Opinie o Rental Cars (Global Rent A Car) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Global Rent a Car. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Global Rent a Car o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Rent a Car w Warszawa

Klientzpoznania

Wynajmowałem auto na 3 dni w takcie wynajmu mialem kolizje:/ Wykupiłem to ich ubezpieczenie i bardzo się cieszę ze maja taka możliwość... w ciągu godziny nowe auto i zero odpowiedzialności po mojej stronie. Ludzie ktoś powierza wam swoją własność po bardzo niskich cenach wiec będzie uważnie sprawdzał jak auto było użytkowane i jakie wraca po wynajmie ma do tego pełne prawo. Polecam czytać umowy które się podpisuj i przestać narzekać! W lutym ponownie skorzystam z ich usług polecam!

@Klientzpoznania

Dziękujemy za wyrażenie pozytywnej opinii i zapraszamy do korzystania z naszych usług w przyszłości! Dział obsługi klienta

Miesiąc temu wypożyczałem auto , Po zdaniu dostałem protokół ze wszystko ok Ale nadal czekam na odblokowanie depozytu Dzwoniłem na jeden numer i pan powiedział ze to trwa do trzech tygodni i ze trzeba napisać maila. Napisałem już trzy maile i nie dostałem żadnej odpowiedzi A depozyt nadal zablokowany

janekelk
@Andrzej

Nie skorzystałem z wynajętego samochodu .Przedstawiciel GLO BAL zażądał karty kredytowej z zabezpieczeniem 2000 PLN . Przedstawiłem mu 2 karty bankowe z dwóch różnych banków z zabezpieczeniem pieniędzy lecz on stwierdził że to nie są karty kredytowe i nie chciał przyjąć z nich tego zabezpieczenia . Natomiast zaproponował mi inną opcję abym wykupił dodatkowe pełne ubezpieczenie za 660 PLN (na nie całe trzy dni) to będę mógł nawet wyjezdzić całe paliwo . Ja stwierdziłem że to dla mnie za drogo i zażądałem zwrotu gotówki za wynajem.On z uśmiechem na ustach stwierdził że rezerwację składałem poprzez stronę RYANAIR i on nie musi mi niczego zwracać. Zostałem na lotnisku z żoną i trójką dzieci przez całą noc bo nie miałem czym pojechać do domu Chciałem przestrzec innych przed takimi oszustami uważajcie na wynajem samochodów: JANEK

LidzieCzytajcie
@janekelk

Wystarczyło przeczytać voucher, który dostał Pan na maila, to tak wiele? Ludzie nie czytają i warunków a później się dziwią że są problemy... Wynajmuje samochody średnio co miesiąc na dwa-trzy dni i wystarczyło przeczytać voucher a z niejasnościami zadzwonić dopytać. Od tamtej pory wynajmuje auta tylko w Global, rezerwuje przez internet u brokera a ubezpieczenie biorę w biurze. Jestem bardzo zadowolony z obsługi w Warszawie i na 100% jeszcze do nich wrócę!

@Andrzej

Panie Andrzeju, prosimy o kontakt bezpośrednio na adres customercare@global-rent-a-car.pl. Depozyt jest zwracany automatycznie do 14 dni roboczych - akceptacja transakcji jest wymagana przez bank i może trwać do 30 dni. Dział Obsługi Klienta

Kierowca/Wsparcie techniczne

Kierowca/Wsparcie techniczne - ktoś aplikował? jak wygląda praca?

kierowca
@Kierowca/Wsparcie techniczne

Ja pracuję, co prawda niedługo, ale jestem bardzo zadowolony. Polecam, w moim oddziale się pracuje bardzo przyjemnie :))

kameleon11

Czesc polecam prace w tej firmie! Tu mozna zarobic dobre pieniadze nawet na stanowisku kierowcy. Grafik ustalaja z pracownikiem i wszystko na jsanych zasadach ;)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Global Rent a Car? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Kraków - Global Rent a Car :)

Ja mogę opisać swoje doświadczenia z pracy w krakowskim oddziale i będą tylko pozytywne :) Masa dobrej energii, odpowiednie osoby na stanowiskach kierowniczych i świetnie zgrany zespół. Super warunki do pracy - polecam!! :)

Czesław
@Kraków - Global Rent a Car :)

Pracowałeś może jako kierowca? Zastanawiam się, czy istnieje możliwość, aby pracować w same weekendy, dlatego liczę, że za pośrednictwem tego forum dowiem się tego.

Gdański oddział

Gdańsk też na najwyższym poziomie, przyjemna praca i super ludzie!!! pozdrawiam całego Globala :)

Bardzo miła, profesjonalnie przeprowadzona i klarowna rekrutacja. Nie skorzystałam, ale tylko dlatego, że odezwali się z firmy w branży, w której pracowałam do tej pory. Polecam, byłam w krakowskim oddziale

Czesław

Jak dalej potoczyła się Twoja sytuacja z rzekomą plamą na tylnym siedzeniu? Ciekawi mnie, czy finalnie zostałeś obarczony kosztami, czy firma przyznała Ci rację.

Tom
@Czesław

Do dzisiaj minęło 15 dni od dnia wynajmu i pieniądze na karcie kredytowej są nadal zablokowane. Nie otrzymałem żadnej informacji i Global. Nie znalazłem również żadnego sposobu by skontaktować się z firmą Global i poinformować formalnie o nieprawidłowościach w prowadzeniu mojej sprawy. Jeżeli możesz mi wskazać sposób skontaktowania się firmą Global będę wdzięczny. Czeław / proszę nie nazywaj plamy na siedzeniu "rzekomą" bo po pierwsze stawiasz, bez żadnej podstawy, pod znakiem zapytania moją prawdomówność a plama była i pewnie nadal jest na swoim miejscu. Chciałbym zobaczyć fakturę za jej usuniecie. Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam.

@Tom

To samo było w moim przypadku- kazałem im pokazać fakture za naprawę rzekomego uszkodzenia zderzaka. Zamiast tego wysłali mi fotkę brudnego zderzaka w innym kolorze. Zaraz poszukam mail do zarządzających tymi złodziejami. Pojechałem tam ostro po nich i o dziwo pieniążki wróciły na kartę w ciągu paru dni.

gralinskaj

(usunięte przez administratora) Po zdaniu samochodu otrzymałam od nich emaila informującego mnie o karze 1575 PLN za palenie papierosów w samochodzie (500PLN) oraz wyjazd za granicę(1075 PLN). Opłata została już pobrana z mojego konta. Wyjazd za granicę się zgadza (2km w stronę Słowacji na sesję ślubną plenerową!), aczkolwiek nikt nie palił papierosów w samochodzie. Popìół to pewnie pozostatek z poprzedniego wynajmu!

@gralinskaj

Oni robią co chcą. Ja tez miałem z nimi problem. Po straszeniu adwokatem oddali pieniądze które pobrali nie uczciwie z karty za rzekome uszkodzenie zderzaka.

rekrutacja

jestem po rekrutacji, jeszcze nie wiem jaki bedzie wynik ale bardzo bardzo pozytywne wrazenie! jasne warunki, dobra stawka, zakres obowiazkow taki sam, jak w ogloszeniu. trzymajcie kciuki! :)

ja tez :)
@rekrutacja

hehe, ja też, chyba po tej samej, jeżeli w Warszawie :) powodzenia, tez mam nadzieje, ze sie odezwa

RZESZÓW

polecam prace w rzeszowskim oddziale! super ekipa :)

Jaka atmosfera jest między działami w Global Rent a Car?

Adamo

ja juz nie pracuje ale pracowalem w dziale handlowym wiec ma sie wtedy do czynienia z roznymi branzami i w calej firmie panowala zawsze mila atmosfera. z tego co wiem to duza czesc starej ekipy dalej pracuje, dlatego na pewno wiele sie pod tym katem nie zmienilo :)))

Aneta
@Adamo

Dobra atmosfera jest ważna dla każdego pracownika. A jak wygląda kwestia rozwoju zawodowego w firmie Global Rent a Car? Czy jest szansa otrzymania awansu?

Adamo
@Aneta

jasne, że jest, większość awansów to rekrutacje wewnętrzne. z tego co wiem to sporo osób pracuje już na innych, lepiej płatnych stanowiskach niż te na których zaczynali

wsparcie techniczne

a może ktoś pracował albo aplikował na wsparcie techniczne do tej firmy??? czego się spodziewać?

@wsparcie techniczne

Bardzo przyjemna praca, trzeba to lubić i wtedy na pewno będzie ok. Kierownictwo w porządku, wypłaty uczciwe i atmosfera również na plus :)

zainteresowany

Stanowisko doradca ds. sprzedaży - ktoś coś powie więcej?

