Opinie o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Dominika ze Szczecina

Kapitalne metody! Moja córka (2 LO), która jest już na półmetku kursu, w końcu ma czas dla siebie. Do tej pory to była orka! 7-8 lekcji w szkole, a potem w domu 3-4 godziny obkuwania. W końcu nie kuje, uczy się o połowę krócej, a ceny poszybowały w górę. Jeszcze niedawno gdyby mi ktoś powiedział, że można się uczyć skuteczniej, poświęcając o wiele mniej czasu na naukę, powiedziałabym, że to herezje. Dzisiaj wiem, że to kwestia metod a nie czasu.

Hanka - Kłodzko.

No właśnie, super sprawa jeśli mieszka się w mniejszej miejscowości, dojazd na jakiekolwiek zajęcia do większego miasta jest kłopotliwy i czasochłonny. Wówczas dobrze przygotowany i poprowadzony e-learning jest idealnym, oszczędnym i efektywnym rozwiązaniem. Polecam USKI!

Janek Brody

Witam, jestem z małej miejscowości i nie mam możliwości wysyłać moje dzieci na drogie korepetycje do dużego miasta. Z radością przyjąłem zaproszenie na spotkanie z konsultantem na miejscu w domu. Już po 2 miesiącach od zapisania na kurs dwójkę dzieci wyniki w szkole są zadziwiające. Polecam wszystkim niezdecydowanym rodzicom.

Piotrek z Pomorza

Najpierw miałem pretensje do żony, że dała się namówić na jakieś czary, teraz mam pretensje do siebie, że stało się to tak późno. Rewelacyjne metody z efektem natychmiastowym!

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa przez telefon - umówienie na rozmowę na żywo - wyjście w teren - szkolenie - praca w terenie

Ogólne sprzedażowe, pytanie o dostępność zawodową. Praca w elastycznym wymiarze duży plus! Wysokie zarobki prowizyjne!

Edyta

Weszliśmy w kurs uski w siódmej klasie, syn po zdalnym nauczaniu miał masę zaległości i bardzo obawialiśmy się egzaminu ósmoklasisty. W tej chwili syn jest po próbnych egzaminach i świetnie sobie poradził. Nie obawiamy się majowego egzaminu ani szkoły średniej. Okazało się, że umiejętności, które pozyskał dzięki kursowi są trwałe i uniwersalne.

Stanisława - Bolesławiec.

Polecam USKI! Dobra inwestycja w edukację i przyszłość dziecka. W odróżnieniu od korepetycji, bardzo szeroka. Dziecko nauczyło się uczyć i radzi sobie ze wszystkim.

Michał z Piły

Wczoraj odbyło się spotkanie z panią z USKI. Dzieci zachwycone, żona i ja również. Cieszy się bo już dzisiaj dzieciaki dostały dostępy. Niesamowita obsługa - będę na pewno polecał.

Jarosław Lublin

Witam ,do dzisiaj nie wiedziałem, że można uczyć się na poziomie XXI wieku!!!!!!. Polecam wszystkim uczniom i rodzicom - spróbujcie. Pamiętam, że pierwsze spotkanie do niczego nie zobowiązywało.Polecam

Niedowiarek

Kompletnie nie wierzyłem że można szybko czytac, oglądałem jakieś tam programy w tv ale i tak nie mogłem zrozumieć jak można tak umieć. Żona zapisała córkę a ja byłem przeciwny ale uszanowałem ich decyzje. Teraz wiem że warto było i dziewczyny śmieją się ze mnie. Fajnie jak człowiek może się do czegoś przekonać na własnej skórze. Super sprawa. Polecam

użytkowniczka

alternatywa zastępująca korepetycje. Brak kosztów za dojazdy i nerwów co dzieje się z dzieckiem. Korzystamy zadowolenie 5/5.

Rob

Kurs spełnił nasze wymagania. Polecam

Seweryna

Chcieliśmy zaoszczędzić naszej córce kłopotów wynikających z dysleksji. Do czwartej klasy to była męka. Czytanie, pisanie - zawsze problemy. Na zajęcia korekcyjno - kompensacyjne chodziła bardzo niechętnie. Próbowaliśmy wszelkich metod i sposobów, zawsze z mizernym skutkiem. W tej chwili jest w szóstej klasie i żadnych problemów. Zbawienny okazał się kurs, który zmienił jej technikę czytania, wyprowadził z problemów ortograficznych i nauczył uczenia się. Piąta klasa dzięki USKI okazała się przełomowa i dzisiaj już wiemy, że ten przełom jest trwały.

Justyna z Olkusza

Popieram wszystkie kursy - zapisałam dwójkę dzieci na 2 różne kursy - obydwa znakomite . Podglądam ich ćwiczenia i oceniam że są bardzo skuteczne. Serdecznie polecam.

Tata ucznia

Jestem tatą Tomka, który skończył niedawno kurs. Na początku gdy pani przedstawicielka mierzyła prędkość czytania miał 80 słów i 40% poprawnych odpowiedzi (opinia o dysleksji). Po niecałym roku gdy kończył czytal 640 słów i 60% Co tu dużo mówić, nauka teraz o wiele szybsza pomimo, że ma więcej przedmiotów

Super pomoc ze strony trenerki a same ćwiczenia łatwe w realizacji. Wzrost efektow po pierwszej części o 100%. Syn czytał 120 slow na minutę, obecnie 250

opinia

zdrowe podejście do nauczania. Wreszcie firma godna polecenia!

Góralka

Metody USKI uważam za rewelacyjne i rewolucyjne. Mój zbuntowany (antyedukacyjny) szesnastolatek bez żadnych problemów wszedł w drugi semestr 2 LO! Czyli to co wydawało się niemożliwe stało się faktem.

Ela - Boguszów-Gorce.

Polecam USKI! Jakiś czas temu zapisałam syna w technikum. Efekty były szybkie i więcej niż zadowalające. Z perspektywy matury, egzaminów zawodowych, studiów, jest to na pewno dobre i skuteczne rozwiązanie nie tylko na bieżące bolączki, ale także pod kątem przyszłych wyzwań.

Felek - Wrocław.

Polecam kurs dla dzieciaków z 7-8 klasy szkoły podstawowej. W przypadku mojej córki sprawdza się i działa bardzo dobrze. Co ważne, nie trzeba gonić dzieciaka żeby do tego usiadł. Polecam!

Patrycja

U mojego syna świetnie się sprawdza kurs od USKI.Nie muszę go motywować, ponieważ sam bardzo chętnie wykonuje zajęcia.Bardzo dogodna forma ćwiczeń i co najważniejsze szybkie postępy, które już przełożyły się na wyniki szkolne:)

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Kraków

• Jak się pracuje w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Kandydaci do pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego