Hicron Sp. z o.o.

Opinie o Hicron Sp. z o.o.

@Starterzdecydowałeś się na aplikację do firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny do Hicron oraz jak wyglądają pierwsze dni pracy nowego pracownika.

Starter

Pytanie o zarobki dla Młodszy Konsultant SAP ABAP bez doświadczenia. Drugie pytanie jak wygląda praca Młodszego Konsultanta? Pozdrawiam

Były_pracownik_usa
@Starter

Naprawdę spoko stawki, zawołaj jakieś 3-4 netto i negocjuj potem w miarę nabywania doświadczenia. Super firma żeby poznać abapa.

Edyta
@Starter

Tez bardzo chętnie dowiem się coś więcej na temat rekrutacji i początków w firmie :) czy osoby bez doświadczenia są tam mile widziane i jak ten brak doświadczenia jest odczytywany przez innych? Chętni do pomocy? Pozdrawiam

normalny

Nie wytrzymam , ludzie ! Ogarnijcie się ! Czego wy się spodziewacie ? Że ktoś nad wami będzie się pochylał i wszystko na talerzu podawał ? To jest branża IT ! Tu trwają projekty z terminami ! Tu leci SLA na serwisie ! Nikt niema czasu na młodą gimbazę specjalnej troski lub zużywających się psychicznie "doświadczonych roszczeniowców" .... Mobing ? upokorzenia ? chyba ktoś jest przewrażliwiony !!! nacisk kierowników projektu lub serwisów na pracownika to chleb powszedni w każdej firmie IT. Szukacie wyluzowanych "kierasów" ze sweet focią na fejsie, gdzie za przekroczone SLA i ryzyko zerwania umów z klientem poklepią po ramieniu ?? Powodzenia :) kopa i (usunięte przez administratora) br /> Pracowałem w IBM, HPE, Itteligence, od 2008 jestem w "branży" .... w Hicron jest całkiem umiarkowanie. Firma jak firma, zasady proste a ludzie robią swoje. PS. Obecnie na liście mailingowej jest 268 osób, to że jednego dnia widziałeś/aś 40 -50 osób to znaczy że reszta jest na projektach lub HO (home office ). PS2. Jeżeli zostałaś/eś "upokorzony" "oszukany" itp. to idź do sądu pracy, lub nie hejtuj bezpodstawnie.

ale masz na myśli to ze jest teraz spora rekrtuacja?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Hicron Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Java Developer z j.niemieckim

Ta firma to porażka - pracowałam bardzo krótko i zdążyłam doświadczyć mobbingu, nieprzyjemności, próby oszustwa. Zdecydowanie nie polecam!!! Lepiej trzymać się od tej firmy z daleka...

Hicron-Zespół HR

Hej! Cały czas szybko się rozwijamy: jest nas ponad 200 osób w trzech lokalizacjach jednocześnie, stąd aż kilkanaście jednocześnie otwartych rekrutacji. Rotacja, jak w każdej firmie na wymagającym rynku IT i Consultingu jest, ale to naturalna kolej rzeczy :) Serdecznie zapraszamy na http://www.hicron.com/kariera/oferty-pracy. A jeśli masz dodatkowe pytania – napisz na rekrutacja@hicron.com

@Hicron-Zespół HR

Przetłumaczę wpis Hicron-Zespół HR: "Hej! Jeżeli jesteś zdesperowany i wiele nie oczekujesz od pracy to przyjdź do nas. Szybko uświadomimy Tobie jakim jesteś id iotą. Nieserdecznie zapraszamy" Hahaha 200 osób... zapewniam wszystkich - nie pracuje tam 200 osób :) Kłamstwo w tej firmie zaczyna się już w ogłoszeniu. Warto pójść tam tylko z jednego powodu - aby zobaczyć w jaki sposób nie pracować i jak nie zachowywać się w pracy :)

firma nieprofesjonalna z bardzo nieprzyjemnym nastawieniem do pracownika, zdecydowanie nie polecam, z każdej strony mobbing i próba upokorzenia pracownika.

