Opinie o Rental Cars (Global Rent A Car) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Global Rent a Car. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Global Rent a Car o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Rent a Car w Warszawa

Matt

The worst company ever!!!! Money stealers

Oszukany

Witam , Firma Global rent to (usunięte przez administratora) !!! W czerwcu br wypożyczyłem samochód na tydzień. Procedura wynajmu przebiegła standardowo, samochód został podstawiony na lotnisko w Gdańsku. Podczas odbioru auta zostałem zapytany czy wykupiłem dodatkowe ubezpieczenie na co odpowiedziałem twierdząco. Trochę zdziwiło mnie to pytanie gdyż nigdy wcześniej żadna ubezpieczalnia nie pytała się o ubezpieczenie . Po tygodniu zwróciłem auto w takim samym stanie po czym po dwóch tygodniach otrzymałem maila zawierajacego opis uszkodzenia oraz fakturą na 506 Pln za polerowanie. Chciałbym zaznaczyć że zdjęcia szkody zostały wykonane w innym miejscu. Fakturę pokryli z depozytu który zamrozili na mojej karcie kredytowej. Na całe szczęście wykupiłem ubezpieczenie i otrzymałem zwrot poniesionej kary. Sprawę oczywiście zgłosiłem do prokuratury oraz UOKIK. Ewidentnie firma Global rent wyłudza odszkodowania. Nie polecam !!!

@Oszukany

Dodaj na fecebooku zdj tej firmy żeby ludzie wiedzie co za firma i co robią z ludzimy szybko pójdzie informacji w świat

Nie polecam tej firmy wyludzaja pieniądze ludziska dodawaj informacje na fecebooka żeby wszyscy się dowiedzieli co za firma i jakie przekręty robią

David

Jak tylko moga to ludzi w h*** robią. Wysylaja protokoły na email ze swoim podpisem po czym mówią ze te wiadomości sa wysyłane automatycznie. Zlodzieje NIKOMU NIE POLECAM !!!!!!!!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Global Rent a Car? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Mam pytanie do osób " poszkodowanych" przez Global.... czy dobieraliscie dodatkowe ubezpieczenie czy rezerwacji? Przez wyszukiwarkę firma Global wychodzi nie najgorzej z tego co czytam to warto dołożyć do ubezpieczenia- tylko czy to coś da? Proszę podpowiedzieć

@Zainteresowany

@anonymous

U mnie uznali brokera akurat belgijskiego. Ale nie pozwoliłem na to by ubezpieczalnia zapłaciła za coś czego nie bylo

@Zainteresowany

nic nie da jezeli dasz im do reki karte kredytowa i tak cie naciagna, oszusci!!!!!!!!!!!!!!!!

Jerzy_niepije
@anonymous

Jeśli nie chcesz być oszukany sprawdź opinie wypożyczalni zanim podpiszesz umowę. Poczytać na co zwracać uwagę gdy się wypożycza auto. Są firmy, które od razu robią blokadę na karcie kredytowej. Od razu pisze nie korzystałem z ich usług nie pracuje u nich. Sam korzystam z lokalnej wypożyczalni samochodów u mnie w okolicy i nie miałem żadnych problemów. Pewnie dlatego, że każdy klient jest dla nich ważny i można się z nimi dogadać. Autko Najm bo o nich piszę watro wejść na ich stronę główną autkonajm.chost.pl i samemu sprawdzić ofertę.

Karo

Hello! What a shitty car rental! I booked a car for Gdansk with a seat for my baby. On arrival there was not a single chance to safely transport my baby in that provided seat. Unfortunately we had to pay the rental and deposit prior checking the car and babyseat. The guy from global rent-a-car even admitted it was not a safe system and wrote it (usunięte przez administratora) digitally into the rental-contract. He promised to send it right away and that global rent-a-car would return my money soon. I had to rent a much more expensive car at the airport. While still talking to the global-rent-car-guy I had already assumed it would cost more money than renting a car on the internet. To this he said that there had been similar cases in which global-rent-a-car had paid the difference to the rent of global-rent-a-car price. Long story short: - i never recieved any email with any document from global witg any statement about the safety of the babyseat - i called them many times to get back my money (they always seemed "very busy" as they were a) hardly to reach and b)if ever...i was usually cut off with "i'm currently busy with a customer". They even rudely hung up on me.) - i send several emails....to which they didnt even feel like responding - it took TWO months of intens work from my side to get my money back - about the additional costs ....well they basically told me off and said they were not a provider of babyseats and so were not obliged to provide a functioning system. And that i myself was basically not capable of installing the seat properly. So ... my best advice: DONT RENT FROM GLOBAL-RENT-A-CAR

Focus

Witam, czy ktos z Panstwa wypozyczal na Modlinie w ostatnim czasie niebieski Ford Fokus (mam nr rej.) Po 3 dniach od zwrocenia otrzymuje zdjecia wykonane w innym miejscu i fakture za uszkodzony kolpak na ponad 600zl. Mam zdjecia pojazdu i uszkodzenia byly przed wypozyczeniem, ale pewnie inni klienci tez zostana na nie naciagnieci. Ostrzegam i nie polecam korzystac z uslug OSZUSTOW!!!

