Tax Care

Poznań

Opinie o Tax Care

Maja

Widzę, że nikt nie pospieszył z odpowiedzią. Jedno i drugie, zapraszamy do naszej ekipy :)

Mateusz
@Maja 29.08.2017, 00:06

Jak wygląda rekrutacja? Jakiś skomplikowany proces? Czy zwykła rozmowa kwalifikacyjna?

Gibon

Czy Poznań przyjmuje stażystów czy tylko normalnie do pracy?

Iva

Obłożenie robotą jest jak wszędzie w księgowości. ;) Ludzie też różni, ja akurat nie mam problemu i się dogaduję ze wszystkimi. Najważniejsze to zrobić co jest do zrobienia, żeby nie było zaległości. A pracuje mi się całkiem nieźle choć niedługo. :)

Prawotka

A jak wam się tam w ogóle pracuje? Duże obłożenie robotą? Jak ludzie?

Mroweczka

Nie wiem o co chodzi z tą fikcyjną rekrutacją. Ja jestem przyjęta z naboru i pracuję już ponad rok. Da się. :)

Marylka

Ja trochę czekałam, ale odezwali się i jestem. Robiłam dwa podejścia. Może źle wysyłasz?

witek
użytkownik zarejestrowany

hej witam wszystkich, widze ze dawno tutaj nikt nie odwiedzal strony i nie napisal zadnej opinii na temat tej firmy, szkoda bo aplikowalem tak i chcialbym dowiedziec sie czegos rzetelnego o niej przed pojsciem na rozmowe kwalifikacyjna, piszecie ze nastawieni tylko na sprzedaz to dobrze przeciez to cel firmy

Firma max nastawiona na kasę! Sprzedaż,sprzedaż, sprzedaż, a gdzieś daleko w tyle doradztwo.Jeżeli ktoś coś wie na tematy finansowe to niestety niewiele nowego się tam dowie, szczególnie jeżeli chce konkretów, profesjonalnych porównań wielu ofert firmowych. No i kulejąca księgowość...

To się tylko należy cieszyć!!!!!!!!!! Gorzej mieli/mają ci którzy dali się skusić i przeszli do tej \"cudownej\" firmy. Nikomu nie polecam, nawet wrogowi.

SAMUEL

UWAGA NA FIKCYJNE PROCESY REKRUTACJI....TAK NAPRAWDĘ NIE ZATRUDNIĄ NIKOGO Z NABORU!!!!

ona
@SAMUEL 15.02.2011, 15:40

hmmm od roku wysyłąm tak CV i nic - też zaczęłam się nad tym zastanawiać ..........

Zostaw opinię o Tax Care - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tax Care