Opinie o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Rozumny

Polecam szkole. Dobre efekty po ukończeniu kursu.

Marek Ostrów Wlkp.

Uczestniczyłem z żoną i synem w lekcji próbnej. Bardzo ciekawie przeprowadzona przez panią z USKI. Dużo dowiedzieliśmy się o czytaniu ze zrozumieniem i sposobach pamięci. Lekcja jest całkowicie bezplatna

Adrian - Bolesławiec.

Polecam kursy USKI! Sprawdzone kilka razy w rodzinie na terenie całej Polski. To działa i dzieciaki chętnie do tego siadają.

Dagmara - Głuszyca.

Mapa Skarbów. Polecam taki kurs. Dla młodszych dzieci, nawet z 3 klasy. Bardzo fajny, ciekawy dla dziecka i co ważne dla mnie, działa!

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa przez telefon - umówienie na rozmowę na żywo - wyjście w teren - szkolenie - praca w terenie

Ogólne sprzedażowe, pytanie o dostępność zawodową. Praca w elastycznym wymiarze duży plus! Wysokie zarobki prowizyjne!

logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Dawid - Strzegom.

Polecam kurs E-learningowa Strefa Skutecznej Nauki. W przypadku licealistki sprawdza się idealnie. Sądzę, iż również w przypadku nieco młodszych dzieci byłoby podobnie. Polecam!

Renata

Kiedyś szukali przedstawicieli, tzn, konsultantów oświatowych. Wiecie może czy firma czesto rekrutuje? Jakie warunki trzeba spełniać, jakieś konkretne wykształcenie/doświadczenie?

Łucja - Wałbrzych.

Polecam rozwiązania, kursy USKI. To działa i jest skuteczne!

Amelia - Wałbrzych.

Bardzo skuteczne metody. W każdym wieku. Polecam!

Julia - Świebodzice.

Skuteczne rozwiązania podnoszące tempo i efektywność kształcenia, uczenia się. Polecam!

Iwona

Jeśli chodzi o pracę dla dydaktyka-trenera, to niewiele jest o warunkach w ofercie... szkolenia i wsparcie, umowy do wyboru. Może ktoś w świątecznym luźniejszym czasie napisze parę słów o zarobkach, ilości zajęć itp.?

Opinia

Skorzystaliśmy dla dwójki naszych Dzieci - wyniki rewelacja. Dziękuje

jaaa

Nie polecam, strata kasy.

Abis
@jaaa

Dlaczego nie polecasz ? Chce zapisać 9 letnie dziecko i się wacham.

Honorata - Świdnica.

Polecam program dla licealistów! Bardzo skuteczne metody. Przydatne w nauce, przygotowaniach do matury, na studiach.

Izabela

Widzę mnóstwo opinii zadowolonych klientów, a może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem od strony pracownika w tej firmie. To zadowolenie klientów przekłada się na atmosferę w firmie i zarobki? Są jakieś wolne stanowiska? Widzę że ktoś pisał o rekrutacji na sprzątanie, jakie dokładnie obowiązki są na tym stanowisku? Bo nie znalazłam tego ogłoszenia.

Dorota - Lubań.

Moje dziecko korzystało z kursu USKI na poziomie 7 klasy szkoły podstawowej i w jego przypadku sprawdziło się to znakomicie. Efekt przerósł oczekiwania! Wypracowane umiejętności bardzo przydały się na etapie klasy 8 jak również po zmianie szkoły i rozpoczęciu nauki w liceum. Polecam!

Karol - Zgorzelec.

Polecam Strefę Skutecznej Nauki! Bardzo ciekawy, dobry i skuteczny kurs!

Julia - Piechowice.

Bardzo ciekawy pomysł na usprawnienie skuteczności uczenia się. Ciekawy i skuteczny! W przypadku mojej córki wypaliło w stu procentach. Polecam!

Kurs ESSN polecamy :) Rozwiązanie na te czasy wszystko opakowano ciekawie graficznie a zawartość merytoryczna pomaga od pierwszych zajęć.

Łukasz - Cieplice.

Polecam kursy USKI! Nowoczesne, przemyślane i skuteczne formy poprawiające tempo i skuteczność uczenia się.

Oliwia - Bolków.

Polecam kursy USKI!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Kraków

• Jak się pracuje w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Kandydaci do pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego