Reh-Medica Centrum Rehabilitacji

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Reh-Medica Centrum Rehabilitacji

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaka jest stawka początkowa w Reh-Medica Centrum Rehabilitacji? 6 listopada na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Specjalista PR.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak wygląda rozmowa w Reh-Medica Centrum Rehabilitacji na stanowisko Fizjoterapeuta? Z iloma osobami się rozmawia? 28 września pojawiło się ogłoszenie.

Mada_lena Nowy wpis
Kandydat
@Pytanie

Miałam rozmowę z Kierowniczką. Była tylko ona. Ogólnie to bardzo na plus, opowiedziała co i jak, przed rozpoczęciem pracy trzeba przyjść i zapoznać się z przychodnia i systemem pracy. Byłam bardzo zestresowana i na rozluźnienie Kierowniczka powiedziała ze zada mi tylko jedno pytanie które pwoie o mnie wszystko i pozowali od razu na zatrudnienie. Zapytala bez czego nie wyobrażam sobie kuchni wietnamskiej (w zainteresowaniach miaaalm kuchnia wietnamska). Powiedzialam że bez kolendry, podala mi reke i powiedizala witamy w zespole. Niby nic a stres zszedl

Izabela_RehMedica Nowy wpis
Pracownik
@Mada_lena

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Tak jak wspomniano wyżej rozmowa odbywa się z Kierownikiem Zespołu Fizjoterapeutów. Podczas rozmowy staramy się przedstawić specyfikę naszej pracy i bliżej poznać Kandydata/kę (dotychczasowe doświadczenie, metody pracy, plany związane z kursami). Serdecznie zapraszam do aplikowania!

Administrator

Szukam pracy w mieście Warszawa. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 3200 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Reh-Medica Centrum Rehabilitacji?

.
Pracownik
@Administrator

Prosimy o kontakt mailowy na Naszej stronie

.
Pracownik
@Administrator

Zarobki są całkiem ok Odliczyć musisz koszty działalności + ZUS

Administrator

Czy w trakcie rekrutacji firma Reh-Medica Centrum Rehabilitacji podawała informacje o zarobkach w mieście Warszawa?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji prowadziła rekrutację na stanowisko Rejestrator medyczny / Rejestratorka medyczna. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Anna
Były pracownik

Fizjoterapeuci są traktowani jak tania siła robocza , nigdy nie usłyszałem ze ,,dziękuje robisz dobra robotę,, tylko ciagłe słowa niezadowolenia. Atmosfera w pracy słaba , nikt sie nie lubi ,ciągle ktoś rzuca wypowiedzenie, w zamian zatrudniają Młodych i niedoświadczonych fizjoterapeutów.

1
M.
Pracownik
@Anna

Już się zapomniało jak też się było młodym i niedoświadczonym . A atmosfera ...... To ludzie ja tworzą i może niech każdy z nas się zastanowi czy zawsze był w porządku

Pracownik
Pracownik

Pracuje w tej firmie rok i nie mogę zgodzić się z tymi okropnymi opiniami , szkoda tylko ze ktoś pisząc takie oszczerstwa nie ma w sobie na tyle odwagi żeby powiedzieć kim jest. Praca w Reh medica jest super jedna wielka rodzina w której oczywiście zdarzają się zgrzyty ale każdy się wspiera. Co do Filipa jest to całkowita nieprawda sympatyczny chłopak który zawsze pomoże i rozśmieszy a przy okazji bardzo dobry fizjoterapeuta którego się chwali.

Anna
Pracownik
@Pracownik

No Ty Pracowniku tez nie masz za bardzo odwagi przedstawić sie z imienia i nazwiska.. Super praca jest ale tylko i wyłącznie poza Reh medica . Żadnych premii nikt i nigdy nie widział na oczy. Premie tylko zgarniała ,, góra,, z nadwykonań od NFZ. Można by tu pisać i pisać ale mentalności Pani D.W.nic nie zmieni. Szacunek do pracowników to jest to czego powinna sie nauczyć. Każdy chce być doceniony i wynagrodzony za swoją prace sprawiedliwie .Tylko tyle i aż tyle.

Aaaa
Pracownik

Praca po 10-13h często bez przerwy obiadowej. (usunięte przez administratora) kompletnie bez kompetencji potrafi swojego pracownika czy współpracownika "krytykować" przy pacjentach(usunięte przez administratora) Bardzo duża ilość pacjentów często dwóch/trzech zapisanych na tą samą godzinę (jakoś się wciśnie i się zrobi) PRACA TAŚMOWA jeden wychodzi drugi wchodzi. Dużo kompetentnych fizjoterapeutów. (usunięte przez administratora)

2
Kasia
Kandydat
 Pytanie
@Aaaa

Witam, może Pani napisać coś więcej, jako kto tam Pani pracowała/pracuje ?

Ola
Były pracownik
@Aaaa

Co do fizjoterapeuty Filipa to się zgodzę , dwulicowy, zakłamany i jeszcze długo można pisać . Co do pracy w Reh Medica podpinam się - cała prawda

Kasia
Pracownik
@Aaaa

Nie zgadzam się z ta opinia , pracuje tutaj i raz jest lepiej raz gorzej ale to tak jak wszędzie. Dobre zarobki i fajni ludzie , bardzo zgrany zespół . Szefowa z mojego punktu jest Ok, zwraca uwagę ale jak musi

Pracownik
Pracownik

Trochę się w Rehmedica chyba zmieniło. Pracujemy w systemie zmianowym, nadgodziny są płatne. Czasami jest ich więcej, czasami mniej. Odkąd pracuję nie widziałam Pani Doroty w placówce, więc to chyba jakieś nieaktualne informacje.

M.
Pracownik

Nie mogłam obojętnie przejść inie zareagować . To kpina i rzenada. Pracuje w Tej od 10 lat. Były różne czasy ale jestem dumna pracując w tym miejscu . Szefowa..... Bardzo wymagająca i emocjonalna. Dobry człowiek który jest obiektywny . Kiedy trzeba chwali i docenia ale jak widzi olewanie to opiepszy. W końcu to szefowa. Praca.... 13 tki wynikają z trudnego czasu, braku kadrowego albo okresu urlopowego .Norma- przecież to praca za którą dostajemy wynagrodzenie . Dużo pacjentów - fakt .... Ale w końcu po to jesteśmy to placówka medyczna Anię sala zabaw Filip... Opinia napisana przez dziewczyny - może oczekiwały czegoś czego nie dostaly. Ogromny specjalista dobry kolega . To opinie napisane przez osoby które z jakiego powodu chcą się mścić. Firma ma fajny plan. Cały czas się rozwija. Zarobki są bardzo dobre. Zapraszam do pracy z nami. Pracuje tu i nie zamierzam jej zmieniać

Zostaw merytoryczną opinię o Reh-Medica Centrum Rehabilitacji - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Reh-Medica Centrum Rehabilitacji?

    Zobacz opinie na temat firmy Reh-Medica Centrum Rehabilitacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Reh-Medica Centrum Rehabilitacji?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
Przejdź do nowych opinii