sadocha
@tomtom

Jestem kolejna ofiara tej wypozyczalni we Wroclawiu na lotnisku,moj samochod to byl czarny seat ibiza.po 19 dniach potracono mi z konta ponad 700zl za rzekome uszkodenie zderzaka tylniego.Prosze o kontakt wszystkich poszkodowanych na adres:sadocha44@op.pl

Sadocha
@Jojosco

Prosze o kontakt na sadocha44@op.pl, jaki samochod pan wynajmowal?Pozdrawiam.

Zagłoba

współpracuje, współpracuje....

@Zagłoba

Wspolpracuje. Zglosilam ich oszustwa do Ryanair'a, odpisali, ze im przykro i ze sie sprawie przyjrza. Zobaczymy.

agatka

Wszystkie opinie przeczytalam po fakcie jak rowniez i ja zostalam oszukana ,oczywiscie oddalam samochod w takim samym stanie w jakim wypozyczalam ,zrobilam rowniez zdjecia przed wyjazdem z lotniska .Oszusci malo powiedzialne to jest jedna wielka banda oszustow ,myslalam ze cos sie zmienilo w Polsce ,ale jednak nie ,jak oszukiwali tak dalej oszukuja .Wstyd dla polakow i Polski ,ze taki proceder dalej istnieje i funkcjonuje ,Nigdy w zyciu nie wypozycze auta w global rent ,oczywiscie ubezpieczylam sobie auto ,ale to juz niech oni z nimi rozprawia sie ,Wstyd mowic anglikom jacy to polacy sa nieuczciwi i oszukuja ,nigdy nikomu nie polece tej firmy

GRZEGORZ

Mialem osobiste doswiadczenie z obsluga we Wroclawiu i infolinia gdzie skladalem zarzalenie bo naliczyli tak jak wiekszosci dodatkowe oplaty.Ciezko o jaka kolwiek odpowiedz z ich stronny , mozna skladac zazalenia i tak sie tym nie przejmuja nie sa pomocni w niczym .Nigdzie w regulaminie nie ma ze trzeba zostawiac rachunek za paliwo tylko auto zatankowane do pelna(pewnie zbieraja rachunki tam sa numery kart i kto wie co dalej robia lub probuja odliczac sobie paliwo )Pewnie niedlugo beda kasowac za to ze ptak narobil na maske pod zlym katem. Starajcie sie omijac ta firme albo beda was czekac problemy w czasie wypozyczenia i po zwrocie.Mysle ze jak przylece nastepnym razem do Wroclawia to juz ich nie bedzie.Wiecej nie ma co opisywac jednym slowem nigdy wiecej nawet jesli by wypozyczali za 1 zloty.Czytajcie opinie przed wypozyczeniem ja nigdy nie czytalem ale czlowiek uczy sie na bledach .

@GRZEGORZ

Mówmy po polsku. Nie narobił tylko nasrał. To lepiej pasuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Global Rent a Car - Warszawa

Global Rent a Car
3.8/5 Na podstawie 231 ocen.

Global Rent a Car