Opinie o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Góralka

Metody USKI uważam za rewelacyjne i rewolucyjne. Mój zbuntowany (antyedukacyjny) szesnastolatek bez żadnych problemów wszedł w drugi semestr 2 LO! Czyli to co wydawało się niemożliwe stało się faktem.

Ela - Boguszów-Gorce.

Polecam USKI! Jakiś czas temu zapisałam syna w technikum. Efekty były szybkie i więcej niż zadowalające. Z perspektywy matury, egzaminów zawodowych, studiów, jest to na pewno dobre i skuteczne rozwiązanie nie tylko na bieżące bolączki, ale także pod kątem przyszłych wyzwań.

Felek - Wrocław.

Polecam kurs dla dzieciaków z 7-8 klasy szkoły podstawowej. W przypadku mojej córki sprawdza się i działa bardzo dobrze. Co ważne, nie trzeba gonić dzieciaka żeby do tego usiadł. Polecam!

Patrycja

U mojego syna świetnie się sprawdza kurs od USKI.Nie muszę go motywować, ponieważ sam bardzo chętnie wykonuje zajęcia.Bardzo dogodna forma ćwiczeń i co najważniejsze szybkie postępy, które już przełożyły się na wyniki szkolne:)

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa przez telefon - umówienie na rozmowę na żywo - wyjście w teren - szkolenie - praca w terenie

Ogólne sprzedażowe, pytanie o dostępność zawodową. Praca w elastycznym wymiarze duży plus! Wysokie zarobki prowizyjne!

logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
Kaśka

Gdy już straciłam nadzieję, że cokolwiek może pomóc mojemu obrażonemu na szkołę dziecku, pojawiła się możliwość kursu USKI. Ja początkowo sceptyczna, a syn (5 klasa) zachwycony. I tak trwa w tym zachwycie szósty miesiąc. Kapitalna sprawa. Nie miałam pojęcia o istnieniu tak skutecznych metod ogarniających wszystkie przedmioty.

Janina Kalisz

Jestem bardzo zadowolona z wyników córki w szkole. Jest w siódmej klasie i nie widać żeby strasznie dużo się uczyła. Kurs robiła w 4 klasie i cały czas są świetne efekty. Średnia na półrocze 4.8

Stenka

Kurs poleciła mi koleżanka 2 lata temu, gdy szukałam pomocy dla swego dyslektycznego dziecka. Dzisiaj ja polecam. Rewelacja! Koszmar wieczorów poświęconych na wspólne odrabianie zadań domowych mamy bezpowrotnie za sobą. Moja córka jest absolutnie samodzielna!

Zaciekawiony

Robię kurs z synem - każdy swój i powiem, że jestem w szoku. Szkoda, że za moich szkolnych czasów nie było takich możliwości. Człowiek niechętnie się uczył czegoś co go nie interesowało. Teraz nawet jak coś jest mało interesujące to można to zrobić szybko i sprawnie dzięki kursowi. Jest wtedy czas na to co się lubi. Jesteśmy bardzo zadowoleni

Franciszek z Leszna

Syn wrócił ze szkoły z informacją o jakiejś próbnej lekcji i przyniósł ulotkę USKI. Szukałem opinii i informacji na stronie i jestem pod wrażeniem. Super że w szkołach są takie spotkania i że dzieci mogą zobaczyć chociaż trochę sposobów na naukę. Czekamy z niecierpliwością na spotkanie indywidualne z przedstawicielem

EWa

Dwoje dzieci: jedno po kursie, drugie młodsze - w trakcie. Każde z dzieci inne, a kursy dopasowane do potrzeb moich pociech i właśnie to jest najmocniejszą stroną edukacji USKI. Polecam!

Syn jest również sportowcem i zostaje mu niewiele czasu na naukę.Dlatego zdecydowaliśmy się właśnie na taką formę zajęć i był to strzał w dziesiątkę.

xxx

Dobrze i odpowiednio wydane pieniądze dzieci zadowolone.

Eryk - Strzelin.

Pozytywne i skuteczne rozwiązania na przyspieszenie procesu uczenia się. Polecam!

Franek

Bardzo fajny kurs, polecam najbardziej ten dla dzieci w 4, 5 klasie. Mają jeszcze trochę czasu i mogą nauczyć się sposobów na naukę gdy będzie jej o wiele więcej

@Franek

Mój syn kończył i w rezultacie nie skończył kursu jakieś 2-3lata temu. Wtedy koszt był +/- 3.300,- do tego rozłożyliśmy to na raty, wtedy strasznie duża prowizja nas wyszła. Ogólnie kosztowało to nas 4.000,- za dwa lata nauki i nie ukończony kurs. Teraz myślę jest dużo drożej.

Jerzy Bochnia

Napiszę krótko i zwięźle - super produkty ma USKI - polecam z całego serca - wiem to z autopsji . Pozdrawiam

8 klasa

Ja kursu nie przechodziłem ale chciałbym uski podziękować za stypendium które otrzymywalem przez rok. Super sprawa i dzięki za pomoc

Tomasz

Nie rozumiem , czemu jeśli to taka profesjonalna instytucja nie udzielają inf0romacji cenowych ? Ani Mailowo ani telefonicznie , ani na czatach? jaki jest koszt kursu skoro tylu z Państwa korzystało może tu się dowiem

Ewa Częstochowa

Bardzo fajna forma zajęć.Mój syn chętnie się i z zaciekawieniem podchodzi do kursu.Przede wszystkim po lekcji próbnej to była jego decyzja.I widzę,że było warto.

Jerzy z Myślenic

Moja opinia dotycząca kursów USKI jest pozytywna . Daje efekty w szkole. Polecam

Adam - Nowa Ruda.

Polecam! Jako rodzic i człowiek o otwartym, chłonnym umyśle. W przypadku mojej córki Strefa Skutecznej Nauki sprawdza się doskonale. Z kolei ja, jako osoba, która musi dużo czytać i przyswajać dużo informacji w pracy, widzę, że są to bardzo skuteczne metody nie tylko dla dzieci. W XXI wieku będą one z roku na rok coraz bardziej niezbędne coraz większej ilości osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Kraków

• Jak się pracuje w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Kandydaci do pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego