HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Opinie o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

kiv

Poziom organizacji jest bardzo słaby. Bungalowy bez neta i pralek a placisz 100 euro tygodniowo. Zarobki na poziomie 210 euro tygodniowo jak masz godziny. Nie polecam

@kiv

Dziękujemy za wszelkie uwagi i komentarze. Jeśli istnieją kwestie, które budzą wątpliwości i nie zostały wyjaśnione, prosimy o kontakt z naszym holenderskim lub polskim biurem, tak abyśmy mogli pomóc. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

Sebastian

Siemanko, przed przyjazdem obiecywany Amsterdam na orderpickerze dzień przed wyjazdem okazało sie ze jednak deep vries -25 stopni, do tego pieniądze marne hobij pobiera pieniądze z salarisa jak sie pytasz nie znają odpowiedzi na to, brak godzin. Mieszkanie to zart 23 osoby w domku wielorodzinnym-95€ na tydzien (usunięte przez administratora)” hotel” w biurze pani powiedziała ze najlepsza lokalizacja ???????? Polecam sie zastanowić nie odradzam tylko dosyłam opinie . Pozdrawiam mordeczki Moje sugestie dla HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.: Mówcie więcej prawdy, pozdrawiam

@Sebastian

Dziękujemy za wszelkie uwagi i komentarze. Jeśli istnieją kwestie, które budzą wątpliwości i nie zostały wyjaśnione, prosimy o kontakt pod adresem frontoffice@hobij.nl lub wages@hobij.nl, tak abyśmy mogli pomóc. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

&&&
@Sebastian

Podobna syruacje mialem,to sa niepowazni ludzie,widac ze juz robia bokami,nie moga znalezc ludzi do pracy, stad te piekne filmiki na zachete,koniec z wyzyskiem !!!

@&&&

Dziękujemy za wszelkie uwagi i komentarze. Jeśli istnieją kwestie, które budzą wątpliwości i nie zostały wyjaśnione, prosimy o kontakt z naszym holenderskim biurem pod adresem frontoffice@hobij.nl lub backoffice@hobij.nl, tak abyśmy mogli pomóc. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

NIezdecydowany

Ingrammicro Lokalizacja: Waalwijk Ktoś coś robił ktoś cos wie?

@NIezdecydowany

Witamy, dziękujemy za komentarz i za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Niestety ta oferta logistyczna juz nie jest aktualna. Zachęcamy do przesłania do nas swojego CV na adres: info@hobij.pl, wówczas nasz konsultant się z Panem skontaktuje aby przedstawić dostępne oferty. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

Matol
@NIezdecydowany

Pracowalem ale nie przez hobij i bylo ok ludzie z hobij dostaja mniej bo hobaj kroi ostro Zrezygnuj z tej agencji

Shadow
@Matol

A gdzie robiłeś ?

Sławek

Witam pracowałem przez tą pseudo agencje miesiąc na Sligro jako order picker i jest porażka praca może nie jest w jakimś specjalnym tempie normy łatwo idzie zrobić zarobki jak na polu a nawet gorsze zakwaterowanie to stara obora przerobiona na mieszkania na wsi odradzam jakichkolwiek kontaktów z tym biurem bo nie warto mnie zmyliły pozytywne komentarze na tej stronie ciekawe jak szybko zniknie mój komentarz

opo
@Sławek

też pracowałem w Sligro jakiś czas temu,starta czasu i nerwów,(usunięte przez administratora)...nigdy więcej Hobij

@opo

Jarek

Za 36 godzin na chlodni za prace w temperaturze -20 250 euro po odjeciu zakwaterowania itd. Odradzam

Ralf

Omijajcie to biuro z daleka, kasa marna a warunki mieszkaniowe to hotele robotnicze :)

@Ralf

Dziękujemy za uwagi i komentarze. Przykro mam czytać, że są kwestie, w których Pańskie wątpliwości nie zostały wyjaśnione. Prosimy o kontakt z naszym biurem pod adresem frontoffice@hobij.nl, tak abyśmy mogli Panu pomóc. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

Kempa

Praca w Rotterdamie na magazynie zbieracz zamówień ? Ktoś coś może powiedzieć ?

