Opinie o Adecco Consulting (Adecco Poland) w Warszawa

Światowy lider wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Poland w Warszawa

Max

Zakwaterowanie adecco nie najgorsze fajnie że w parku rozrywki jest czym się zająć w wolne dni, na pewno lepsze niż w agencji polux gdzie hotel jest na zadupiu.

Jacek
@Max

Przeglądając ten wątek, miałem nadzieję, że znajdę odpowiedź na pytanie, które pojawiło się w mojej głowie zaraz po przeczytaniu ciekawego programu, który opisuje pracodawca na swojej oficjalnej stronie internetowej. Mam tu na myśli program CEO for 1 Month”, który daje możliwość na jeden miesiąc zasiąść w fotelu prezesa Adecco. Jest to rzadko spotykany program wprowadzony przez pracodawcę, dlatego mam nadzieję, że ktoś z Was opisze, jak to rzeczywiście wygląda. Ktoś z Was korzystał?

Holiday

Planuję wyjechać z Addeco w wakacje. Czy ktoś mógłby opisać jak wyglądają warunki mieszkaniowe? Ile wynosi tygodniówka? I przede wszystkim czy warto? Czy jest stabilna praca. Z góry dziękuję.

Krystyna
@Holiday

To bardzo trafne pytania. Musimy poczekać, aż osoba posiadająca dużą wiedzę o Adecco Poland postanowi udzielić merytorycznej odpowiedzi. Zorientowałam się, że Adecco Poland ma swojej ofercie naprawdę wiele ofert różnej pracy i w różnych lokalizacjach. Jeśli jesteś zainteresowany to odsyłam Cię tu: https://www.adeccopraca.pl/?_ga=2.7548146.1379345573.1558349446-608130484.1558349446 Jakie stanowisko byłoby dla Ciebie najbardziej odpowiednie?

Jupiter

Dostałem ofertę pracy jako rzeźnik na Akord w Norwegii co to za firma czy są wypłacalni

Blue

Nie polecam aplikować na jakiegokolwiek stanowisko pracy za pomocą Adecco. W ogłoszeniach o pracę nie ma zawartej pełnej nazwy stanowiska, dokładnych obowiązków i wymagań. Aplikowalam na stanowisko pracownik biurowy co w rzeczywostości okazało się być zupełnie czymś innym. Po rozmowie rekrutacyjnej (dzięki, której dowiedziałam się dokładnie na jakie stanowisko aplikuję) miałam otrzymać informację zwrotną w ciągu 5 dni. Minęły 3 tygodnie. Żadnego odzewu. Nie odpisują na maile, a telefon nie odpowiada. Brak profesjonalizmu i szacunku do drugiego człowieka.

Pracownik Produkcji

Bardzo miła obsługa, dostałam wybór działu na podejście przy rekrutacji nie mogę narzekać, zapomniano dodać że trzeba nosić pampersy i głodować 10 godzin bo liderka na dziale Buzek plastik nie puszcza wszystkich na przerwę nocną a gdy się upomnisz Adecco cię zwalnia z pracy!!! Tak jest w Nowym Dworze Mazowieckim woj.mazowieckie.

Czy wcześniej pracowałam na produkcji czy wiem co to za praca i z kąd się dowiedziałam o Adecco.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Nie polecam tej firmy. Ludzie nie jedzcie do hm.

kokotka

Szkoda czasu na tę firmę. Nie spotkałam się nigdy z gorszym brakiem profesjonalizmu! Po zarekomendowaniu mojej kandydatury dla pracodawcy, gdy po kilku dniach chciałam zapytać o kilka szczegółów oraz kiedy mogę spodziewać się odpowiedzi, to nikt nie odbiera mojego telefonu! W tym samym czasie dzwoniąc z drugiego telefonu, od razu Pani odbiera połączenie. Nie wiem jak nieprofesjonalnym i dziecinnym trzeba być, żeby nie odebrać telefonu od kogoś, pewnie dlatego że pewnie tej pracy już nie ma albo jej zwyczajnie nie dostałam.

Dawid

Przestrzegam wszystkich przed agencją Adecco albo raczej przed Adecco oddziałem Tilburg, zero organizacji, zero informacji, na wszystko mają wywalone, w biurze ciężko coś załatwić bo nawet nie chcą gadac, są leniwi bo mają system elektronicznych podpisów a ty przez 2 tyg nie masz umowy. Kilka telefonów u 3, ku.wa 3 wizyty w biurze żeby poprawić adres email. Po zatwierdzeniu dokumentów dostajesz SMS z kodem do potwierdzenia... SMS nie dochodzi, u nich wszystko gra a ty jak nie podpiszesz to kasy nie będzie. Znowu 3 dni pisania emali i telefonów aż w końcu dało się zgłosić do techników - fajnie tylko że to drugi raz... Chęci do pracy mnie w tym biurze niż w niektórych polskich urzędach z obsadą z PRL. Jednego dnia mowia jedno drugiego ta samą osobą mówi ci dyplomatyczne spdalaj. Kasy nie wypłacili- nie ich wina. Brak paliwa- zatankujesz za swoje

Iza
@Dawid

Zgadzam się w 100%. Najgorsze biuro z jakim miałam do czynienia.

Olga

Po rozmowie do wewnętrznych struktur firmy nie otrzymałam jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Przesłałam mailową prośbę o decyzję i pytanie o to czy proces został zamknięty. Minęło 1,5 miesiąca, a ja zostałam po prostu zignorowana.

