Heisterkamp Transport

Opinie o Heisterkamp Transport

Marek70

Jak jest w waszej firmie potrzebujecie kurs od przewozu rzeczy ja jeżdżę po szwecji i do 2016 roku jest ten kurs niepotrzebny jak u was

wojtasis

witam mam pytanie co do pracy w tej firmie planuje moj pierwszy wyjazd w karierze 17 marca bede jechal w podwojnej obsadzie i pytanie moje brzmi jakie jest wynagrodzenie za podwojna obsade chodzi mi o mnie czyli o osobe ktora pierwszy raz wyjezdza (swiezak) prosze o odpowiedz

Konrad

W sumie to nie znam. Zdawałem z nim kwalifikacje i mniej więcej w jednym czasie robiliśmy kurs C+E w jednej firmie :) I stąd skojarzyłem fakty.

kolo

Może jedzie ktoś na poniedziałek 17.02.2014 do Szczecina na podpisanie umowy ? Wybieram się samochodem mogę zabrać po drodze.

Kierowca Ciężarówki

Zadzwoniłem, odebrała bardzo sympatyczna pani rekruterka i opowiedziała o całej ofercie bardzo dokładnie, że aż w ogóle nie musiałem jej o nic pytać bo dowiedziałem się wszystkiego i jeszcze więcej. Cała rozmowa trwała z 15 min. Dała mi czas na przemyślenie czy chce się zatrudnić czy nie. Przyjechałem do Szczecina, koszt dojazdu zwrócą mi w pierwszym miesiącu pracy, ta sama pani zrobiła mi kawę, podpisałem dokumenty i tyle, teraz muszę zrobić badania medycyny pracy i też mi zwrócą. Teraz też czekam na wyjazd do pracy, przed ruszeniem ma być jeszcze 3 dniowe szkolenie w Oldenzaal. Mi się bardzo podobało bo nie dość że kawkę odpiłem to jeszcze sobie pogadałem miło z panią, wszystko mi wyjaśniła, wszystko jasne, można ruszać do pracy. Zero problemów.

czy doświadczony, gdzie mieszam, czy są ADRy jak tam z angielskim (nie sprawdzają, ale ja umiem), ile mam lat, kiedy chce ruszyć do pracy

konrad

Miśka22 jesteś może spod Puław ?

@konrad

do Konrad zgadłeś z pod Puław wiec pewnie znasz mojego męża

Dobry

Do Coval 20....Ponto- miało być Ponton bo taką ma ksywę :) Pracuje w HKP 8 rok tak dla Twoje wiadomości:)

miśka22

do ponto twoim zdaniem emeryt z hpdp a nie idioto z hwdp to gorszy człowiek znam ich wielu i powiem ci że sa porządniejsi od co niektóych a co do kasy w tej firmie to mam dwóch znajomych którzy mają tą 6 z przodu a emerytem mozna byc w wieku 38 lat tak jak mój mąż

coval20

ponto a ty rozumie, że masz więcej u prywaciarza z Polski ? kpina. Albo jak wy to nazywacie JESTEM CZĘŚCIEJ W DOMU, tak tak na weekend zjazd w sobotę popołudniu lub wieczorem a w domu o 22:00 bo trzeba się z pryncypałem rozliczyć umyć auto itp. a w niedziele o 22:00 start. (usunięte przez administratora)Wiec proszę LUDZIE nie piszcie głupot !!!!! (usunięte przez administratora)

ponto

fajny tekst 6 Z przodu tz 6000zl-200e= 5200 szalu niema

ponton

do MISKA22 daj go na van swietena spokojna robota akurat dla emeryta z woja(usunięte przez administratora)

coval20

do MISKA22. Moją bazą jest też GENT. I teraz będę jechał w niedziele do pracy. Jak na podwójnej obsadzie jeździ to zapewne ciągnie klienta P&O lub SCANDEK. Spoko nie martw się na pewno da radę. Tacho jest spoko nic trudnego. Ja osobiście na Oldenzaal bym się nie pchał, może Oldenzaal jest bliżej co do dojazdu ale ja już 2 lata siedzę w tej firmie i nie zamienił bym bazy Gent, jest tam by najmniej dużo spokojniej nie zabierają auta ci na noc bo jest potrzebne na tzn. KOPELTURE. Niech siedzi cały czas na Gencie. Pozdrawiam

MISKA22

do coval20 dzięki za odpowiedż myślałam że z kobietą nikt nie bedzie chciał gadać co do bazy to trafił do Gent ponieważ to pierwszy jego kurs i pojechał w podwójnej obsadzie z kolegą a póżniej ma byc na Oldenzaal niewiem jak sobie poradzi bo najgozej boi się tego wszystkiego co jest związne z tym tacho i tak dalej ale mam nadzieje że da rade tepy nie jest a ty gdzie masz bazę

coval20

Do miśka22. Nie jest to łatwy kawałek chleba ale w Heisterkamp na pewno nie będzie gnany jak u Polskiego prywaciarza, tu zawsze wszystko trzeba brać na luzaka, czasami jednym wpuścić a drugim uchem niech wyleci. Jak będzie wszędzie w miarę na czas to będzie super pracownikiem. A co do zarobków to ja mam tak jak pisałem wyżej. Jedno pytanko: na jaką bazę trafił ? Pozdrawiam

miśka22

cześć mój mąż właśnie zaczął pracę w tej firmie dokładnie 2 lutego jest nowicjuszem w tym zawodzie pomimo ze ma swoje lata i jest już młodym emerytem mam pytanie jak jest wkońcu z tymi zarobkami i jak się ogólnie pracuje bardzo jest ciężko proszę o odpowiedż

coval20

Do Marcin111. He to nie wiem dlaczego ja dostaje więcej. Tak jak pisałem z dojazdówką zawsze mam z przodu cyfrę 6.

Marcin111

Do Coval20. nie wiem z kim Ty gadałaś lub co dostałeś, moja wypłata za grudzień jast 5238zł z dojazdówką, i co ty na to!!! i pracuje tu ponad trzy lata.

coval20

Do GM 1983- Nie wiem z kim ze Szczecina rozmawiałeś ale na pewno się z tobą nie zgodzę, że 5300 zł jest z dojazdem na bazę. Kolego jeszcze wiem ile zarabiam i jaki dostaje wypłaty.

Left

A jak tam z pracą w biurze? W sensie jako dyspozytor / spedytor? Pracował ktoś? Jak zarobki?

GM 1983

Do coval20-Witam kolego. Rozmawiałem dziś z biurem w Szczecinie i niestety te 5300 to jest kwota razem z dojazdami. (usunięte przez administratora)

coval20

GM1983- Kolego 5300 netto jest to kwota bez dojazdów. Do tego musisz dodać przejazd na bazę i z powrotem zależy jak baza bo na każdą jest inna kwota. Ja osobiście z przejazdówką z przodu mam zawsze cyfrę 6.

Zostaw merytoryczną opinię o Heisterkamp Transport - Szczecin

• Jak się pracuje w Heisterkamp Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Heisterkamp Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heisterkamp Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heisterkamp Transport?

Kandydaci do pracy w Heisterkamp Transport napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heisterkamp Transport