@Kempa

Witamy, dziękujemy za komentarz i za zainteresowanie naszymi ofertami, zapraszamy do przesłania do nas swojego CV na adres: biuro@hobij.pl, wtedy też będziemy się kontaktować, aby przekazać więcej szczegółów. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

laurie

Moje sugestie dla HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.: mozna sie dogadac z biurem Lubię atmosferę w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. za: mozna sie z nimi dogadac

@laurie

Dziękujemy i pozdrawiamy:) HOBIJ POLAND

koszmar trwa.... 7-8 km do pracy na rowerku, do sklepu w drugą stronę 5... bajka :) (usunięte przez administratora)omijać !!!!!!

@anonymous

Dziękujemy za wszelkie uwagi i komentarze. Jeśli istnieją kwestie, które budzą wątpliwości i nie zostały wyjaśnione, prosimy o kontakt z naszym holenderskim biurem pod adresem frontoffice@hobij.nl lub wages@hobij.nl, tak abyśmy mogli pomóc. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

Mariusz

Czy mógłby ktoś napisać jak wygląda praca przy produkcji sałatek?

Tgv
@Mariusz

Po co ci ta wiedza jak i tak nigdzie nie pojedziesz,. XD

@Mariusz

Jeżeli masz na myśli pracę w hessingu też jest to praca przy salatkach od razu Ci odradzam

@Mariusz

Teraz zbliża się taki okres gdzie nie będziesz miał godzin które Bede cie satysfakcjonowaly .

@Mariusz

Witamy, w razie zainteresowania ofertami pracy zapraszamy do przesłania CV na adres: biuro@hobij.pl. Będziemy z Panem w kontakcie i przekażemy szczegółowe informacje odnośnie dostępnych ofert. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND.

Trzymajcie się z daleka od tej agencji,byłem raz i nigdy więcej nie pojadę!!!

mati
@ja

A co było nie tak i gdzie byles w jakim miescie

marek nowak
@ja

witam czym sie zajmowales jakie miasto

@ja

Dziękujemy za wszelkie uwagi i komentarze. Przykro mam czytać, że są kwestie, w których Pani/Pańskie wątpliwości nie zostały wyjaśnione. Prosimy jednak o kontakt z naszym holenderskim biurem pod adresem frontoffice@hobij.nl, tak abyśmy mogli Pani/Panu pomóc. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

Memo

Witam. Ja jestem z narzeczoną zainteresowany od zaraz. Niech Mikołaj sprawdzi emaila formularz rósnież wypełniony. Poznałem chłopaków w Van Oers United

@Memo

Hdjd

Czy to normalne, że tak długo czeka się na wyjazd?

AREK

Witam, jak przedstawia się sytuacja na magazynie INGRAM w Waalwijk? Czy warto jechać?

@AREK

Witamy i dziękujemy za zainteresowanie naszą Agencją. Zachęcamy również, aby przesłała Pan do nas swoje CV na adres: rzeszow@hobij.pl. Nasz konsultant skontaktuje się z Panem i szczegółowo przedstawi ofertę pracy w Ingram Micro, warunki zakwaterowanie oraz jakie są możliwości dojazdu do Holandii. Towarzyszymy Panu na każdym etapie przy rozpoczynaniu przygody z pracą w Holandii, służymy wsparciem i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu oraz czekamy na Pana CV. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND.