@Focus

To ich stała praktyka. Ten sam schemat działania.Podobnie z Toyota Yaris ,która wyporzyczyłem...

Kasia M
@Pio

Zgadzam sie. Moj maz zostal naciagniety w Warszawie tym razem na lotnisku Chopina. Dostal fakture na 250 zl bo ponac oddal samochod z opoznieniem. Jak zazyczylismy sobie dowodu (przy oddawaniu nie bylo nikogo w biurze mimo ze to byla 8:30rano) to nawet nie przepraszajac wyslali nam fakture na 250 zl za ponac brudny samochod dorzucajac zdjecie jednej plany i kurzu miedzy siedzeniami. OSZUSCI!!! Poszukuje wszystkich oszukanych klientow w celu zlozenia grupowego pozwu o oszustwo. Ten proceder trzeba ukrocic!!!!!!!!

rafal
@Kasia M

mój email to rafalblok(małpa) wp.pl ja mam problem z tym zę sciągneli ze mnie 1200 z ł za to że niemiałem karty kredytowej ale nic o tym nie wiedziałem do mometu wejsciua do auta. także piszę się na pozew zbiorowy. Pozdrawiam

Amanda

Jak anulować wypożyczenie samochodu ktoś wie? Z góry dziękuję za pomoc

Uratowany dzieki opinią

Właśnie anulowałem rezerwacje, dzięki waszym opinią. Dzwoniłem do Global dowiedziałem się że jeżeli się mój lot opóźni i odbiorę auto później niż zaplanowana rezerwacja, mimo że będzie to w godzinach pracy biura zostanę obciążony kwotą 107 za każdą godzinę opóźnienia , firma nie honoruje żadnego ubezpieczenia od brokera, auto wypożyczone przez pośrednika jest dla nich bez ubezpieczenia , honorują tylko ich własne ubezpieczenia, ja wynajmowałem przez stronę RYANAIR -a więc anulowanie było proste. Oni są niebezpieczni !!!!!!!!!!! Coś ala ludzie odurzający swoich klientów w klubie nocnym a potem czyszczący ich karty...

Laura

Widze ze panowie z warszawa-modlin maja stala metode wyludzania pieniedzy za szkode. Ten sam schemat; zarysowana felga i 754 zl do zaplaty ???? . Nie mieszkam w polsce a po zgloszeniu sprawy do banku odrazu poinformowano mnie ze transakcja bedzie blokowana z mojej karty ( na cale szczescie) . Fakt , faktem STRASZNI OSZUSCI.

JANEK
@Laura

Wypozyczylem auto w modlinie wszystko bylo ok porobilem zdjecia auta na protokole byly dwa male uszkodzenia wszystko bylo ok do czasu oddania auta pan wziol kluczyki ok,po paru dniach dostaje email iz znalezli uszkodzona felge ??? wiec przegladam fotki zrobione patrze felga byla juz uszkodzona w dniu odbioru auta brak informacji na protokole odbioru,ukradli z mojego konta 740zl probujac sie kontaktowac z nimi,nikt nie odbiera tel,nie wyrazilem zgody na pobranie pieniedzy,oczywiscie napisalem skarge do nich ale kasa z konta znikla oni maja czas na odpowiedz 30dni ale kase kradna przed rozpatrzeniem skargi gdzie mam twarde dowody iz auto dostalem uszkodzone !!!niestety zauwazylem to po fakcie, wynajmowalem auta w wielu krajach na swiecie ale tylko w polsce zostyalem oszukany. JESLI KTOS Z TEJ FIRMY TO CZYTA TO WIEDZCIE O TYM PANIE PANOWIE ZE KARMA WRACA I DOSTANIECIE WY RACHUNEK ZA SWOJE POCZYNANIA, JAK WAM NIE WSTYD ??? Z CHECIA SPOTKAL BYM SIE Z PRACOWNIKAMI TEJ FIRMY OCZEKUJAC ODPOWIEDZI

