Witam
Długo zastanawiałam się, czy wystawić stosowną opinię o firmie Tax Care Idea Bank. Nic mi to nie pomoże, ale może ostrzegę inne osoby a to już dużo.
Zacznę od początku. Mowa o firmie, której oddział otworzył się na ulicy Jagiellońskiej 1 w Częstochowie. Dyrektorem jest pan Mateusz Pałka. Tak jak ten człowiek zbywał i manipulował mną przez okrągły miesiąc jest godne najgorszej z możliwych nagan. 26 maja b.r.odbyła się rozmowa kwalifikacyjna z w.w.panem oraz dyr.regionalną. W niedługim czasie dostałam pozytywną odpowiedź o zatrudnieniu. Dopytałam czy jest to informacja pewna gdyż mam pracę, ale ze względu na moje zainteresowanie specyfiką firmy Tax Care zrezygnuję z obecnej. Pan Pałka potwierdził i dodał, że jedyna niepewna sytuacja leży po stronie weryfikacji przez centralę, jednak nie powinno być przeszkód. I nie było, weryfikacja pozytywna, więc firma wysłała mi skierowanie na badania. W tym czasie złożyłam wypowiedzenie w obecnej firmie i tuż przed terminem wykonania badań próbowałam dodzwonić się do szanownego pana dyrektora. Niestety! Telefon wyłączony, napisałam e-maila, nie odpisał, zadzwoniłam na infolinię, próbując dowiedzieć się czegokolwiek...i nic. Poszłam więc do placówki. Ktoś był. Jeden jedyny pracownik. Bardzo sympatyczny, rozmawiałam z nim pół godziny. Dowiedziałam się o firmie, o szkoleniu o klientach i poczułam się uspokojona, że dyrektor na zwolnieniu lekarskim, mam się nie martwić i odezwie się. Do końca miesiąca pozostały 4 dni a ja nie wiem kiedy podpiszę umowę o pracę, kiedy pojadę na szkolenie, gdzie mam złożyć dokumenty...ale nadzieja nadal była- przecież to nie firma krzak...tak sobie tłumaczyłam. Po powrocie do domu otrzymałam telefon. Pan dyrektor! cudownie!!! najpierw z pretensją, że odwiedziłam oddział a później, że rezygnuje ze współpracy ze mną...i mimochodem dyrektorkę regionalną w to wciągnął twierdząc , że to też jej decyzja. Halo....na jakiej podstawie? dlaczego? otrzymałam odpowiedź , że nie pasuję do grupy...jakiej grupy pytam????? nie ma żadnej grupy, grupa się tworzy jak dowiedziałam się od młodego pracownika firmy. A nawet jeśli jest to na jakiej podstawie to stwierdził? Widzieliśmy się raz w życiu!!!!! a rozmawialiśmy kilka- przez telefon o rzeczach formalnych, czyli o dokumentach, o weryfikacji , o szkoleniu....Pan Pałka stwierdził, że jakieś tam rzeczy widzi i uważa, że nie pasuję...cóż, może blondynek nie lubi???bo tylko to widział...bardzo nieprofesjonalne podejście...a jeśli ma taki ktoś stanowisko dyrektora to wręcz żenujące podejście...bo odpowiedź nasuwa się sama...zatrudnił pan pseudo dyrektor znajomego lub znajomą i wolałabym taką odpowiedź a nie że do ala grupy nie pasuje. Miesiąc czasu miał na przyzwoite wycofanie się z tejże sytuacji...a ja zostałam na lodzie. Nie obwiniam firmy a tylko tego jednego człowieka, jednym zdaniem nieuczciwy, niekompetentny człowiek na niewłaściwym miejscu i stanowisku, który nie ma pojęcia ani o dyplomacji ani o kierowaniu firmą i ludźmi ani o zatrudnianiu pracowników. Na koniec powiedział mi czy uważam , że po tych moich wywodach oczekuję, że mnie zatrudni ....powiedziałam, że oczekuję odpowiedzi, dlaczego tak postąpił...nie potrafił dać mi racjonalnego argumentu i życzył miłego wieczoru. Brak słów i aż ciężko uwierzyć, że takie osoby jak bezczelny pan Mateusz Pałka z Tarnowskich Gór potrafią tak zmanipulować firmę, która dając szansę jemu ma podcinane skrzydła właśnie przez niego. Taki człowiek skutecznie psuje wizerunek i wiarygodność firmy a dodatkowo zastanawiającym jest fakt jak traktuje ludzi...bo może jak śmieci, by wspiąć się w górę po trupach. Panie Mateuszu!!! Panu też podwinie się noga...czego życzę z całego serca dziękując na koniec, że nie muszę z panem pracować.