Aleksandra

Czy rozmowa kwalifikacyjna przez skype jest w języku angielskim? Ktoś coś wie? :)

@Aleksandra

Dziękujemy za zainteresowanie naszą Agencją, po szczegóły dostępnych ofert w tym warunki mieszkaniowe, charakter pracy i zakres obowiązków oraz tego jak będzie wyglądać rozmowa kwalifikacyjna zapraszamy do kontaktu pod adresem opole@hobij.pl. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

Kamil
@Aleksandra

W jezyku Polskim

Bester

Mam pytanie Hobij techniek czy Work Force jedno jest z gdańska a druga z opola - czy to spółka te same agancje czy co? spawacze jacyś tam pracują

@Bester

Witamy i dziękujemy za pytanie. Agencja HOBIJ posiada kilka oddziałów w Polsce, jej główna siedziba mieści się w Opolu, a w Gdańsku jest oddział zajmujący się rekrutacjami technicznymi min. na stanowiska spawaczy oraz monterów rurociągów. Jeśli byłby Pan zainteresowany szczegółami ofert zapraszamy do kontaktu pod nr tel: +48 58 301 93 60 oraz do przesłania swojego CV na adres: technika@hobij.pl. Nasz konsultant będzie się wtedy z Panem kontaktował i przedstawi aktualne oferty. mamy nadzieję, że przekazane informacje będą pomocne. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND.

Miska92

Wszystko zależy od zakładu na jaki trafisz i kordynatora. Ja pracowałam w Riderkerku na Van Oers i nie narzekalam.Z godzinami bywało różnie. Co do kordynatora Pan Dawid uważa się za nadczlowieka bez szscunku i umiejętności zarządzania personelem.Zwykły prostak

Ktosiek
@Miska92

Bo z Dawidem trzeba umieć rozmawiać :D pozdro z Haarlemu :)

Zainteresowanaaa

Witam, zastanawiam się nad wyjazdem przez tą agencje, ale czy ktoś może mi szczerze powiedzieć czy opłaca się jechać przez tą agencje? Czy warto ryzykować? Jak stawiki, godziny, zakwaterowanie? Czy da się tam dobrze zarobić? I dlaczego jeśli chce się przez nich wyjechać to trzeba się osobiście stawić w ich biurze? Proszę o opinie osób które były lub są za granicą za pośrednictwem ten agencja.

@Zainteresowanaaa

Witamy i dziękujemy za zainteresowanie naszą Agencją. Zachęcamy również, aby Pani przesłała do nas swoje CV na adres: opole@hobij.pl. Nasz konsultant skontaktuje się z Panią i szczegółowo przedstawi dostępne oferty pracy, warunki zakwaterowanie oraz jakie są możliwości dojazdu do Holandii. Towarzyszymy Pani na każdym etapie przy rozpoczynaniu przygody z pracą w Holandii, służymy wsparciem i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu oraz czekamy na Pani aplikacje. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND.

Benio123

Witam wraz z dziewczyną chcemy wyjechać przesta agencje czy polecacie?

@Benio123

Witamy i dziękujemy za zainteresowanie naszą Agencją. Zachęcamy również, aby Państwo przesłali do nas swoje CV na adres: opole@hobij.pl. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i szczegółowo przedstawi dostępne oferty pracy, warunki zakwaterowanie oraz jakie są możliwości dojazdu do Holandii. Towarzyszymy Państwu na każdym etapie przy rozpoczynaniu przygody z pracą w Holandii, służymy wsparciem i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu oraz czekamy na Państwa aplikacje. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND.

Anka

Witam pracuje przy pakowaniu mrozonych ciast i sandwich miasto Cuijk Jestem bardzo zadowolona prace jest dwu zmianowa panuje mila atmosfera kolezanki sa zyczliwe biuro jest tez w porzadku Kiedy mam problem dzwonie pisze zawsze mam odpowiedz pozdrawiam

@Anka

Dziękujemy za komentarz, obecnie też prowadzimy tam rekrutacje. Jeśli ktoś z Pani znajomych albo bliskich byłby zainteresowany pracą w Cuijk zapraszamy do polecania nas lub do kontaktu pod adresem: biuro@hobij.pl. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

Zostaw merytoryczną opinię o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.