HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Opinie o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

mario10055

Witam mam pytanie dostaliśmy z dziewczyna oferte pracy do pakowania owocow i warzyw w miejscowości Ridderkerk czy ktoś z was może się podzielić opina jak to tam wygląda na miejscu z góry dziekuje

brickman

Hobij jest dobrą agencją pracy. Przynajmniej jeśli chodzi o trzy sektory, na które szukają swoich pracowników do pracy w Holandii. Mianowicie chodzi mi tutaj o sektor logistyczny, techniczny i żywnościowy. Oczywiście jak trafi się wyjątkowy nieprofesjonalny pracodawca holenderski to nawet i hobij niewiele będzie mógł zdziałać. Pewne ryzyko jest

marta

ja podpisalam wstepna umowe z ta firma ale jak czytam komentarze to sie boje pracuje w holandii 5 rok ale w jednej firmie, chce zmienic ja niby mam na sortownie owocow jechac czy ktos moze cos na ten temat napisac?

stala

na miejscu masz test na kompie z jezyka ang ale jezeli ci nie pojdzie celujaco to i tak nic sie nie stanie wiadomo ze podstawy sa potrzebne chociazby zeby dogadac sie z przelozonym w pracy

monia
@stala

Ktoś się wybiera 14.09 do pracy na sałatki?

stała

jezeli ktos siedzi na hotelu i tylko chleje albo pali trawe to sie nie dziwie ze wraca do domu z niczym. ja pracuje przez ta agencje 7 miesiac i nie narzekam sa wyplacalni w razie problemow lub pytan kontakt jest ok. praca w porzadku wiadomo ze jak nie ma sezonu np na warzywa to z (usunięte przez administratora) ci pracy nie zalatwia. widzialam rozne osoby ktore tam pracowaly i jezeli komus zalezy na pracy to nie ma problemu a jak ktos mysli ze za siedzenie i nic nie robienie beda mu placic to potem wystawia takie opinie jak ta powyzej.

jaca

Czy jest jakiś test językowy przeprowadzany?jeśli tak to możecie napisac jak wygląda?

melisa

Słuchajcie, a jak to jest z językiem? Czy naprawde jest konieczny, jakieś testy czy coś?

luna
@melisa

dokladnie

Maro

Co wy piszecie, nie ma nic za darmo. Jak koleżanka była w okresie w którym nie było sezonu to się nie dziwie że nie miała pracy. Ja jade i wiem że jak będe pracowity ,punktualny, dokładny, i prubując zyskiwać doswiadczenie (pchac się do trudnych prac)itp zaangażowanie to zyskasz szacunek nie tylko u holendra. Widzę że większosc tu piszących nie wie co to praca lub jest to ich jedna z pierwszych praci, spodziewają się od razu kokosów.Piszę to jako os, która już pracowała b.długi okres czasu w polsce, ale i mam też kilka lat przepracowanych za granicą. Pierwsze trza zdobyć szacunek , który się zdobywa zaangażowaniem.

czaki

ostatnio co raz więcej ludzi narzeka po wyjazdach do Holandii. I to nie tylko jeśli chodzi o HOBIJ. Holendrzy zaczęli już naprawdę traktować nie poważnie Polaków, którzy przyjeżdżają do nich do pracy. Co do samego HOBIJ to niewiele różni się od innych pośredników pracy zajmujących się przecież tym samym. Proponują zróżnicowane oferty pracy w różnych sektorach na całym obszarze Holandii. Nie do końca jest tak pięknie jak piszą co do doskonałych warunków zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego, ale to już też pewnie zależy najbardziej od osób, które jadą z nimi do pracy. No a jak już uda się rozpocząć pracę to wartym uwagi jest, że załatwiają zakwaterowanie oraz dojazdy do pracy. Różnie bywa z obsługą administracyjną w ich wykonaniu

nowy

Hej w przyszły piatek jade do Warder moze wybiera sie tam tez ktos???

annn

hobij nie jest zla agencja, ale zalezy na jaka firme sie trafi, okolice helmond na sezon letni biora prpaconikow a ci potem siedza w domach, nawet starzy pracownicy, wiem z doswiadczenia. poprostu daja ciala ostatnio

gość

Można podpisać z nimi kontrakt na 6-8 tygodni?