Pio

To że to grupa ,która zarabia na "pseudo" szkodach , którymi jak mniemam w moim przypadku są sami sprawcami to już wiem.Podobnie , zwrócone auto bez usterek - sprawdzałem specjalnie zgododnie z protokołem .Po tygodniu info ,faktura i 165 Euro znikneło. Zdjęcia zrobione w zupełnie innym miescu niż zwrot.Brak informacji o uszkodzeniu w dniu zwrotu ( uszkodzenia nie było ).Brak nazwiska osoby wystawiającej protokół .. .Protokół odbioru pokazuje 20 ! uszkodzeń - i żadna nie naprawiona ale kasa zapewne pobrana jak w moim przypadku. Średnio - 800 zł przy każdym wynajmującym .W miesiącu 10 klientó w czyli ok 8 tys na ręke. Auto się zwraca w całości po 4 miesiącach ...Jest to nic innego jak proceder wyłudzania ubezpieczeń komunikacyjnych na dużą skale. Zgłosiłem do Prokuratury , Uwaga ,Interwencja i UOKIK. Zamierzam założyć stronę na FB i "popularyzować" ich usługi . Piszcie o tym przekręcie na FB i Twitterze dodając link tej strony. Trzeba to skończyć!

@Pio

Pisalam, dzwonilam ale tylko otrzymalam odpowiedz od Mazowieckiego Wojewodzkiego Inspektora Inspekcji Handlowej. Przeslali mi wniosek do wypelnienia i przeslania do nich. Wszystko tak samo jak w/w przypadku.

@anonymous

zapraszam do strony FB GlobalRentaCarOpinie może powinniśmy pomysleć o pozwie zbiorowym ...

Pio

Szanowni Państwo .Powstała na Facebook grupa https://www.facebook.com/groups/643360802689157/ lub GlobalRentaCarOpinie Grupa umożliwiająca zamieszczenia opinii o usługach firmy Global Renta Car jak i pozwalająca podzielić się swoim doświadczeniem związanym z korzystaniem z ich usług. Napisz ,oceń podziel się z innymi ... A group that allows you to place an opinion on the services of Global Rent A Car and allows you to share your experience related to the use of their services. Write, rate, share with others ...

Podrozniczka

My zostalismy rowniez oszukani przez Global rent a Car.Dzis zabrali nam z kąta ponad 800 zl za jakas minimalna ryse ktorej tam zreszta nie bylo przy zdawaniu.Co za bezkarnie dzialajaca firma.Nie rozumiem dlaczego nikt nie probuje ich zaskarzyc a policja nic z tym nie robi.Ja bede zglaszac jutro, zobacze co mi powiedza.Naprawde nie polecam firmy.Kusi tanimi samochodami a zarabia na pseudo rysach!!!!Nigdzie na swiecie nie spotkalam sie z takim bezczelnym oszustwem!!Unikajcie jak ognia!

Uwaga!!!!!!!!!!!!!!Nie dajcie się zwabić niską ceną przy zdaniu auta bez waszej obecności skasują was dwa razy tyle za jakaś rysę na feldze!Mnie oszukali na ponad 1000 złotych!!!!!!!!!!! (Warszawa Modlin)

monika

Ta sama sytuacja u mnie be ble ble zdane auto bez pracownika, pozniej po 10 dniach email z kona znika 600zl za nic (niby ryska na klamce)....jest nas wielu czy ktos wie czy mozna stworzyc pozew zbiorowy (kazdy z nas ma emaile i zdjecia) kazdyz nas oszukany na setki zlotych....

@monika

Zglos do banku bezprawne pobranie pieniedzy ja tak odzyskalam kase

Magdalen
@monika

Ja sie chetnie dolacze do ewentualnego pozwu. Dwa tygodnie temu oddalam samochod na lotnisko w Gdansku, wszystko bylo okay, podpis zlozylam na tablecie pracownika, powiedzial, ze przesle potwierdzenie mailem i depozyt zaraz wroci na konto. Depozytu nadal nie dostalam, do tego przedwczoraj zabrano mi z konta prawie 140 Funtow, zadnej korespondencji od nich nie dostalam, telefonow nie odbieraja. Mysle o zgloszeniu sprawy do prokuratury. Na angielskojezycznych forach jest kilkadziesiat wpisow o nielegalnych praktykach tej firmy, jak to mozliwe, ze oni jeszcze dzialaja?

@Magdalen

my tez oszukani i to jak nawet ikt auta nie sprawdzila ani przed ani po znalezlismy jakies lubrykanty w auce po poprzednich ludziach czyli auta nie sprawdzali wcakle a nas chca liczyc za rysy ktorych nie zrobilismy

Margot
@monika

Dołączam się do podobnego problemu. Również zostałam oszukana przez wypożyczalnię Global w Krakowie. Odradzam i ostrzegam przed nimi.

