Opinie o Adecco Consulting (Adecco Poland) w Warszawa

Światowy lider wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Poland w Warszawa

Stella

W tej firmie są osoby, które tu pracują i właśnie ich opinia jest mile widziana.

Eryk

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Eryk

Ale nas personalnie w tej firmie nie ma. Ta firma nas tylko rekrutuje i wysyła do pracy. Co można pisać o firmie z którą współpracując trzeba się kłócić o pieniądze czy dowiadywać się na ostatnia chwilę że jak się coś załatwia no urlop to jest problem bo dokumenty gubią i nawet nie wiedzą gdzie je gubią? Niestety mamy czasy jakie mamy i jak chce sie pracować to głównie jest praca za pośrednictwem agencji. A takim wolno chyba więcej bo pozwalają sobie na dużo

Eh...

Adecco to pośrednik pracy. Oferują pracę w dziesiątkach firm. Sytuację w firmie w której pracuje mogę zaopiniować na stronie konkretnej firmy. Po co.tutaj? W tym miejscu oceniamy Adecco. Nie firmy do których nas wysyła. Tak czy inaczej Adecco jest coraz bardziej nieudolne. Nawet wnioski urlopowe gubią a potem my mamy problemy. CZY pośrednika pracy można gdzieś zgłosić aby został skontrolowany? Obawiam się.o swoje dane osobowe. Obawiam się że prócz wniosków urlopowych mogą nie dbać o inne dokumenty.

Eh...

Pieniądze wyplaca Adecco a nie firma w której pracuje. Problemy z wypłatami tłumacza duża ilością firm dla których zatrudniaja

King

Rekrutują w firmie, trzeba mieć doświadczenie? Jakie warunki dają?

Cezary

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Pracownik Produkcji

Bardzo miła obsługa, dostałam wybór działu na podejście przy rekrutacji nie mogę narzekać, zapomniano dodać że trzeba nosić pampersy i głodować 10 godzin bo liderka na dziale Buzek plastik nie puszcza wszystkich na przerwę nocną a gdy się upomnisz Adecco cię zwalnia z pracy!!! Tak jest w Nowym Dworze Mazowieckim woj.mazowieckie.

Czy wcześniej pracowałam na produkcji czy wiem co to za praca i z kąd się dowiedziałam o Adecco.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
sylwio

Mam pytanie czy może wybiera się ktoś do szwajcari jako monter wind lub monter silników lub maszyn.A może juz ktoś pracował proszę o odpowiedz

gosc

bardzo negatywne wrazenie o Paniach tam pracujacych. Starałam sie o pracę w kampanii piwowarskiej w gdańsku. Firma nawet nie ma pojecia jakie zachwowanie "po " rekrutacji maja te panie. Chociaz miały poinformowac o wyniku rekrutacji to najpierw nie odbieraly telefonów, pozniej w końcu ktoras odebrala i stwierdziła ze ona się tym nie zajmuje, ze to kolezanka ale kolezanka ma wolne ALE napewno bedzie się kontaktowac (tak jakby sama nie mogła przekazac informacji i załatwic sprawy). Mija jeden tydzien,drugi- kolezanka się nie kontaktuje. Kontaktuje się wiec ja. Pani już ta własciwa stwierdziła ze miała akurat dzis dzownić. Bardzo niepowazne podejscie. zupełnie nie na te czasy. Jest mnostwo firm rekrutujacych, ale z nimi juz na pewno nie chce miec nic wspolnego. Nie wiem czy klienci wiedza jak to wyglada "od kuchni".

gość 1
@gosc

U mnie identyczna sytuacja. Odpowiedzi udzielane z wielką łaską. Oczywiście po moim telefonie, gdyż Panie nie raczą poinformować o wynikach rekrutacji.

Iwona

@Eh..., ciesze się, że sprawa wynagrodzenia jest w trakcie rozwiązywania. Jaki rodzaj umów proponuje pracodawca? Zlecenie, czy na czas określony? Obowiązuje Cie pakiet socjalny i możliwość urlopów? Z tego co piszesz to atmosfera w pracy nie jest za ciekawa. Chodzi o relacje miedzy pracownikami, czy raczej pracownik-przełożony? Jak myślisz gdzie leży problem?

@Iwona

Ale co to ma w tym momencie do rzeczy skoro komentuje fakt , że nie potraficie każdemu wypłacić należnych pieniędzy w terminie?

@Eh...

Adecco oferuje różne miejsca pracy na różne typy umów.

Iwona

@Eh..., wypłata wynagrodzenia za przepracowane godziny to sprawa bardzo ważna dla pracownika. Czy rozmawiałeś o tych opóźnieniach z działem finansowym i pracodawcą? Może mógłbyś dodać kilka słów na temat grafiku pracy, czy jest elastyczny? Jak oceniasz atmosferę w pracy i relacje pracownik-przełożony? Każda informacja na temat firmy będzie pomocna.

@Iwona

Praca spoko przełożeni nie bardzo. Natomiast opieniadzach owszem rozmiar była. Mają być wypłacone a póki co nadal cisza. Jak było z mojej strony napisane pracuje za pośrednictwem Addeco a nie w samym Addeco

Eh...

Pracuje za pośrednictwem Addeco w Pl. Nie ogarniają wypłat. U nas w firmie kilka osób dostało za małą wypłatę. Nie wyplacili premii, całych dniówek, dodatków za nocki. Na palcach jednej ręki można policzyć osoby, które dostały wypłatę taka jaka powinny. Jednym wypłacą zaległość innym nie. Ale na resztę wypłaty trzeba czekać , bo mają w planach wypłacać po 20.06. zobaczymy jak będzie dalej. Jak.sie to.bedzie dalej powtarzało to.chyba będzie trzeba gdzieś wyżej to zgłosić. Porażka

Nikt

Wro 2 jeśli ktoś ma polecenie jechać podpisać umowę w poniedziałek a nie ma jak się dostać do biura do Wrocławia to co wtedy ?

Iwona

@Lukasz1991, czy wyjaśniłeś już sprawę zaległego wynagrodzenia? Dział finansowy powinien się tym zająć. Z Twojej wypowiedzi rozumiem, że praca była na akord. Czy wyrabiając normę, mogłeś liczyć na premię?

Lukasz1991

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) pracowałem na magazynie Xpo tilburgu w pracy mobing Polak pogania Polaka do tej pory walczę żeby wypłacił mi zaległe ponad 400 euro odradzam

Iwona

@Olo, mógłbyś dodać coś więcej na temat zatrudnienia? Godziny pracy, atmosfera, premie? Czy pracodawca oferuje szkolenia zawodowe i jakie jest zaplecze socjalne? Każda informacja będzie cenna.

Gutek

Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Iwona

@ja, ale udało Ci się wysłać swoje CV do pracy w Adecco Poland? Chciałbyś podjąć pracę przez tę agencję? Masz już coś na oku? @Walczącyoszustami, czasem nie sposób jest sprawdzić wszystkiego "wewnątrz" danej firmy. Jak oceniasz współpracę z Adecco Poland? @gosc, a jak ogólnie przebiegała Twoja rozmowa rekrutacyjna, w jakiej atmosferze? Czy miałeś do wykonania jakieś zadania?

Czy wie ktoś, czy odbył się Dzień Otwarty Adecco w Krośnie w tym roku? Miał być 24 kwietnia 2018 roku, natomiast ogłoszenie o tym w portalu Pracuj.pl zniknęło 9 kwietnia, a nadsyłanie zgłoszeń było do 17 kwietnia? Czy ktoś się orientuje?

Walczącyoszustami

Zainteresowałem Pana redaktora z tv... Mam materiały.. Czyli umowy rozmowy mail filmy nagrane u pracodawcy za granicą napewno będzie w niedługim czasie reportaż... Niech nauczą się szanować ludzi.. Polacy to nie tania siła robocza. Drogie adecco. Zmiany w waszej firmie są obowiązkowe. Wysyłacie ludzi do (usunięte przez administratora). Nie sprawdzając pracodawców. To są ludzkie tragedię... Nie róbcie tak. Sprawdzaj ie nie wierzcie na słowo pracodawcą...pozdrawiam

czesław

nie dajcie sie lidzie robić w balona minimalna stawka dla fachowca w budowlance w Norwegii to 197,70 a nie 185 to stawka pomocnika nie pozdrawiam oszustów

Tymon

Nie przesadzajcie , wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Maciek

Ludzie, pamiętajcie, żeby ZAWSZE idąc na spotkanie wiedzieć, do jakiej firmy aplikujecie (nazwa, lokalizacja, dokładnie określone stanowisko i zakres pracy) oraz na jakie wynagrodzenie możecie liczyć (przynajmniej widełki). Najlepiej od razu iść do firmy, w której będziecie pracować (w ostateczności do agencji, ale w ręku warto mieć już konkretną ofertę od konkretnej firmy). Teraz jest rynek pracownika, wszędzie brakuje ludzi do pracy i rekruterzy dwoją się i troją, żeby skusić potencjalnych kandydatów. Często obiecują gruszki na wierzbie, żeby człowiek tylko przyszedł na rozmowę (mają za to punkty=pieniądze, nie takie jak za skuteczne zrekrutowanie pracownika, ale zawsze jakieś), a wiele rekrutacji ma wręcz FIKCYJNY charakter. I potem się dziwicie, że kontakt się urywa. Szkoda czasu i pieniędzy na jeżdżenie na takie do niczego nieprowadzące rozmowy, lepiej w tym czasie porobić coś pożyteczniejszego. Dobrze Wam radzę, szanujcie się już na etapie rekrutacji, wtedy inni też będą Was szanować. Pomysł z domaganiem się zwrotu kosztów dojazdu wydaje się niegłupi, zwłaszcza jak nie ma się skierowania z UP/spotkanie nie jest gdzieś koło domu albo obecnego miejsca pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Adecco Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 5 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adecco Poland?

Kandydaci do pracy w Adecco Poland napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adecco Poland