Green Energy Polska

Opinie o Green Energy Polska

Janek

Fakt, że tak dawno nikt nie pisał świadczy, że w firmie jest dobrze. Warto aplikować?

Maja

Jak obecnie wygląda praca w Green Energy Polska? Chętnie poznamy Wasze doświadczenia. Na jakie warunki zatrudnienia/benefity można liczyć?

Mateusz

W firmie nic sie nie zmienilo. Dzial sprzedazy to absolutne dno i oszusci. Rekrutuja byle kogo, a oferta pracy jest za darmo. Jedyna opcja rozliczanie prowizyjne - tylko w fikcji istnieje bo nie placa za dokonana juz sprzedaz!!! Mowia ze maja wysokiej jakosci produkty a tak na prawde w sieci sklepow aldi dokladnie to samo mozna trafic np. tasmy ledowe. Ah ta jakosc prosto z marketu. Nie posiadaja zadnych fabryk tylko kupuja z chin produkt marketowy i go drogo sprzedaja. Kpina, zmarnowany czas i zmarnowane pieniadze.

fg

@def ale z jakiego powdu mozesz cos wiecej na ten temat napisac?

def

Potwierdzam powyższe opinie, lepiej unikać

donatan

Bylem na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie. Zadziwil mnie wystoj sal jak na firme a'la eco. Nie wiedzieli po nazwiskach kto jest kim na rozmowie, nie zaproponowali nawet wody. Rozmowa trwala niecale 5 min, czlowiek od rekrutacji nie przedstawil mi sie, nie powiedzial nic na temat stanowiska i dzialanosci firmy, a wszystkie odpowiedzi na pytania byly zawarte w cv. Bylem tam kilka dni temu i bardzo odradzam. Firma krzak z setkami podspolek. Ps. Teraz sprzedaja obrazy.

PRACA

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcje, sprzedaż, fotowoltaikę oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy/ Managera/ Zespoły Sprzedażowe. Oferujemy podstawę + system prowizyjny + auto. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie kontaktu na adres mail: kariera.energetyka@gmail.com

kariera

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcja, sprzedaż, fotowoltaika oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy oraz Managera. Oferujemy podstawę plus system prowizyjny. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie aplikacji na adres: kariera.energetyka@gmail.com

sonny

Firma szuka ludzi którzy będą latali po okolicy i oferowali kolektory i inne głupoty. Coś w rodzaju akwizytora z różnicą że ci za to nie płacą. W przypadku kiedy uda ci się kogoś namówić należą ci się niby jakieś teoretyczne pieniądze. Niestety ja się nie doczekałem ani złotówki. Więcej! Straciłem na tym własne pieniądze na dojazdy.

Sonny

Nawet nie warto zawracać sobie głowy tą firmą. Nie oferują absolutnie nic. Jeśli liczycie na jakiekolwiek stałe zatrudnienie to możecie od razu o tym zapomnieć. Firma krzak jakich niestety mnóstwo na naszym rynku (niestety). Handlują wszystkim czym się da nie posiadając o tym nawet elementarnej wiedzy. STRATA CZASU!!!

Zostaw opinię o Green Energy Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Energy Polska