Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

OMG

Z takim pracodawca mozesz tylko zmarnować zycie. 240 godz to dopiero jako taki standard !!!!!! Ludzie!!!!

Planuje podjąć pracę w Amice i mam pytanie, czy firma udostępnia rabaty na swoje produkty? Macie przy fabryce coś w rodzaju sklepu firmowego? W niedalekiej przyszłości chcemy z żoną remontować kuchnię i możliwość zakupu tańszego sprzętu byłą by miłym dodatkiem do pracy.

@Michał

Rozwazasz prace za 13 brutto? W fabryce!!!!! Podjazdowy na Orlenie tyle ma !!!! Amica :-) pole bawelny w XXI wieku w samym centrum Europy k...a !!!!! 9 netto? 5 godz pizza Kino 10 godz Zatankowanie auta 30 godz Moze do specjalisty jakiegoś bys sie udał ? 100 godz zycia 900zl buahahahahahahhahahaha Od dzis placa minimalna za najmniej płatna robotę w Polsce to 2000 brutto :-) Amica 2190 brutto podstawy Drogi Panie dyrektorze :-) Pana kasa jest chujow4 !!! Sprowadzasz Ukraińców? Pochwal sie :-) Polecam prace w Amice !!!!! Wszystkim moim wrogom !!!!!! Amen

@Michał

Nie nie ma sklepu dla pracownikow a byl by to dobry uklon w kierunku pracownika a tak jako pracownik zakupilem caly sprzed do kuchni firmy Beko porownywalna cena ale lepsza jakosc wiem bo sam robie sprzed amici ...

?

Co robisz? Ukłonem w Waszą a juz na pewno w twoja stronę bylo by wykupienie korepetycji z jezyka Polskiego. Jak sie czyta cos takiego to i 13 brutto wydaje sie zbyt wiele. Pozdrawiam NIE PODEJMUJE PRACY NA STAWKACH ZA KTIRE NIE MAM SZANS SIE USAMODZIELNIC !!!!!

dance macabre
@

Nie 13 a, 12 złotych brutto!

?

Amica:-) 13 brutto czy to prawda? To ile wy pracukecie zeby zatankowac auto? 30 godzin buaahahahahha Napiszcie prawde bo to sa jakies bzdury. Pozdrawiam

5 minut spacerkiem masz
@

Nie 13 złotych, a 12 złotych brutto

Jeśli ktoś pracuje w jakimś przedsiębiorstwie i nieustannie narzeka, a pomimo tego wraca tam dzień po dniu, to znaczy że jest właściwą osobą, we właściwym miejscu i na właściwym stanowisku.

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zal Zenada Wstyd

NIE PODEJMUJE PRACY ZA KTORA NIE MAM SZANS SIE UTRZYMAĆ !!!!!! 13brutto? w XXI wieku !!!!!! Buhahahahaahahhhhhahahhhaahh

Amica-100% cotton

Podobno wszystkie budynki z sasiedztwa przerabiane sa na cele dla Ukraincow !!!!!! Ilu na m2 wejdzie ? Wstyd !!!!! Konkurencja rynkowa kosztem pracy !!!!! Sobie glupie k...y z dyrekcji od ryja odejmijcie a moze jakis ukrainski mebager was paly zastapi? Przeciez nie ma ludzi nie zastapionych :-) Godz pracy 150 gram frytek z KFC buahhahahaha Ikea podnosi place o 33 % od nowego roku buahaha Mialem kupic kuchenke ale raczej niech mi wyrywa. Jaka polityka taka sprzedaz !!!!!! Nie kupuje u oprawcow moich przykaciol.

obojętny
@Amica-100% cotton

Amica nie zatrudnia ukrainców - przynajmniej jeszcze teraz....

@obojętny

Hahaha. Nie, nie zatrudnia. Ale zatrudnia od poniedziałku ludzi z ZK.

bleks

Po co wprowadzasz ludzi w błąd?Właśnie że Amika przyjmuje i to bez żadnych pośredników.......jutro mam rozmowę z kierownikiem,za telefonem czekałem 2 dni.

bleks 2017-01-17 15:53:02
@bleks

poczytaj do kogo byl post.potem pisz.ok?

VanPersie
@bleks

Człowieku trafiłeś na okres w którym sytuacja kadrowa Amiki jest krytyczna.... Więc nie czuj się jakoś wyróżniony... Obecnie nawet masowo dają ludziom umowy na czas nieokreślony - ludziom, którzy powinni np. według starych zasad panujących w tej firmie dostać jeszcze umowę dwuletnią.... Wszystko żeby zatrzymać ludzi. Inaczej codziennie gibałbyś do biurka podpisać listę obecności pośrednika :) Oni tu budują największy magazyn w Polsce, chcą jechać w przyszłości 2700000 rocznie i zdobywać Europę a tu podstawowego czynnika - ludzkiego - brak!!!

?