@zainteresowany

zarobki w porządku i fajny zespół :) Wiadomo, jak wszędzie trzeba znać się na rzeczy, jak na każdym stanowisku sprzedażowym, ale praca jest bardzo przyjemna i dobrze płatna

zadowolona

Baaardzo mile wspominam prace w Global Rent a Car. Pozdrawiam całą ekpię z Warszawy i polecam wszystkim, którzy rozważają pracę tam!!!

Agata

Jestem bardzo zadowolona z obslugi, mielismy problem na drodze (wina innego kierowcy) i spotkalismy sie z bardzo duza pomoca i zrozumieniem. Dziekuje!!

JohnnyBravo

No Cześć :) Lubię Stan Up, w szczególności polecam Rafała Paczesia i jego skecz pt. "Dubaj" do znalezienia na (usunięte przez administratora) a dla mniej obeznanych z internetem podaje link: https://www.youtube.com/watch?v=7sXzmyghI7c A więc do sedna, skecz ten doskonale opisuje 90% z obecnych tutaj, piszących i czytających komentarze. Chociaż nie powiem ale czasem lepiej się bawię czytając te wasze wypociny, niż na stand upie. Różnica jest taka że tam za bilet muszę zapłacić jakieś 60-80 polskich złotych monet a tutaj dzięki Wam mam to za darmo :) Więc dziękuję bardzo :))) Ale mam kilka zastrzeżeń, proszę wszystkich tutaj zebranych o poprawienie swojej gramatyki i ortografii, bo szlag mnie trafia jak czytam te Wasze wypociny które ciężko nazwać opinią/komentarzem. "Samochud" lub "ktury" przez u otware ? Przed wynajmem powinno być prowadzone dyktando, kto nie zda niech nawet nie marzy o tym że dostanie "samochud", w zamian rower i pedałuj może zmądrzejesz i się nauczysz. Jestem osobą bezstronną, nie pracuję dla Global i nie brałem od nich auta ale wynajmowałem kilka razy auto przez "rajanery" "wizary" i inne tego typu. Po dokonaniu rezerwacji otrzymuje się potwierdzenie rezerwacji tzw. voucher, w którym wszystko JEST NAPISANE. I tutaj pojawia się kolejny problem bo poza problemem z pisaniem macie też problemy z CZYTANIEM ZE ZROZUMIENIEM, a wiem że uczą tego w pierwszych latach szkoły podstawowej. Więc albo ktoś tu nie słuchał na lekcjach albo nie chciało mu się dźwigać do szkoły teczki a teraz dźwiga na budowie woreczki. Wysiada burżuazja z samolotu i pędzi do wypożyczalni samo samochód za 2,5 €. Powtarzam SAMOCHÓD ZA 2,5 OJRO. Paczka papierosów w Polsce kosztuje 15 zł, piwo 3,50 zł. A Wy płacicie jakieś 11 zł za dobę wynajmu samochodu i jeszcze macie prawo mieć jakiekolwiek wymagania i roszczenia ?!?!?! Chwila przerwy, muszę otworzyć piwo, które kosztowało połowę tego co Wy płacicie za dzień wynajmu samochodu. Muszę wam nadać jakiś pseudonim bo to trochę niekulturalne z mojej strony pisać co chwilę "Wy", chociaż kultura to coś czego Wam brakuje a stwierdzam tak po komentarzach, które czytam. Po tym jak zachowujecie się na lotnisku, w samolocie. Typowe Janusze i Grażyny wracające ze zmywaków w UK, Niemczech bądź Holandii. Grażyny ze zrobionymi tipsami, brwiami i rzęsami. Janusze w nowych ciuchach z nieusuniętymi metkami, może po to żeby zwrócić je po powrocie. I te małe Brajanki i Dżesiki z Ajfonami i tabletami które nie słuchają co rodzice do nich mówią a ustać w miejsceu dla nich to już problem. Jedyne określenie jakie mi do Was pasuje to "BYDŁO" ,tak tak tak pasuje idealnie. Kto się ze mną zgadza daje łapkę w górę :) Więc całe to BYDŁO nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem warunków wynajmu, gdzie wszystko jest czytelnie napisane. KARTA KREDYTOWA to podstawowy warunek wynajmu samochodu, jeśli jej nie masz nie dostaniesz auta. Pracownik nie musi Ci go wydawać a to że wyda Ci auto na kartę debetową to jest tylko i wyłącznie jego dobra wola. "Grażyna dej karte" Janusz proszę Cię zrozum, karta kredytowa musi być wystawiona na imię i nazwisko głównego najemcy którym jesteś. Żona nie będzie wpisana na umowie więc nie można użyć jej karty. Podchodzi to pod bezprawne użycie karty i to Ty drogi Januszu możesz mieć problemy z tego tytułu. Brajanki i Dżesiki otwierają drzwi na parkingu i nie patrzą czy coś stoi obok czy nie. A później płacz że jakieś uszkodzenie. Dobra lecę na trening. Wrócę później to się odezwę. Pjona !