Aneksja

Witam, Czy ktoś z was pracował bezpośrednio w biurze tej agencji? Jutro mam rozmowę na stanowisko specjalisty ds. Rekrutacji i zastanawiam się jak wyglądają kwestie finansowe oraz atmosfera w tej pracy? Z góry dziękuje za odpowiedz

Nie polecam !

Serdecznie nie polecam tej firmy wytrzymalam tam zaledwie 3 miesiace. Ludzie pomiataja, nie wywiazuja sie ze swoich zobowiazan i blednie wypisuja dokumenty (np wnioski do ops-u ) gdy sie idzie aby poprawily robia wielkie wyrzuty po czym mowia ze nie beda poprawialy tego samego. Panie w agencji sa bezszczelne. Moje sugestie dla Adecco Poland: Zatrudnic kompetentne pracownice agencji

Kazimierz
@Nie polecam !

Jak to się stało, że zatrudniłeś się za pośrednictwem agencji Adecco Poland? Polecił Ci ją znajomy, czy może sam znalazłeś aktywne ogłoszenie i zdecydowałeś się na aplikowanie? Co do opisanych przez Ciebie zachowań, to czy zgłaszałeś ten fakt szefostwu firmy? Była jakaś reakcja? Przedstaw, jak to dokładnie wyglądało.

Anita

Oszustwem jest brak pisania jakie są zarobki oraz gdzie ta praca i nazywanie tego samego na 100 sposobów.

Iwona
@Anita

Pracowałaś za pośrednictwem firmy Adecco Poland? Jeżeli tak to, czy któreś z warunków ustalanych z tym pośrednikiem nie zgadzały się z tym, co zastałaś w rzeczywistości? Wspomniałaś o zarobkach, czy było w nich coś niezgodnego ze wcześniejszymi ustaleniami? Będę wdzięczny, jak opiszesz, jak to wyglądało.

Ziomal

Cześć wszystkim moim skromnym zdaniem pracodawca który zleca pracę Agencji prawie wcale nie sprawdza jak wygląda współpraca pomiędzy pracownikiem agencją a zaś Agencje nie wysyłają swoich pracowników z niezapowiedzianą wizytą aby sprawdzić stan faktyczny jak traktowani są pracownicy, przez te zaniedbania dochodzi do dużej rotacji ludzi w Firmach, pracownik fizyczny to nie wół roboczy za grosze A właściciele firm zapomnieli jak musieli zasówać ten kto miał w życiu z górki nigdy nie będzie miał poszanowania do pracownika który musi wiązać koniec z końcem.

nbv
@Ziomal

Agencja ma ludzi zatrudnić. w jej kompetencjach nie jest sprawdzanie jak pracodawca postępuje z pracownikiem. nie róbmy jaj to nie przedszkole.

Kasiula2220

W sumie to kazdy mowi dobrze o Adecco takze napewno to dobre biuro Moje sugestie dla Adecco Poland: Niech beds dalej tak dobrym biurem jak sa I nawet lepszym samych sukcesow !!!

M&M

Witam, czy ktoś może ubiegał się za pośrednictwem tej agencji o prace na stanowisku recepcjonistki?/ pracownika administracyjnego?

Karol

Chyba coraz gorzej dzieje się wewnątrz Adecco. Wymiana osób jak na taśmie produkcyjnej. Uważajcie na ogłoszenia pracownik administracyjny.

M&M
@Karol

Czy możesz napisać coś więcej? czemu należy uważać na ogłoszenia jako pracownik administracyjny??

nick

Zrobcie cos ze specjalistami do spraw sprzedazy i rekrutacji. Oni sa wasza antyreklama. Nie mili i rozszczeniowi przez telefon , szegolnie Pani, ktora przedstawia sie jako(usunięte przez administratora) Ta osoba raczej nie zyska zadnego projektu z takim podejsciem do klienta.

MagazynWeek 1/2 etat

Firma adeco w Poznaniu wprowadza wszystkich w błąd praca miała być weekendowa a nie 2 - 3x w miesiącu trzeba obowiązkowo przyjęć do pracy w piątek też co mają powiedzieć osoby które studiują pracują czy się uczą a chcieli tylko dorobić pracując tylko w sobotę i niedzielę żenada. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie wprowadzać ludzi w błąd

KKKK

Agencja pracy nie pomaga swoim pracownikom. Zwrot kosztów poniesionych na podróże służbowe trwa tygodniami. Nie ma dodatkowych świadczeń oraz bonusów.

Witam jedzie ktoś przez tą agencje do Francji w tym tyg, przy pakowaniu przekąsek...

goodman@consultant.com

(Witam wszystkich poszkodowanych z strony firmy) zapraszam do kontaktu z nasza firma "Bedrogen op het Werk(oszukany w pracy),ze względu na dużą ilość oszukanych osób na terenie NL podejmujemy kontakt z urzędem pracy NL dzieki temu mamy możliwość wglądu w wasze realne wynagrodzenia- nie to co przedstawia pracodawca za granicą. Możecie odzyskać swoję utracone pieniadzę z nawiązką wystarczy napisać. Kontakt e-mail; goodman@consultant.com

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Adecco Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 5 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adecco Poland?

Kandydaci do pracy w Adecco Poland napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adecco Poland