Opinie o Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. w Gdańsk

Ciekawy

Witam chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki operatora maszyn typu reach stucker w DCT. Ktoś może podpowiedzieć? Z góry dziękuje.

Swojak

Niby ok ale popaprancow nie brakuje szczególnie jednego z BHP który dostaje sraczki i uważa się za Boga ( szybko zwalnia za byle co ) . Facet musi mieć jakieś problemy natury psychicznej.

Dziki W
@Swojak

Pudzian jest the best

Łop

Zatrudniają Ukraińców bo za tak niskie pensje nikt nie chce tu pracować. Wszędzie słychać ukraiński. Po rozmowie kwalifikacyjnej zrezygnowałem, pani rekruter zielonego pojecia nie ma o rekrutacji.

Jsjsks

Masakra w gorszym porcie jeszcze nie bylem obsluga tragedia suwnicowi maja wszystko gdzies A jeszcze wisienka na torcie jest ta bezbadziejna strona e brama gorzej dzialajacej strony jeszcze na swej drodze zyciowej nie spotkalem nic na niej nie dziala jak powinno buguje sie sama z soba a co poprawka aktualizacja to gorzej co za kretyn to wymysla to szok

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Kamerun

Lukowy po okresie próbnym gdzieś tam 3400-600 brutto (nie wiem dokładnie) premia od 350 do 800 zazwyczaj jest 500 kierowca 3800-4000 brutto później jakieś awanse z nadgodzinami 3500-4500 netto. Multisporty opieki i takie tam pierdoły są

Krzychu

Póki nie zmieni się podejście zarządu do pracowników to cienko to widzę. Na nagrody dla swoich pieniądze maja i chętnie je rozdają natomiast jeśli chodzi o pracownika który bije rekordy przeładunku dla firmy to niestety już nie ma. Za rekordy pieniądze sa dla zarządu który siedzi na (usunięte przez administratora) ale dla pracownika który te rekordy robi to już nic nie skapnie. Taja prawda.

Weronika

@Ciekawy, masz jakieś informacje o wynagrodzeniu? Czy w firmie DCT można liczyć na jakiekolwiek premie i socjal? Jak wygląda sprawa z benefitami i opieką medyczną? Wasze informacje są ważne dla osób, które chcą aplikować do firmy.

Uwielbiam słuchać j czytac narzekania osób, którym nigdy nic nie pasuje. Zawsze za mało. Praca jak praca tylko trochę inna jej forma. Wyścig szczurów jak wszędzie, korpo niestety. Pol miesiąca pracy, gdzie jeszcze można sobie dorobić jeżeli ma się taką potrzebę. Więc przestancie narzekać a jak coś się nie podoba to szukaj innej pracy gdzie będzie Ci "lepiej".

Robol
@.

Dorobic pod earunkiem,ze akurat Ciebie wybiora na nadgodziny???

@Robol

Nie, koledze chodzi raczej o to że w tej firmie ma tak super ze pracuje na drugi etat w innej firmie aby mógł normalnie żyć, a z rodzina spędza czas podczas snu miedzy jedna a druga praca:)

@.

Tobie pasuje bo pewnie dobrze w (usunięte przez administratora) włazisz komu trzeba i nie narzekasz. Na zarobki tez nie narzekasz bo jestes jednym z tych szczórów co(usunięte przez administratora)

Bart

Odradzam prace w dct najgorsze co może być pieniądze bardzo małe przyjmują i zwalniają młodszy kontroler ma za dużo do nauki jak nie zdasz to zwalniają. za 2 tys żenada w biedronce więcej się zarabia

Franz
@Bart

Czego uczą na szkoleniu? Zapłacili chociaż po m-cu szkolenia?

Ciekawy

Witam, Szukają Specjalisty ds. Infrastruktury. Proszę o wasza opinie o pracy na tym stanowisku i możliwym wynagrodzeniu.

Anuś

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat działu Zrównoważonego Rozwoju? Szukają tam kandydatów do pracy? Może jakaś podpowiedź jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

bec

Uwazajcie!!!!! na kreta, przyjmuja go na dzial zeby zrobil restrukturyzacje, a on w rzeczywistosci poluje na ludzi, upatruje obie ofiare i do zwolnienia.

limoncello
@bec

w jakim dziale?

Andy

Witam :) Chciałbym się dowiedzieć czy miał ktoś może przyjemność pracować lub wie jak wygląda praca młodszego kontrolera w DTC Gdańsk? Za wszelkie informacje, bardzo dziękuję ;-)

@Andy

Stoisz po kilka godzin 3-5 na statku w deszczu, mrozie, śniegu i pilnujesz załadunku kontenerów. Na początek niecałe 2tyś.

ziobro

Mamy pytanie. Ile czasu czekaliście aż sie z wami skontaktowali od czasu wysłania aplikacji?

Nikt
@ziobro

3 miesiące

@ziobro

1 dzien

Robol

Dziwna sprawa z tym zatrudnieniem.. prponowana pensja 2800-3300 w ogloszeniach o prace,a na posredniaku bylo ostatnio spotkanie,to mowili 2000 na lapke,a mozna wyciagnac nawet 2400.... Hmmm....juz brak poszanowania czlowieka A pani Dagmara i jej kolezanka z posredniaka,to wyzej sra niz (usunięte przez administratora) ma;):)

Witam interesuje mnie opinia na temat mechanika w dct srednie zarobki i rozwój w zawodzie czy ktos posiada taka opinie

Czy wszyscy muszą zawsze narzekać ?

Czy wszyscy muszą zawsze narzekać ?

Krakers

Czy coś zmieniło pod względem zarobków jako kierowca? Na jakie zarobki można liczyć?

Michu
@Krakers

Kolega zaczął pracę miesiąc temu. Ze wszystkimi dodatkami 1900netto na start. Plus karta paliwowa 120. Później ma mieć 2500 ale myśli żeby odejść na magazyn do biedronki na karczemki. Tam 3600 na start netto.

Ww
@Michu

No wątpię ja pracowałem na magazynie biedronki na kokoszkach non stop zapierdzielasz i po 6 latach masz 3100 podstawy brutto. Ja bylem na rozładunku biedronek.

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 133 ocen.
  • Kontenerowa 7
    80-601 Gdańsk
  • NIP: 2040000183 REGON: 192967316 KRS: 0000031077

Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.