@JohnnyBravo

Ale jesteś pusty. Silka ci mózg wypaliła. Wypociny to akurat ty przelałeś tutaj. Bez odbioru pustaku.

@Marek

Chyba ukuło tam gdzie powinno ;)

zażenowany
@JohnnyBravo

RK (zapewne, choć jeśli nie to i tak cały Wałbrzych się z Was śmieje) skończ te wywody. Jakbyś był osobą bezstronną to zazdroszczę ilości zmarnowanego czasu na te wypociny :) Śmiejesz się z braku umiejętności czytania, a ja się pytam: Jak można pić piwo przed treningiem?

Lecz się psychopato

Anonim77
@Marek

Marek Buk czemu zgłaszasz moje komentarze? Nie jesteś tutaj anonimowy i to Cię chyba zabolało...

@JohnnyBravo

Czysta prowokacja od bydlaka pracującego dla Global lub podobnej firmy, co idzie wyczuć przez komputer z odległości kliku tysięcy kilometrów. Dziwnym trafem jesteś mega w temacie biorąc pod uwagę że nie pracujesz dla tej firmy jak sam twierdzisz. Prawda jest taka że to ty pracujesz za najniższą stawkę krajową i nie stać cię nawet na lot Ryanairem czy Wizzairem czy czymkolwiek. Boli cię (usunięte przez administratora) na widok Januszy i Grażyn zza granicy którzy mają dużo więcej niż ty, stąd te twoje głupie odzywki. Uczysz ludzi ortografii kończąc swoje głupie wypociny słowem "pjona". Nie będę się wdawał w głębsza dyskusję bo szkoda czasu nawet na ten wpis. Beka z ciebie (usunięte przez administratora)

@Anty Johny Bravo

Cześć :) Miło mi się robi na myśl, że jeden komentarz potrafi wywołać taką(usunięte przez administratora)burzę wśród cebulaków :) Śmieszny to jesteś Ty i cała reszta komentujących tutaj cebulaków, którzy wyjechali za chlebem bo nie potrafili dać sobie rady w kraju i w życiu. I co ? I jesteście gównianą tanią siłą roboczą. Robicie to czego Holendrzy, Niemcy i Anglicy nie zrobią bo nie będą się zniżać do takiego poziomu i za taką stawkę. Więc żyj sobie dalej w swojej mydlanej bańce uchodźco. Tak - uchodźca, kolejne słowo które idealnie Was obrazuje. I tu Cię jeszcze zaskoczę bo jestem stałym klientem Wizz Air :* Napiszę coś jeszcze w wolnym czasie, ponieważ obecnie pochłania mnie praca w moim cudownym kraju. I proszę wszystkich tutaj obecnych uchodźców aby nie nosili bluz oraz koszulek patriotycznych ponieważ Wam nie pasuje i aż w oczy kole Wasz "pseudo" patriotyzm.

@JohnnyBravo

Oj, w tej kwestii bym się na twoim miejscu nie licytował, bo gdybym ci pokazał ile zarabiam w Euro, to byś wodogłowia dostał :-) bo jest to kwota której ty prawdopodobnie nigdy nie osiągniesz w PLNach już nie mówiąc o Euro (no chyba oczywiście że jesteś prezesem Globalu i żyjesz z cudzych pieniędzy :-)) nie każdy który wyjeżdża za granice pracuje na zmywaku lub podciera komuś tyłek zapamiętaj to sobie. Niestety najwidoczniej nie mieści się to w twojej pustej palę. Żyjesz w jakimś ograniczonym świecie i nie wiadomo po co się w ogóle udzielasz skoro rzekomo nie pracujesz w tym biznesie (w co śmiem wątpić) ? Kończąc pozwole sobie zauważyć że to ty odstawiasz tutaj niezły stand-up. Pozdro cebulaku :-) Uchodźca

@Anty Johny Bravo

Oj oj oj znowu ukuło tam gdzie powinno, 2:0 dla mnie :D :) Tak oczywiście zarabiasz tak duuuuużo, że nie stać Cię na wynajem samochodu w Hertz, Avis, Sixt tylko wybrałeś Global za 5 € na dobę, w dodatku nie stać Cię na dokupienie zniesienia odpowiedzialności za samochód a później płaczesz bo zostałeś obciążony za uszkodzenie którego dokonałeś na samochodzie Masz rację nie każdy, pracuje na zmywaku, nie każdy podciera komuś tyłek ale Ty zapewne pracujesz na budowie i przybijasz pape do dachu a wnioskuję po elokwencji Twojej wypowiedzi. Powinieneś też wiedzieć że w biznesie liczą się pieniądze, klient którego stać jest traktowany na poziomie a cebulaki Twojego pokroju są traktowani jak widać... Tak odstawiam tutaj stan up i to Twoim kosztem bo jesteś na tyle pusty, że dałeś się wciągnąć w tą dyskusję. Gramy dalej czy odpuszczasz ?

@JohnnyBravo

:D Jasne, tak bardzo mnie ukuło że aż płaczę po kryjomu z powodu twoich postów :'-( normalnie mnie zgaśiłeś kompletnie... Już nie pisz nic więcej auuuuu :-((( Może być nawet 7:0 dla ciebie tak długo jak ty jesteś sędzią :-) Człowieku (o ile można ciebie nazwać w ten sposób) - w przeciwieństwie do ciebie mogę wypożyczyć samochód gdzie tylko chce... Hertz, AVIS, Sixt, Europcar itd. Stać mnie na każdą wypożyczalnie. Mam status SIXT gold jeżeli cokolwiek ci to mówi ty tępy bęcwałku :-) możesz mi wysłać swój adres mailowy to z chęcią ci prześle dowody. Ale chyba wolisz pozostać anonimowy, czemu akurat się nie dziwię, bo mógłbyś mieć grube problemy...:-) oceniając po ilości ludzi tutaj obecnych, których oszukali prawdopodobnie twoi koledzy z pracy... Jest tylko JEDNO ale... Mianowicie, jeżeli ja, jako klient, mogę wykupić TĘ SAMĄ usługę (tzn. wynajem auta) w różnych cenach, wybieram opcję NAJTAŃSZĄ....- niemożliwe prawda? :-) Pewnie nigdy byś nie wpadł na to co nie? Sorry, ale żyjąc w kraju mlekiem i miodem płynącym (czyt. w Polsce) powinieneś się akurat najlepiej na tym znać :-D :-D P.S. Przybijać pape to ty możesz swoim kolegom... Albo swojej starej. Albo twojemu staremu. O tyle o ile ktoś taki istnieje :-) Jednak lepiej nie wypowiadaj się na temat zarobków bo mógłbyś się nieźle zdziwić ile można zarobić żyjąc poza twoim horyzontem, czytaj spoza granic twoich możliwości :-D ty elokwentny intelekcie :-D bez odbioru

@Anty Johny Bravo

Dzień dobry :) W całej swojej karierze zawodowej nie miałem styczności z osobą tak płytką intelektualnie :) Co masz ? Status SIXT gold ? Śmieszny jesteś naprawdę, a to jak bardzo ukuły Cię moje uwagi można zauważyć po sposobie w jaki się do mnie odnosisz i to że mnie obrażasz. Jeśli się nie obawiasz to proszę podaj numer swojej Gold karty SIXT, chętnie zweryfikuję Twój status jeśli takowy w ogóle istnieje. Jak dla mnie jesteś osobą płytką intelektualnie, o czym świadczy forma i treść Twojej wypowiedzi co nie podlega dyskusji. Bardzo chętnie się z Tobą spotkam jak tylko będziesz w Polsce. Więc gdy będziesz planował podróż do mojego ojczystego kraju daj proszę znać, miejsce nie stanowi dla mnie problemu ale chętnie poznam pustaka który siedzi po drugiej stronie ekranu. Mimo wszystko wiem że do owego spotkania nie dojdzie bo jesteś kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie ;) Dziękuję za uwagę :)

@JohnnyBravo

Weź już nie zasmiecaj pustaku z Global. Wypij piwo i idź na siłownie.

@Marek

Marek Buk czy ktoś zapraszał Cię do rozmowy ? Nie, więc wracaj do kąta i siedź tam grzecznie zanim Twoja Grażyna wróci z pracy i Cię ustawi do pionu ;)

Pio
@JohnnyBravo

NIE KARMIĆ TROLA. Siedzi jakiś ciulik na zasiłku i chce się dowartościować. Wrzuci byle co i cieszy się ,że ludzie się burzą . Ignorować tego typka ...JohnyBravo...sam nick jest wystarczającym potwierdzeniem zakompleksionego kolesia ,który ma szanse być kimś w sieci jak długo jest anonimowy. Samotne stworzenie ,które żyje tylko tym ,że ktoś odpisze na jego żałosny komentarz.W realu samotny jak kupa spaniela na trawniku osiedlowym.

@Pio

Widzisz a jednak jesteś tak bardzo inteligentny, że sam dałeś się wciągnąć w tą zabawę. Czyżbyś był kolejnym inteligentem który podczas dokonywania rezerwacji nie potrafił czytać ? Czy może uszkodziłeś auto i teraz płaczesz w domu że Cię obciążyli ?

Love and Peace
@JohnnyBravo

Pisz od rzeczy durniu. To co chciales przekazac, moglbym napisac w jednym zdaniu.

@Love and Peace

Durniem był Twój ojciec skoro spłodził takie coś... Nie napisał byś tego w jednym zadaniu, ponieważ reszta towarzystwa, która się tutaj udziela ma IQ na poziomie współczynnika BMI. Chciałeś napisać coś kreatywnego ale Ci nie wyszło, zresztą jak całe Twoje życie.

Gość który dojechał by Johnny
@JohnnyBravo

Właśnie szukałem autka i wszedłem aby poczytać opinie o firmie global . Zainteresowała mnie niska cena , czyli coś musi być na rzeczy . Dzięki ludziom którzy latają wizajrem hheee i rjanerjem uświadomiłem sobie ze lepiej trzymać się z daleka od tej żałosnej firemki . A co do ciebie ( z małej litery ciebie ) do bym z chęcią dojechał na osobności parówo bravo . Jak ktoś wcześniej wspomniał w komentarzu ze pewnie tyrasz w tej firemce za maj niższa krajową i żal ci zwieracze ściska

Ty pajacu
@JohnnyBravo

Nie umiemy czytać? A co tam niby jest takiego napisane? "Uwaga zostaniecie państwo oszukani, wciśniemy wam szkody których nie popełniliscie i tym sposobem orżniemy was o kilka stów bo na tym oparty jest nasz model biznesowy"? Nie znalazłem nic takiego w umowie, może nie doczytałem. Zastanów się co piszesz za głupoty trolu internetowy bo aż razi w oczach twój pustostan w głowie.

carlos9999
@JohnnyBravo

Ty,ortograf próbujesz uczyć innych ortografii a sam walisz byki fajfusie-co to znaczy "pjona"?

Asia Asiula
@JohnnyBravo

Śmiesznie się Wasze kłótnie czyta :) Pracując w rent a car, całe szczęście nie w globalu, śmiało moge powiedzieć, że każdy dobry pracownik szanuje tak samo biznesmanów jak i januszy, dopóki "janusze" nie zaczną wykrzykiwać, żądać, wyzywać, obrażać. Prawdą jest, że niemal wszystko jest napisane w voucherze, więc warto go przeczytać przed wynajmem i się dostosować. Jeżeli nie przeczytałeś- nie zwalnia Cię to z wymogów regulaminów, sorry. Możemy sie wtedy kłócić, ale to ja mam rację, bo znam te vouchery na pamięć :) Cieszy mnie to, że większość tych "januszy z brajankami" idzie do tych tanich wypożyczalni, jak global czy green motion, dzięki temu u nas mamy mniej krzyków :D Ja, wypożyczając Ci auto, chcę Ci wszytsko wytłumaczyć, objaśnić, by nie było później płaczu, tysięcy pytań - a nawet jeśli są, to chętnie na nie odpowiem, bo zależy mi na tym, aby dobrze Ci się jeździło, abyś trafił gdzie trzeba, abyś zalał auto dobrym paliwem, abyś oglądnął auto przed wyjazdem, i cokolwiek, nawet najmniejsza ryska by była - niezauważona przez nas-pracowników-wcześniej, byś nam zgłosił, nim wyjedziesz z parkingu w dalszą podróż. I dla nas to lepiej , bo nie lubimy "robić szkód", obciążać klientów oraz informować ich o tym, i dla Was, bo nie musicie się martwić i nas lubicie. Osobiście uwielbiam się śmiać i żartować z klientami przy ladzie, doradzać im szczerze, i jak zapytają z sympatią o moje imię - bardzo jest mi miło, że zainteresowałam ich na tyle jako osoba wynajmująca im auto. A moje imię to Asia. Cześć