Firma nieprofesjonalna, obiecują co innego, niż w rzeczywistości. Atmosfera nieprzyjemna, jeśli czegoś nie wiesz i pytasz to jesteś na przegranej pozycji albo Cię zwalniają. Dodatkowo firma nieprzewidywalna finansowo. Zdecydowanie nie polecam.

maximus

Tak jak wcześniej zauważył "nieznany" - praca idealna dla osób które lubią być poniżane. Ludzie w tej firmie w ogóle boją się odzywać jakby byli zastraszeni i patrzą tylko w monitor. Jak ktoś się odezwie to jest dziwnie postrzegany. Czasami zabrzmi żart kierowników, którzy próbują być śmieszni na siłę, a w rzeczywistości to gbury niesamowite. Co tu dużo mówić - Ci ludzie są po prostu tempi. Nie polecam, czytając negatywne opinie o tej firmie przekonałem się, że nie biorą się one z palca i warto się dobrze zastanowić zanim wdepnie się w takie szambo.

zadowolony
@maximus

praca dla osób które lubią być poniżane? zastraszeni ludzie? patrzący w monitor? dziwnie postrzegani? To ja chyba pracuję w jakimś innym Hicronie. Bo takiej dobrej atmosfery i relacji na luzie wg mnie nie ma co szukać gdzie indziej. Ja tu pracuję już dłuuuugo i fakt, są rzeczy które mi średnio odpowiadają. Ale na atmosferę nie mogę narzekać - ja się tu czuję świetnie. I z tego co mówią mi inne osoby, nie tylko ja tak uważam.

maximus
@zadowolony

Przypuszczam, że jesteś z marketingu i masz odgórnie nakazane, żeby prostować negatywne komentarze lub nigdy w życiu nie pracowałeś w innej firmie. Masowo zwalniający się pracownicy na pewno nie świadczą o tym jak to w tym kołchozie jest super :)

nickos

Ja również uważam, że firma bardzo fajna. Super atmosfera, pomimo ciągłego rozwoju i dużej ilości osób nie ma korporacyjnej atmosfery. Na własnym przykładzie się przekonuję, że po prostu trzeba rozmawiać, jak pojawi się jakiś problem to najlepiej zgłosić go przełożonemu. Zawsze można dojść do porozumienia. A co do doceniania - wszystko jest w porządku, ceni się pracownika, każdy ma wkład w firmę i to się czuje. Na pewno nie jest się anonimowym, każdy w firmie coś znaczy a jak ma dobry pomysł to zawsze może się z nim przebić dalej!

fish

fish

a ja polecam, właśnie w oddziale Poznań. Świetni ludzie, świetna atmosfera. Obóz pracy? Na pewno nie w moim przypadku. Pracuję tu już ponad 5 lat. Dlaczego? bo jak jest się docenianym, ma się tak dobrą ekipę i dużo ciekawych wyzwań w robocie to się nie myśli o zmianach!!!

Konsul

SAP/ABAP chciał kolega chyba napisać.

do kert

na stanowisko SAB/ABAB aplikujesz? A co to takiego ten SAB/ABAB? ;)

Janek

Świetna firma polecam

gabon

jeżeli rzeczywiście poszukujecie pracy w Hicronie to nic prostszego jak tylko znaleźć oferty do ich firmy w internecie. I tak jest tu duży przekrój stanowisk na którye można aplikować, od konsultantów przez analityków do programistów. Każdy znajdzie coś dla z tej branży dla siebie .życzę powodzenia .

mecenas

Jak ja przyszedłem na staż to zarabiałem jako programista bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego ok. 11/12zł/h netto. Potem przeszedłem na umowę o pracę i już tak pracuje ponad 3lata. Jeśli się rozsądnie podchodzi do pracy, to można liczyć na podwyżki w okolicach 20% rocznie, czy nie najgorzej. Mi się podoba i póki co nie zamierzam zmieniać pracy.

szołen

o to super , że nawet na stażu są jakieś pieniądze. Od razu bardziej szanuje takie firmy po których widać , że finansowo potrafią docenić swojego pracownika już przy pierwszym kontakcie z nim. Jeśli to nie problem i jeśli posiadacie taką wiedzęto napiszcie na jakiej wysokości stawki właściwie można u nich liczyć

Hej, Rekrutacja jest dwu etapowa, a przynajmniej ja tak miałem. Z tego co wiem to na bezpłatne staże nie przyjmują, zawsze jakaś kasę dostajesz. Ja zacząłem jako programista ABAP, oczywiście nie znając ABAPa. Wcześniej programowałam w Javie. Nowy

vojan

Hej Igor, Nie wiesz jak ta rekrutacja trzypoziomowa wygląda? O Co pytają najczęściej? Vojan

Zostaw merytoryczną opinię o Hicron Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hicron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hicron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hicron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hicron Sp. z o.o.