Zbulwerowana
@Margot

Widzę że każdy kto bierze od nich auto jest oszukany. W moim przypadku też tak było. Protokół że szkodami dostałam A jak zwróciłam auto to niby 2 rysy na drzwiach zrobiłam. Paranoja!!! Extra auto obejrzałam i nic dodatkowego nie było. To jest czyste wyłudzanie pieniędzy. Nigdy więcej styczności z tą firmą!!! Każdemu ją odradzę

Tede 15.02.2018

Witam Wszystkich. Podobna sytuacja jak w wiekszosci. Po 2 tygodniach pobrana suma z karty £190. Lotnisko Rzeszow , wkrotce zorientowalem sie ze wszystkie maile od firmy laduja w spamie. Jezeli ktos placil karta kredytowa nalezy zglosic to w banku z dzialem oszustw. Ja zglosilem wyslalem im zdjecia otrzymane od firmy global i w niecaly tydzien pieniadze pojawily sie z powrotem na koncie. Nie wiem jak wyglada sytuacja w przypadku zaplaty karta debetowa ale warto sprobowac. Zycze wszystkim powodzenia w walce z ta chamska firma.

Jolanta PP
@Tede 15.02.2018

To cwaniaki od kwietnia nie biora kart debetowych i to mnie uratowało od takich niespodzianek. Stracilam tylko niecale 300zł za rezerwacje

Jolanta PP

Global Rent a Car Wypożyczalnia Samochodów Katowice - Miałam zarezerwowane auto przez strone Rentalcars okazalo sie,ze jest to firma Global Rent A Car. 27.0.2018 godz. 20,15 zglaszam sie a facet z tej firmy mówi mi,że nie obsługuja kart debetowych i gotówki. Gotówki to jeszcze rozumiem ale kart debetowych. Kilka razy do roku wypozyczam na lotniskach auta i nawet nie przyszlo by mi do glowy ,ze nie biora kart debetowych. No i karta musi być na wypozyczajacego auto skoro jestem z mezem na niego jest rezerwacja i ja chce zaplacic to jaki problem? Mowie osłowi,ze pieniadze mam na polskiej i norweskiej karcie no ale to nie takie bo od kwietnia tego roku nie obsługuja kart debetowych. Ale czytajac teraz opinie to juz sie domyslam dlaczego bo na karcie moze nie byc kasy to pobrania za rzekome uszkodzenia. To jest ich sposob na oskubanie klienta. Facet mowi,ze jak zapłace ubezpieczenie juz ze znizka 50% 264zl nazwal to calkowitym zniesieniem udziału wlasnego plus 285zl przedplata paliwowa to dostane auto czyli można karta debetowa placić . Wspomne ,ze za rezerwacje na 4 dni zapłaciłam okolo 260zł a on mi spiewa jeszcze o kwocie 549zl. Juz zweszylam jakis przekret i tak sie "wkurwilismy" dosłownie z męzemz,ze mimo oplaty za rezerwacje poszlam do pierwszej innej firmy ktora miala jeszcze auta do wynajecia (JolCar Katowice) moge ich polecic . Zapłacilam za wynajecie 400zł plus depozyt bez problemów z karta. Czytajac te komentaze ciesze sie,ze zrezygnowalam z ich usług i stracilam tylko 300zl bo potem mogliby mi doliczyc wyimaginowane uszkodzenia. No i jeszcze odstraszyłam potencjalnego klienta z pod ich okienka nawet pewnie nie wie ile mi zawdziecza hahaha. Omijac wielkim łukiem Global Rent a Car Wypożyczalnia Samochodów.

Oszuści!!!!!!!!Dostając samochód dostajecie w protokole ponad 20 małych rys do sprawdzenia(kto ma na to czas?)ja znalazłem jedna poinformowałem pracownika on powiedział żeby zrobić zdjęcie przy zdaniu auta na nic się to zdało bo znaleźli jakaś inna szkodę której na pewno nie było i obciążyli moją kartę na ponad 1000 złotych mam nadzieje ze jakiś prawnik zajmie się tą firma alba jakiś program typu Sprawa Dla Reportera

Greg

(usunięte przez administratora) sprawdzają samochód bez waszej obecności znajdują jakaś rysę moim zdaniem sami ją robią tylko po to by was za nią obciążyć !!!!!!!

PL

(usunięte przez administratora) i ignoranci obciążą was za jakaś rysę ok 1000PLN !!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Global Rent a Car - Warszawa

Global Rent a Car
3.8/5 Na podstawie 231 ocen.

Global Rent a Car