jajau
@JohnnyBravo

Johnny - jedna uwaga. Skoro tak zwracasz uwagę na pisownię, powinieneś wiedzieć, że nie pisze się ukuły, a ukłuły: od ukłucia. Ukuły to chyba sobie kawał tynku na budowie, jeżeli można tak powiedzieć o kuciu bądź skuwaniu.

Wkurzony
@JohnnyBravo

Konkretny (usunięte przez administratora) Ciekawe gdzie ty wypożyczysz za 2,5 € !!! Po drugie ta firma naciąga ludzi na rzekome ryski które były wcześniej nie zgłoszone !!!

Pawel
@JohnnyBravo

Jebni sie wleb slugusie globala od nich jesteś od nich Mam nadzieje ze kiedyś tez ktoś wiedzy przerysuje ci Machę A leszcze z globalne nie powinni zajmować miejsce w siłowni i tak nie urośniesz bo jesteś z globala

Dick
@JohnnyBravo

Stan up .....i wszystko jasne....

W.ku.rwiony
@JohnnyBravo

Dałbym Ci poprostu w ryj tak po Polsku gramatycznie mądralo, ale lepiej niech te komentarze cię otrzeźwią bucu

@JohnnyBravo

Nie czytaj jak kole w oczy a może ktoś po prostu nie mieszka w Polsce od urodzenia i ma problem z gramatyka , nieważne, myślę że powinieneś przy swoich skeczach jednak zostac

@JohnnyBravo

Ukłuło jak już coś pustaku.

Aneta
@Asia Asiula

Asia, jak sama widzisz atmosfera na forum jest dosyć napięta jednak mało z tego co tu można wyczytać jest przydatne dla osób zainteresowanych pracą w Rent a Car. Jako, że pracujesz w tej firmie możesz napisać coś więcej na jej temat? Interesują mnie warunki zatrudnienia u tego pracodawcy.

Agnes

Nie wypożyczajcie tylko samochodów z tej firmy bo to jest jedno wielkie oszustwo 1200 złoty zabrali mi z karty za rysy których nie zrobiłam !!!! Omijacie ta firmę najdalej jak się da jeżeli nie chcecie mieć problemów , człowiek uczy się na błędach zamiast najpierw poczytać opinie o tych złodziejach to nigdy w życiu bym nie wypożyczyła samochodu od nich !!!

@Agnes

Rozumiem, że jesteś niezadowolony z usług firmy i Twoja opinia wpływa znacząco na ich wizerunek, ale jak sam pewnie zauważyłeś jest to forum pracownicze, a nie konsumenckie. Szukamy tu przede wszystkich wypowiedzi pracowników Global Rent a Car o aktualnych warunkach pracy i wynagrodzenia. Zachęcam Was do większej aktywności.

Jacek
@Agnes

Pani Agnieszka ma 100 % racji . !!!

@Agnes

(usunięte przez administratora)może warto wkoncu cos z tym zrobić, może ktoś się zaimteresuje

A to ja tez cos od siebie dodam Nie mam slow, wynajelismy samochod w Krakowie i w 100 % jestesmy pewni że został oddany w tym samym stanie , mamy zdjęcia, po 4 dnia dostalismy maila że auto jest uszkodzone(8 cm rysa na drzwiach) ciezko by bylo przegapic i pobierają nam 1660 zł z ktedytki, żart jakiś, nie zostawimy tak tego na pewno moze nie jest to duża kwota ale nie damy się oszukać przez taka firme ktora żeruje na klijetach nie polecam nikomu i postaram się żeby nikt kogo znam nigdy nieskozystal z ich usług!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Global Rent a Car - Warszawa

Global Rent a Car
3.8/5 Na podstawie 231 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042