@gość

jeżeli to jest praca na wakacje to pewnie i tak. Po za tym to dość normalna praktyka z takim okresem umów

jol

jestem z hobij od 2 miesiecy- najwieksze NIEPOROZUMIENIE W MOIM ZYCIU!! Nie wyjezdzajcie od nich!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@jol

ale możesz podać jakieś szczegóły pracy w Hobij? co jest dla Ciebie tak katastroficzne w tej firmie?

nowa

Hej ja jade w niedziele rano do miejscowosci Warder ale praca w Zwaagdijk

johnny
@nowa

Hej to spotkamy sie na miejscu...;)

Maciula

Siemanko,ja mam się skontaktować telefonicznie jutro do HOBIJ'a i maja mi wszystko wytlumaczyc,a moze nawet i podac termin wyjazdu.Dajcie znać kto jedzie to na fejsie poklikamy i uzgodnimy co i jak xD

Johnny
@Maciula

Siema,25.07.14 bede jechał z Hobij do pracy w Sligro Amsterdam dokladnie do miejscowosci Warder...daj znac jesli sie tam wybierasz w tym czasie tez....pzdr

@Maciula

Hej.i co wiesz juz kiedy jedziesz?

sacha
@Maciula

Jeżeli tam jedziesz uważaj na MONIKE p.kor. strasznie fałszywa. jak krzyczy do ciebieb ty krzycz do niej. bylej pracownicy hessa i bylej sprzataczce troche odbilo od nadmiaru wladzy. roznoszenie plotek na hotelu w Warder jej specjalnosc.

nowa

hej czy wyjezdza ktos w weekend za posrednictwem Hobij w okolice Hoorn ?

HOBIJ-EW

Witam, pracowałem przez Hobij kilka miesięcy, śmiało mogę polecić wyjazdy z nimi, liczba dni pracujących to 4-6, wypłaty na czas i bez żadnych niby pomyłek, transport do pracy jest, zakwaterowanie ok, nawet na Warderze, o którym tu już jakieś legendy powstają wcale nie jest tak źle jak piszą. Zaś co do samej pracy, hmmm ludzie sobie chwalą bardzo Sligro, jeśli macie okazje tam jechać to nie zastanawiajcie się ani chwili szczególnie jeśli wciąż jesteście w Polsce. Z kolei jeśli chodzi o Hessing, sam nie wiem co napisać, praca nie jest zła, trochę zimno, niestety plan otrzymuje się z dnia na dzień, raczej nie gonią za tempo, angielski raczej nie potrzebny, w innych zakładach przez tydzień powiedziałem więcej mniż tam przez ponad 3 miesiące. Dobra praca na trochę, jedziesz na wakacje zarobic to będzie ok. No i to by było na tyle chyba. Ja bardzo sobie cenię współpracę z nimi i śmiało polecam. (usunięte przez administratora)

@HOBIJ-EW

możesz jeszcze podać na przykład jakieś widełki płacowe na jakie można liczyć w HOBIJU? na jaką kasę można liczyć?

kate

Hej, czy ktoś wie jakie warunki są w hotelu Hotel & Restaurant Het Tramstation Molentiend 12, czy jest tam kuchnia? i możliwość przygotowywania sobie jedzenia? Czy są pralki?

jol

Czy ktos wyjezdza po Swietach z Hobijem do pracy??

kam
@jol

jeśli chcesz się zabrać to będę jechał 29 kwietnia do miejscowości warder - pracuję w hessingu, w warder i okolicach mieszkają ludzie pracujący w hessingu

@kam

To by bylo spoko, ja mam niby oferte do Hessinga w Uden, ale cos tez babka przez telefon juz teraz mowi, ze maja tam dwa czy trzy Hessingi. Pojechalbym z Toba, moze do poniedzialku sie wszystko okaze i zabralbym sie z Toba, pozdro.

@kam

Halo, odezwij sie- prawdopodobnie wlasnie we wtorek 29go bede jechal

ralf

ale przed wyjazdem z Hobijem do pracy podpisuje się jakieś umowy? nie gwarantują tam pewnej roboty na określony czas?

Zostaw merytoryczną opinię o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.