Opinie o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Amelia - Wałbrzych.

Bardzo skuteczne metody. W każdym wieku. Polecam!

Julia - Świebodzice.

Skuteczne rozwiązania podnoszące tempo i efektywność kształcenia, uczenia się. Polecam!

Iwona

Jeśli chodzi o pracę dla dydaktyka-trenera, to niewiele jest o warunkach w ofercie... szkolenia i wsparcie, umowy do wyboru. Może ktoś w świątecznym luźniejszym czasie napisze parę słów o zarobkach, ilości zajęć itp.?

Opinia

Skorzystaliśmy dla dwójki naszych Dzieci - wyniki rewelacja. Dziękuje

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa przez telefon - umówienie na rozmowę na żywo - wyjście w teren - szkolenie - praca w terenie

Ogólne sprzedażowe, pytanie o dostępność zawodową. Praca w elastycznym wymiarze duży plus! Wysokie zarobki prowizyjne!

jaaa

Nie polecam, strata kasy.

Abis
@jaaa

Dlaczego nie polecasz ? Chce zapisać 9 letnie dziecko i się wacham.

Honorata - Świdnica.

Polecam program dla licealistów! Bardzo skuteczne metody. Przydatne w nauce, przygotowaniach do matury, na studiach.

Izabela

Widzę mnóstwo opinii zadowolonych klientów, a może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem od strony pracownika w tej firmie. To zadowolenie klientów przekłada się na atmosferę w firmie i zarobki? Są jakieś wolne stanowiska? Widzę że ktoś pisał o rekrutacji na sprzątanie, jakie dokładnie obowiązki są na tym stanowisku? Bo nie znalazłam tego ogłoszenia.

Dorota - Lubań.

Moje dziecko korzystało z kursu USKI na poziomie 7 klasy szkoły podstawowej i w jego przypadku sprawdziło się to znakomicie. Efekt przerósł oczekiwania! Wypracowane umiejętności bardzo przydały się na etapie klasy 8 jak również po zmianie szkoły i rozpoczęciu nauki w liceum. Polecam!

Karol - Zgorzelec.

Polecam Strefę Skutecznej Nauki! Bardzo ciekawy, dobry i skuteczny kurs!

Julia - Piechowice.

Bardzo ciekawy pomysł na usprawnienie skuteczności uczenia się. Ciekawy i skuteczny! W przypadku mojej córki wypaliło w stu procentach. Polecam!

Kurs ESSN polecamy :) Rozwiązanie na te czasy wszystko opakowano ciekawie graficznie a zawartość merytoryczna pomaga od pierwszych zajęć.

Łukasz - Cieplice.

Polecam kursy USKI! Nowoczesne, przemyślane i skuteczne formy poprawiające tempo i skuteczność uczenia się.

Oliwia - Bolków.

Polecam kursy USKI!!!

Basia - Karpacz.

Polecam kursy dla starszych dzieci. W przypadku mojego syna na poziomie szkoły średniej sprawdziło się znakomicie!

Justyna z małopolski

Witam - polecam kursy w USKI - profesjonalnie, solidnie i nowocześnie. W końcu ktoś proponuje naukę na XXI wiek. Pozdrawiam

Home

Kurs ESSN - polecamy!

Beata - Świerzawa.

Skuteczne, nowoczesne i sprawdzone rozwiązania edukacyjne. To działa! Oszczędza czas i poprawia wyniki, dzieci w szkole, dorosłych w pracy, na studiach. Polecam wszystkim, którzy mają problem z małą ilością czasu i nadmiarem obowiązków!

Kamila - Kowary.

Polecam kursy USKI. Skuteczne, rozsądne cenowo. Wypracowane umiejętności działają i zostają na całe życie. Sprawdzone przez moje dzieci, dzieci rodziny i znajomych z całej Polski. Dostałam kontakt z polecenia i sama polecałam i polecam dalej!

Stefan - Złotoryja.

Rewelacyjne metody notowania! Mapy myśli, ciągi zdarzeń. Proste i bardzo efektywne. Dziecku bardzo ułatwiły szeregowanie i pozycjonowanie materiału z lekcji, przez co w domu można było o wiele szybciej powtórzyć i przyswoić materiał. W mojej pracy też się przydają. Polecam!

Dawid - Jelenia Góra.

Polecam rozwiązania proponowane przez USKI. Ciekawe, skuteczne i nowoczesne metody podnoszenia efektywności pracy ucznia. Dla mojego syna bardzo ważna była praca nad koncentracją uwagi, umiejętnością skupienia się. Zadziałało w 100% i doskonale sprawdza się w praktyce. Dziecko nie marnuje czasu przez problemy z koncentracją i znacznie lepiej radzi sobie na sprawdzianach.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Kraków

• Jak się pracuje w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Kandydaci do pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego