Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

b

Sąwydziały gdzie ludzie nie odchodzą a są wydziały które lepiej omijać szerokim łukiem wszystko zależy od atmosfery miedzy ludzmi i podejściem przeóżonych, tam gdzie atmosfera jest dobra utrzymuje się ten sam skład ludzi, tam gdzie atmoswra jest zła ludzie ciagle odchodza i zostaa tylko ci którym jest to na ręke.

amigos

Sporo ludzi odeszło z firmy z duzym doswiadczeniem zawodowym tak bywa w amice

Tak jest np w narzędziowni w amice juz dawno powinni tam zmienić dowodzących wydziałem

freestyle

Wielu pożądnych pracowników zniechęcili do pracy w amice dwulicowi ludzie, płytcy mali bez honoru. Co z tego że w amice starasz się dobrze wykonywać swoje obowiązki jeżeli niedojdy i lesery zrobią z dobrego pracownika nieroba i ten przestanie się angażować lub dostosowuje się do reszty, takich przypadków można przez lata istnienia firmy wyliczać i wyliczać.

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
.....

No nie widze zeby sie bili o prace w amice. zarobki to szału nie robią a atmosfera stresująca. W amice dobrze jest tylko na kilku wydziałach. Ten ma dobrze kto donosi bo sporo takich ludzi w tej firmie

g

Ludzie biją się o pracę w amice. Atmosfera jest dobra zerobki ok praca spoko.

Z3fkpm
@g

Bija buhaha za 9,93netto za godzine hahaha

amicowiec
@g

Biją buhaha , dno , familiada a nie AMICA.

nie wszedzie

W ostatnim czasie sporo osob się zwolniło z narzedziowni.Dlatego szukaja slusarzy i operatorów cnc.

tak jest wszedzie

W Amice tylko Donosiciele mają lżej - miej to na uwadze.

k....z

Donoszenie w narzedziowni jest na poziomie dziennym

kapus

aplikuj. dostaniesz sie na wydzial popracujesz bedziesz wiedzal na kogo nakapowac, komu sie podlizac to w amice nie zginiesz

joen

Coś słyszałem na temat narzedziowni negatywne wypowiedzi od ludzi i jak tam sie pracuje. A w amice pracuje kilka lat dobrze ze nie tam. Pozdrawiam

zxnn

Hej Do amiki Narzedziowni szukają operatora cnc i slusarza zastanawiam czy warto składać cv.Słyszałem ze panuje tam zła atmosfera na tym wydziałe.Czy ktoś wie wiecej na ten temat?

familiada

Do koloor jeżeli awans jest możliwy a nie można wymienić nazwisk i imion to podaj wydział i stanowiska na których awansowano po 2 - 3 latach pracy i dobrych wynikach :) nie znam takich osób których nie są znajomymi znajomych lub z rodziny i awansowali , tak jest w każdej polskiej firmie twierdzisz że amice jest inaczej? mam prawo być w błędzie no to śmiało:)teraz naprawdę chcę wiedzieć wydział i stanowisko:) Wiem ze zle się czyta to gdy się ma załatwione dobre stanowisko a opowiada się kolegom rodzinie pociotkom itd że to nie przez znajomości tylko przez wyjątkowe umiejętności np związane z wkrętami :) ,wiem że nie napiszesz wydziału ani stanowisk po prostu mam ubaw z tego gdy czytam brednie o faktycznych umiejetnościach, zaawansowaniu, wykształceniu że wyjątkowe zdolności zostaną zauważone:) wciskaj kity dalej kto w amice pracuje wie jak jest, to już sobie spadam baw się dobrze i trzymaj stołek :)

Joe

Do Joe wiadomo przecież że na to nakłada się staż pracy, zaawansowanie, wiele rzeczy, bla bla ogólniki napisz z imienia i nazwiska osoby które awansowały dzięki temu:) Chcę wiedzieć kto to

to ty;)

Joe skąd taka pewność że to pisał chłopak:)

jasne

@eryś podaj z imienia i nazwiska tych których awansowano za faktyczne umiejętności

kamaben

@frotte Technik który skończył/a 20 lat temu szkołę miał/a 20 lat na to żeby w 5 lat studia skończyć. Dlaczego tego nie zrobił? Był/a za słaby/a na studia, albo się nie chciało, piszesz nie ma nic nawet wiedzy bo go nie nauczyli, skąd może to wiedzieć Technik który/a na studiach nie spędził/a nawet godziny? Zazdrościsz tym którzy studia skończyli a nie mogą nic w Amice osiągnąć bo nie mają układów, albo wnerwiają ciebie osoby po studiach bo piastujesz stanowisko a nie posiadasz wyższego wykształcenia.

Anonimka

A co możecie powiedzieć o pracy w Amice jako przedstawiciel handlowy?

nieuki

Wykształcenie technika, może wystarczyło 20lat temu, dziś następnym etapem są studia - 5 lat dodatkowej nauki i uzyskanie tytułu naukowego - takich pracowników powinno się promować i awansować.

???

"Wykształcenie można schować do torby ponieważ ludzie inteligentni po studiach pracują na produkcji a matoły i nieuki są ich przełożonymi." - ktoś tu coś zle napisał powinno być odwrotnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.