Czy to prawda ? 13 brutto to o 170 zl wiecej od placy minimalnej !!! Te k...y taka placa zmuszaja ludzi do btania nadgodzin. Chcesz godnie zyc pracujac dla Amicki ? No problem !!!!! Przepracuj tylko 240 godz !!!!! Do dyrekcji tego pierdolnika :-) Wyj3bcie się !!!!! To ile wy godzin musicie przepracowac zeby zatankowac auto :-) 30 ? Buahahahahhahahab Pizza 5 godz Dentysta jedna k...a dziurka 12 godz tyry w fabryce. Droga Amicko po jako k...e ty poszukujesz ludzi skoro ty ich nie szanujesz !!!!! do obrazania? do kopania? 9zl netto biahahahahahhaha Chcecie durne zj3by pracownika na stanowisku w fabryce w cenie portiera !!!!! Czy k...a szatniarza. Rozumiem dla czego ludzie szanuja Amazona i kego 15 brutto biahahahhahahah POLECAM PRACĘ W FIRMIE AMICA !!!!!!!! WSZYSTKIM MOIM WROGOM I D3BILOM KTORYCH NIE LUBIE :)

Bieda

Amica 13 brutto !!!!!! Buahhhaahahahahaaahhahh Szukają czarnych !!!!!! Jestes wyprany z marzen? Nie posiadasz checi posiadania czegokolwiek? Lubisz parowki i inny szajs do zapychania kichy? Chcesz byc marna imitacja meza czy niedaj Boze rodzica ? Podejmij prace w gownianej firmie za 13zl brutto !! Nie macie pały siana? Dzwancie do ..... Buahhahahaahahhaajah

Amica-100% cotton

Ikea od stycznia wzrost olacy o 33% 20 brutto i fundusz emerytalny dla kazdego pracownika. Amica to kpina.

?

Amica to pole bawelny buahahahah Po jaka cholere mam podejmowac prace z ktorej nie mam szans sie utrzymac !!!!!! 10zl netto buahahahah 3 godz pracy = 1 godz jazdy autem Buahahahhahahahahahhaahhahahahbaha I to nie po platnej autostradzie :-) Amazon placi wiecej a od pracownikow wymaga Zgoda na stanie i chodzenie 10 godz Rozumowanie polecen ustnych i pisemnych Buahahahhahahahahhahahahahhahagag Amica only 4 idiot

qw

Nie przesadzaj, najniższa krajowa poza tym co roku sie zmienia, wiec podnoszą ja, nie musisz tez całe życie byc u nich monterem.

petro

Jako monter w Amice będziesz pracować za najniższą krajową do końca życia:)

Мария

Przybyłam, zobaczyłam i się zwolniłam :P hapie się nieraz za dwóch, za 10,50 na start. Jedyne co można im oddać to to że są słowni, po pół roku umowa amicowska jeżeli majster nie ma jakiś problemów do pracownika, a bodaj po 4 latach na czas nieokreślony, z czym niestety ciężko jest u sąsiadów z lewej xd! Ps: Odradzam ludziom z Samsunga się zatrudniać w tym zakładzie bo będą mieli grubo pod górkę :D ja wytrzymałam 3 miesiące... Inni zwalniali się po tygodniu :P

artur1@superbox.pl

Hej. Czy pracuje tam jeszcze przedstawiciel handlowy Marcin Targoński ? a może ma ktoś kontakt do niego ?

android

Czy ktoś zmusza was do pracy w amice? Nie pojmuję sugestii że w samsungu jest lepiej? I co wobec tego?... Ktoś z amici to przeczyta i się wystraszy ;) Jeżeli w samsungu jest lepiej to dlaczego tak zależy wam na pracy w amice... jeżeli to co robi się na narzędziowni i innych działach to" brak słów " to spakuj torbę i zatrudnij się w samsungu... jeżeli byłoby tak niedobrze to firma z braku pracowników nie mogłaby utrzymać produkcję... a może lepiej zautomatyzować produkcję i zatrudnić w zamian za przypadkowe osoby bez odpowiedniego wykształcenia, kwalifikacji i predyspozycji - którym się wydaje że powinny zarabiać za swoje "wyjątkowe umiejętności i wiedzę" ogromne pieniądze, wykwalifikowanych i dobrze wykształconych automatyków, informatyków etc. i zautomatyzować i zrobotyzować produkcję? Wtedy nie będzie rzeszy niezadowolonych narzekających"fachowców", tylko kilku...kilkunastu dobrze opłacanych, kompetentnych i wykształconych pracowników... zastanówcie się.

rx3k

Tak

mik

Trzeba tak sobie radzić na lżejszych stanowiskach;) na ciężkich robić wolno i po problemie...

mik

Znajomości,układy, i 11.50 brutto na godzinę - amica wronki. Pokażesz że sobie radzisz to będziesz zapier...ł i oprócz garba nic nie dostaniesz.

odrobki

W odrobki też bardzo często można otrzymać pracę, a za darmo nie chodzimy bo masz za to wolny dzien, pewnie zaraz bedą głosy że w dniach wolnych w nadgodzinach chodza pupile koordynatorów i mistrzów czasami chętni, bo nie zawsze są chętni i bardzo dobrze jeżeli ktos " informuje" - donosi - to zle okreslenie jak to nazywacie, taka osoba może liczyć na oko u przelożonych, dzieki takim informacjom można wiedzieć kto buntuje zaloge, kto zle wypełnia obowiązki, kto na chorobowym np. jezdzi na grzyby czy ryby. Dzieki informatorom, można wiedziec kogo ukarać kogo przenieść na inny wydział inaczej pozbyć się i kogo wyrzucić z pracy, dlatego warto informować o zachowaniach innych, jeżeli tego nie zrobicie inni będą informować o was i pamietajcie informatorzy tylko zyskują.

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.